Prva liga FBiH - Prepucavanja

Moderator/ica: GracanicaAA


NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la NjonjoVam » 06 avg 2016, 12:01

Srecno Travniku protiv raspada sistema iz zaseoka Vrapcici


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Cocaine » 06 avg 2016, 22:41

NjonjoVam je napisao/la:Srecno Travniku protiv raspada sistema iz zaseoka Vrapcici


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Čimpanzo iz Kalinovika samo da te pozdravim brato. Padoše ti želje u vodu :urnebes: nego bola više Armije u drugoj ligi negdje 200 kilometara u dalekom Travniku nego asmirovih placenika kuci :rol: jos prvi na tabeli a mi na 10 % tifo kapaciteta. Pospi se kerozinom i zapali bjeloglavi supe :urnebes: :urnebes: :urnebes:
slika


slika

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la solinas » 06 avg 2016, 22:49

Cocaine je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:Srecno Travniku protiv raspada sistema iz zaseoka Vrapcici


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Čimpanzo iz Kalinovika samo da te pozdravim brato. Padoše ti želje u vodu :urnebes: nego bola više Armije u drugoj ligi negdje 200 kilometara u dalekom Travniku nego asmirovih placenika kuci :rol: jos prvi na tabeli a mi na 10 % tifo kapaciteta. Pospi se kerozinom i zapali bjeloglavi supe :urnebes: #njonjovamrodjenisvimakuracpupusi :urnebes: :urnebes:
slika


slika
Zamolio bi te da na federalnom podforumu ne uzimas Slobodu u usta,jer nije clan ove lige.
Sa druge strane Sloga jeste,i tuzlanski je klub.
Isto tako nemas sta da trazis na temama iznad jer tvoj klub igra federalnu.U oba slucaja postovi ce ti biti prijavljeni jer krsis pravila.
Sloga je iz Tuzle i mi mozemo pisati ovdje.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Cocaine » 06 avg 2016, 22:53

Vidi ovog levata :urnebes: :urnebes: haj mars sa ove teme orangutane cuj nemoj uzimat Slobodu na ovom pdfu :urnebes: :urnebes: brato koliko te pogodilo pomjesao si klub Slobodu i fukare grob te yebo. Priznaj da te zignulo u srcu od sramote. Pa bola visis na cvajtari :rol:

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Zoom088 » 06 avg 2016, 22:57

@solinas
A ti ne krsis pravila? Idi bolan vise, kupi sebi karton banana i zabavi se. Nije forumanje za tebe. Ona dva smora, sto zajedno s tobom sramote Tuzlu, povedi zajedno na casove socijalizacije pa se vrati i navijaj za Slogu.

Koji si ti pacenik jbt.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Cocaine » 06 avg 2016, 23:04

Zoom088 je napisao/la:@solinas
A ti ne krsis pravila? Idi bolan vise, kupi sebi karton banana i zabavi se. Nije forumanje za tebe. Ona dva smora, sto zajedno s tobom sramote Tuzlu, povedi zajedno na casove socijalizacije pa se vrati i navijaj za Slogu.

Koji si ti pacenik jbt.
Lik 24 sata bleji u ss forum i ko slagiran se prebacuje s jednog pdfa na drugi lupajuci oteknutim kaziprstom na izlizani f5 gumb :urnebes: :urnebes:

#prayforkrlezaameeeeeeeeeeeeen

:urnebes: :urnebes: :rol:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la solinas » 06 avg 2016, 23:44

Zoom088 je napisao/la:@solinas
A ti ne krsis pravila? Idi bolan vise, kupi sebi karton banana i zabavi se. Nije forumanje za tebe. Ona dva smora, sto zajedno s tobom sramote Tuzlu, povedi zajedno na casove socijalizacije pa se vrati i navijaj za Slogu.

