FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Esport » 20 sep 2017, 07:51

Probisvjet je napisao/la:Sretno Slogi i srcem do prolaska dalje!
:thumbup:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Skver » 20 sep 2017, 08:21

Sretno moji Tuzlaci i da danas osvjetlate obraz naseg grada.
🔴⚫️

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 20 sep 2017, 09:35

Kup BiH 1/16 Finala : FK Sloga Tuzla- NK Zrinjski Mostar.

Danas sa početkom u 16:00 h igra se najveća utakmica u historiji FK Sloga Simin Han. "Nebesko plavi" na stadionu " Bare " dočekuju aktuelnog prvaka BiH.
HŠK Zrinjski je ekipa sa pet trofeja Premijer Lige BiH što ih čini drugom ekipom sa najviše trofeja Premijer Lige. Također, osvojili su i Kup BiH jednom. Popularni Plemići trentno se nalaze na čelu Premijer Lige BiH.
Sloga je trenutno trećeplasirana ekipa 1. lige FBiH i u dobroj formi dočekuju današnji susret.
Očekuje se pun stadion, zato svi na " Bare ", Sloga te treba!


..........slika............slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 20 sep 2017, 09:51, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 20 sep 2017, 09:47

SPORTSKA ČAST GRADA TUZLA,DANAS SE BRANI U SIMIN HANU !

Sretno sugrađani i pokažite da fudbal nikada neće umrijeti u Tuzli.
Ja volim FK Tuzla City

gonZa
Postovi: 20
Pridružen/a: 23 jun 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la gonZa » 20 sep 2017, 14:31

Momci hoce li biti ikakav prijenos?
Lijep pozdrav,i nek bolji pobijedi
SAMO ZRINJSKI !

Avatar
KikiM
Postovi: 50
Pridružen/a: 11 jan 2014, 16:24
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la KikiM » 20 sep 2017, 17:48

Čestitam na pobjedi:)

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Skver » 20 sep 2017, 18:18

Cestitke komsije ;).
🔴⚫️

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 sep 2017, 18:43

Cestitke! Iznenadili ste me odlicnom igrom i borbenoscu. Jos da ste dali one dvije 100% sanse. Zasluzili ste sampanjac onaj na kraju.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 20 sep 2017, 19:11

20. septembar 2017. DAN ZA ISTORIJU TUZLANSKOG FUDBALA
........1/16 Finala Kup BiH , FK SLOGA - NK ZINJSKI 1:0

slika


Zrinjski ispao iz Kupa Senzacija u Simin Hanu: Sloga šokirala prvaka BiH

Piše: M. Šljivak Danas, 17:48

Fudbaleri Sloge iz Simin Hana pobijedili su aktuelnog prvaka BiH Zrinjski s 1:0, te su domaći ostvarili plasman u osminu finala Kupa BiH. Odiličan meč viđen je u Simin Hanu, a na kraju je jedan gol odlučio pobjednika, a postigao ga je domaći tim. Već u 2. minuti nevjerovatnu šansu promašuje Ibrahimović za domaće. Mogao je birati gdje će pogoditi, ali je mladi napadač promašio prazan gol. Uzvratio je potom Zrinjski preko Handžića, ali je i on bio neprecizan, da bi Stokić prijetio golu Bandića, koji je dobro reagovao. Težak teren je malo umirio igru u ostatku prvog dijela, pa se na odmor otišlo bez golova (0:0). Uvodne minute nastavka donose veliku šansu za goste preko Todorovića, ali je s pet metara šutirao preko gola, a kazna je stigla u 63. minuti. Pirić je oboren u kaznenom prostoru, a Stokić je pogodio za prednost od 1:0. Mogla je Sloga završiti posao preko Ibrahimovića, ali je danas indisponirani napadač domaćeg tima promašio ponovo prazan gol. Do kraja je Zrinjski imao više od igre. Pokušali su doći do izjednačenja, nisu uspjeli i Sloga slavi veliku pobjedu. Kup BiH: Sloga - Zrinjski 1:0 (Stokić 63')

FK Sloga: Hamzabegović, Efendić, Kostić, Pirić, Musić, Ibrahimović, Stjepanović, Kojić, Ostojić, Stokić, Vukmirović.

HŠK Zrinjski: Bandić, Galić, Barišić, Handžić, Pezer, Lučić, Todorović, Jamak, Katanec, Kukoč, Ćavar.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/senzacij ... bih/252462

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 20 sep 2017, 20:25, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 20 sep 2017, 19:19

Čelni čovjek Sloge za SportSport.ba Husić: Mogu da nas ne vole, ali nas moraju poštovati

Piše: S. Mlaćo Danas, 18:34

Sloga Simin Han danas je u okviru šesnaestina finala Kupa BiH napravila veliku senzaciju, te savladala aktuelnog prvaka BiH ekipu Zrinjskog iz Mostara 1:0. Izabranici Darka Vojvodića nisu se prepali Plemića iz Mostara i na kraju su znali proslaviti veliku pobjedu, ujedno i historijski uspjeh ovog kluba. "Mogu da kažem da nam je došla zvijer bh. fudbala, ali ostavila je zube u Mostaru. Meni je drago da su moji momci pokazali kako se može napraviti veliki rezultat i nas može neko da ne voli, ali moraju da nas poštuju. Svaka čast igračima i nadam se da će i u nastavku Kup takmičenja ostvariti što bolji rezultat", kazao je čelnik čovjek Sloge Azmir Husić, koji je otkrio koga bi želio u osmini finala Kupa BiH. "Volio bih Širokog Brijega, još jedan hercegovački klub. Ne znam da li su prošli, ali želim da igramo sa njima i budemo domaćini", jasan je bio Husić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/husic-mo ... ati/252466
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 20 sep 2017, 19:48

SVIM MUSLIMANIMA NEKA JE SRETNA NOVA,1439 GODINA PO HIDŽRI.

