RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 20 sep 2017, 18:33

Schlager je napisao/la:za godinu,dve,tri...kad opet budemo u istoj ligi,što je i jedino prirodno,očekujem pp od bilo koga od vas da plati janjetinu kad bude dolazio na gostovanje u BL,i nadoknadi mi ovaj tiket koji sam popušio,igrajući keca na vas,misleći (zahvaljujući vašim postovima :evil: :evil: ) da ste zaista jači od vukova i da je ono u prvom kolu bilo slučajnost i neuigranost...

toliko..Šlager je rekao :cool:
Da si bio na tekmi syebo bi se koliko smo sansi imali i sta smo isfulali,kako je sudija svirao i na kojoj si tekmi pao. Nevjerovatno. Armagedon pozdrav za tebe Borac i Lesinare
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Schlager » 20 sep 2017, 18:45

hvala na pozdravu,i vama sve najbolje....uvijek se ovdje trudim animirat "neopredjeljene" da dođu na stadion,a mnogo lakše će mi biti animirati i zvati na borac-velež nego na neke druge,da ne imenujem i ne vrijeđam nikoga.....znači,neću više ni ovdje na temi kuckat da ne bude ulizivanje,ali vratite se što prije...razumijemo se..


i naravno,ta janjetina ostaje :D

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 20 sep 2017, 18:52

Schlager je napisao/la:za godinu,dve,tri...kad opet budemo u istoj ligi,što je i jedino prirodno,očekujem pp od bilo koga od vas da plati janjetinu kad bude dolazio na gostovanje u BL,i nadoknadi mi ovaj tiket koji sam popušio,igrajući keca na vas,misleći (zahvaljujući vašim postovima :evil: :evil: ) da ste zaista jači od vukova i da je ono u prvom kolu bilo slučajnost i neuigranost...

toliko..Šlager je rekao :cool:
Sreca ti je sto nisi uzivo gledo utakmicu,srce bi te izdalo od promasaja vjeruj mi..
#musvdg

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la atomac123 » 20 sep 2017, 19:55

Kakve su ovo bitke, te na tribinama, te onaj sudiju udario, sta se desava to dole?
TŽV!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 20 sep 2017, 20:16

atomac123 je napisao/la:Kakve su ovo bitke, te na tribinama, te onaj sudiju udario, sta se desava to dole?
Ma desava se kradja svjetska druze.. Nije bitka nikakva na tribinama bila, nego je neko docekao jedva da napise da se neko pobio izmedju sebe. Pojedinac se napravio pametan i ubacio bocu na teren, redari ga posli izvest, on se malo pogurao i izveli ga i to je to, nikakvu hajku od toga ne treba pravit.. Druga stvar:



Kakvo je to sudijsko ****, i Olimpik **** koji svaki put sa sudijama na gostovanaj ide, ovo je sramota. I na kraju ce Bjelicu kaznit s dvije utakmice, i eto njega opet, a sto okrece glavu na malo je rec pogibeljne startove igraca Olimpika, i nasim dijeli kartone za **** bodycheck, boli svakog ****.. Bitno je da odjekne stoc u glavu sto je dobio, dobit ce ih 10 sljedeci put svaki sudija koji bude ovakav crikuz od **** utakmice radio.. Nismo primitivci, ali dosta vala vise da se moramo borit da nam se kuci posteno sudi, dosta bola

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 21 sep 2017, 00:25

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 09 nov 2017, 19:18, ukupno mijenjano 1 put.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la semcho » 21 sep 2017, 05:11

Kvalitetno usminkan stadion u Vrapcicima, mada naravno ima jos tu mnogo posla.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 21 sep 2017, 10:31

Budimi realni, sva tri gola olimpika su cista.
Ne kazem da vas sudija nije stetio ali treba to puno bolje stititi jer se ne smije dozvoliti da se prime 3 gola kuci u derbiju u ovoj ligi.

