Prva Liga FBiH 2016/2017

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la combe » 07 jun 2017, 12:57

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Crkni te bolan od muke,nismo ispali.A sad na vrijeme kupite apaurina,lexilijuma i ostalih sredstava za smirenje,trebat će vam u sljedećoj sezoni.
Po mogucnosti sve od bosnalijek-a :urnebes: :urnebes: za jaci velez :bih: :bih:
Samo gledati etiketu distributer. Ako je hercegovinalijek moze. Da uzmemo i na njihovoj bolesti :urnebes: :urnebes:

Malo sale. Nego ne mogu da vjerujem da ovaj bjeloglavi sup lijepi finansijske izvjestaje Veleza koje raspala Sloboda nikad nije javno objavila. Pa normalno da ce vlada uplacivati Velezu ipak smo mi velikan bh fudbala. Ta nece Slobodi uplacivat. Zamisli da im uplate,pa odmah bi se javili svi Kozara,Glasinac iz Sokoca,Posusje i drugi. Nego brato nakloni se Rodjenim na javnom objavljivanju izvjestaja,ubrzo 1600 clanskih,1000 prodatih dresova za dva mjeseca,,34 sponzora,milion ipo vec ulozeno u infrastrukturu,kupljeni reflektori i led semafor,o posjetama i gostovanjima da ne govorim. Ti se uhvatio pomoci nekih ljudi koji su pomogli odrzavanje turnira pred pred pred pionira :lol: :lol: babe Velez je vec 36 godina ispred vas a za 2-3 cemo bit 428. Zao mi onih normalnih momaka a jesu se pojedini smijali kad smo bili u qurcu. Jbga karma je kuja stara. Zelis drugom zlo a tebi se vrati. Doduse Velez je gigant za razliku od Slobode i mi ne zalimo za svoj klub. Vi nikad nebi skupili za autobus ili semafor ili npr 100 000 maraka kao mi na crvenoj noci. Tu je razlika izmedju velikih i malih. Ziv i zdrav bio i ne sramoti se jer mi je zao samarat te ovim istinama :wave:
Majstore svaka cast. Velezu sve najbolje i da brzo i evropu vidi kao nekad. Meni jedan od drazih klubova u BIH mozda i najdrazi uz Zvijezdu.
Ali moram jednu opasku. Kad se vec dicite uspjesima iz proslosti morate se i pomirit sa nekim cinjenicama iz blize proslosti. A to je da ste Slobodu(bez obzira sto mi nisu dragi) prije par godina izbacili na kukavicki nacin. A ostavili Gosk. A znate kakve odnose imate sa klubovima sa H predznakom. To treba da vam bude na cast.
Bili ste jedni od vecih steldzija dugo godina o od toga se ne moze pobjec. Uzmi samo koliko ste utakmica sa nama stimali. I koliko ste utakmica u Vrapcicima otimali. To je svima dugo bilo jedno od najmrzih gostovanja.
Ali u svakom slucaju kapa do poda za ono sto sada radite. To bi trebala biti vodilja mnogim klubovima.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 jun 2017, 13:20

Combe nismo mi stimali brate,stimale su predhodne uprave. Svi smo bili protiv toga. Pa sto je Velez pratilo u tom periodu 500 ljudi nego radi toga. Kada je Sloboda ispala 80% ljudi je prestalo ici na utakmice. Ja nisam ali sam im prvi yebao majku zbog toga i to je bila prekretnica koja je definitivno pocela srozavat klub. Ostali smo mi najmahnitiji da pratimo to sve jer ne mozemo bez Veleza. Velez je morao dotaknuti dno da ti jazavci sami odu i to je bilo najbolje. To je bilo jedino rjesenje da odu vise se nikad ne vrate u klub i nece vjeruj. Sto se tice stimanja stimale su sve ekipe,stimaju i danas ali vjeruj da su ovi ljudi casni i posteni i da se to ne smije ni pomislit a ne spomenut ili pokusat. Velez je kroz citavu istoriju bio castan klub osim kad isjecemo taj dio kokosara i pilicara. Necemo plaziti za ovom upravom jer nismo ni za jednom,nama je klub na prvom mjestu ali cemo im biti podrska dok god rade posteno i prezentuju poslovanja svima nama. Evo npr Ibro Rahimic radi bez plate a mogao je za milion u Saudiju. To je ljubav brato,zato nas je u drugoj ligi 2500-3000 protiv Bosna Seme i drugih, zato clanske idu solidno ali nemoj mi pokusaja ismijavanja necega sto je posteno i sto kao magnet privlaci ljude na stadione. Nije da se hvalim jer sam velezovac ali budem cesto sa ljudima iz kluba. Ni 20% nije uradjeno sta je sve u planu. Dabogda svi klubovi krenuli ovim putem.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la combe » 07 jun 2017, 13:47

