FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la slogash » 18 nov 2017, 15:47

solinas je napisao/la:Pic.keee je li vasss strahhh ogadicemoooo vam fuZbaalll ubitiii vas ko kupuuusss zgnjeci ti ko kompir pireee smajaaa ce vam heterotrik za biti hazmiru cemo sisseee iscupat izvaditi cemo njaku muskuu stvar i ma hat vam pred ocima silovavattt cemo vas dusman Ski.
:thumbup:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Skver » 18 nov 2017, 16:52

Divizijasi, jel vas strah....
🔴⚫️

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la crvenobijeli » 18 nov 2017, 18:37

solinas je napisao/la:Pic.keee je li vasss strahhh ogadicemoooo vam fuZbaalll ubitiii vas ko kupuuusss zgnjeci ti ko kompir pireee smajaaa ce vam heterotrik za biti hazmiru cemo sisseee iscupat izvaditi cemo njaku muskuu stvar i ma hat vam pred ocima silovavattt cemo vas dusman Ski.
:bow: :bow:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 18 nov 2017, 21:21

............................................................................................................................................................................

slika


slika

slika

............................................................................................................................................................................


................slikaslikaslika




https://www.facebook.com/mladostkikaci/ ... 210664884/ -ISTORIJSKI GOVOR "KIKANA MUJKANOVIĆA"-

Fudbalski spektakl u Kikačima kod Kalesije: Tuzlanska Sloboda gostuje na Tom Cat Areni!
21. Februara 2017.



Rambo Amadeus - dzemo voli dzem TNTV
Datum objavljivanja: 20. lis 2011.
poslije 20 godina trazenja, konacno nadjem spot koji smo radili 1991. u Tuzli
Produkcija TNTV, Tuzlanska Nezavisna Televizija....
"ne **** lijep, nego uporan"


slika
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 09 jan 2018, 08:38, ukupno mijenjano 21 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 nov 2017, 21:48

Skver je napisao/la:Divizijasi, jel vas strah....
Kako da nije,evo usrali se :mrgreen:
Sloboda je svakako favorit u ovoj tekmi i pobjeda Sloge bi za mene bilo iznenadjenje.
Od udruzenja mladih SDP-a tj.Fukara ocekujem da jos dodatno isprozivaju i popljuju Azmira tokom ovog dvomeca,pa da mu jos vise probude inat i pocne jos zesce ulagati u Slogu.

Iskreno se nadam da u klubu ima dovoljno kompetentnosti i strucnosti da sto bolje odrade ovaj prelazni rok koji slijedi pa da se sa manje stresa gleda ostatak sezone.
solinas je napisao/la:Pic.keee je li vasss strahhh ogadicemoooo vam fuZbaalll ubitiii vas ko kupuuusss zgnjeci ti ko kompir pireee smajaaa ce vam heterotrik za biti hazmiru cemo sisseee iscupat izvaditi cemo njaku muskuu stvar i ma hat vam pred ocima silovavattt cemo vas dusman Ski.
Daj ba @solinas koji ti je kar :urnebes:
Ni @sariel govedo nije lupetao do ove mjere u zlatno doba njegovih nebuloza.Mislim na pravog sariela,ne ovog novog "fake" sariela :nene:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 21:51

Ha dosadno mi, iz mene sija sunce srece zbog pisanja sirotinje poput super jakog Viteza.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 18 nov 2017, 22:32

Odlicna tekma protiv Viteza,bodovi prijeko potrebni.Kup je dokaz da ni drugoligasima pa cak ni kantonalcima nije lahko uvaliti 4 komada :D
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 22:46

Vitez uopste nije losa ekipa po imenima, ljudi platu vidili nekada pocetkom sezone i to akontaciju popularnu.
Oni su vec ispali demotivisani totalno.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 19 nov 2017, 11:55