Koji si ti pacenik jbt.
Koja pravila,Sloga je iz Tuzle.kao Tuzlak,mogu pisati gdje hocu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Zoom088 » 07 avg 2016, 00:05

Ti jedino sto radis je da sramotis Tuzlu. Zajedno s onom dvojicom tebi slicnih koji ovdje dolaze i pisu. Jbt, napisao sam barem 100 postova na temi i pdf Slobode pa me niko nije tjerao niti nesto lose napisao. Ti si izgleda bas ono pravi sajber mazohista. Volis Pastrmkin bich i nacin kako te klepa po goozici.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la solinas » 07 avg 2016, 00:58

Zoom088 je napisao/la:Ti jedino sto radis je da sramotis Tuzlu. Zajedno s onom dvojicom tebi slicnih koji ovdje dolaze i pisu. Jbt, napisao sam barem 100 postova na temi i pdf Slobode pa me niko nije tjerao niti nesto lose napisao. Ti si izgleda bas ono pravi sajber mazohista. Volis Pastrmkin bich i nacin kako te klepa po goozici.
Jesi dobar.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Tristan » 07 avg 2016, 01:29

Po tvojoj logici solinas i Brato moze pisati na temi PL prepucavanja jer je Zrinjski iz Mostara, a mogao bi i ja jer je Krupa iz BL. :mrgreen:
A spomenuo je Slobodu zato sto je gore neki Tuzlak direktno prozvao njegov klub. Izvinjavam se zbog upada na ovu temu, ali jbg - nepravda. :)
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la FoSte95 » 07 avg 2016, 08:41

Tristan je napisao/la:Po tvojoj logici solinas i Brato moze pisati na temi PL prepucavanja jer je Zrinjski iz Mostara, a mogao bi i ja jer je Krupa iz BL. :mrgreen:
A spomenuo je Slobodu zato sto je gore neki Tuzlak direktno prozvao njegov klub. Izvinjavam se zbog upada na ovu temu, ali jbg - nepravda. :)
Krupa je iz Krupe na Vrbasu :mrgreen: :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la emil02in » 07 avg 2016, 11:00

NjonjoVam je napisao/la:neće vrapčičani ni doći slogi na megdan,raspast ve se do tada.Evo 9 plata duguju igračima,nemaju ni za hljeba hebo im Gošk sve po spsiku..
Znaci raspad,kraj smrde već nadaleko!!
Dudlaj ga sad i ti i svi ostali koji ste mislili da ćemo se ugasiti. :beba: :beba: :beba: :beba: :beba:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

narodniheroj
Postovi: 1393
Pridružen/a: 19 okt 2015, 22:39
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la narodniheroj » 07 avg 2016, 11:19

što vam @Njonjo opra glaviće rođeni, svaka mu čast :urnebes: :urnebes:

PS čestitke za bod sa teškog gostovanja i respekt za podršku :thumbup:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 avg 2016, 11:23

emil02in je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:neće vrapčičani ni doći slogi na megdan,raspast ve se do tada.Evo 9 plata duguju igračima,nemaju ni za hljeba hebo im Gošk sve po spsiku..
Znaci raspad,kraj smrde već nadaleko!!
Dudlaj ga sad i ti i svi ostali koji ste mislili da ćemo se ugasiti. :beba: :beba: :beba: :beba: :beba:
Gorostas je to ogromni brato moj koji stoji iznad Mostara i grli ga svojim rukama. Ko ce ovo bola srusit. Stipu levata. Forza
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la NjonjoVam » 07 avg 2016, 17:15

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: drugoligaski gorostas u lomljenju nogu protivniku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la solinas » 07 avg 2016, 19:13

