FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la hskzmostar » 20 jun 2017, 22:10

Olimpic i Sloga glavna bitka za premijer ligu vidim jedino se oni pojacavaju a ovaj Husic dovede kapetana Radnika u drugoligasa ko tamo se,mogli bi imati odlicnu momcad .
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 24 jun 2017, 17:33

Sloga dogovorila dvije izuzetno jake prijateljske utakmice

24.06.2017 u 14:48

FK Sloga Simin Han sa pripremama počinje 30.06 2017. godine u 10 sati. Prvi dio priprema odradiće se u Tuzli, a drugi dio na Kupresu. Za sada su dogovorene 2 pripremne utakmice i to 9. jula u 18 sati sa Zvijezdom 09 članom prve lige RS i sedam dana poslije u Bijeljini protiv Radnika člana PL BiH, dok je odlazak na Kupres planiran za 17. juli 2017 godine. Povratak sa Kupresa planiran je sedam dana prije početka prvenstva kada će se odigrati generalka.

Pročitajte više na:http://****/****-bih/sloga-do ... mice/86462
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 25 jun 2017, 16:56

slika


Bajram je radost za srce i dušu svih vjernika islamske vjeroispovijesti, koji se dijeli sa porodicom, rodbinom, komšijama, prijateljima i svim ljudima dobre volje.
Svima koji slave ovaj praznik uprava FK Sloga Simin Han želi da ga provedu u dobrom zdravlju, porodičnoj sreći, miru i blagostanju, te da šire ljubav i povjerenje.
Bajram šerif mubarek olsun!
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 26 jun 2017, 20:36

Sloga Simin Han na pragu dovođenja dva velika pojačanja

26.06.2017 u 15:21 Piše: Kenan Hadžić

slika

Kako saznaje portal ****, ekipa Sloge iz Siminog Hana u svoje redove pokušat će dovesti Jocu Stokića. Bivši napadač Borca, Željezničara, Čelika i Radnika jedna je od želja trenera Darka Vojvodića koji ima visoko mišljenje o njemu i rado ga želi vidjeti u svojoj ekipi. S druge strane, prema saznanjima do kojih je stigao naš portal, blizu potpisa za Slogu nalazi se i Ivan Kostić, bivši defanzivac Slobode koji će kao slobodan igrač stići u ovaj klub. Sloga je još od ranije pokazala velike ambicije da već sljedeće sezone uđe u društvo najboljih, a uz Velež i Olimpik će biti najveći favoriti za prvu poziciju u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine.

Pročitajte više na: http://****/****-bih/sloga-si ... anja/86663
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 jun 2017, 23:21

jel Sloga promijenila ime službeno u Tuzla City ali mislim da će to biti nemoguće
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la semcho » 27 jun 2017, 05:52

Koliko primjetim, Olimpik i Sloga dosad najzvucnija pojacanja dovode.

FoSte95
Postovi: 12638
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la FoSte95 » 27 jun 2017, 08:15

semcho je napisao/la:Koliko primjetim, Olimpik i Sloga dosad najzvucnija pojacanja dovode.
To jeste, Sloga i Olimpic po imenima prvi favoriti, eh sada kako će se to uigrati vidjećemo. Velež nema neka zvučna imena, ali imaju gotovo identičan tim kao prošle sezone koji je sa Rahimićem prošao komplet zimske pripreme, a sada će i ove ljetnje. Biće vrlo interesantno :thumbup:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 27 jun 2017, 12:44

Penaltiky je napisao/la:jel Sloga promijenila ime službeno u Tuzla City ali mislim da će to biti nemoguće
pisao sam već na tu temu... Azmir je predao zahtjev, jer se mora dobiti dozvola grada da se koristi ime grada u nazivu kluba
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 27 jun 2017, 12:56

