Prva Liga FBiH 2016/2017

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Vijadukt » 23 mar 2017, 11:11

Nakon objave da Kazlagic sudi u Gradaccu prvi komentari na temama oba kluba su crnjaci.
:rol:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la paulus » 23 mar 2017, 11:54

solinas je napisao/la:O cemu pricaju ovi iz Visokog,jedno 85 posto preseravanje sa onim saopstenjem....eno ljudi izbacili snimak utakmice,nidje veze optuzbe,nadigrali ih ljudi,par sitnih gresaka sudije sa obje strane,nista strasno,toga ima i u PL,....
Daj ba svaki pad igraca Sloge Faul , kontra treba da se cuje krampon u cjevanici da bude faul . I prvo kako ih nije stid onog stadiona , pa ne mozes pasa odigrat. zidine one okolo ko u zatvoru. Da hoce ujedinit lige u jedinstvenu prvu il makar skratit ovu na 12 , da ove selendre lete vise.Dopizdice Azmiru ko i Sloboda sto mu je dopizdila jer ako ne misli spiskat kamaru para sa onim stadionom ne moze ni na koridu.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 23 mar 2017, 12:05

paulus je napisao/la:
solinas je napisao/la:O cemu pricaju ovi iz Visokog,jedno 85 posto preseravanje sa onim saopstenjem....eno ljudi izbacili snimak utakmice,nidje veze optuzbe,nadigrali ih ljudi,par sitnih gresaka sudije sa obje strane,nista strasno,toga ima i u PL,....
Daj ba svaki pad igraca Sloge Faul , kontra treba da se cuje krampon u cjevanici da bude faul . I prvo kako ih nije stid onog stadiona , pa ne mozes pasa odigrat. zidine one okolo ko u zatvoru. Da hoce ujedinit lige u jedinstvenu prvu il makar skratit ovu na 12 , da ove selendre lete vise.Dopizdice Azmiru ko i Sloboda sto mu je dopizdila jer ako ne misli spiskat kamaru para sa onim stadionom ne moze ni na koridu.
Druze ba,a sta treba,da sudiji mi navijaci na slusalice sapcemo sta je faul sta nije.... :crazy:
Ljudi pregledali snimke,greskica ima ba covjece,ima ih u svakoj ligi svijeta,ali ono sto je stajalo u saopstenju Bosne je lakrdija.....
Cak su i upozorenje dobili....Pa sta se Slobodi nije sviralo protiv Zelje,covjek stopa loptu sa obje ruke drzava se smije,ali ne svira penal....sta treba...
To sto Bosna nije pobjedila je njihova i samo njihova krivica....Svaka ekipa u svakoj ligi ove drzave,uvjek krivi nekog drugog...dokle.
To sto nije sudio kako mi hocemo,ili ekipa nema rezultat koji mi hocemo,pa se ovim koristimo gluposti nevidjene.
Odgledao sam snimak i saopstenje je katastrofa,pa ispade vilama ih ganjali ljudi jbt... :lol:
Uvelicano jedno 80 posto....Vise je bjes zbog poraza bio,nego objektivnost.....
Teren stadiona jeste losiji,ali kompleks i tribine,su za federalnu Bernabeu....na kakvim njivama je savez dopustao da se igra.
Svlacionice su bolje nego u 90 posto premjerligasa druze.....i uslovi za igrace.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la staragarda » 23 mar 2017, 13:25

