Prva Liga FBiH 2016/2017

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 mar 2017, 11:57

crvenobijeli je napisao/la:
GradacacC je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Isto tako NK Vitez ide na prvo mjesto a nema uslove za ovu ligu. U drugoj ligi sjever mislim da je Mionica prva i da nemaju uslove takođe ali nisam sto posto siguran.
E moj druze. Poznavajuci Nurdu, svejedno mu je preko noci podic jos 3 tribine po 3000 kapaciteta. Imaju oni uslove ako treba za Lige prvaka ako se Nuri digne c una.
Dail imaju juniore i kadete?
Koliko guzi narod ne bi me cudilo da napravi sebi i juniore i kadete

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la fender13 » 27 mar 2017, 13:19

Mionica čuva Budućnost jer taj isti Nurdo je među glavnim sponzorima Budućnosti

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la esprit24 » 27 mar 2017, 22:15

Pa kako ce to izgledati na kraju sezone. Recimo klub koji treba da udje evo recimo Bosna iz Mionice, a sad su recimo ispod crte u prvoj ligi bubam buducnost, n.travnik, capljina, velez. I sta sad ovi iz Mionice kazu mi necemo uci al da ostane Buducnost, ili Igman Konjic kaze necemo ni mi al da ostane Velez :urnebes: stvarno ne kontam kako ce se to gledat
P.S naveo sam primjer klubova da se ko ne nadje uvrijedjen.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la SamoTravnik » 27 mar 2017, 22:42

esprit24 je napisao/la:Pa kako ce to izgledati na kraju sezone. Recimo klub koji treba da udje evo recimo Bosna iz Mionice, a sad su recimo ispod crte u prvoj ligi bubam buducnost, n.travnik, capljina, velez. I sta sad ovi iz Mionice kazu mi necemo uci al da ostane Buducnost, ili Igman Konjic kaze necemo ni mi al da ostane Velez :urnebes: stvarno ne kontam kako ce se to gledat
P.S naveo sam primjer klubova da se ko ne nadje uvrijedjen.
Pa nije pijaca, gleda se po tabeli, zadnjih 5 ispada, ako jedan iz 2 lige odustane, onda ostaje 5 odozdo..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 mar 2017, 01:13

Logicno ako bi Velez zavrsio 5 odozdo onda bi se mogli dogovorit sa Igmanom npr. Ako se ne izbore ni za to 5. odozdo, onda nikom nista yebiga :lol:
Welcome to Bosnia :urnebes:

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la rodjak » 28 mar 2017, 02:27

theboss_RD07 je napisao/la:Logicno ako bi Velez zavrsio 5 odozdo onda bi se mogli dogovorit sa Igmanom npr. Ako se ne izbore ni za to 5. odozdo, onda nikom nista yebiga :lol:
Welcome to Bosnia :urnebes:

te kalkulacije vezano za Velez padaju ti u vodu za 2-3 kola kada smo od 4 kola domacini 3 a jednu gostujcu igramo u N.Travniku.Ali i bez toga na kraju ce mo zavrsiti po nekim procjenama 5-7 mjesta,tako da ja nemam nikakvog straha za neki opstanak :kafa:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 mar 2017, 09:13

Sta si se naostrio, samo sam dao primjer. Nisam bukvalno na vas mislio

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la esprit24 » 28 mar 2017, 10:03

Od sledeceg kola pocinje kuhinja u prvoj ligi. Treba ocekivati dvicu Banovica u Orasju :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la staragarda » 28 mar 2017, 10:23

esprit24 je napisao/la:Od sledeceg kola pocinje kuhinja u prvoj ligi. Treba ocekivati dvicu Banovica u Orasju :kafa:
Kakva kuhinja....Pa evo prvi velež nece to dozvolit pa onda ove postenjacine iz visokog...Vas ostalih 14 nek' se dogovorite... :urnebes: .... Majke mi,ta federalka je takvo zlo naseg fudbala da bi to najbolje bilo ugasiti, jbt....Jao sad kad krene igranka a moralisti se jave :puke: :urnebes: ...Bit ce veselo u svakom slučaju :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la GEC » 28 mar 2017, 10:52

Ma samo pošteno pa ko koga :mrgreen:

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la 7aprildomemoj » 28 mar 2017, 12:53

GEC je napisao/la:Ma samo pošteno pa ko koga :mrgreen:
Mi smo pošteno izgubili u Banovićima i Vrapčićima i to identičnim rezultatom 2:1 :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la fender13 » 28 mar 2017, 13:39