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:jel Sloga promijenila ime službeno u Tuzla City ali mislim da će to biti nemoguće
pisao sam već na tu temu... Azmir je predao zahtjev, jer se mora dobiti dozvola grada da se koristi ime grada u nazivu kluba
na to sam i mislio znači ništa od TZ CITYA
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 jun 2017, 14:09

Vojvodić: Joco Stokić je pravi igrač i pravi momak, Kostić blizu realizacije

27.06.2017 u 09:40 Piše: Kenan Hadžić

Trener Sloge iz Siminog Hana Darko Vojvodić je u razgovoru za naš portal istakao da njegov klub radi na dovođenju dva odlična pojačanja Joce Stokića i Ivana Kostića. Vojvodić ističe da bi rado volio vidjeti ovu dvojicu igrača u svom timu, ali da su ostale još neke formalnosti koje se trebaju uraditi. - Istina je da hoćemo Jocu Stokića, radi se o pravom igraču i pravom momku koji bi za nas bio veliko pojačanje. Mi se nadamo da ćemo to uspješno završiti. Svakako, što se mene kao trenera tiče, volio bih vidjeti Jocu Stokića u svojoj ekipi, rekao je Vojvodić i potom istakao da je Sloga blizu završetka posla sa bivšim defanzivcem Slobode Ivanom Kostićem. - I to je jako blizu da bude urađeno. Ostale su još neke stvari koje treba da se urade i nadam se da će se to ubrzo riješiti. To još nisu gotovi poslovi, ali su jako blizu. Mi hoćemo još neke igrače, nemamo sada tačno imena, koji god se kvalitetan igrač pojavi i ko god izrazi želju da dođe kod nas, mi smo spremni da to iskoristimo. Trener koji je uveo GOŠK u BH Telecom Premijer ligu Bosne i Hercegovine ističe da ne žele potpisivati igrače na pola godine i na godinu, već je ovo projekat na više godina. - Ovo nije projekat koji će trajati godinu. Nećemo dovoditi igrače na pola godine ili na godinu. Azmirova (Azmir Husić, predsjednik Sloge, op. a) je zadnja, mi mu predložimo igrače i on pregovara, završio je Vojvodić. Inače, do sada su u klub stigli Muris Pirić, Adnan Zulić, Stefan Vukmirović, kao i dva odlična igrača sa premijerligaškim iskustvom, Jovo Kojić i Stanko Ostojić. Pripremni mečevi Pored ovih dolazaka, klub su napustila šestorica fudbalera i to Adi Halilović, Aleksandar Pantić, Ognjen Šinik, Armin Jazvin, Ramo Ramić i Samir Isanović, koji više neće nositi dres kluba iz predgrađa Tuzle. Sloga sa pripremama kreće 30. juna, a već je dogovorila dvije prijateljske utakmice i to protiv Zvijezde 09, 9. augusta, te protiv Radnika, što će sastavu iz Bijeljine biti generalna proba za start BHT PLBiH. Potom slijedi odlazak na Kupres, 17. augusta, gdje je u planu odigravanje još nekoliko utakmica.

Pročitajte više na: http://****/****-bih/vojvodic ... cije/86732
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 jun 2017, 14:14

SlobodaTuzla1919 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:jel Sloga promijenila ime službeno u Tuzla City ali mislim da će to biti nemoguće
pisao sam već na tu temu... Azmir je predao zahtjev, jer se mora dobiti dozvola grada da se koristi ime grada u nazivu kluba
Može i od opštine Tuzla iz Istanbula,obzirom da je ime turskog porijekla.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 27 jun 2017, 14:31

Može, može al u Turskoj
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jun 2017, 15:23

14:54 / 28.06.17/faktor
Azmir Husić "krade" Slobodi još dvojicu fudbalera
Fudbalski klub Sloga iz Siminog Hana bit će jedan od glavnih kandidata za plasman u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.