NjonjoVam je napisao/la::urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: drugoligaski gorostas u lomljenju nogu protivniku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Momak saberi se.Covjek se izvinuo kolegi jednostavno nije se mogao zaustaviti i skloniti nogu to su djelici Sekunde.Nikakve tu namjere nije bilo covjek je htio izblokirati sut i to je to.
Sutra se moze desiti Karicu,Zebi ili Ordagicu.
Obojici trebaju rijeci podrske vjerujem da ni ovom momku nije lako jednostavno desilo se.
Momku iz Travnika brz oporavak zaista.
Nije ni meni Velez drag ali morate li se sa svim sprdati.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la SPASIOC » 07 avg 2016, 19:24

ovo nije klizeći start , ovo je KRKANSKO-KRVNIČKI start. a najgore je što takvih ima danas mnogo. Sudije ne sankcionišu . igrači NEZNAJU uklizati . ali je zanimljivo, to da kao nije mogao vratiti nogu, noga nije smjela biti u tom položaju kako je slikano da igrač ima imalo humanosti u sebi. ja bi ga samo pitao kako bi bilo kad bi njemu neko tako ULETIO U KOST. u pravilnom klizećem noga mora biti na zemlji , plus nesmije ići djonom ni kad je na zemlji.
žao mi je povrijedjenog i želim mu oporavak što prije. a predlažem savezu da ovakve stvari sankcioniše poslije pregleda video snimka, zasto se uopšte snima . a igračima poručujem treba imati više POŠTOVANJA prema protivniku

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la SamoTravnik » 07 avg 2016, 19:40

SPASIOC je napisao/la:ovo nije klizeći start , ovo je KRKANSKO-KRVNIČKI start. a najgore je što takvih ima danas mnogo. Sudije ne sankcionišu . igrači NEZNAJU uklizati . ali je zanimljivo, to da kao nije mogao vratiti nogu, noga nije smjela biti u tom položaju kako je slikano da igrač ima imalo humanosti u sebi. ja bi ga samo pitao kako bi bilo kad bi njemu neko tako ULETIO U KOST. u pravilnom klizećem noga mora biti na zemlji , plus nesmije ići djonom ni kad je na zemlji.
žao mi je povrijedjenog i želim mu oporavak što prije. a predlažem savezu da ovakve stvari sankcioniše poslije pregleda video snimka, zasto se uopšte snima . a igračima poručujem treba imati više POŠTOVANJA prema protivniku
Bravo. Neki pisu kao u zaru borbe, srcano igrali, adrenalin itd. Mislim da ovakve stvari nemaju opravdanje, ovakav start se jednostavno treba sankcionisati bar polugodisnjom zabranom igranja (iako sudija ovo nije vidio kao faul), njegova nepromisljenost je vjerovatno Irhanu sjebala karijeru, treba se momak oporaviti nakon loma i doci u formu u kojoj je bio, vrlo lako da to nikad nece ostvariti. Koliko god da se treba truditi za dres u kojem igras, treba misliti i na druge stvari, kao sto si ti naveo postovanje prema protivniku.

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Prepucavanja

Post Postao/la Andrija » 07 avg 2016, 22:49

solinas je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:Srecno Travniku protiv raspada sistema iz zaseoka Vrapcici


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Čimpanzo iz Kalinovika samo da te pozdravim brato. Padoše ti želje u vodu :urnebes: nego bola više Armije u drugoj ligi negdje 200 kilometara u dalekom Travniku nego asmirovih placenika kuci :rol: jos prvi na tabeli a mi na 10 % tifo kapaciteta. Pospi se kerozinom i zapali bjeloglavi supe :urnebes: #njonjovamrodjenisvimakuracpupusi :urnebes: :urnebes:
slika


slika
Zamolio bi te da na federalnom podforumu ne uzimas Slobodu u usta,jer nije clan ove lige.
Sa druge strane Sloga jeste,i tuzlanski je klub.
Isto tako nemas sta da trazis na temama iznad jer tvoj klub igra federalnu.U oba slucaja postovi ce ti biti prijavljeni jer krsis pravila.
Sloga je iz Tuzle i mi mozemo pisati ovdje.
Ti kao navijac Slobode nemas pravo da pises ovdje

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.