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MrBean » 21 sep 2017, 10:51

Čista pobjeda Olimpika, nema sa tim sudija ništa.
Vidim da je vise Cosic imao prodora po lijevoj strani od Mujezinovica koji igra na toj poziciji, taj Mule uvijek ima potez viska mogao je tri gola dati da je sutao na vrijeme a ne driblao bespotrebno, ostali manje vise, uglavnom igrali smo napadacki sa mnogo sansi to se primjetilo a kaznili nas iz kontri.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 sep 2017, 11:43

ASD je napisao/la:Budimi realni, sva tri gola olimpika su cista.
Ne kazem da vas sudija nije stetio ali treba to puno bolje stititi jer se ne smije dozvoliti da se prime 3 gola kuci u derbiju u ovoj ligi.
Jesu oni dali tri gola iz relativno cistih situacija, mada je ovdje kod drugog lik rukom odnio loptu ispred Brandaa. Ali druze, cijenim tvoje misljenje i volio bih da utakmicu pogledas cijelu, posto sam primijetio da pratis ovu ligu. Ja se derem ko zadnja kretencina, vidim da se spremio igrac Olimpika da ukliza nasem igracu, sudija se okrece i uopce ne gleda tamo gdje treba gledat.. I kad se takve stvari dogode milion puta, kad ti podijeli ovoliko zutih a realno najjneagresivniaj ekipa lige smo, dok njima da dva i to ejr mora jer je ko zna koji start Cizmica to bio.. ****, meni je najgore sto ovdje moras platit sudiji rucak, i pocastit ga da ti sudi fino, sto je Vladimir Bjelica i trazio i sto ce se i saznat, ili ce se silom stat u kraj ovim lopovima. Ali marke necete dobit za to mater vam jeb.em

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 21 sep 2017, 12:15

drakensang je napisao/la:
ASD je napisao/la:Budimi realni, sva tri gola olimpika su cista.
Ne kazem da vas sudija nije stetio ali treba to puno bolje stititi jer se ne smije dozvoliti da se prime 3 gola kuci u derbiju u ovoj ligi.
Jesu oni dali tri gola iz relativno cistih situacija, mada je ovdje kod drugog lik rukom odnio loptu ispred Brandaa. Ali druze, cijenim tvoje misljenje i volio bih da utakmicu pogledas cijelu, posto sam primijetio da pratis ovu ligu. Ja se derem ko zadnja kretencina, vidim da se spremio igrac Olimpika da ukliza nasem igracu, sudija se okrece i uopce ne gleda tamo gdje treba gledat.. I kad se takve stvari dogode milion puta, kad ti podijeli ovoliko zutih a realno najjneagresivniaj ekipa lige smo, dok njima da dva i to ejr mora jer je ko zna koji start Cizmica to bio.. ****, meni je najgore sto ovdje moras platit sudiji rucak, i pocastit ga da ti sudi fino, sto je Vladimir Bjelica i trazio i sto ce se i saznat, ili ce se silom stat u kraj ovim lopovima. Ali marke necete dobit za to mater vam jeb.em
Ne kazem da nije bilo sudijskog navlacenja, to cu tek vidjeti kad pogledam tekmu, samo sam rekao za ove golove, a sudija je otprije kontroverzan.
Po meni svaki klub koji drzi do sebe bi trebao da kupi dobre kamere pa da sve snimi, to kad vise klubova uradi pa se budu pravile kompilacije gresaka nekog sudije onda ce se sudjenje daleko popraviti.
Otkako imaju tv prenosi sudjenje se vidno popravilo, povecavanjem svega na veci nivo i sudjenje ce se podici na veci nivo.

Kada je kvalitet tima Veleza u pitanju, vec sam rekao da se mozete boriti za ulazak do kraja, to sam vidio nakon prvih par kola, a vidim da se kvalitet igre podigao na visi nivo.
Kod Sloge i Olimpika u timu imaju puno vise kvalitetnijih pojedinaca, ali imaju i vise rupa u timu (u vidu mladjih igraca), vi imate vjerovatno najrasireniji kvalitet u ligi i to vam je glavna prednost.
Igrom slucaja sam gledao skoro sve tekme Olimpika jer je bilo puno njihovih prenosa i mislim da niko protiv njih nije imao loptu u nogama, vjerujem s obirom kako su vam golove dali da ste vi prvi koji te imali vise.