paulus je napisao/la:
solinas je napisao/la:O cemu pricaju ovi iz Visokog,jedno 85 posto preseravanje sa onim saopstenjem....eno ljudi izbacili snimak utakmice,nidje veze optuzbe,nadigrali ih ljudi,par sitnih gresaka sudije sa obje strane,nista strasno,toga ima i u PL,....
Daj ba svaki pad igraca Sloge Faul , kontra treba da se cuje krampon u cjevanici da bude faul . I prvo kako ih nije stid onog stadiona , pa ne mozes pasa odigrat. zidine one okolo ko u zatvoru. Da hoce ujedinit lige u jedinstvenu prvu il makar skratit ovu na 12 , da ove selendre lete vise.Dopizdice Azmiru ko i Sloboda sto mu je dopizdila jer ako ne misli spiskat kamaru para sa onim stadionom ne moze ni na koridu.
Jarane,ne znam koliko pratis i od kad federalnu ligu ali taj stadion je nou camp licno po svim segmentima ...Na kakvim se livadama igrala i jos uvijek igra federalka to je za nadrealista....Manje kmecanja jer trazite evropsko sudjenje u kaljugi federalne lige... njidje veze
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 23 mar 2017, 17:59

E da je doživit kolo u ovoj ligi da se ne priča samo o namještanju i sudijama, da fudbal bude u prvom planu. :crazy: Pa sve namješteno sunce ti, svi kupili sudije, svi oštećeni, yebe lud zbunjenog. :lol:

Yebo ovo :bih: :bih:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la paulus » 25 mar 2017, 16:13

LjumanM95 je napisao/la:E da je doživit kolo u ovoj ligi da se ne priča samo o namještanju i sudijama, da fudbal bude u prvom planu. :crazy: Pa sve namješteno sunce ti, svi kupili sudije, svi oštećeni, yebe lud zbunjenog. :lol:

Yebo ovo :bih: :bih:
Ma ja postena liga , joj sto me nasmijase , a onaj teren je najgori u ligi , **** tribine kad nemozes pas odigrat .Ja znam jedno U Visoko ko dodje i odigra dobro nosi bodove bez problema , pitajte Travnik , isto tako je u Gradaccu , u Lukavcu , svaka im cast bore se za opstanak skoro uvjek al sudjenje uvjek posteno, Velez toliko ime pa se ne koristi prljavim radnjama a mogu , Ima ih jos. Ono sto cu rec da IMAJU SLIKE DA KONTROLOR SUDJENJA LAGANO SJEDI I CASKA SA AZMIROM i ti meni procas neko reko da je ok . Mjesto da kupujete tekme napravie teren tupav . Bosna ne mora ni uc , al progres koji je napravila ova uprava u svim segmentima je ogroman . Pogledaj ruglo od prije par godina i dodji sad na stadion u Visokom , koji usput gradi drugu tribinu pocetkom Aprila sa svim sadrzajima ispod nje. Oni su pametno odlucili sto kupovat tekme ovdje radi opstanka kad se moze u ligi 10 puta jeftinijoj radit na infastrukturi ,špmpcnim terenima , reflektorima , terenu , Plasticnoj podlozi gdje sad mnoge repke dolaze kad imaju neki od turnira . Sve to je bilo nemoguca misija.. Po meni Premijer liga mora postavt visoke standarde za ulazak a takodje i prva liga , . Mislim jel ono u novom tracniku zadovoljava uslove 1 lige . Tribina velicine kauca. Al haj eto liga je postena , mi sve godinama umisljamo. Ako si navijac Sloge normalno da nemas prigovora na sudjenje , zato sam ja dao momku iz Sarajeva da pregleda i covjek je plako od smjeha kakih je faula vidio i kakvih udaraca nad igracima Bosne bez kartona. Pa Bolan eto ti covjek iz Kaknja govori da su iako su pobjedili bili ogorceni kako je sudio ovaj smrad iz orasja i onda sljedece kolo opet vam on sudi , ma to je ormala i ovaj iz Kaknja govori mozes vidjet to na prognozi kola i na Bosninoj temi . Znaci govori opet im on sudi umire od smjeha , fix kola , nemate sanse. Sbi mi izmisljamo lazemo a slika Azmira i kontrolora je ono normala .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sekretar » 25 mar 2017, 16:21

hahahah pa sta vi ocekujete od lige kad je predsjednik federalnog saveza i same te lige iz Cazina istim takvim radnjama godinama drzao i pokusavao drzati Krajinu u toj ligi...evo jedan od dokaza da vidite sudjenje kakvo je Krajina imala na svom terenu....i vi se sad zalite fol na sudije i sudjenje,sve je to ista skola :D



