FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 21 nov 2017, 14:26

Sloga dočekuje Slobodu Vojvodić: Slobodi sam sve halalio na kraju karijere

Piše: E. Škorić Danas, 11:19


slika


Drugoligaš Sloga u Simin Hanu želi da iznenadi gradskog rivala Slobodu u četvrtfinalu Kupa BiH. Tuzla je na nogama pred sutrašnji derbi, a Darko Vojvodić ne krije da je njegov tim favorit. "Drago mi je da vlada ovoliko interesovaja za ovu utakmicu. Petroviću i Krpiću želim da se osjećaju lijepo ovdje kod nas, a zajednička presica je odlična stvar. Želimo da ovo bude pozitivna stvar. Želim da navijači dostojanstveno i na najbolji mogući način bodre svoje klupe i na kraju krajeva neka pobijedi bolja ekipa", kazao je Vojvodić. "Nema taktiziranja, sutra će igrati najbolji koje imamo. Ne fali nam niko od igrača", dodao je Vojvodić. "Ovo za nas nije obična utakmica, an sve smo se načine pripremali i ne smatram da nam je prednost što nismo igrali 10 dana, to smatram i hendikepom. Svi smo spremni, respektujemo protivnike i klub protiv kojeg igramo i mislim da su na putu da izađu iz krize. Sloboda ima Krpića i Ordagića, najbolje igrače lige i tu ne treba da se troše riječi. Ko bude bolji i spremniji i sretniji, sutra će pobijediti", istakao je trener Sloge. "Mislim da smo sutra favoriti bez obzira što smo rang niže i bez obzira na igrački kadar Slobode, ovdje je pao i jedan Zrinjski, zašto ne bi i Sloboda?", ističe Vojvodić. "Nikada u životu nisam tužio klub koji volim. Ljubav prema Slobodi sam izražavao na moj nači, davao sam maksimum kao igrač i kao trener. Na kraju karijere sam sve halalio Slobodi. Da li će moji igrači koji su tužili Slobodu, ne znam. Čovjek koji vodi računa o nama nije tu, ali iz poštovanja prema njemu i prema klubu, igrači trebaju da daju maksimum", tvrdi Vojvodić. Nemanja Stjepanović, bivši igrač Slobode, osvrnuo se na sutrašnji meč. "Mislim da će sutra biti jedna čvrsta, muška utakmica gdje će do izražaja doći borbenost i agresivnost. Nijanse su u pitanju ko je bolji, ali Sloboda igra u Premijer ligi pa bih joj dao malu prednost. Bit će to prava utakmica i pravi spektkal za sve ljubitelje fudbala u Tuzli. Na mnogim utakmicama smo pokazali da se možemo nositi s najboljim ekipama", rekao je Stjepanović.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/vojvodic ... ere/259470
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 02 dec 2017, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 21 nov 2017, 15:17

BosanacGorstak je napisao/la:pricao sam o liku koji je nerijetko znao izvrijedjati forumski puk,a ne o tebi :S
pa o tom ti i govorim mene vrijedjas, drozofile
no nema veze oprosteno ti je :salut:

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la HNKBranitelj » 22 nov 2017, 10:53

Sretno Sloga !
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Lakoste » 22 nov 2017, 11:30

Ima li gdje prenos?

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la wobly92 » 22 nov 2017, 11:41

Lakoste je napisao/la:Ima li gdje prenos?
RTV TK
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 22 nov 2017, 17:40

Bez golova u Simin Hanu ,nula Sloge i Slobode, odluka pada na Tušnju .

