NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
fender13
Postovi: 765
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 apr 2017, 15:05

Svima u klubu mora biti jadno da ovaj grad zaslužuje premijer ligu to mora biti cilj

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 26 apr 2017, 15:17

fender13 je napisao/la:Svima u klubu mora biti jadno da ovaj grad zaslužuje premijer ligu to mora biti cilj
Narod ove opcine nezasluzuje premier ligu, cast 200-ak navijaca koji se vrte bilo lose bilo dobro.... za 200 ljudi se neigra fudbal na najvisem nivou

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 26 apr 2017, 15:33

Tkanton je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Svima u klubu mora biti jadno da ovaj grad zaslužuje premijer ligu to mora biti cilj
Narod ove opcine nezasluzuje premier ligu, cast 200-ak navijaca koji se vrte bilo lose bilo dobro.... za 200 ljudi se neigra fudbal na najvisem nivou
U tome se slazem sa tobom, cast obim sto su svaku, a imas i tu koji dodju samo da pljuju od povetka utakmica, kao i ovih po formu sto pogledaju svaku trecu utakmicu.... Sadana i Durguta sto prije otjerati, dva 100% nesposobna covjeka... Gledam juce nalo trening trava metar visoka... koliko sam upucen igracima svaka plata kasni po 10 dana. Danas se povrijedio Devedzic juce ja msm i Mujagic. Bice drame u subotu

Avatar
fender13
Postovi: 765
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 apr 2017, 15:44

Mentalitet je problem ne samo kod nas nego kod većine

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 apr 2017, 16:29

Tkanton je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Svima u klubu mora biti jadno da ovaj grad zaslužuje premijer ligu to mora biti cilj
Narod ove opcine nezasluzuje premier ligu, cast 200-ak navijaca koji se vrte bilo lose bilo dobro.... za 200 ljudi se neigra fudbal na najvisem nivou
Potpis drug. Vecina nas dole smo ckapi. Kao i vecina gledalaca koja je pratila Zvijezdu. Ali na dolazak gledalaca uticu razni faktori: cijena ulaznice, rezultati, garnitura ljudi koji su u i oko kluba itd. I kad svaki od faktora uzme 10% a mi smo mala opstina dodes na tih 200-300 nas budala koji su uvijek tu. Nama treba neki plan i borba da bi se narod digao. Jer to smo pokazali i prethodnih godina. Sjetite se utakmice u Ugljeviku koliko nas je bilo. Tu samo treba dobar plan i prave ljude. Sadasnju garnituru 90% carsije voli zaobic na gradu kada ih vidi. Ne samo radi Zvijezde nego sto je to sljam od ljudi. I dalje tvrdim da se ova carsija moze dignut i da klub prati cifra izmedu 1300 do 1700 gledalaca. Za sredinu kao sto smo mi i vise nego dobro

Avatar
fender13
Postovi: 765
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 apr 2017, 17:05

Samo jedan čovjek može vratit stari sjaj Zvijezde to je Fadil on jedini može okupiti jake ljude oko kluba ako definitivno napusti klub jer dobro znamo da je jos predsjednik skupštine teško nama

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Anamneko » 26 apr 2017, 20:45

:D jeli to fadil novalic nedo bog?Oprosti mi fadile.
Samo Sioux 1989

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 apr 2017, 21:17

Anamneko je napisao/la::D jeli to fadil novalic nedo bog?Oprosti mi fadile.
Jok, Fadil Banjanovic

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Anamneko » 26 apr 2017, 21:28

Dobro je za vas,znam da je onaj oprosti mi fadile bio tu ako se ne varam.
Samo Sioux 1989

Avatar
fender13
Postovi: 765
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 apr 2017, 21:38

Anamneko je napisao/la::D jeli to fadil novalic nedo bog?Oprosti mi fadile.
Upravo taj :)
Veoma dobar menadžer sve ide po master planu dosta firmi u Gradačcu je pod njegovom pratnjom uspješno posluje, svi bi da se rado vrati u klub

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Anamneko » 26 apr 2017, 21:52

Banjanovic ili novalic,bolje da se ne mijesam.Sretno zvijezdi i de otpustite mujagica da se vrati na josik.
Samo Sioux 1989

Avatar
fender13
Postovi: 765
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 apr 2017, 22:06

Anamneko je napisao/la:Banjanovic ili novalic,bolje da se ne mijesam.Sretno zvijezdi i de otpustite mujagica da se vrati na josik.

