FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 17 sep 2017, 19:55

slogash je napisao/la:slika
:thumbup: ...samo polako radite na organizaciji i bit Ce to ok sasvim....ne treba vi da bolujete od neke cifre
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 17 sep 2017, 19:58

slogash je napisao/la:slika
DAN ZA ISTORIJU 17.09. 2017.PRVA ZVANIČNA UTAKMICA NAVIJAČKE GRUPE "DIVIZIJA".

Čestitke i neka je sa srećom sugrađani i braćo.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 17 sep 2017, 20:01, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 17 sep 2017, 20:00

staragarda je napisao/la:
slogash je napisao/la:slika
:thumbup: ...samo polako radite na organizaciji i bit Ce to ok sasvim....ne treba vi da bolujete od neke cifre
Niko se ne opterecuje brojem,bitno je da nas ima i da se nesto desava.Kad uzmemo u obzir koliki je Simin Han i sveukupnu navijacku scenu u BiH ovo je sasvim solidna brojka.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 17 sep 2017, 20:06

Nova navijačka grupa Sloga više nije klub bez navijača

Piše: V. Vukmirović Danas, 17:33


FK Sloga iz Siminog Hana odnedavno ima podršku navijača na svojim utakmicama. Novoformirana navijačka grupa pod nazivom "Divizija" bodri ovaj klub na domaćim utakmicama u Siminom Hanu, a nedavno su se pojavili i u Tešnju gdje je njihov tim igrao protiv TOŠK-a. Navijači Sloge već imaju nekoliko pjesama u svom repertoaru, a često se u njima spomene i ime Azmira Husića, prvog čovjeka kluba iz Siminog Hana koji ove sezone želi izboriti plasman u Premijer ligu. Sloga u ovim trenucima igra svoj meč protiv Orašja, a u videoprilogu pogledajte kakva atmosfera vlada na stadionu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/sloga-vi ... aca/252149
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 17 sep 2017, 20:24


Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 18 sep 2017, 00:05

sta je ovo babuka, nabodi ga, glumi tu neko ludilo

Avatar
lile
Postovi: 159
Pridružen/a: 22 dec 2009, 11:02
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la lile » 18 sep 2017, 08:43

Jeli ovo nova navijacka gtupa Sloge ili Azmira????
Ja konto ono dosli da navijaju za svoj klub, a oni se naguzili Sisoju :guz:

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 18 sep 2017, 08:59

lile je napisao/la:Jeli ovo nova navijacka gtupa Sloge ili Azmira????
Ja konto ono dosli da navijaju za svoj klub, a oni se naguzili Sisoju :guz:
Jednu pjesmu posvetili covjeku koji je doveo Slogu tu gdje jest.Potpuno glup i nepotreban komentar.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 18 sep 2017, 12:08

slogash je napisao/la:
lile je napisao/la:Jeli ovo nova navijacka gtupa Sloge ili Azmira????
Ja konto ono dosli da navijaju za svoj klub, a oni se naguzili Sisoju :guz:
Jednu pjesmu posvetili covjeku koji je doveo Slogu tu gdje jest.Potpuno glup i nepotreban komentar.
Stipu bolan debile...ne kontam sto im odgovaras....kad nije bilo navijača-sto ih nema....eh sad kad su tu-ni to ne valja.... posebni su pacenici ovi iz vrapcica....valjda otupili od visegodisnjeg tavorenja po federalci....i Bog dragi zna do kad
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 18 sep 2017, 12:09

Navijačka skupina “Divizija” posvetila pjesmu Azmiru Husiću

Septembar 17, 2017 17:18


Nedavno se na bh. navijačkoj sceni pojavila i skupina pod imenom Divizija.

Radi se o navijačima Sloge iz Siminog Hana koja se takmiči u Prvoj ligi FBiH te će se boriti za plasman u Premijer ligu.

Debi na tribinama Divizija je imala u susretu protiv Orašja, a jednu od pjesama posvetili su Azmiru Husiću, predsjedniku Sloge.

“Hvala ti za sve što radiš, od Sloge prvaka praviš, Husić Azmireee”, glasi tekst jedne od pjesama grupe od 50-ak navijača.

