Prva liga FBiH - Prepucavanja

Moderator/ica: GracanicaAA

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la NjonjoVam » 17 jul 2016, 21:52

Babatunde je napisao/la::guz:
NjonjoVam je napisao/la:pastrmka skuplja igrače po livadama,treba mu 11 za prvu tekmu,kazu raspad raspada u vrapčićima!!!
Imaš li ti sta drugo napisati osim raspada i vrapcica. Sigurno si jako inteligentan kad ne znaš nista drugo napisati. Zibje majmune :guz: :puke:

:clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
jesul stigla pojačanja iz Grčke??
kad će plate??
Imal 11 igraca da se odigra kakva pripremna??? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Heller » 17 jul 2016, 22:01

NjonjoVam je napisao/la:
Heller je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:Ko o cemu tuzlaci o postenju..Sta cete vi bola pricat kad se zna sta ste vi nama uradili u ex yu i opet prica kako ih je Velez ili gosk izbacio a ne oni sami sebe.. :facepalm:
Šta smo tačno uradili?
pobijedili ih 2:1 i tako izborili opstanak!!
Sve na stranu al šta smo trebali izgubiti i ispasti da bi sve bilo pošteno?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la dzelllo » 17 jul 2016, 22:06

NjonjoVam je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Pogasit ce se mnogi od muke nakon ponedjeljka ako Bog da
Stvarno se nadam da ce biti tako
znaci od ponedjeljka dolaze pojačanja iz Grčke? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ajd makar cete moći sastaviti 11 igrača za prvu tekmu
Bas si urnebesan
lezVe do bagro

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la dzelllo » 17 jul 2016, 22:12

slika
:kafa:
lezVe do bagro

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 jul 2016, 22:15

Admine zar nije zabranjeno ulaziti u prepucavanje navijacima koji nisu trenutno u Prvoj ligi FBIH ?
Sva furda iz Tuzle dosla da provocira ovdje, a usa indijanci.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la dzelllo » 17 jul 2016, 22:18

ANTIFA ! je napisao/la:Admine zar nije zabranjeno ulaziti u prepucavanje navijacima koji nisu trenutno u Prvoj ligi FBIH ?
Sva furda iz Tuzle dosla da provocira ovdje, a usa indijanci.
Furda predvodjena Hurdom :kafa:
lezVe do bagro

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Babatunde » 17 jul 2016, 22:58

NjonjoVam je napisao/la:

:clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
jesul stigla pojačanja iz Grčke??
kad će plate??
Imal 11 igraca da se odigra kakva pripremna??? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
15 smajlija. Bravo inteligentni :clap: :clap: :guz:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Nah1d » 17 jul 2016, 23:14

Ma vidi ti mojih tuzlaka , poželili krkanluka ,neka spremajte se , spremajte , dignut će se i azmiru k. pa će budućnost iz banovića biti za vas fudbalski pojam. Puno ste se digli do juče ste plakali joge poćeraj , trče ljudi iz prijedora... Mnogo mi je drag sloboda klub , poslje Zvijezde najdraži , al malo na zemlju. Pustite Veleža na miru , nisu rođeni prodali utakmicu nego igrači i uprava to je dokaz hampa poslje utakmice. Žalosno mi je samo što vi kao kolektiv vrtite se oko polupismenog Husića. Svaka njemu čast , puno je uradio , a šta da ode? Iskreno i puna su vam usta sebe , doduše mnogo godina ste gledali u leđa sarajevskim klubovima i hercegovačkim pa sad ste došli na svoje . Moja preporuka je da se spustite na zemlju ako hoćete evropsku slobodu , jek kako kažu ko visoko leti nisko pada. A Velež je prevelik da bi propao. To svi znaju , doće i vrijeme veleža , kao što je došlo i vaše upamtite...
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la staragarda » 17 jul 2016, 23:40

Nah1d je napisao/la:Ma vidi ti mojih tuzlaka , poželili krkanluka ,neka spremajte se , spremajte , dignut će se i azmiru k. pa će budućnost iz banovića biti za vas fudbalski pojam. Puno ste se digli do juče ste plakali joge poćeraj , trče ljudi iz prijedora... Mnogo mi je drag sloboda klub , poslje Zvijezde najdraži , al malo na zemlju. Pustite Veleža na miru , nisu rođeni prodali utakmicu nego igrači i uprava to je dokaz hampa poslje utakmice. Žalosno mi je samo što vi kao kolektiv vrtite se oko polupismenog Husića. Svaka njemu čast , puno je uradio , a šta da ode? Iskreno i puna su vam usta sebe , doduše mnogo godina ste gledali u leđa sarajevskim klubovima i hercegovačkim pa sad ste došli na svoje . Moja preporuka je da se spustite na zemlju ako hoćete evropsku slobodu , jek kako kažu ko visoko leti nisko pada. A Velež je prevelik da bi propao. To svi znaju , doće i vrijeme veleža , kao što je došlo i vaše upamtite...
:? :wtf: :facepalm:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la NjonjoVam » 18 jul 2016, 00:01