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MrBean » 21 sep 2017, 12:22

drakensang je napisao/la:
ASD je napisao/la:Budimi realni, sva tri gola olimpika su cista.
Ne kazem da vas sudija nije stetio ali treba to puno bolje stititi jer se ne smije dozvoliti da se prime 3 gola kuci u derbiju u ovoj ligi.
Jesu oni dali tri gola iz relativno cistih situacija, mada je ovdje kod drugog lik rukom odnio loptu ispred Brandaa. Ali druze, cijenim tvoje misljenje i volio bih da utakmicu pogledas cijelu, posto sam primijetio da pratis ovu ligu. Ja se derem ko zadnja kretencina, vidim da se spremio igrac Olimpika da ukliza nasem igracu, sudija se okrece i uopce ne gleda tamo gdje treba gledat.. I kad se takve stvari dogode milion puta, kad ti podijeli ovoliko zutih a realno najjneagresivniaj ekipa lige smo, dok njima da dva i to ejr mora jer je ko zna koji start Cizmica to bio.. ****, meni je najgore sto ovdje moras platit sudiji rucak, i pocastit ga da ti sudi fino, sto je Vladimir Bjelica i trazio i sto ce se i saznat, ili ce se silom stat u kraj ovim lopovima. Ali marke necete dobit za to mater vam jeb.em
Nije odnio rukom nemoj biti smijesan, vidi se da je grudima uzeo loptu, treba biti realan kod golova nije grijesio!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 13:10

Ja ne znam zasto sad kmecite. Kada su svi na pocetku govorili da bez sudija nema nista vi ste govorili da ce te vi sve na posteno. Zato sad tiho. Imate srece sto je ovo kup. A realno i u prvenstvu ce vas klat.
Realno u ovom yebenom federalnom savezu vase ime koje ste nekada imali nikom nista ne znaci.
Ovo "nekad" govorim iz razloga jer iako ste mi jako drag klub trebate bit realni.
Vi ste trenutno drugi razred fudbala jedne od najlosijih liga na svijetu, i u tom rangu ste po kvalitetu tek 3-4 ekipa, realno(sto je najvise tuzno) i u svim segmentima ste tek druga ekipa u svom gradu.
Sad zanemarite sve cinjenice zasto je to tako i prihvatite realnost. Jer od plakanja i kukanja nema nista. Vi non-stop trazite na racun oduzetog stadiona neko sazaljenje. A realno vi ste jedna od ekipa koja je najvise kesa od drzave dobila. Pa i og grada Mostara ste vise dobili nego kockasti. Sad ako je to neko i pokrao to su opet vasi ljudi.
Pricate o postenju i sudenju. A nije bilo goreg gostovanja od Vrapcica gore ste prije udarali, otimali itd. Mesetarili ste i prodavali ko i svi drugi. Samo se sjetite kako ste izbacili Slobodu da GOSK ostane. Kako ste sa Modricom odigrali x da ispadne Orasje itd.
Zato budite spremni da sve dode na naplatu i mante kukanja.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 sep 2017, 13:47