Klub kojeg je preuzeo Azmir Husić, doskorašnji prvi čovjek tuzlanske Slobode, u ljetnom prelaznom roku angažovao je veliki broj kvalitetnih fudbalera s dugogodišnjim premijerligaškim iskustvom, a ekipa koju će s klupe voditi Darko Vojvodić bila bi konkurentna i ekipama iz vrha elitnog razreda našeg fudbala.

Husić i njegovi saradnici najčešće pojačanja traže u premijerligašu s Tušnja. Nedavno su im "oteli" Jovu Kojića, koji je na kraju završio u Siminom Hanu, a danas je Husić "ukrao" još dvojicu fudbalera Slobode.

Samir Efendić i Nemanja Stjepanović uskoro bi trebali potpisati ugovore sa Slogom, a obojica su prošle sezone nosili dres premijerligaša s Tušnja. Aktuelna Uprava Slobode u nekoliko navrata prozvala je Husića za katastrofalno stanje u klubu, zbog kojeg još nisu dobili licencu za PLBiH, a ovaj, očito sposobni, biznismen "sveti" im se uzimanjem igrača...
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jun 2017, 15:29

Nova pojačanja kluba iz Simin Hana? Stjepanović i Efendić nova pojačanja Sloge?

Piše: E. Čaušević 28.06.2017., 14:14

Sloga iz Simin Hana u novu sezonu Prve lige FBiH ulazi s dosta novih pojačanja, te je jasno da će cilj biti ulazak u Premijer ligu. Klub iz Simin Hana je dogovorio dva nova pojačanja, a radi se o dojučerašnjim fudbalerima Slobode. Saradnju sa Slogom su prema nezvaničnim informacijama dogovorili Samir Efendić i Nemanja Stjepanović, a sutra bi moglo biti upriličeno i službeno predstavljanje ovih fudbalera. Podsjetimo, Efendić je bio dogovorio saradnju sa ekipom Mladosti i slikao se s novim dresom kluba iz Doboj Kaknja, no ovaj igrač ipak neće nastaviti karijeru u ovom klubu što je potvrđeno za SportSport.ba. "Istina je da Samir neće nastaviti karijeru u našem klubu. Sve je bilo dogovoreno, ali situacija je takva kakva jeste. Nazvao je, izvinio se i želim mu sve najbolje", istako je šef stručnog štaba Mladosti, Edis Mulalić, za SportSport.ba.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/stjepano ... oge/242565
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jun 2017, 15:37

Penaltiky je napisao/la:Može, može al u Turskoj
Pa to sam i mislio.
slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 28 jun 2017, 15:52, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 28 jun 2017, 15:40

sloboda72 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Može, može al u Turskoj
Pa to sam i mislio.
slika
Pa neće mu sigurno sud u Tuzli izvršit registraciju na osnovu dozvole iz Turske.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37559
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 jun 2017, 15:42

Moze se onda zvati Zmaj od Bosne :kafa: :kafa:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jun 2017, 15:53

Penaltiky je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Može, može al u Turskoj
Pa to sam i mislio.
slika
Pa neće mu sigurno sud u Tuzli izvršit registraciju na osnovu dozvole iz Turske.
Ministarstvo Uprave i pravosuđa TK-
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 28 jun 2017, 15:58

Aj dobro. Sud će uvažiti papir od opštine iz Turske za zaštićeno ime u BiH na čije pravo ima Tuzla iz BiH. Ima logike.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Monci » 28 jun 2017, 16:17

wobly92 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Sloga slaze bas respektabilnu ekipu...ima Husic federalnog iskustva i zna da odmah mora jako krenuti
A zna i podmazat, brat bratu :kafa:
Skuplji je ulazak u PL, nego opstanak u istoj, da se zna...možda mu je bila bolja opcija uzeti nekog od premijerligaša, ima kandidata, kokuzi skoro svi. Samo gledam federalku ove godine, Velež, Sloga, Metalci, Olimpik, pa možda i zvijezda. KAd tu štele krenu, ali će biti pranj i tekstova po medijima i portalima :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.