Mozda se i bolji poznavaoci fudbala sjecaju Krajine iz tog perioda :D

Gledati od 08:05

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 25 mar 2017, 19:07

paulus je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:E da je doživit kolo u ovoj ligi da se ne priča samo o namještanju i sudijama, da fudbal bude u prvom planu. :crazy: Pa sve namješteno sunce ti, svi kupili sudije, svi oštećeni, yebe lud zbunjenog. :lol:

Yebo ovo :bih: :bih:
Ma ja postena liga , joj sto me nasmijase , a onaj teren je najgori u ligi , **** tribine kad nemozes pas odigrat .Ja znam jedno U Visoko ko dodje i odigra dobro nosi bodove bez problema , pitajte Travnik , isto tako je u Gradaccu , u Lukavcu , svaka im cast bore se za opstanak skoro uvjek al sudjenje uvjek posteno, Velez toliko ime pa se ne koristi prljavim radnjama a mogu , Ima ih jos. Ono sto cu rec da IMAJU SLIKE DA KONTROLOR SUDJENJA LAGANO SJEDI I CASKA SA AZMIROM i ti meni procas neko reko da je ok . Mjesto da kupujete tekme napravie teren tupav . Bosna ne mora ni uc , al progres koji je napravila ova uprava u svim segmentima je ogroman . Pogledaj ruglo od prije par godina i dodji sad na stadion u Visokom , koji usput gradi drugu tribinu pocetkom Aprila sa svim sadrzajima ispod nje. Oni su pametno odlucili sto kupovat tekme ovdje radi opstanka kad se moze u ligi 10 puta jeftinijoj radit na infastrukturi ,špmpcnim terenima , reflektorima , terenu , Plasticnoj podlozi gdje sad mnoge repke dolaze kad imaju neki od turnira . Sve to je bilo nemoguca misija.. Po meni Premijer liga mora postavt visoke standarde za ulazak a takodje i prva liga , . Mislim jel ono u novom tracniku zadovoljava uslove 1 lige . Tribina velicine kauca. Al haj eto liga je postena , mi sve godinama umisljamo. Ako si navijac Sloge normalno da nemas prigovora na sudjenje , zato sam ja dao momku iz Sarajeva da pregleda i covjek je plako od smjeha kakih je faula vidio i kakvih udaraca nad igracima Bosne bez kartona. Pa Bolan eto ti covjek iz Kaknja govori da su iako su pobjedili bili ogorceni kako je sudio ovaj smrad iz orasja i onda sljedece kolo opet vam on sudi , ma to je ormala i ovaj iz Kaknja govori mozes vidjet to na prognozi kola i na Bosninoj temi . Znaci govori opet im on sudi umire od smjeha , fix kola , nemate sanse. Sbi mi izmisljamo lazemo a slika Azmira i kontrolora je ono normala .
Čekaj ba, šta to fali stadionu u Simin Hanu? Pa stadion izgleda fantastično za jednu MZ, sasvim korektan za ove lige. Eto Bosna igra na Nou Campu sunce ti poljubim. :facepalm: Hrđavom qrcu i dlaka smeta...

Živite u zabludi da ste Barselona i da su svi protiv vas, ista situacija k'o i poslije tekme u Banovićima, pa kad vam se argumentovano demantuju silne laži i nebuloze nestajete bez traga. :wave:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la paulus » 25 mar 2017, 19:22

LjumanM95 je napisao/la:
paulus je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:E da je doživit kolo u ovoj ligi da se ne priča samo o namještanju i sudijama, da fudbal bude u prvom planu. :crazy: Pa sve namješteno sunce ti, svi kupili sudije, svi oštećeni, yebe lud zbunjenog. :lol:

Yebo ovo :bih: :bih:
Ma ja postena liga , joj sto me nasmijase , a onaj teren je najgori u ligi , **** tribine kad nemozes pas odigrat .Ja znam jedno U Visoko ko dodje i odigra dobro nosi bodove bez problema , pitajte Travnik , isto tako je u Gradaccu , u Lukavcu , svaka im cast bore se za opstanak skoro uvjek al sudjenje uvjek posteno, Velez toliko ime pa se ne koristi prljavim radnjama a mogu , Ima ih jos. Ono sto cu rec da IMAJU SLIKE DA KONTROLOR SUDJENJA LAGANO SJEDI I CASKA SA AZMIROM i ti meni procas neko reko da je ok . Mjesto da kupujete tekme napravie teren tupav . Bosna ne mora ni uc , al progres koji je napravila ova uprava u svim segmentima je ogroman . Pogledaj ruglo od prije par godina i dodji sad na stadion u Visokom , koji usput gradi drugu tribinu pocetkom Aprila sa svim sadrzajima ispod nje. Oni su pametno odlucili sto kupovat tekme ovdje radi opstanka kad se moze u ligi 10 puta jeftinijoj radit na infastrukturi ,špmpcnim terenima , reflektorima , terenu , Plasticnoj podlozi gdje sad mnoge repke dolaze kad imaju neki od turnira . Sve to je bilo nemoguca misija.. Po meni Premijer liga mora postavt visoke standarde za ulazak a takodje i prva liga , . Mislim jel ono u novom tracniku zadovoljava uslove 1 lige . Tribina velicine kauca. Al haj eto liga je postena , mi sve godinama umisljamo. Ako si navijac Sloge normalno da nemas prigovora na sudjenje , zato sam ja dao momku iz Sarajeva da pregleda i covjek je plako od smjeha kakih je faula vidio i kakvih udaraca nad igracima Bosne bez kartona. Pa Bolan eto ti covjek iz Kaknja govori da su iako su pobjedili bili ogorceni kako je sudio ovaj smrad iz orasja i onda sljedece kolo opet vam on sudi , ma to je ormala i ovaj iz Kaknja govori mozes vidjet to na prognozi kola i na Bosninoj temi . Znaci govori opet im on sudi umire od smjeha , fix kola , nemate sanse. Sbi mi izmisljamo lazemo a slika Azmira i kontrolora je ono normala .
Čekaj ba, šta to fali stadionu u Simin Hanu? Pa stadion izgleda fantastično za jednu MZ, sasvim korektan za ove lige. Eto Bosna igra na Nou Campu sunce ti poljubim. :facepalm: Hrđavom qrcu i dlaka smeta...

Živite u zabludi da ste Barselona i da su svi protiv vas, ista situacija k'o i poslije tekme u Banovićima, pa kad vam se argumentovano demantuju silne laži i nebuloze nestajete bez traga. :wave:
Pricam o terenu mentol , lnaj teren nismo vidjeli u ligi ispod nikad, mlslim garant mu je kontrolor dok je sjedio sa Azmirom UTOKU TEKME rekao da mu ne valja teren kurcu lol i onim zidinama sto ce nekom vrat slomit , metar od azuta , a vi se pobratili sa Slogom , e onda mora da je ispravna liga , nema stimanja nikad nije ni bilo lol
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 25 mar 2017, 19:27

Ne znam jeste li svjesni kakvi su sve klubovi i livade prodefilovali kroz ovu ligu, tako da stadion u Simin Hanu dođe kao premijerligaški u najmanju ruku!

K'o što i rekoh, hrđavom qrcu i dlaka smeta, isti teren je bio i za vas i za domaćine, što im ne uvaliste tri komada pa da ih ni kombinacija Kazlagić-Musić-Jakupović ne može spasiti. Osipati drvlje i kamenje na klub koji je novajlija u ligi, a 80% ostalih starosjedioca nema ništa bolji ni stadion ni teren, je licemjerno.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 25 mar 2017, 19:53