Novalic, mujagic je extra momak

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 26 apr 2017, 22:12

combe je napisao/la:Kako sam vec napisao Cvisa i sam Bog zna nesimpatisem. Ali opet ponavljam da je od nasih domacih najsposobniji. Od Durguta i slicnih. Ali kad imas dobrog trenera sa dobrim vezama i njuhom za igraca moze se i bez pozicije sportskog. Tu treba izvagat. Jos jednom cu ponovit nesto sto sam vec pisao jer se ovi mladi mozda toga nesjecaju. 1/3 ekipe koja je tada harala je dosla zaslugom tadasnjeg trenera Radeta Jovicica(Veca, Brka itd.) a ne sportskog direktora. Tako da u nekim slucajevima ta pozicija nije neophodna. Evo i sada se ispostavilo igrac kojeg sam ja prvi osporavao a doveo ga je sadasnji trener meni se pokazao kao najvece pojacanje. Cvijanovic jest da nekad ima potez vise ali sa boljim veznim redom bi jos vise dosao do izrazaja. Jer realno mi igramo bez pravog veznjaka. Darija tu neracunam jer on je klasican defanzivni vezni tokom citave karijere. I nemozes sad od njega u 37 godini ocekivat da kreira napade iako on to radi bolje od svih ostalih u nasoj ekipi.
Da te samo malo ispravim Radeta Jovicica je doveo tada sportski direktor rahmetli Muhamed Jakeskic koji je preko svojih veza dovodio ostale igrace i radio volonterski.To je jedini nas covjek na mjestu spor.direktora koji je odradio nesto i u to vrijeme u Fadila podigo Zvijezdu iz pepela,a ovo ostalo je sve kao sto kazes dibi dus nesposobno i samo je dole da se ogrebe i uhljebi.Bice oni dole i u 2 federalnoj i u kantonalnoj nesmeta njima samo nek je plata na vrijeme hehehe.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 apr 2017, 22:25

zmajevac je napisao/la:
combe je napisao/la:Kako sam vec napisao Cvisa i sam Bog zna nesimpatisem. Ali opet ponavljam da je od nasih domacih najsposobniji. Od Durguta i slicnih. Ali kad imas dobrog trenera sa dobrim vezama i njuhom za igraca moze se i bez pozicije sportskog. Tu treba izvagat. Jos jednom cu ponovit nesto sto sam vec pisao jer se ovi mladi mozda toga nesjecaju. 1/3 ekipe koja je tada harala je dosla zaslugom tadasnjeg trenera Radeta Jovicica(Veca, Brka itd.) a ne sportskog direktora. Tako da u nekim slucajevima ta pozicija nije neophodna. Evo i sada se ispostavilo igrac kojeg sam ja prvi osporavao a doveo ga je sadasnji trener meni se pokazao kao najvece pojacanje. Cvijanovic jest da nekad ima potez vise ali sa boljim veznim redom bi jos vise dosao do izrazaja. Jer realno mi igramo bez pravog veznjaka. Darija tu neracunam jer on je klasican defanzivni vezni tokom citave karijere. I nemozes sad od njega u 37 godini ocekivat da kreira napade iako on to radi bolje od svih ostalih u nasoj ekipi.
Da te samo malo ispravim Radeta Jovicica je doveo tada sportski direktor rahmetli Muhamed Jakeskic koji je preko svojih veza dovodio ostale igrace i radio volonterski.To je jedini nas covjek na mjestu spor.direktora koji je odradio nesto i u to vrijeme u Fadila podigo Zvijezdu iz pepela,a ovo ostalo je sve kao sto kazes dibi dus nesposobno i samo je dole da se ogrebe i uhljebi.Bice oni dole i u 2 federalnoj i u kantonalnoj nesmeta njima samo nek je plata na vrijeme hehehe.
Ma OK upravu si Jakeskic je bio covjek na mjestu. Ali ovo sto sam rekao za pojedine igrace znam sigurno da ih je Jovicic doveo.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 apr 2017, 22:10

Komšije šta je ovo kod vas mrtva tema. Obično ste najaktivniji. Pripreme za komšijski derbi?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 apr 2017, 09:21

Pa sta ce bit neg mrtva, kad je glavna tema jel se bolje borit za opstanak ili ispast u 2.FBiH

Avatar
fender13
Postovi: 765
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 apr 2017, 09:44

Mrtva kao i tribine banje sta ce tek biti sljedeći sezone ako se situacija ne popravi

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 29 apr 2017, 11:18

Danas najvaznija utakmica, uzeti 3 boda danas i osigurati opstanak, pa onda gledati sta i kako za sledecu, nesto se mora mjenjati... :bih:

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 29 apr 2017, 16:16

Mjenja se svake godine ali niko da se prihvati posla, davanja para ili radom ovako moze i naredni godina malo vam malo tam :-)

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 apr 2017, 18:40

4-1
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.