(N.S./****)

slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 18 sep 2017, 12:18, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 18 sep 2017, 12:13

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

slika


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PREDSJEDNIK HUSIĆ NA ZAPADNOJ TRIBINI TUŠNJA POZDRAVLJEN BURNIM APLAUZOM I OVACIJAMA
https://www.facebook.com/CrvenoCrni1919 ... 173004244/ - klikni ovde da pogledaš
24.septembra 2016.nakon ostavke


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 18 sep 2017, 19:51

Jedan iskren tekst objavljen 2009. godine.
Najpoznatiji igrac je bio Said Husejnovic koji je dogurao do Werdera iz Bremena.

[ARHIVA]



FK SLOGA SIMIN HAN

Fudbalski klub „SLOGA“ Simin Han osnovan je 1955.godine i takmičio se u ligama Republike Bosne i Hercegovine, pri čemu je postizao velike uspjehe i osvajao brojna priznanja. Najviši uspjeh bio je plasman u Regionalnu ligu Republike Bosne i Hercegovine, gdje se takmičio sa FK „Bratstvo“ Bratunac, FK „Guber“ Srebrenica, FK „Boksit“ Vlasenica, te mnogim drugim klubovima koji su u to vrijeme bili pojam ugleda i kvaliteta.
U toku agresije na Republiku Bosnu i Hercegovinu Simin Han je okupiran od strane agresora, pa je samim tim i prestao rad FK „Sloga“.
Na inicijativu nekoliko patriota i zaljubljenika ovog mjesta i kluba, na čelu sa gospodom Tanović Enesom, Ramić Sulejmanom, te trenerima Subašić Munibom i Hasanbašić Iljazom 1998.godine klub počinje ponovo da djeluje, okuplja omladinu i takmiči se.
I pored veoma teških uslova u kojima se nalazi naše društvo pa samim tim i FK „Sloga“, seniori i pioniri našeg kluba uspješno se takmiče u II ligi Tuzlanskog kantona.
Sa igračima seniorske i pionirske kategorije rade 4 trenera potpuno volonterski, kao i svi ostali članovi i simpatizeri kluba.
U proteklom periodu boje i ime FK „Sloga“ branilo jer više stotina kadeta, juniora i seniora.
Danas u Siminom Hanu živi, pored prijeratnih stanovnika i veliki broj prognanika sa područja Podrinja iz gradova: Zvornik, Srebrenica, Bratunac, Vlasenica i Bijeljina, koji jednim djelom cine okosnicu FK "Sloga".
Ovaj podatak je motiv i obaveza više da rukovodstvo i igrači FK „Sloga“ zajednički nastave da rade i bore se za rezultate i interese kluba.
Bitno je napomenuti da igrački kadar svih kategorija FK „Sloga“ uglavnom čine djeca i mladići čiji su očevi stradali braneći Bosnu i Hercegovinu od agresora, te da žive u veoma teškim uslovima.
KLUB IMA ZA INICIJATIVU DA OMLADINU SKLONI SA ULICE I MJESTA GDJE NEDOLIKUJE OKUPLJANJE OMLADINE. ZNAĆI DA SE IZGRADI JEDNA VJERSKA NICIONALNA SVIJEST. TAKOĐE MOMCI I DJECA KOJI TRENIRAJU I IGRAJU ZA SLOGU NE KONZUMIRAJU ALKOHOLNA I DRUGA PIĆA, TE SE U SKLADU VJERE PONAŠAJU I NA TERENU.
FK „Sloga“ Simin Han nalazi se u veoma teškoj materijalno-finansijskoj situaciji. Pozivaju se svi ljudi dobre volje da pomognu klubu da se održi i nastavi sa takmičenjem, čime će doprinijeti da se nastavi sa okupljanjem, pružanjem pomoći, druženju, pravilnom usmjerenju, sklanjanju sa ulice, širenju sportskog i takmičarskog duha djece i omladinaca Siminog Hana.pomoć može biti kako u sportskoj opremi tako i u novcanim sredstvima.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 19 sep 2017, 13:23