Kakvo bi moglo biti stanje za srijedu oko podijele tribina...kontam da bi Sloga mogla dobiti bocnu vecu tribinu a Sloboda manju iza gola
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 19 nov 2017, 20:16

staragarda je napisao/la:Kakvo bi moglo biti stanje za srijedu oko podijele tribina...kontam da bi Sloga mogla dobiti bocnu vecu tribinu a Sloboda manju iza gola
Ja sam čuo (sad koliko će to tako i biti), da će Fukare dobiti 5 % mjesta od kapaciteta stadiona"Bare",
a ovaj što se kaže obični navijački puk,nek sjeda ko gdje hoće.Osim ako policija ilI neko ko se pita ne naredi podjelu.Eh sad, ne piše nikom na čelu za koga navija ili je onako došao iz znatiželje.Publika u Simin Hanu nije "kavgadžijska",ljudi o sebi pri sebi.Hoću da kažem ,da nema razloga ni za kakve podjele osim ovih standardnih ,da se fizički odvoje "navijačke grupe".Neka bude lijepo vrijeme i dobra tekma ,ovo je i onako tek 1. poluvrijeme dvomeča 1/4 finala Kupa BiH ,Sloboda-Sloga.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 19 nov 2017, 21:58

.................................................................................
NACRT BUDŽETA GRADA TUZLA - Kompletan budžet.
http://grad.tuzla.ba/wp-content/uploads ... 8.-GOD.pdf --klikni
.................................................................................





..................................................... NACRT BUDŽETA GRADA TUZLA
................................................za period od 01.01. do 31.12.2018. godine

..........................................................................29.str.

...................................1
821210 Izgradnja stadiona Tušanj - I faza........2....................3..................4.......................5...................6...
...........................................................................PLAN.............................. ....UKUPNI.................OSTVARENJE
...........................................................................RASHODA IZ...........................RASHODI.............RASHODA+F35:N350
...........................................................................BUDŽETA ZA...........................BUDŽETA ZA..........IZ BUDŽETA ZA I-VI
...........................................................................2017.GODINU.........................2017.GODINU............2017GODINE

---------------------------------------------------------------------- ---1.625.000,00--------- 0,00 ---------1.625.000,00 -----------588.228,92--------- 0,00


.......7..........................8....................9......................10............................11.......................12.................13

.. OSTVARENJE..........PROCJENA .................................. PROCJENA ...................NACRT..................................... NACRT
...UKUPNIH..............OSTVARENJA................................OSTVARENJA..................PLANA......................................UKUPNIH
...RASHODA.............RASHODA IZ................................ UKUPNIH.RASHODA......... RASHODA IZ................................RASHODA
...BUDŽETA ZA..........BUDŽETA ZA.................................BUDŽETA ZA..................BUDŽETA ZA ...............................BUDŽETA ZA
......I-VI.................2017.GODINU................................2017.GODINU.................2018.GODINU..............................2018.GODINU

---588.228,92 -----------1.625.000,00----------- 0,00------------- 1.625.000,00--------------- 1.000.000,00-------------- 0,00----------- 1.000.000,00
Ja volim FK Tuzla City

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 09:31

BosanacGorstak je napisao/la:
Skver je napisao/la:Divizijasi, jel vas strah....
Kako da nije,evo usrali se :mrgreen:
Sloboda je svakako favorit u ovoj tekmi i pobjeda Sloge bi za mene bilo iznenadjenje.
Od udruzenja mladih SDP-a tj.Fukara ocekujem da jos dodatno isprozivaju i popljuju Azmira tokom ovog dvomeca,pa da mu jos vise probude inat i pocne jos zesce ulagati u Slogu.