Sve pošteno :D :D

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la emil02in » 29 mar 2017, 09:12

staragarda je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Od sledeceg kola pocinje kuhinja u prvoj ligi. Treba ocekivati dvicu Banovica u Orasju :kafa:
Kakva kuhinja....Pa evo prvi velež nece to dozvolit pa onda ove postenjacine iz visokog...Vas ostalih 14 nek' se dogovorite... :urnebes: .... Majke mi,ta federalka je takvo zlo naseg fudbala da bi to najbolje bilo ugasiti, jbt....Jao sad kad krene igranka a moralisti se jave :puke: :urnebes: ...Bit ce veselo u svakom slučaju :rol:
Lopov uvijek govori da su svi oko njega lopovi,prevarant govori da su svi oko njega prevaranti,a pošten da su svi pošteni...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 29 mar 2017, 11:41

Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la mujoisuljo » 29 mar 2017, 15:53

solinas je napisao/la:Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
Samo mi nije jasno kako pojedinci mogu plakati više po forumu radi nečega što je bilo prije nekoliko godina.Bola sami ste sebi krivi što ste ko zadnje **** izgubili u Lukavici sa 2 razlike a čak i poraz od 1 razlike vas je ostavljao u ligi.Kako te nije stid više cmizdrit brate mili, sami ste o svemu odlučivali, niko vam nije kriv.Vi niste u stanju da izborite opstanak a mi smo se trebali za vas boriti, mi koji nismo imali nikakvog motiva u ovoj utakmici.Isti taj Gošk nas je i naredne sezone dobio u Vrapčićima, i nevidim apsolutno nikakve logike svaljivati neku svoju nesposobnost na drugoga.
Stvarno nek oproste pojedini pošteni Tuzlaci ali ja većih plačipička u svom životu nisam vidio!!!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 29 mar 2017, 16:10

mujoisuljo je napisao/la:
solinas je napisao/la:Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
Samo mi nije jasno kako pojedinci mogu plakati više po forumu radi nečega što je bilo prije nekoliko godina.Bola sami ste sebi krivi što ste ko zadnje **** izgubili u Lukavici sa 2 razlike a čak i poraz od 1 razlike vas je ostavljao u ligi.Kako te nije stid više cmizdrit brate mili, sami ste o svemu odlučivali, niko vam nije kriv.Vi niste u stanju da izborite opstanak a mi smo se trebali za vas boriti, mi koji nismo imali nikakvog motiva u ovoj utakmici.Isti taj Gošk nas je i naredne sezone dobio u Vrapčićima, i nevidim apsolutno nikakve logike svaljivati neku svoju nesposobnost na drugoga.
Stvarno nek oproste pojedini pošteni Tuzlaci ali ja većih plačipička u svom životu nisam vidio!!!
Dje si profesore :?:
Ko krivi koga bolan....pratis li sta se pise,ili navikao gluposti valjati.
Post je emilu namjenjen i niko te nije pitao za misljenje.....
Posto ti kolega glumi postenjacinu,samo da ga napomenem da zatvori usta,jer Velez nije posten....I nemate pravo nikome nista reci.
Utakmica u vrapcicima je prodata,to je i RA uvidio istog momenta,i dalja rasprava je suvisna....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la mujoisuljo » 29 mar 2017, 18:04

solinas je napisao/la:
mujoisuljo je napisao/la:
solinas je napisao/la:Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
Samo mi nije jasno kako pojedinci mogu plakati više po forumu radi nečega što je bilo prije nekoliko godina.Bola sami ste sebi krivi što ste ko zadnje **** izgubili u Lukavici sa 2 razlike a čak i poraz od 1 razlike vas je ostavljao u ligi.Kako te nije stid više cmizdrit brate mili, sami ste o svemu odlučivali, niko vam nije kriv.Vi niste u stanju da izborite opstanak a mi smo se trebali za vas boriti, mi koji nismo imali nikakvog motiva u ovoj utakmici.Isti taj Gošk nas je i naredne sezone dobio u Vrapčićima, i nevidim apsolutno nikakve logike svaljivati neku svoju nesposobnost na drugoga.
Stvarno nek oproste pojedini pošteni Tuzlaci ali ja većih plačipička u svom životu nisam vidio!!!
Dje si profesore :?:
Ko krivi koga bolan....pratis li sta se pise,ili navikao gluposti valjati.
Post je emilu namjenjen i niko te nije pitao za misljenje.....
Posto ti kolega glumi postenjacinu,samo da ga napomenem da zatvori usta,jer Velez nije posten....I nemate pravo nikome nista reci.
Utakmica u vrapcicima je prodata,to je i RA uvidio istog momenta,i dalja rasprava je suvisna....
Emil je moj drug i brat sa tribine, a i diraš u klub koji volim.Uostalom pisat ću šta mi je volja i gdje mi je volja, ili trebam možda tebe pitati za odobrenje.To dali je utakmica prodana ili nije će ostati večna tajna, činjenica je da ste zavisili sami od sebe i da vam niko nije kriv!Sve i da je utakmica namještena kako ti kažeš šta smo mi navijači tu mogli?Ova rasprava više nema smisla, okreni se svom klubu i okani se nas više.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Babinho » 29 mar 2017, 19:04