Poruka iz Siminog Hana Husić: Napravit ćemo stadion i dati Slobodi da ga koristi

Piše: E. Dindić Danas, 12:08


Povodom Kup utakmice Bosne i Hercegovine između Sloge iz Simin Hana i ekipe Zrinjskog iz Mostara, održana je press konferencija u prostorijama ovoga kluba na kojoj su se prisutnim novinarima obratili počasni predsjednik kluba Azmir Husić, kao i fudbaleri Ivan Kostić i Nemanja Stjepanović. Prvi se obratio počasni predsjednik kluba Azmir Husić, koji nije krio optimizam pred sutrašnji duel, a dotakao se i još nekih važnih stvari. "Ovo je najveća utakmica koju će ekipa Sloge da odigra u svojoj historiji i kao takva interesantna je svim medijima i bh. javnosti. Kada je u pitanju sutrašnji susret, mi ćemo dati sve od sebe da ugostimo ekipu iz Mostara na najbolji mogući način, onoliko koliko možemo, iako imamo problem sa malim kapacitetom stadiona. Imamo informacije da je veliki broj ljudi zainteresiran za sutrašnji susret, ali žao mi je što svi neće moći prisustvovati", započeo je Husić, te potom nastavio: "Osvrnuo bih se na onaj dio gdje smo slali zahtjev JU "Tušanj" da neke svoje susrete odigramo na Tušnju, da se sutra ova utakmica igra na Tušnju imali bismo pun stadion. Ovom prilikom ja se zahvaljujem sportskim kolegama iz Zvijezde 09 i ekipe Drine iz Zvornika koji su nam nudili stadione da odigramo svoje utakmice, ali mi ćemo odigrati utakmicu na Barama. Tu smo gdje jesmo". "Nadam se da ćemo imati priliku da odigramo dobru utakmicu sutra, i da vidimo gdje smo. Naš cilj bi sutra bio da probamo eliminisati najveću zvijer u bh. fudbalu i da nekome drugom da olakšamo put, a najviše bih volio da to bude Sloboda, jer ako izbacimo Zrinjskog put je sigurno mnogo lakši ka dalje. Mi smo jedini gradski klub u Prvoj ligi FBiH koji nismo na budžetu grada i nikada nećemo ni biti. Moram da dodam da ćemo tražiti plac od grada Tuzle, da nam da, a mi ćemo izgraditi najmoderniji stadion u ovom dijelu Europe i svakako ćemo dati Slobodi da ga besplatno koristi za svoje Europske utakmice", završio je Husić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/husic-na ... sti/252325
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 19 sep 2017, 14:53

Trener Plemića ostao u Mostaru Zrinjski put Siminog Hana krenuo bez Sliškovića


Piše V. Vukmirović Danas, 14:49



Aktuelni prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski će sutra odmjeriti snage sa Slogom iz Siminog Hana u okviru 1. kola Kupa BiH. Fudbaleri mostarskog kluba su danas otputovali u Lukavac, gdje će dočekati sutrašnju utakmicu protiv Sloge, a zanimljivo je da na put nije krenuo trener Blaž Slišković. Slišković je zbog problema u leđima bio primoran propustiti ovo putovanje i biti na mirovanju, pa stoga neće voditi svoj tim sa klupe u duelu sa Slogom. Ukoliko se popularni Baka oporavi do vikenda, za očekivati je da bude na klupi Zrinjskog u duelu protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja koji se igra Pod Bijelim brijegom. Meč šesnaestine finala Kupa BiH između Sloge i Zrinjskog igra se sutra s početkom u 16 sati, a glavni sudac će biti Admir Šehović iz Sarajeva.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/zrinjski ... ica/252343
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 19 sep 2017, 16:56

Darko Vojvodić za Kameleon: Zrinjski zna s kim sutra ima posla!
Autor: Vedran J - 2017-09-19 @Vedran J

Pratite Kameleon na Facebooku



Danas i sutra igraju se utakmice 1/16 finala Kupa BiH, a jedna od zanimljivijih utakmica mogla bi se odigrati u Simin Hanu gdje Sloga dočekuje aktuelnog prvaka države, mostarski Zrinjski.