Po islamskom učenju novi dan nastupa sa zalaskom sunca , što znači da noć (tama),prethodi svitanju (svjetlosti ).
Dakle sa današnjim zalaskom sunca (srijeda 20.septembar), nastupio 1. dan prvog mjeseca muharrema.nove 1439.godine po hidžri.


slika


Kada su ugledali Božijeg Poslanika,Muhammeda sallallahu alejhi ve sellem koji je izvršio preselenje iz Meke u Medinu,stanovnici Medine su zapjevali čuvenu kasidu "Teleal bedru alejna"

Prvi stih:

Izađe nam lice bedra
sva svjetla se kriju danas,
k nama ide Božji Resul
spas i sreću nosi za nas.

refeen
Sallallah ala Muhammed
Sallallah alejhi ve sellem
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 20 sep 2017, 20:18, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 sep 2017, 20:01

Ma bravo :tokralju: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 sep 2017, 20:09

Alal vam ćufte
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la theboss_RD07 » 20 sep 2017, 20:19

Cestitke na pobjedi! :thumbup:
Ima li se gdje pogledat video gola?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la crvenobijeli » 20 sep 2017, 20:22

theboss_RD07 je napisao/la:Cestitke na pobjedi! :thumbup:
Ima li se gdje pogledat video gola?
Ajd pogodi kako su dali go....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la drakensang » 20 sep 2017, 20:23

crvenobijeli je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Cestitke na pobjedi! :thumbup:
Ima li se gdje pogledat video gola?
Ajd pogodi kako su dali go....
Sto je najjace mozda je i cist penal, ne treba dusu grijesti.. Ali nas najveci problem je sto se u ovoj kukuruz ligi moras izborit da ti se svira CIST PENAL. Moras mutit sa sudijama da ti svira nesto sto bi svaki retard svirao..

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 20 sep 2017, 20:58

Navlacio je sudija Zrinji koliko je mogo,jos da nije sviro penal "fasovo" bi neku kaznu sigurno.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la crvenobijeli » 20 sep 2017, 21:07

Penal protiv orasja jest bio sto jest jest al da je bila situcija da je penal za orasje 100% ga nebi sviro,al nema veze,bitno je da se masina zahuktava,bolje vi da udjete nego olimpić..pozz
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 sep 2017, 13:44

Darko Vojvodić: Pobjeda protiv Zrinjskog nije senzacija

Igrači Sloge iz Simin Hana priredili su veliko iznenađenje plasmanom u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine, nakon što su protiv aktualnog prvaka države Zrinjskog slavili rezultatom 1:0. Trener Sloge Darko Vojvodić, međutim, smatra da pobjeda njegovog tima nije senzacija.

– Prije utamice rekao sam da naša pobjeda ne bi bila senzacija, jer znam kakvu ekipu imamo. Tako mislim i sada. Odigrali smo taktički bespijekorno, borbeno, s dosta zalaganja. Teren je bio težak i kad se sve uzme u obzir, pobijedili smo potpuno zasluženo – izjavio je Vojvodić za Fenu.

Ekipa iz Simin Hana u prethodnoj utakmici eliminirala je u gostima ekipu Orašja, a nakon ove pobjede jasno je da u Kupu BiH nisu rekli zadnju riječ.

– Živimo za ligu i već mislim na gostovanje u Travniku. To nam je važnije od Kupa, a današnja pobjeda nam dođe kao nagrada. Na našem stadionu nije bilo slobodnog mjesta i drago mi je da su došli mnogi ljubitelji nogometa iz Tuzle i okoline. Koga god u osmini finala dobijemo za protivnika imat će problema s nama, jer smo već eliminirali najbolji domaći klub.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 21 sep 2017, 15:31

slogash je napisao/la:Navlacio je sudija Zrinji koliko je mogo,jos da nije sviro penal "fasovo" bi neku kaznu sigurno.
:D meni 3 očevidca kažu da je penal za slogu diskutabilan (je li prekršaj bio u kaznenom prostoru ?) , da je zrinjski oštećen za jedan penal sigurno ( igrač se igrao golmana ) , možda i dva . ali isto tako tvrde da je domaćin pokazao puno više želje i borbenosti , da je imao još 2 'mrtve' prilike za razliku od Zrinjskog koji se pojavio s drugim timom bez prave želje i ambicije . naši počeli igrati tek nakon 1-0

Zrinjski dočekan kulturno , pozdravljen kako dolikuje prvaku države , i čestitke na prolasku u svakom slučaju .

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.