Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Steph » 22 maj 2017, 14:52

dabogda poginula Parmentier, POGINULAAAAAAAAAAA

sve ti mrtvo **** usput opet

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la anonimni » 22 maj 2017, 15:27

Bravo Rosole, nisi ni za šta neg' za rasola :sick:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jajce123 » 22 maj 2017, 15:54

ne znam da li imate negdje u ponudi turnir za mlade Kvarnerska rivijera(supersport.hr ima u ponudi) ,tu bi trebalo biti nekih namještanja utakmica,vrlo vjerovatno da će danas Sherif dobiti Vinodol,kvota 3 pa pokušati na neki srednji ulog
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la LjumanM95 » 22 maj 2017, 16:39

jajce123 je napisao/la:ne znam da li imate negdje u ponudi turnir za mlade Kvarnerska rivijera(supersport.hr ima u ponudi) ,tu bi trebalo biti nekih namještanja utakmica,vrlo vjerovatno da će danas Sherif dobiti Vinodol,kvota 3 pa pokušati na neki srednji ulog
Evo ih na Wwinu, 3,8 kvota na Sheriff :D

Edit: A bolje da ih nisu ni ubacivali :lol: :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la jajce123 » 22 maj 2017, 21:10

LjumanM95 je napisao/la:
jajce123 je napisao/la:ne znam da li imate negdje u ponudi turnir za mlade Kvarnerska rivijera(supersport.hr ima u ponudi) ,tu bi trebalo biti nekih namještanja utakmica,vrlo vjerovatno da će danas Sherif dobiti Vinodol,kvota 3 pa pokušati na neki srednji ulog
Evo ih na Wwinu, 3,8 kvota na Sheriff :D

Edit: A bolje da ih nisu ni ubacivali :lol: :mrgreen:
Komedija koliko su sudije navlačile za Vinodol :oops:
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la admir12345 » 22 maj 2017, 23:33

Opet ce bit jedan ko da gledam,dobio sam na live nesto al sitno skroz :? slika

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 maj 2017, 21:46

Da li moze biti yebeno realno da 80% tekmi koje ja igram prvi go favorita da ce zabiti da ih pola ode u kontru a pola 0:0 zavrsi. Za vikend 2 cileanske se 0:0 zavrsavaju pa kako da mu ne yebem sve sveto, a da ih under 7.5 odigram zavrsila bi se 7:4!

Evo sad 2 undera po 2.3 i 2.1 kvote skino i cekam prvi go Parisa i Bellester neke gauchose obje su 0:0 sa ogromnom tendencijom da nikako ne bude gola! 16 kvotu nabio al dzaba eto ne moze i Bog! Da bar padne kontra go da znam da sam pao, ovo 0:0 me satra u pm!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bambus » 23 maj 2017, 21:50

prolazi to burazeru,povukao sam ja neke veze,ne sikiraj se.

edit : pogresan broj sam okrenuo :urnebes: :urnebes:
!

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la admir12345 » 23 maj 2017, 22:30

Kad opet bude na 1 i to najmanja kv, :roll: slika

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 maj 2017, 22:31

Najgora kletva: Dabogda ceko platu (ili penziju) ko overa na Argentini (ili francuskoj drugoj ligi)! :urnebes:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 23 maj 2017, 23:40

Effenberg je napisao/la:Najgora kletva: Dabogda ceko platu (ili penziju) ko overa na Argentini (ili francuskoj drugoj ligi)! :urnebes:
Ja recimo skidam te argentinske **** ko lud (sinoć Estudiantes odg3+ i River 2, u zadnji tren odustao od 2i3+, nekidan odabrao dva niželigaša odg, oba sami prošli, sve ostalo nije), ali pošto sam idiot, dodam Sao Paulo 1i3+ - završi 2-0. :rol:

I nemoguće nešto - prošlo kolo afričkog Kupa konfederacije sam sve igrao na golove, nigdje gola - 2/8 odg3+, 3/8 odg. Danas okasnio, 4/4 su bile odg3+, dvije debeli over - 4-2 i 3-5. :urnebes: Sutra slobodno igrajte sve undere jer igram sve odg3+. :urnebes:


Prijedlozi za noćas:
Chape - Zulia over 3,5
Nacional - Lanus odg3+
Santos - Sporting 1i3+
Santa Fe - The Strongest odg3+
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 23 maj 2017, 23:46

@bbLivno ja tebe stvarno ne kontam, sta imas koji qurac igrati odg kad je kvota na over 2.5 i bolja a cesto bude 3:0 i tako tih rezultata, puno vise nego npr. 1:1, jedinog scenarija gdje je bolje odg igrati nego over? Nema burazeru matematicke logike!!! Ne treba se inatiti.

