NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 nov 2017, 11:48

spiska je napisao/la:Znam ja da pola vas ne vjeruje u ove stvari ali koga god zanima bujrum kafa pa da vidi dokaze. Pojedinci su sebi previse dali za pravo, vidjet cemo sta nosi sutra.
I ti si medju tim pojedincima iskreno govoreci

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 nov 2017, 13:27

Zdravko je izjavio da svi imaju ugovore do kraja sezone,da se sa igracima obavio razgovor,ida su svi izrazili zelju za ostankom,zahvalit ce se nekolicini stariji igraca koji nisu u planu sabicu(puric kokot,mozda i dario) doce,3,4 provjerenih igraca....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 nov 2017, 13:43

Gdje je to Zdravko izjavio ako nije problem. Ako su ti provjereni sto se vec spominju Dzafic-Igman, Fejzic-Jajce, Sadikovic-Olimpik onda neka hvala. Ja sam u tom slucaju za ove starije (Darijo, Kokot).

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 nov 2017, 13:55

ludiloo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Znam ja da pola vas ne vjeruje u ove stvari ali koga god zanima bujrum kafa pa da vidi dokaze. Pojedinci su sebi previse dali za pravo, vidjet cemo sta nosi sutra.
I ti si medju tim pojedincima iskreno govoreci
Mani supljih priča, de ti 1% uradi za Zvijezdu sto sam ja uradio mi cemo biti prvaci znači 1% novčnih sredstava, 1% gostovanja sa vlastitim vozilom o vlastitom trosku i 1% poreza zaduzenja na tvoje ime i onda imas pravo da pričas o meni. Mozete me voliti ili mrziti al ja sam dokazao kako se voli Zvijezda doviđenja i prijatno, i neko ko je klub pomogao dvije godine za redom solidnim novčanim prilogom dajem sebi zapravo da komentarišem kad mnozes ti usljo koji mozda i ne pratis Zvijezdu mogu i ja koji pomazem i uvjek cu je pomagati bez obzira ko bio predjsednik uprava i igrači. Pisko pojedincima smeta zato što nema dlake na jeziku i nema muljaze kaze ono sto misli, a i dalje preko piskinih ledja rade neke stvari toliko o ljubavi, u radnoj grupi 10 ljudi niko nema muda da uzme na sebe krivicnu odgovornost toliko o ljubavi i Zvijezdi.
A ovo gore što sam ti napisao može ti čombe potvrditi jer je bolje upucen od tebe. Vi mene slobodno i dalje pljujte, ja sam navikao na to. Čim krene po zlu opet ce se kukavice povuci kao i uvjek a ostanu oni koji se ne boje.
Doviđenja prijatno!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 15:25

combe je napisao/la:Gdje je to Zdravko izjavio ako nije problem. Ako su ti provjereni sto se vec spominju Dzafic-Igman, Fejzic-Jajce, Sadikovic-Olimpik onda neka hvala. Ja sam u tom slucaju za ove starije (Darijo, Kokot).
Definitivno. Kod ovih je jedino provjereno da nisu kvalitet za Zvijezdu, pogotovo ovu koja se bori za titulu

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 nov 2017, 15:38

combe je napisao/la:Gdje je to Zdravko izjavio ako nije problem. Ako su ti provjereni sto se vec spominju Dzafic-Igman, Fejzic-Jajce, Sadikovic-Olimpik onda neka hvala. Ja sam u tom slucaju za ove starije (Darijo, Kokot).
Mondo BiH...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 16 nov 2017, 16:43

spiska je napisao/la:
ludiloo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Znam ja da pola vas ne vjeruje u ove stvari ali koga god zanima bujrum kafa pa da vidi dokaze. Pojedinci su sebi previse dali za pravo, vidjet cemo sta nosi sutra.
I ti si medju tim pojedincima iskreno govoreci
Mani supljih priča, de ti 1% uradi za Zvijezdu sto sam ja uradio mi cemo biti prvaci znači 1% novčnih sredstava, 1% gostovanja sa vlastitim vozilom o vlastitom trosku i 1% poreza zaduzenja na tvoje ime i onda imas pravo da pričas o meni. Mozete me voliti ili mrziti al ja sam dokazao kako se voli Zvijezda doviđenja i prijatno, i neko ko je klub pomogao dvije godine za redom solidnim novčanim prilogom dajem sebi zapravo da komentarišem kad mnozes ti usljo koji mozda i ne pratis Zvijezdu mogu i ja koji pomazem i uvjek cu je pomagati bez obzira ko bio predjsednik uprava i igrači. Pisko pojedincima smeta zato što nema dlake na jeziku i nema muljaze kaze ono sto misli, a i dalje preko piskinih ledja rade neke stvari toliko o ljubavi, u radnoj grupi 10 ljudi niko nema muda da uzme na sebe krivicnu odgovornost toliko o ljubavi i Zvijezdi.
A ovo gore što sam ti napisao može ti čombe potvrditi jer je bolje upucen od tebe. Vi mene slobodno i dalje pljujte, ja sam navikao na to. Čim krene po zlu opet ce se kukavice povuci kao i uvjek a ostanu oni koji se ne boje.
Doviđenja prijatno!
Pisko neraspravljaj se sa neupucenim.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 nov 2017, 22:47