Nah1d je napisao/la:Ma vidi ti mojih tuzlaka , poželili krkanluka ,neka spremajte se , spremajte , dignut će se i azmiru k. pa će budućnost iz banovića biti za vas fudbalski pojam. Puno ste se digli do juče ste plakali joge poćeraj , trče ljudi iz prijedora... Mnogo mi je drag sloboda klub , poslje Zvijezde najdraži , al malo na zemlju. Pustite Veleža na miru , nisu rođeni prodali utakmicu nego igrači i uprava to je dokaz hampa poslje utakmice. Žalosno mi je samo što vi kao kolektiv vrtite se oko polupismenog Husića. Svaka njemu čast , puno je uradio , a šta da ode? Iskreno i puna su vam usta sebe , doduše mnogo godina ste gledali u leđa sarajevskim klubovima i hercegovačkim pa sad ste došli na svoje . Moja preporuka je da se spustite na zemlju ako hoćete evropsku slobodu , jek kako kažu ko visoko leti nisko pada. A Velež je prevelik da bi propao. To svi znaju , doće i vrijeme veleža , kao što je došlo i vaše upamtite...
:nene: :nene: :salut: :salut:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Nah1d » 18 jul 2016, 00:15

I zaboravih vam reći da ove godine je titula na tusnju. To je 100%. Doĺazim na proslavu živi bili i vidjeli.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la staragarda » 18 jul 2016, 00:29

Nah1d je napisao/la:I zaboravih vam reći da ove godine je titula na tusnju. To je 100%. Doĺazim na proslavu živi bili i vidjeli.
:wtf: :wtf: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la theboss_RD07 » 18 jul 2016, 02:38

Vec je postala smorljiva tema. Ista prica se vrti u krug iz stranice u stranicu. Iste zajebancije se furaju, isti odgovori. Dosadni ste do Boga
Jedni se smiju, drugi pravdaju i sve tako..

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la fender13 » 18 jul 2016, 07:48

Sloboda je sada gigant za sve klubove sa tk navijač sam Zvijezde ali za Slobodom smo svjetlosne godine Husicu treba spomenik dignuti mi smo imali jakih ljudi oko Zvijezde ali svi su otišli nece niko ulagat kad svi hoce da upravljaju klubom od opstinara navijaca zato i jesmo gdje jesmo realnost naša. ..

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la staragarda » 18 jul 2016, 09:13

fender13 je napisao/la:Sloboda je sada gigant za sve klubove sa tk navijač sam Zvijezde ali za Slobodom smo svjetlosne godine Husicu treba spomenik dignuti mi smo imali jakih ljudi oko Zvijezde ali svi su otišli nece niko ulagat kad svi hoce da upravljaju klubom od opstinara navijaca zato i jesmo gdje jesmo realnost naša. ..
Okle da je Sloboda SADA gigant za klubove sa TK :wtf:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la fender13 » 18 jul 2016, 09:56

staragarda je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Sloboda je sada gigant za sve klubove sa tk navijač sam Zvijezde ali za Slobodom smo svjetlosne godine Husicu treba spomenik dignuti mi smo imali jakih ljudi oko Zvijezde ali svi su otišli nece niko ulagat kad svi hoce da upravljaju klubom od opstinara navijaca zato i jesmo gdje jesmo realnost naša. ..
Okle da je Sloboda SADA gigant za klubove sa TK :wtf:
Za sada jeste gigant po organizaciji budžetu rezultatima još da očistite stadion od smeća alo dovodite igrača iz Partizana dok mi se ganjamo po oranicama i ostali sa TK ...mi čekamo bolju budućnost ako je i docekamo

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la admin » 18 jul 2016, 10:14

Sloboda nije u 1. ligi FBiH, pa bih vas molio da diskusiju prebacite negdje drugo.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la 1922VFC1981 » 18 jul 2016, 14:42

staragarda je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:Ko o cemu tuzlaci o postenju..Sta cete vi bola pricat kad se zna sta ste vi nama uradili u ex yu i opet prica kako ih je Velez ili gosk izbacio a ne oni sami sebe.. :facepalm:
Dal je moguće da neko nezna istoriju svog kluba i sta se dešavalo zadnje kolo u najboljoj sezoni veleza :tokralju: :tokralju: :tokralju:... De ti to opet malo pregledaj i dobro prostudiraj pa se opet javi... A ja ti garantujem da Slobodi nije trebala tu pobjeda da bi 100000% Velez to uzeo...nismo mi pakasi ko vi nikad bili
Znam ja dobro historiju,ti ocito ne znas.Na koji nacin ste dosli do pobjede ?Kako to da jedna od najlosijih ekipa pobedji najbolju ekipu u toj sezoni do koga li je bilo.. :think:
#musvdg

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la sodaacm » 18 jul 2016, 14:46

Nekima ovde, stvarno, nedostaje ova sljam liga :D

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Zoom088 » 18 jul 2016, 20:52

Jok bolan, to su ti sad navijaci Sloge iz Simin Hana :D

Znas ono, bubnjevi suplji, prskalice i tuzne pjesme :D
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.