combe je napisao/la:Ja ne znam zasto sad kmecite. Kada su svi na pocetku govorili da bez sudija nema nista vi ste govorili da ce te vi sve na posteno. Zato sad tiho. Imate srece sto je ovo kup. A realno i u prvenstvu ce vas klat.
Realno u ovom yebenom federalnom savezu vase ime koje ste nekada imali nikom nista ne znaci.
Ovo "nekad" govorim iz razloga jer iako ste mi jako drag klub trebate bit realni.
Vi ste trenutno drugi razred fudbala jedne od najlosijih liga na svijetu, i u tom rangu ste po kvalitetu tek 3-4 ekipa, realno(sto je najvise tuzno) i u svim segmentima ste tek druga ekipa u svom gradu.
Sad zanemarite sve cinjenice zasto je to tako i prihvatite realnost. Jer od plakanja i kukanja nema nista. Vi non-stop trazite na racun oduzetog stadiona neko sazaljenje. A realno vi ste jedna od ekipa koja je najvise kesa od drzave dobila. Pa i og grada Mostara ste vise dobili nego kockasti. Sad ako je to neko i pokrao to su opet vasi ljudi.
Pricate o postenju i sudenju. A nije bilo goreg gostovanja od Vrapcica gore ste prije udarali, otimali itd. Mesetarili ste i prodavali ko i svi drugi. Samo se sjetite kako ste izbacili Slobodu da GOSK ostane. Kako ste sa Modricom odigrali x da ispadne Orasje itd.
Zato budite spremni da sve dode na naplatu i mante kukanja.
Mi dobili najvise kesa od drzave?
Mi od grada dobili vise para od ovih kockastih?
Ako je sloboda izgubila od slavije u direktnom okrsaju te 2 ekipe za ostanak u ligi,kako i zasto je Velez onda tu istu slobodu izbacio?(svoj neuspjeh drugom pripisivat je najlakse)
Isto ko da je neko dijete pisalo ovaj tekst iz zajebancije,daj malo vise realnosti ili moguce da s mnogo stvari nisi upoznat a pricas o njima.
#musvdg

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 14:10

Sloboda je od Slavije izgubila u Lukavici. A vi od GOSKA kuci u jednom od najsmjesnijih preokreta koji je ikad viden. Pomoc od vlade federacije samo za proslu sezonu koju vam je Fadil dao na osnovu cega i da dalje ne nabrajamo. Da ne bude zabune u ovoj ligi svi stimaju niko nije nevin tako da vas ne osudujem za to sto ste radili. Samo ne mozete sad glumit postenje i prat se svih sranja koja ste u proslosti radili. Vec se vi morate malo preispitat.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 21 sep 2017, 14:29

U proslost se u ovoj ligi ne gleda jer su svi mutni. U proslosti se nije mogao uzeti bod u gostima ako ne platis.

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Andrija » 21 sep 2017, 14:31

combe je napisao/la:Ja ne znam zasto sad kmecite. Kada su svi na pocetku govorili da bez sudija nema nista vi ste govorili da ce te vi sve na posteno. Zato sad tiho. Imate srece sto je ovo kup. A realno i u prvenstvu ce vas klat.
Realno u ovom yebenom federalnom savezu vase ime koje ste nekada imali nikom nista ne znaci.
Ovo "nekad" govorim iz razloga jer iako ste mi jako drag klub trebate bit realni.
Vi ste trenutno drugi razred fudbala jedne od najlosijih liga na svijetu, i u tom rangu ste po kvalitetu tek 3-4 ekipa, realno(sto je najvise tuzno) i u svim segmentima ste tek druga ekipa u svom gradu.
Sad zanemarite sve cinjenice zasto je to tako i prihvatite realnost. Jer od plakanja i kukanja nema nista. Vi non-stop trazite na racun oduzetog stadiona neko sazaljenje. A realno vi ste jedna od ekipa koja je najvise kesa od drzave dobila. Pa i og grada Mostara ste vise dobili nego kockasti. Sad ako je to neko i pokrao to su opet vasi ljudi.
Pricate o postenju i sudenju. A nije bilo goreg gostovanja od Vrapcica gore ste prije udarali, otimali itd. Mesetarili ste i prodavali ko i svi drugi. Samo se sjetite kako ste izbacili Slobodu da GOSK ostane. Kako ste sa Modricom odigrali x da ispadne Orasje itd.
Zato budite spremni da sve dode na naplatu i mante kukanja.
Da i matematicki dokazemo da smo dobili vise od grada nego kockasti a to je da je dvadest hiljada KM vise od dvjesta hiljada KM ili ovako da bolje shvatis 20000>200000

