Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la arelinho » 24 jul 2017, 12:12

Arsenal Tula 1

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 24 jul 2017, 12:24

Effenberg je napisao/la:Jamajka! :bow: :bow:

Vrijedilo je cekati do 5 ujutru. Ne bi nikad ni stavio da nisam gledao tekmu i da nisam zadnji tip otvoren imao na Mexose, i iz frusta kad sam vidio kako mrljavo igraju a kako su ovi crnci hrabri bili i stoji 26 kvoturina i slobodnjak za njih na 21 m od gola. I zakuca je lav! Odmah sta cu bacim 30 unita na Mexose 2.go zlu ne trebalo, jer sam stavio tip na Jamajku u pm, toliko sam zurio da se okladim da nisam stigao ni skrolati dole do oklade za sl. go vec odmah s vrha uzeo tip! :D

Velika osveta ovim pizdunima Mexickim i sto sam nasjedao na njihove smicalice, sinoc me bejzbol neki njihov za fine pare izbaci, i neke sedmice takodje, eh hodite vamo luzeri! :mrgreen:
Nije cudo da su ih Spanci onako klali tamo kad su ih okupirali kad su gamad!

slika

Eto sad ne moram triplati na 180! Do slijedeceg puta i bolje prilike!

Dajte 5-6 tipova za zajednicki tiket, castim!
Bravo, doktore.

Ja sam igrao 2 i 3+ golova @ 14,00. :crazy: Jamajka je odlična ekipa, igrat ću odg3+ u finalu s Amerima, probati i dvicu, zaslužili su titulu.

Inače jučer uspješan dan, bio bi jako uspješan da su gowna iz Oberhausena i Stuttgart Kikckersa zabili po gol. :puke:


Hammarby - Elfsborg odg3+ ILI hrabrije Sao Paulo - Gremio 2i3+
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 12:51

@BBLivno ne bi ti ni pod razno preporucio da igras overe na Jamajku. Ja sam juce napravio gresku jer sam tiket za 170 pao Mexose kec al bio sam se neckao da li keca ili under. Vidio sam da je under 1.55 bio i mislio sam da je neka navlaka. Igraju svi nazad i neki ko presing naprijed da se malo rasterete. Oni ako go daju da povedu slucajno onda tek ce da krene bunker, elem tu nema overa osim ako Ameri rano ne procepe i tako ih nekako natjeraju, inace ako budu takticki igrali ko s ovim Mexosima (koji su kita btw.) vrlo vrlo tesko ce biti. Ko zna mozda neki X bude i drame pa penali. Ne znam ni kad je finale, mislim da su me zaduzili da ih pogledam jos jednom! :D

Lako se je kladiti, samo protiv Bosnji luzera! :lol: :lol:
I sam sam Bosnjo, ali volim sto ne cijenim i sto znam kakva smo smeca i luzeri, nece meni izbijat pare iz dzepa. Moze se lijepo i pojest i popiti kladeci se protiv ovog naseg kvazi tenisera! :rol:

Hvala bukisima sto ga konstantno precjenjuju! Kod 3:4 za njega u 2.setu uzeto!

slika

A evo ova iz arhiva, moja jos uvijek najveca singl kvota skinuta, Damir brat, kazu najposteniji teniser, neki inferiorni rizoto ga prosuo koji je poslije toga otisao u zaborav, nema ga ni na kineskim ITF vise! :lol: :lol:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 12:58

Ok imamo Arsenal Tula 1 @1.70, Schaffhausen O2.5 @1.5, Hamarby O2.5 @1.55 (sorry BB ne igram odg pogotovo ne u kombinaciji sa 3+ :mrgreen: Ja sam klasicar, mislim da je ovdje kec btw. ), ajmo jos par prijedloga, ako bude vise od 6 idu 2 separatna tiketa.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gonzales » 24 jul 2017, 13:02

Neki kazu Džumhur kvalitet za top 50 sigurno, a neki cak i za top20. Nek mi sjeku odmah muda ako on ikad udje u top50 :urnebes:
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 13:10

gonzales je napisao/la:Neki kazu Džumhur kvalitet za top 50 sigurno, a neki cak i za top20. Nek mi sjeku odmah muda ako on ikad udje u top50 :urnebes:
On je top 1! Al najuspjesniji BH kladionicar. :lol:

Mogu misliti Nerfidu kakve je fine gebire navuko na live-u onim servis gemovima sa 40:15 sto je pusto! :urnebes: :urnebes:
Jos malo pa ce kvote biti 1.05 na protivnika da uzima brejk kad ovaj pokusaj od tenisera 40:0 vodi na servu. :rol:

Davno sam ja njima objasnio ko je i sta je Damir Dzumhur, evo godina ima kako i ne pisem na tenis temi tamo, nek zive u zabludi, ja nemam kad se raspravljati moram da kasiram! :beba:

Pazi nekog doticnog mikelinija! :rol: :rol:

slika
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Fearless
Postovi: 206
Pridružen/a: 24 jun 2012, 12:41
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Fearless » 24 jul 2017, 13:31

Brunei DPMM-Geylang Int. 3+ , 1.50 kvota
You'll Never Walk Alone!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Raonffa » 24 jul 2017, 13:46

Lyon sa ozbiljnijom postavom od Intera, probat ću prvo poluvrijeme na Lyon, kvota 2,75.

U pitanju je ovaj International Champions Cup, utakmice počinje u 14:05h.

@Effe

Italija-Rusija, vaterpolo žene, četvrtfinale Europskog prvenstva, hendikep (1,5) na Talijanke, kvota 1,80 :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 13:49

Raonffa je napisao/la:Lyon sa ozbiljnijom postavom od Intera, probat ću prvo poluvrijeme na Lyon, kvota 2,75.

U pitanju je ovaj International Champions Cup, utakmice počinje u 14:05h.

@Effe

Italija-Rusija, vaterpolo žene, četvrtfinale Europskog prvenstva, hendikep (1,5) na Talijanke, kvota 1,80 :)
Jbg kud se prije ne javi. Ajde ako jos ima neko da uleti s prijedlozima bacicu jos jedan tiket mozda!

Evo ga zajednicki, valjda Ramo nas moj ne zayebe, kontam domaca publika neko botiranje doce valjda neki TB!

slika

EDIT! A mene konja! :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Kako sam nesto se vrtio po appu za kladjenje i ne skonta da se ugasio vremenski filter za danas i da je Ramos tek sutra. Vidicu ako se mogne prodati, naravno da prodje ovo vase prvo.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
Prometheus
Postovi: 1064
Pridružen/a: 29 jan 2016, 13:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Prometheus » 24 jul 2017, 14:32

Koja je to kladionica?

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 14:57

@Ibro imas PP, necemo ovdje da pretrpavamo pitanjima temu.

Gledam ove prijateljske i razmisljam se kako je moguce da u njima nema golova, eto i Real sinoc sad i ovi, a u ligama svi igraju retardirane rezultate po 5:3 6:2 i ta sra.nja. Nije realno da takmicarska tekma tako se zavrsava a ovdje ovo rade, jedino logicno objasnjenje je igranje za kladionice. Sreca pa sam dovoljno iskusan da se ne pecam na ove tekme, osinuo sam X u glavu @3.00 na live pa cemo vidit.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la badblueboylivno » 24 jul 2017, 15:18

Effenberg je napisao/la:@BBLivno ne bi ti ni pod razno preporucio da igras overe na Jamajku.
Gledao sam ih protiv Salvadora i Kanade, prva 1-1, druga 2-1. Protiv Salvadora par sjajnih obrana golmana Salvadoraca (a Salvador je poveo i imao par finih šansi za 2-0, moralo je biti više golova), protiv Kanade fantastična utakmica, golman ih je spasio - zabili su dva i promašili zicera nad zicerima, ne sjećam se dinamičnije knock-out utakmice reprezentacija. Tu sam pogodio odg3+ @ 3,30, tako nešto, pisao sam ovdje.
badblueboylivno je napisao/la:Sinoć mi uletio Kanada - Jamajka odg3+ @ 3,30 i Meksiko - Honduras odg ne.
Igraju u oba smjera, stoperi bi mogli biti problem. Golman je sjajan. Amerikanci imaju ubojit potencijal naprijed, a mislim da je vrijeme da prime gol, nisu ga primili četiri zadnje utakmice na turniru.