Cuj ima slike,pa sjedio je i sa Begicem i komplet vrhom saveza u lozi pa Sloboda niti uze kup niti titulu.
Argumenti su ti glupi do bola.
Ima ba snimak ljudi javno pustili pola drzave vam se smije na saopstenju.
Zalis se na teren,pa teren je isti i njima i vama u cemu je problem. ...Ako je to tako sto ne napustiste teren. ...Zalite se sudski imate savez BiH imate UEFU FIFU opletite.
Nemozete da prezalite poraz i to je...
Pa sta ste ba vi,Barselona....budi realan.
Sloga na papiru ima jedan od top 4 ekipe ove lige trenutno.
Kada ste tako jaki sta ba sudija,teren,marsovci sto ne uvaliste 4 komada i zdravo....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la staragarda » 25 mar 2017, 21:10

Al sa zalbi na sudjenje predjose na zalbe oko terena...I to sve kad je Sloga pustila snimak kompletne utakmice... Ahahahaha...Cuj livada mu u simin hanu...Drago dijete na kakvim se krompiristima igra federalka vi cete plakat od sreće gdje ste igrali.... Sacekaj gostovanje u Lukavcu... Hahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Vijadukt » 25 mar 2017, 21:29

Bez da ulazim u raspravu, ali prica o pustanju snimka je smijesna. Ljudi moji svaki mec se pusta na televiziji. Tako da price o nekom pisanju Azmira i slicno su za malu djecu.
I da, niko nije presao niti odustao od zalbe, ali kad ti savez naredi onda je bolje sutiti jer samo mozes prouzrokovati vecu stetu. S obzirom kakvi su lopovi u savezu oni to jedva cekaju.

Nemojte me dzaba citirati, nemam potrebu da raspravljam o onome sto je bilo.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 25 mar 2017, 21:35

Ljudi ubili brasno u vama i to ti je.
Pustaju se izvjestaji ali utakmica nema...
I s obzirom na saopstenje Bosne naravno da je pisanje ja prvi sam mislio 15 ljudi sa pistoljima uletilo i reklo moraju dati bodove Slogi.
80 posto gluposti u saopstenju ne postoji.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Vijadukt » 25 mar 2017, 22:15

Kao prvo nisi informisan. Dokaz da imaju mecevi u potpunom snimku. To ce ti potvrditi skoro citav podforum.

Kao drugo, sta ces ti kome pricati kad je tebi isto sto Azmir sjedi sa predsjednikom saveza i sa sluzbenim licem. Pa covjece predsjedniku je obaveza, nece predsjednik otici iza gola i sjediti sa navijacima, nego ce kako zdrav razum nalaze u svecanu lozu sa predstavnicima klubova. I ti nasao porediti kontrolora kao sluzbeno lice koji nema sta traziti sa celnicima klubova i predsjednika saveza. Sad da ne idemo u pricu sto Azmir rece da nije sjedio.

Popusti malo, nismo svi djeca da prosipas folove. Bilo i proslo. Pobijedila Sloga, Bosna dobila kvalitetnu lekciju. Idemo dalje. Stvarno vas ne kontam zasto se raspravljate.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 25 mar 2017, 22:21

Vijadukt je napisao/la:Kao prvo nisi informisan. Dokaz da imaju mecevi u potpunom snimku. To ce ti potvrditi skoro citav podforum.

Kao drugo, sta ces ti kome pricati kad je tebi isto sto Azmir sjedi sa predsjednikom saveza i sa sluzbenim licem. Pa covjece predsjedniku je obaveza, nece predsjednik otici iza gola i sjediti sa navijacima, nego ce kako zdrav razum nalaze u svecanu lozu sa predstavnicima klubova. I ti nasao porediti kontrolora kao sluzbeno lice koji nema sta traziti sa celnicima klubova i predsjednika saveza. Sad da ne idemo u pricu sto Azmir rece da nije sjedio.