Idemo u nedelju ponovo pokazati da volimo Zvijezdu i Humanost.. SVI NA STADION!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 nov 2017, 14:02

Pratim prvu ligu rs, onaj Milakovic iz tekstilca klasicna desetka sto ga je Magazin htjeo dovesti gledam dominira prvi strijelac lige.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 19 nov 2017, 14:05

Danas Damjanovic u prvoj postavi, ali Prljaca kapiten... I to bi moglo nesto da znaci

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 nov 2017, 15:21

To znaci da je on radi svoje ljudskosti odigrao humanitarnu utakmicu koja bi mu ujedno trebala biti i oprostajna.
Sad ce nam dovesti nekog parmaka kao njegovu zamjenu i to bi bilo to.
Al da ne bude da samo kritikujemo trenutni ljudi koji su dole su uradili dosta dobrih stvari ove godine pa onda da sacekamo sta ce biti sa prelaznog roka.
Nase je da malo aktiviramo temu . Zato piste malo sto se tice pojacanja, novih ljudi u upravi, igraca koji bi nas mogli napustiti isl. Ako neko nesto zna.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 nov 2017, 19:58

Zdravko ga je otjero,zdravko ce i da dovede tip igraca na njegovo mjesto
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 19 nov 2017, 21:37

Vidjet cemo sta ce biti igraci nezadovoljni jer nema premija, kako cujem blizu odlaska su osim Kokota i Damjanovica Adzem. Za Civu i Cviju opasno zagrizao Husic ostaje nam da vidimo kako ce osgovoriti ljudi koji vde klub Kobilicaje bio meta al je dogovorio sa Olimpikom. Mislim da ce Saba vodit glavnu rijec sto se tice transfera sto mi je drago nece mu moci dovoditi sljam igrace.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 nov 2017, 22:08

spiska je napisao/la:Vidjet cemo sta ce biti igraci nezadovoljni jer nema premija, kako cujem blizu odlaska su osim Kokota i Damjanovica Adzem. Za Civu i Cviju opasno zagrizao Husic ostaje nam da vidimo kako ce osgovoriti ljudi koji vde klub Kobilicaje bio meta al je dogovorio sa Olimpikom. Mislim da ce Saba vodit glavnu rijec sto se tice transfera sto mi je drago nece mu moci dovoditi sljam igrace.
I civa i cvija imaju ugovore do kraja sezone,pa hocel sisa izbacit sta milijeka...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 nov 2017, 22:13

Kod nas kao i obicno. Ako nas napusti vise od 3 igraca na polusezoni popisam se na sve iz uprave. Jer su onda isti kao i prethodni. I na kraju ce se desit sto sam i pretpostavljao da ce nas napustit najmanje 5-6 igraca. U to racunam Darija i Kokota.
Ja ne znam kojom se logikom vode kada pustaju i sutaju najbolje igrace. Kako onda ocekivati kvalitetna pojacanja.
Ako pored Darija i Kokota odu makar dvojica(Adzem, Čiva, Cvija, Kapetan) mi ce mo bit goli ku rac.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 nov 2017, 23:18

Ekipa koja je 1 netreba remont,dat nogu puricu,delicu,kokot je preskupa malo daje,darija pokusat zadrzat,dovest salihovica iz zivinica,ili krsica iz toska,i jos 2,3 igraca(vezni,stoper).ostalim povecat primanja za 1o %,i to bi bilo to
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 19 nov 2017, 23:52

crvenobijeli je napisao/la:Ekipa koja je 1 netreba remont,dat nogu puricu,delicu,kokot je preskupa malo daje,darija pokusat zadrzat,dovest salihovica iz zivinica,ili krsica iz toska,i jos 2,3 igraca(vezni,stoper).ostalim povecat primanja za 1o %,i to bi bilo to
pricas isto ko da imamo para visak :D Da je isplatit sve sto zapravo trebaju, a ne pricat o jos povecanim primanjima. Momci su zasluzili premije a vidis da im ne mogu isplatit

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 20 nov 2017, 00:14

Povecanjem troskova se ide na veci rizik, ukoliko se ne udje posljedice mogu biti velike.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 20 nov 2017, 06:19

Dario je veliko ime bh fudbala sramotno je da se takav covjek otjera jer on zeli ostati

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 20 nov 2017, 09:04

Nakon sinosnjeg posta ujutro sam imao.poziv od covjeka iz kluba koji je prenio sljedece da je plan uprave sljedeci sadrzati sve igrace sto su igraci obecali svi do.jednog da ce ostati. Sto se tice Darija i Kokota i oni ce ostati tj. Klub ce im ponudit.manja primanja na odnosu sadasnje ako prihvate ostat ce, iz kluba kazu da ce im pobuditi plate u rangu sa Enesom i Guzinom sto podrzajem. Sto se tice pojacanja trenet trazi par.igraca koji ce pojacati konkurenxiju stoper, vezni i napadac i svaki koji dodje ne garantuje mu mjesto u ekipi nego samo konkurenciju trenutnim. Saba je shvatio sve ozbljno pa ce se vjerovatno na pripreme u antaliju ici to dovoljno govori o ambicijama. U narednim danima pravi se budzet gdje je i nacelnik odlucio pomoci oko prikupljanja novca i dovodenja novih ljudi u klub. Po ovome ocekuje nas lijepo proljece i Gradaccu. Zvijezda je sampion oooo

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.