Piše: M. Šljivak Danas, 14:48



22.11.2017. 1/4 Finala Kup BiH ,FK SLOGA - FK Soboda 0 - 0

Tuzla-Simin Han.Stadion Bare.
Teren travnat i povoljan za igru.Vrijeme sunčano i toplo.
Gledalaca 1500.Glavni Sudija Sivac (Zenica).
1. međašni:Đozić 2. međašni: Milić 4.pomoćnik Mulahasanović (svi Sarajevo)
5.Mujić (Banovići) i 6.Bjelica (Ist. Sarajevo)
Žuti kartoni,Sloga:Stokić,StjepanoviĆ,Musić,Omerović i Efendić.
...............Sloboda:Salihović i Ćulum.
Crvenikartoni:(------)


FK SLOGA: Hamzabegović,- Efendić,Kojić, Kostić,(Ostojić Moranjkić),- Stjepanović, Musić (Omerović),- Pirić, Vukmirović,Stokić(Širanović), - Ibrahimović. Trener Vojvodić


FK SLOBODA: Hadžić,- Salihović,Škahić,Mehmedagić,Lazevski, - Grahovac(Ignjatović), Ćulum,-Todorović, Osmanagić(Ziljkić), Smajić, - Krpić. Trener Petrović

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

slika

Vojvodić: Bilo je važno da ne primimo gol! 22.11.2017 u 16:33 Sloga i Sloboda put u polufinale Kupa BiH tražiće na Tušnju U borbenoj i žustroj predstavi Sloga i Sloboda remizirali su bez golova na stadionu Bare. Darko Vojvodić je sa klupe predvodio Plavo - bijele protiv bivšeg kluba, a po okončanju susreta je rekao: "Bila je ovo tvrda, fizički i taktički zahtjevna utakmica. Rezultat je otvoren za uzvrat na Tušnju. Nama je bilo važno da ne primimo gol. Treba znati da smo mi okončali polusezonu tako da je bilo vidljivo da nam manjka energije. Ipak, imali smo nekoliko prilika koje nismo iskoristili", objašnjava Vojvodić, te zaključuje: "Utakmica je bila fer i korektna i nema razloga da tako ne bude i na Tušnju gdje će se odlučiti putnik dalje!"

Pročitajte više na: http://****/kup-bih/vojvodic-bilo- ... gol/101882
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

slika

Petrović: Zadovoljniji bih bio da je bilo 1:1 ili da smo pobijedili! 22.11.2017 u 16:25 Šef struke Slobode nakon gradskog derbija Sa vatrenog gostovanja kod Sloge Sloboda se vratila netaknute mreže. Put do polufinala Kupa BiH nastaviće se za sedam dana na Tušnju, a poslije remija bez golova na Barama, Slavko Petrović je rekao: "Zadovoljniji bih bio da je bilo 1:1 ili da smo pobijedili. Ovo je prava reklama fudbala iako je susret završio bez golova. Bila je ovo jedna tvrda, teška i borbena utakmica. Obje ekipe su izgarale na terenu, a moj tim se uspio regenerisati i ponovo je pružio svoj maksimum. Za nijansu smo bili bolji, a u uzvratu očekujem još jednu sličnu, napetu utakmicu!" Crveno - crni Slogu na Tušnju dočekuju 29. novembra-

Pročitajte više na: http://****/kup-bih/petrovic-zadov ... ili/101880
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
http://****/kup-bih/foto-bez-golov ... ode/101869 - POGLEDAJ JOŠ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fukare nakratko prekinule utakmicu bakljadom 22.11.2017 u 17:11 Sloboda je danas gostovala Slogi u okviru prve utakmice četvrtfinala Kupa BiH, a konačan rezultat glasio je 0:0. Sloboda je na ovom gostovanju imala veliku podršku svojih navijača, koji su početkom drugog poluvremena napravili kratki prekid bakljadom.


slika




Pročitajte više na: http://****/kup-bih/video-fukare-n ... dom/101884

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 nov 2017, 16:42, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la josipmusa » 22 nov 2017, 20:20

Samo jedno pitanje ... kako će Tuzla imat predstavnika u 1/2 finalu kupa ako Sloboda ispadne ? Hvala

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 21:11

josipmusa je napisao/la:Samo jedno pitanje ... kako će Tuzla imat predstavnika u 1/2 finalu kupa ako Sloboda ispadne ? Hvala
Nikako care.

Vikat arlaukat tz picke i prodavat se pod tz ne ide.djeca.nisu htjeli nisu znali.nece se ponovit.zdraoooo
Kraj price

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la josipmusa » 22 nov 2017, 22:08

Sariel1987 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Samo jedno pitanje ... kako će Tuzla imat predstavnika u 1/2 finalu kupa ako Sloboda ispadne ? Hvala
Nikako care.