Popusti malo, nismo svi djeca da prosipas folove. Bilo i proslo. Pobijedila Sloga, Bosna dobila kvalitetnu lekciju. Idemo dalje.
Jaraniko,imate pravne mehanizme zalite se,izbacite Slogu iz lige zabolje me.
Generalno sam iznio svoje misljenje,da je saopstenje Bosne cisto pic.kasto kmecanje jer nisu u stanju klubu,kojeg evo danima ponizavaju i pljuju zabiti vise golova nego prime.Cista matematika.
Za sve ostalo,poput tih sluzbenih lica i svega sto vam nije jasno.....IMATE SUD.
A snimak sam pregledao tek nakon vaseg kmecanja i kada uporedis snimak sa onom i onim sto je klub pisao u saopstenju....SMIJURIJA i sramota za Bosnu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 mar 2017, 12:34

Joj kad krleza pocne kenjat a do prije 3 godine nije znao ni da postoji stadion u simin hanu

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 26 mar 2017, 12:41

theboss_RD07 je napisao/la:Joj kad krleza pocne kenjat a do prije 3 godine nije znao ni da postoji stadion u simin hanu
:lol: :lol:

Zasp'o jednom u busu pa otiš'o sve do gore :lol: :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 26 mar 2017, 13:06

paulus je napisao/la:
solinas je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Kao prvo nisi informisan. Dokaz da imaju mecevi u potpunom snimku. To ce ti potvrditi skoro citav podforum.

Kao drugo, sta ces ti kome pricati kad je tebi isto sto Azmir sjedi sa predsjednikom saveza i sa sluzbenim licem. Pa covjece predsjedniku je obaveza, nece predsjednik otici iza gola i sjediti sa navijacima, nego ce kako zdrav razum nalaze u svecanu lozu sa predstavnicima klubova. I ti nasao porediti kontrolora kao sluzbeno lice koji nema sta traziti sa celnicima klubova i predsjednika saveza. Sad da ne idemo u pricu sto Azmir rece da nije sjedio.

Popusti malo, nismo svi djeca da prosipas folove. Bilo i proslo. Pobijedila Sloga, Bosna dobila kvalitetnu lekciju. Idemo dalje.
Jaraniko,imate pravne mehanizme zalite se,izbacite Slogu iz lige zabolje me.
Generalno sam iznio svoje misljenje,da je saopstenje Bosne cisto pic.kasto kmecanje jer nisu u stanju klubu,kojeg evo danima ponizavaju i pljuju zabiti vise golova nego prime.Cista matematika.
Za sve ostalo,poput tih sluzbenih lica i svega sto vam nije jasno.....IMATE SUD.
A snimak sam pregledao tek nakon vaseg kmecanja i kada uporedis snimak sa onom i onim sto je klub pisao u saopstenju....SMIJURIJA i sramota za Bosnu.
.
Nemoj da vrijedjas,pas je kulturniji od tebe.....Pa yebo te kontrolor u usta zalite se savezu,pokrenite tuzbu,posaljite dopis u UEFA o kriminalu i korupciji,mjesanju politike u sport,napisite nesto,koga boli k.urac sta cete napraviti ba.....zapeo kontrolor sjedi....pa jel on bog...allah...
Ako si tako siguran u to sto pises,tuzite savez i kontrolora trazite njegovu suspenziju,samo se skinite sa ku.rca mnogobrojnim,i vecinom neutralnim ljubiteljima fudbala u ovoj napacenoj zemlji,koji su pogledali snimak i vidjeli da su vas ljudi otresli ko slinu...LJUDI VAS UBILI;SILOVALI;PRETRCALI,pobjedili,dokazali da ste kur.ac od ekipe,pomiri se sa tim.
UZMI POGLEDAJ UTAKMICU IZMEDJU SLOBODE I RUDARA IZ KAKNJA KADA SE VRATILA SLOBODA U PL PA DA VIDIS STA JE KUR:CEVO SUDJENJE I NATEZANJE DOMACINU;STA JE UDARANJE I PUCANJE CJEVANICA.
Boze sacuvaj koji papak.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 26 mar 2017, 13:09

theboss_RD07 je napisao/la:Joj kad krleza pocne kenjat a do prije 3 godine nije znao ni da postoji stadion u simin hanu
Tacno je,nisam znao ni da postoji Simin Han.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.