Jbg ja tu tendenciju vidim kod dosta kolega, imam ovdje jednog lik iskljucivo igra undere, ja mu danas govorim onog Kawasakija da igra kod 1:1 na go pa kod 1:2 jok nece lik, njemu je under zakletva ko i tebi over. Ja igram malo i ovo i ono malo i na tip, al opet kad se sve podvuce svi jednako padamo, i underasi i overasi i hibridi. :D

Po meni under mora rano da se uzima a over kasno sto se live-a tice radi vrijednosti, mislim to treba neka praksa da bude ako se misli bar duze trajati tako da kazem.

Ja mislim da ce Chape dobiti i ovi Urugvajci isto bi mogli dobiti, Lanus je rinaka u zadnje vrijeme. Tog Strongesta isto treba igrati da ce izgubiti dostigli su mi nekako zenit moraju sad vise i ispusiti, nevjerovatno je al skino njih undera na 2.5 kvotu sad za vikend, kvotu 16 gadjo kakva sam ludila skido i Internacional me obori iz keca u kec a jos vodili bili protiv onih jadova ABC a nisam imao da se gradim u pm! :facepalm:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 24 maj 2017, 02:07

Ništa od ovih Južnoamerikanaca, sat vremena prije meča, taman nakon što sam uplatio ovo gore, dođe obavijest o poništenju neke utakmice koja je razyebala i nas kladioničare i same igrače Chapecoensea, ali i Nacionala koji prolazi kako god okrene. Eno jadova, gube 0-1 i čekaju da završi, očito im se nije dalo igrati za prvo mjesto. Chape isto 0-1 @ 10,00.


Poslušao sam te bio za overe, odigrao, pad na prva dva, oba 1-1. Mislim da sam pisao već to, rekao si mi sličnu stvar kad sam bio pao na nekom Azijcu, bilo je 0-4 ili 0-3, čekao sam odg. :urnebes:
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 maj 2017, 02:28

Evo Chapeca, mamu im njihovu kreno na live igrati ali ne daju mi jer imam overa u nekoj bonus okladi sto noram da okrenem. 50 kvotu imali pred 1:1. Sad jos da Strongest ispusi i to je to. Skino argentinski kup under 2.5 bez neke muke Talleres - Defensores, to je treci tip bio. Taj defensores su underasi samo takvi.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la admir12345 » 24 maj 2017, 14:31

Isner kako znas i umijes dobijaj drugi set,treba mi over gemovi,listic opet odlicno ide

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 24 maj 2017, 14:35

Ajmo, mali Portugalci! :pray: Igrač više 15-ak minuta, ajmooo!

Ahaha, kuratz, Portugal je dobio crveni. :urnebes:


Izgorite, gownari smrdljivi! :puke:
Hayley <3

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61437
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Virtu4l » 24 maj 2017, 15:58

badblueboylivno je napisao/la:Ajmo, mali Portugalci! :pray: Igrač više 15-ak minuta, ajmooo!

Ahaha, kuratz, Portugal je dobio crveni. :urnebes:

Izgorite, gownari smrdljivi! :puke:
Smiješna ekipa, ja sam ih čekao 3+.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bambus » 24 maj 2017, 17:44

Hajde Bublik sprcim te u stau
!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 maj 2017, 18:46

bambus je napisao/la:Hajde Bublik sprcim te u stau
Cudi me da nije na 2 seta dobio ovog jadu ciji je vrhunac riktanje challengera i meceva tamo po USA, on i njegove pajde Kozlovi, Sandgreeni i ostala vnago. Ja sam imao Bublika cisto zato sto mnogo vise respektujem ove istocnjacke tenisere, jesu i oni mutni ali ni u blizu ko ovi pobrojani. Vidi sta je meni dohakalo, balkansko smece, igra protiv ovog njemackog antitalenta i ima 2 brejka prednosti u 3.setu i sve gubi i opet na 6:5 izlazi da servira za mec i tu gubi. Ostalo bi mi jos Mirza da ispusi a to je jasno ko dan! :rol:

slika

Bitno da je njemu Verdasco bacao mec u Budimpesti i da su oni predstavili tog Djerea sad odjednom ko nekakvog sljakasa eto kad te zaslijepe, on doso u polufinale Budimpeste! :urnebes: :urnebes: :urnebes: Naravno da je doso kad je Madjar i kad su ga nagurali na silu i radi kladionica. Al opet kazem moja greska kad stavljam maymune!

Ajmo sad PAOK under 2.5, Gombos i Darusafaka, bar ovi ne bi trebali usrati sitne sve kvote ali nakupilo se na 3.5 i na fin ulog, Berdych prvi set na 1.5 kvotu vec sjeo, nisam kreno na ovog ishajpovanog Chunga, mamu im yebem. Tomas je za njega Roger!
Zadnja izmjena: Effenberg, dana/u 24 maj 2017, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bambus » 24 maj 2017, 18:49

haha boze sacuvaj ...ne mozes pogodit da si tito..evo ja cekam citav norveski kup 2+ haha nema sanse da bude :urnebes: :urnebes:
!

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.