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 sep 2017, 15:09

combe je napisao/la:Sloboda je od Slavije izgubila u Lukavici. A vi od GOSKA kuci u jednom od najsmjesnijih preokreta koji je ikad viden. Pomoc od vlade federacije samo za proslu sezonu koju vam je Fadil dao na osnovu cega i da dalje ne nabrajamo. Da ne bude zabune u ovoj ligi svi stimaju niko nije nevin tako da vas ne osudujem za to sto ste radili. Samo ne mozete sad glumit postenje i prat se svih sranja koja ste u proslosti radili. Vec se vi morate malo preispitat.
Kao sto sam kaze sloboda je izgubila u lukavici i to je to,mora da si gledao tu utakmicu pa kaze najsmijesniji preokret ikad :) :) .Tu se znaci krije sustina ove price oko vlade BiH i davanja para Velezu,majstore to sto je Fadil Novalic dao pare Velezu a nije TVOJOJ gradacackoj zvijezdi nije nas problem.Mi mozemo glumit postenje otkako je dosla nova uprava jer samo posteno i idemo,dokle vidjet cemo.
#musvdg

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 21 sep 2017, 15:27

Gledao druze sjecam se ko sad kombinivani prenos zadnje kolo. Vi kolko se sjecam ste poveli oko 70 min. golom Okica i onda pred kraj primate dva gola i komentator se poceo smijati. Al nema veze ostavili ste bratski klub. Valjali su vam od 92-95. Ta MOJA Zvijezda vas je isto ostavila u ligi. Dosli ste ovdje iz Modrice slavit sa nama jer smo dobili Orasja. Al niste vjerovali nego ste vec sa Modricom dogovorili nulu da ostanete i vi i oni. Toliko o vasem postenju.
Fadil je nama ubrizgavao pricatne pare i od nas napravio solidan klub za BIH prilike.
Dok ste vi uzimali drzavne od Fadila, Niksica i sve uspjeli syebat i nista napravit. Od kluba od kojeg je neko davno napravio ime i kroz kojih je proslo bezbroj vrhunskih igraca vi ste napravili prosjecan seoski klub.
Sad se radujete kad vam neko napravi 2x15 m tribine od po 5 redova. Od proslosti se ne zivi. Zato se spustite na zemlju i prestanite kmecati.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 sep 2017, 16:03

combe je napisao/la:Gledao druze sjecam se ko sad kombinivani prenos zadnje kolo. Vi kolko se sjecam ste poveli oko 70 min. golom Okica i onda pred kraj primate dva gola i komentator se poceo smijati. Al nema veze ostavili ste bratski klub. Valjali su vam od 92-95. Ta MOJA Zvijezda vas je isto ostavila u ligi. Dosli ste ovdje iz Modrice slavit sa nama jer smo dobili Orasja. Al niste vjerovali nego ste vec sa Modricom dogovorili nulu da ostanete i vi i oni. Toliko o vasem postenju.
Fadil je nama ubrizgavao pricatne pare i od nas napravio solidan klub za BIH prilike.
Dok ste vi uzimali drzavne od Fadila, Niksica i sve uspjeli syebat i nista napravit. Od kluba od kojeg je neko davno napravio ime i kroz kojih je proslo bezbroj vrhunskih igraca vi ste napravili prosjecan seoski klub.
Sad se radujete kad vam neko napravi 2x15 m tribine od po 5 redova. Od proslosti se ne zivi. Zato se spustite na zemlju i prestanite kmecati.
Cestitam spomeno si rat 92-95 i indirektno porucujes s kim smo bili braca,jebm li ti sve po spisku nisi ti rata ni osjetio sta je ovde bilo,majku li ti jebm bezobraznu.Pu pi.cko ugasili se dabogda
#musvdg

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: nekazivimostarr i 26 gostiju.