Unatoč svjesnosti da je Zrinjski favorit, iz Sloge ističu da nema straha od, kako kažu, najbolje ekipe u državi.

“Pripreme su kao za svaku drugu utakmicu. Mi smo tim koji ne živi od Kupa i za nas je prvenstvo od krucijalnog značaja. Za nas je pozitivno što dolazi Zrinjski i moja ekipa je sastavljena od odličnih igrača koji su igrali protiv Zrinjskog više puta, tako da za nas to nije sada neka nepremostiva prepreka. Daćemo sve od sebe da prođemo dalje, što je u konačnici naš cilj. Zrinjskog čekamo u dobroj atmosferi, jer imamo četiri pobjede zaredom”, istakao je u razgovoru za Kameleon trener Sloge, Darko Vojvodić.

“Nemamo povrijeđenih igrača. Kod nas u prvenstvu morate imati tri igrača ispod 21 godine, što u Kupu nije slučaj, što znači da ćemo sutra možda biti u boljem sastavu nego inače. Oni će sigurno odmarati 4-5 igrača, ali oni u svom rosteru imaju izvanrednih 25 igrača. Mislim da neće ući potcjenjivački prema nama jer jako dobro znaju s kim imaju posla. Iako su favoriti i najbolja ekipa u državi, sigurni smo da ćemo ih dobro namučiti”, kazao je Vojvodić.

Sloga u Prvoj ligi Federacije BiH već ima dva poraza. Vojvodić ističe kako nije planirao nijedan poraz, ali da vjeruje u uspješan završetak sezone.

“Ako smo morali da izgubimo, onda je dobro da smo izgubili od ekipa koje se bore za Premijer ligu. Neće to biti lako kako smo planirali, jer ovo je veoma zahtjevna liga. Sadašnje mjesto za nas je zadovoljavajuće i ja se nadam da ćemo do polusezone biti prvi”, zaključio je naš sagovornik.

Utakmica između Sloge i Zrinjskog igra se na stadionu Bare u Simin Hanu, u srijedu 20. septembra 2017. godine sa početkom u 16 sati.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 19 sep 2017, 18:27

Prvotimac Zrinjskog pred duel Kupa sa Slogom Jakovljević: Sloga ima odličan tim, mi smo favoriti

Piše: V. Bernadić Danas, 14:30

Slobodana Jakovljevića uhvatili smo na putu za Tuzlu, gdje će ekipa HŠK Zrinjskog u okviru šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine, odmjeriti snage s ekipom Sloge iz Siminog Hana. Pouzdanog stopera Plemića upitali smo, što očekuje od sutrašnjeg susreta i kako komentira optimistične najave iz protivničkog tabora? "Pa logično je, svatko ima svoju računicu i pravo da se nada i da želi pobjedu. Poštujemo Slogu, znamo da imaju odličan i iskusan tim i da se radi o ambicioznom projektu generalno gledano. Mi imamo svoj cilj, mi idemo na dvostruku krunu i gdje god dođemo tako ćemo se postaviti i igrati. Mogli smo dosta bolje proći pri ovome ždrijebu, no što je tu je. Mislim ipak da ako budemo pravi, prolaz dalje ne bi trebao izmaći, iako, ponavljam, očekujemo dosta tešku utakmicu. Domaćin uz kvalitetu ovaj put ima i veliki motiv i sve to ne treba podcijeniti, ali mi smo prvaci, mi smo favoriti" zaključio je za SportSport.ba Slobodan Jakovljević. Susret između Sloge i Zrinjskog igra se sa početkom u 16 sati u Simin Hanu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/jakovlje ... iti/252334
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 19 sep 2017, 21:53

Ovo je za svaku pohvalu
slika

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la SejoKejdura » 19 sep 2017, 23:08

Svaka cast.
TŽV !!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 sep 2017, 23:43

Sretno Slogi sutra....da nogirate lazne mostarce
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 sep 2017, 07:03

Sretno Slogi i srcem do prolaska dalje!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.