Finale je sa srijede na četvrtak, mislim opet u ovom divljem terminu. :puke:

Bet-at-home daje 7,17 na Reggae Boyse, uplaćeno. :kafa:
Hayley <3

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 15:48

Naredim kladionici da mi na 35 proda kad docera ovaj X i provjeravam vrijednost doslo do 33.76 i bukvalno minut dva jos treba, i bek Liona daje loptu krilu Intera da ovaj asistira, presmjesno eto! Okrecu live kvote na PV ovi izbacuju igrace oni ubacuju najbolje da dodje prevara koju su smislili.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa » 24 jul 2017, 16:14

jel aktivan jos zajednicki :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 16:29

josipmusa je napisao/la:jel aktivan jos zajednicki :D
Singapurci yebase!

Hajde navijajte ovo da dodje, sve su neki u19

Bursa 1.go, Sarajevo - Everton O3.5 to bi trebalo lako, Utrecht O2.5 i Hanfmann i to ce doci 99%. Ako dodje ima jos jedan zajednicki, i molim bez glupih public bet kvoti od 1.5 i pretrpanih gdje je svak ziv nesto trpo, bolje da imamo 3-4 tipa cista na 50-50 sansu neku 1.8-2 kvotu. Muka mi vise gledat kako singapur 1:0 zavrsava.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa » 24 jul 2017, 16:51

Effenberg je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:jel aktivan jos zajednicki :D
Singapurci yebase!

Hajde navijajte ovo da dodje, sve su neki u19

Bursa 1.go, Sarajevo - Everton O3.5 to bi trebalo lako, Utrecht O2.5 i Hanfmann i to ce doci 99%. Ako dodje ima jos jedan zajednicki, i molim bez glupih public bet kvoti od 1.5 i pretrpanih gdje je svak ziv nesto trpo, bolje da imamo 3-4 tipa cista na 50-50 sansu neku 1.8-2 kvotu. Muka mi vise gledat kako singapur 1:0 zavrsava.

hanf i utreht dosli , everton ce vjerovatno a turci ce bit cupanja :D

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 17:27

Nece bursa, ali yebo sam im nanu imam skoro 9 kvotu da nema gola, to je plan prodati za 40-50 ako dodju kasne 80e minute, pokrio isto za nedaj boze i gosta 1.go na 5.2 kvotu. Winwin situacija, pa nek odaberu hoce li ispusiti 20, 30 ili 50 unita! :rol:

A mogu i vise popusiti ako under prodam i padne u 90+ meni apsolutno svejedno ko!

EDIT: 0:0 kraj. Eto ti. Prijateljska. Prodao under na 52 kad je dobacio i ostalo jos do kraja da docekam bilo ko go da jos mozda uleti ali kurko. Pozitivna transakcija opet, ali iskliznuli su iz ruku ko ljigava riba. Smecari i bolesnici!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la josipmusa » 24 jul 2017, 17:56

boga mi samo turcii ne dodjose

steta sto si prodao, al bolje nego cekat stoku sta ce u 90 minuti uradit

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Effenberg » 24 jul 2017, 18:12

josipmusa je napisao/la:boga mi samo turcii ne dodjose

steta sto si prodao, al bolje nego cekat stoku sta ce u 90 minuti uradit
Ma dobro de facto i nije, taman sam na nekom cutt of-u prodao. Na 52 koliko su nosili i ovi oboje da go padne. Znaci poslije toga rizikovati da padne go i taj under propadne za iste pare nema potrebe. Odrekao se 34 unita za sansu da uleti go na jednom od ona 2 a pokrio se ovako sa 20 plusa, jer su 3 uloga po 10 bili. Cekam ove u21 svede 5.go od 65e minute al nece i nece. Kvoti i nema vec 5 minuta sad ce kraj!

EDIT: Evo i od Svedonje kurko. Sreca pa sam smanjio intenzitet ulaganja. Hajmo sad Poljaci 1-pv bez gpöa! :pray: :pray:

Yebem i njih i njihove golijade vise u pm, da su bar kakvi golovi vec pola golova sklanjanja i pustanja da se gdja Coates moze obezbjediti! :lol:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

blend
Postovi: 74
Pridružen/a: 01 mar 2014, 18:38
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la blend » 24 jul 2017, 19:14

Jel zna neko koliko se ceka da odobre pare na wwin dostava ?

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.