Iskreno se nadam da u klubu ima dovoljno kompetentnosti i strucnosti da sto bolje odrade ovaj prelazni rok koji slijedi pa da se sa manje stresa gleda ostatak sezone.
solinas je napisao/la:Pic.keee je li vasss strahhh ogadicemoooo vam fuZbaalll ubitiii vas ko kupuuusss zgnjeci ti ko kompir pireee smajaaa ce vam heterotrik za biti hazmiru cemo sisseee iscupat izvaditi cemo njaku muskuu stvar i ma hat vam pred ocima silovavattt cemo vas dusman Ski.
Daj ba @solinas koji ti je kar :urnebes:
Ni @sariel govedo nije lupetao do ove mjere u zlatno doba njegovih nebuloza.Mislim na pravog sariela,ne ovog novog "fake" sariela :nene:
Hu iz ju seljobeljo jedna da me spominjes ??
Inace dozvoljeno vrijedjanje ovdje jel?
..
Hraaaak pljuc
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 20 nov 2017, 14:56, ukupno mijenjano 1 put.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 09:35

sloboda72 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Kakvo bi moglo biti stanje za srijedu oko podijele tribina...kontam da bi Sloga mogla dobiti bocnu vecu tribinu a Sloboda manju iza gola
Ja sam čuo (sad koliko će to tako i biti), da će Fukare dobiti 5 % mjesta od kapaciteta stadiona"Bare",
a ovaj što se kaže obični navijački puk,nek sjeda ko gdje hoće.Osim ako policija ilI neko ko se pita ne naredi podjelu.Eh sad, ne piše nikom na čelu za koga navija ili je onako došao iz znatiželje.Publika u Simin Hanu nije "kavgadžijska",ljudi o sebi pri sebi.Hoću da kažem ,da nema razloga ni za kakve podjele osim ovih standardnih ,da se fizički odvoje "navijačke grupe".Neka bude lijepo vrijeme i dobra tekma ,ovo je i onako tek 1. poluvrijeme dvomeča 1/4 finala Kupa BiH ,Sloboda-Sloga.
Sve nek bude osim lijepa tekma.da se vidi da se zna.za sva vremena

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la 7aprildomemoj » 20 nov 2017, 11:14

Ako je istina da Fukare dobijaju 5 % to je 75 mjesta :kafa:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 11:24

samo ko sa svakim gostom nek se zna da smo u gostima...
ko i oni kod nas.. :salut:
da ne slusamo suplju o bratskim odnosima, drago nam ko god prodje , i sl sr..
i da bude pun stadion i da se ori protiv slobode ako bas insistirate i tuzle :thumbup:

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 nov 2017, 21:21

Sariel1987 je napisao/la: Hu iz ju seljobeljo jedna da me spominjes ??
Inace dozvoljeno vrijedjanje ovdje jel?
..
Hraaaak pljuc
Tebi nisam nista rekao :kafa:
Tako da :wave:
Sto se tice tekme,onako bratski ko god da pobjedi dobro je.. :mrgreen:
Bitno je da Tuzla ima prestavnika u cetvrtfinalu,pravi fudbalski grad :tokralju:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 20 nov 2017, 21:28

BosanacGorstak je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la: Hu iz ju seljobeljo jedna da me spominjes ??
Inace dozvoljeno vrijedjanje ovdje jel?
..
Hraaaak pljuc
Tebi nisam nista rekao :kafa:
Tako da :wave:
Sto se tice tekme,onako bratski ko god da pobjedi dobro je.. :mrgreen:
Bitno je da Tuzla ima prestavnika u cetvrtfinalu,pravi fudbalski grad :tokralju:
Kakv ti i bratski ba.? Hu iz ju? Oklen si?
Prestavnika nece imat niko. :shifty:
P.s reko si i uvrijedio me poput sa.dusmana.sto dovoljno govori o tebi nebitni liku/liče..

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 nov 2017, 21:45

pricao sam o liku koji je nerijetko znao izvrijedjati forumski puk,a ne o tebi :S
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Skver » 21 nov 2017, 13:22

Predajte se.....necemo vam nista.....
🔴⚫️

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 21 nov 2017, 14:17

https://www.facebook.com/****/? ... kc9EYFFETo
Pres uoči utakmice SLOGA - SLOBODA - KLIKNI GORE
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.