Vikat arlaukat tz picke i prodavat se pod tz ne ide.djeca.nisu htjeli nisu znali.nece se ponovit.zdraoooo
Kraj price
hvala

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la crvenobijeli » 23 nov 2017, 08:07

Sariel1987 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Samo jedno pitanje ... kako će Tuzla imat predstavnika u 1/2 finalu kupa ako Sloboda ispadne ? Hvala
Nikako care.

Vikat arlaukat tz picke i prodavat se pod tz ne ide.djeca.nisu htjeli nisu znali.nece se ponovit.zdraoooo
Kraj price
Odbit ce to njima azmir od dnevnice,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 23 nov 2017, 14:55

Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 23 nov 2017, 15:09

Stadion ne ispunjava uslove Simin Han sigurno bez polufinala Kupa Bosne i Hercegovine

Piše: A. Beganović Danas, 10:23

slika

Prve utakmice četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine odigrane su juče, a najviše pažnje privukao je duel Sloge i Slobode. Sloga i Sloboda su snage odmjerili u Simin Hanu, a nakon 90 minuta nije bilo golova, tako da će odluka o konačnom pobjedniku i putniku u polufinale pasti na Tušnju. Međutim, kako god završio revanš susret između Slobode i Sloge jedno je sigurno, polufinale će se igrati na Tušnju s obzirom da stadion u Simin Hanu ne zadovoljava kriterije za odigravanje mečeva završnice najmasovnijeg takmičenja. Podsjetimo, osim pomenutog meča prve susrete četvrtfinala Kupa su odigrali Olimpik i Zvijezda 09 (1:2), te Rudar i Krupa (0:3), dok će prvi meč Široki i Željezničar odigrati 29. novembra.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/simin-ha ... ine/259642
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 02 dec 2017, 14:14, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 23 nov 2017, 15:10

Nelosa utakmica....u prvom poluvremenu par dobrih sansi sa obadvije strane,u drugom nista osim udaranja...odlicna posjeta s obzirom na radni dan i satnicu....pun stadion.... super....odluka pada na Tusnju a nadam se pred makar 3,4 hiljade ljudi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 23 nov 2017, 15:13

:shhh:
josipmusa je napisao/la:Samo jedno pitanje ... kako će Tuzla imat predstavnika u 1/2 finalu kupa ako Sloboda ispadne ? Hvala
Isto kao kad bi nekim ČUDOM velez izborio polufinale istog...nema na cemu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la josipmusa » 23 nov 2017, 16:11

staragarda je napisao/la::shhh:
josipmusa je napisao/la:Samo jedno pitanje ... kako će Tuzla imat predstavnika u 1/2 finalu kupa ako Sloboda ispadne ? Hvala
Isto kao kad bi nekim ČUDOM velez izborio polufinale istog...nema na cemu




glupane :rol:
Zadnja izmjena: josipmusa, dana/u 23 nov 2017, 16:18, ukupno mijenjano 1 put.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 23 nov 2017, 16:18

22.11.2017. 1/4 FINALA KUPA BIH FK SLOGA -FK SLOBODA 0 - 0

slika

GORNJI RED S LIJEVA:KOSTIĆ.HAMZABEGOVIĆ,KOJIĆ,IBRAHIMOVIĆ,STOKIĆ,OSTOJIĆ,
DONJI RED SLIJEVA:STJEPANOVIĆ,EFENDIĆ,MUSIĆ,VUKMIROVIĆ I PIRIĆ.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 23 nov 2017, 16:30

slika
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la solinas » 23 nov 2017, 16:50

Sta je ovo kakve su ovo kabadahije krv ti yebem :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 23 nov 2017, 17:17

solinas je napisao/la:Sta je ovo kakve su ovo kabadahije krv ti yebem :urnebes:
Meni se čini da je ovaj desno onaj naš advokat.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 23 nov 2017, 17:24

sloboda72 je napisao/la:slika
Mrtva carsija
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.