solinas je napisao/la:
mujoisuljo je napisao/la:
solinas je napisao/la:Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
Samo mi nije jasno kako pojedinci mogu plakati više po forumu radi nečega što je bilo prije nekoliko godina.Bola sami ste sebi krivi što ste ko zadnje **** izgubili u Lukavici sa 2 razlike a čak i poraz od 1 razlike vas je ostavljao u ligi.Kako te nije stid više cmizdrit brate mili, sami ste o svemu odlučivali, niko vam nije kriv.Vi niste u stanju da izborite opstanak a mi smo se trebali za vas boriti, mi koji nismo imali nikakvog motiva u ovoj utakmici.Isti taj Gošk nas je i naredne sezone dobio u Vrapčićima, i nevidim apsolutno nikakve logike svaljivati neku svoju nesposobnost na drugoga.
Stvarno nek oproste pojedini pošteni Tuzlaci ali ja većih plačipička u svom životu nisam vidio!!!
Dje si profesore :?:
Ko krivi koga bolan....pratis li sta se pise,ili navikao gluposti valjati.
Post je emilu namjenjen i niko te nije pitao za misljenje.....
Posto ti kolega glumi postenjacinu,samo da ga napomenem da zatvori usta,jer Velez nije posten....I nemate pravo nikome nista reci.
Utakmica u vrapcicima je prodata,to je i RA uvidio istog momenta,i dalja rasprava je suvisna....
Jel Velez nije posten ili ti ljudi koji su ga tad vodili (ako je ta utakmica prodata)..
Sta imaju danasnji ljudi u Velezu koji su najavili postenu igru sa ljudima iz tog vremena?

Gdje su dokazi u prodatoj tekmi velez - gosk? Kad se podigla optuznica protiv odgovornih? Velez prodao gosku a vi ni posto niste zvezdi prije rata?

Zasto svi pricaju o Velez - Gosk, a niko o Gosk-Sloboda 1:4 . Kako ste razbili gosk toliko a vec protiv Slavije niste uspjeli cak ni da izgubit minimalno sa jednim golom, a ne da odigrate nerjeseno ili je dobijete..sta je Gosk dobio od vas za 4-1? Koliko ste vec puta sa Goskog trgovali? Koliki je Sloboda lopov u BH fudbalu? Jel sve u BH fudbalu kupljeno i namjesteno, imali ista posteno?.....

Eto navijaci veleza nemaju pravo nikom nista rec ali svi imaju pravo trubit kako je velez kupio u bihacu, od bratsva, ,nastimo protiv radnickog, ispade vi svi sto to ponavljate zesce posteni, pogotovo onaj tvoj kolega staragarda, a vjerovatno je jedan od onih taksista sto uzima 15 eura turistima za 3 km voznje...

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la emil02in » 29 mar 2017, 21:17

solinas je napisao/la:Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
Vidiš da sam u pravu,kako si se pronasao u lopovima...
U ostalom zar tvoj klub nije u PL šta radiš ovdje bolesniče.Umjesto da navijaš za svoj klub ti pratis sve druge osim njega....
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la solinas » 29 mar 2017, 21:34

emil02in je napisao/la:
solinas je napisao/la:Pa dje si Emile postenjacino yebo te Gosk tak'a postena. :D
Vidiš da sam u pravu,kako si se pronasao u lopovima...
U ostalom zar tvoj klub nije u PL šta radiš ovdje bolesniče.Umjesto da navijaš za svoj klub ti pratis sve druge osim njega....
Tako razmislja tvoj mozak.
Pratim BiH sport u cjelini a posto u federalnoj igra i jedan Tuzlanski klub pratim i tu znj ligu.
Koliko pratim svoj klub mislim da nije tvoja stvar niti si kompetentan da sudis.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.