Nemoj me pogresno shvatit poenta mog posta je da se ne trebate ljutit kada vam neko spomene taj period kako ti kazes kada su vodili pilicari. Jer kad se mozete hvaliti proslim uspjesima Veleza na sto naravno imate potpuno
pravo onda morate prihvatit i taj mracno period.
A ovo da je ispravno sto sada radite u to nema sumnje.
Samo drug bojim se da vam to naredne godine sa ovom bagrom iz saveza ne bude dovoljno za ulazak. Jer bih iskreno volio ako vec Zvijezda ne moze da vi udete.
Ovo ti govorim iz iskustva naseg kluba. Kada smo prvi put ulazili imali smo mozda i najbolju ekipu koja je ikada igrala prvu federalnu. A morali smo neke tekme stimat. Sjecam se dobro utakmice u Gabeli koja nam je bila presudna, placeno da nam sudi 50-50. Sudio Adnan Pervan. Kod nas u ekipi Karic, Beslija, Savic, Alimamovic, Vasilic, Smajlovic itd. trener Ninkovic. Ekipa koja je kada je usla mljela redom Zelju, Sarajeva, Zrinjskog pa i vas.
A u federalnoj se moralo podmazivat. Toga se pazite. Ne mozete nikad napravit dovoljno dobru ekipu da vas oni opet nebi yebavali.
A to smo iskusili i prosle godine kad nam uvalise Testise koji se sad razbucase da oh Bog nece moci sabrat. Ali bitno je bilo nas naguzit.

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la TNT » 07 jun 2017, 15:03

Uz svo postovanje prema Zvijezdi ali nemozes Velezov status uporediti sa Zvijezdinim. Ni u savezu ni kod ljudi.
Velez nece sredjivat nikakve utakmice bas kao sto Hasic kaze. I nece jer ce imati fer sudjenje.
Velez se dize i tesko mu ko moze na put stati.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la combe » 07 jun 2017, 15:17

Nisam ni imao namjeru poredit. Ali kad govoris u savezu i kod ostalih znaci automatski je Velez u prednosti j to je jedna vrsta stele.
Jer kako nazvat nesto ako ce Velez imati fer sudenje a onaj ko se sa njim bude borio za ulazak nece.
Jer kako ti kazes Zvijezdu a tako i druge klubove u federalnoj ne mozes porediti sa Velezom, sto si u potpunosti upravu.
Ja sam govorio igracki. Ti se mozes ljutiti ali ekipa koju je Zvijezda imala kada je prvi put ulazila je svemirski brod za vasu trenutnu pa i ako na nju dodate 4-5 pojacanja. A rekao sam ti da smo opet morali stimat.
Ta ekipa Zvijezde je mislim napravila najvecu razliku u bodovima izmedu 1 i 2 na tabeli u federalnoj ligi.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la drakensang » 07 jun 2017, 15:21

Combe drug Gradacac je prelijep grad i sigurno da zasluzuje premijerligasa i nadam se sto prije ds Zvijezda upada u Pl. vjeruj da ljudi trenutno razumiju o cemu pricas, i svi mi navijaci, ovo ovdje he stvarno bolesno stanje i bez podmazivanja niko nikad nije usao, ali uvjeren sam da cemo dat 130% da udjemo na ispravan nacin, i da ne budemo samo prosjecan tim u PL. Bas o tome prica direktor Capljine, isto misljenje ima da Velez nece uci dogodine jer nije u dobrim odnosima s vecinom klubova i to iz razloga jer nije htio predsjednik igrat prljavo a to se danas osudjuje, a namjestanje je normalno.

Zvijezdi sve najbolje, nadam se da ce i vama bolja vremena doci i da ce doci neko ko ce vrstit zvijezdu gdje pripada. Pozz :D

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 07 jun 2017, 15:24

Nisam siguran ali se pominjala neka nenormalna cifra koju smo morali tada uplatiti da bi imali ko sto combe kaze fer 50-50 sudjenje. I normalno otresli ih u po gabele

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la drakensang » 07 jun 2017, 15:29

theboss_RD07 je napisao/la:Nisam siguran ali se pominjala neka nenormalna cifra koju smo morali tada uplatiti da bi imali ko sto combe kaze fer 50-50 sudjenje. I normalno otresli ih u po gabele
Eto lige i gov.ana trebas platit da ti sude normalno. Pa ove godine je Barjaktarevic i Jelic i ko zna kakvi klaunovi su u mostar dolazili i ocito natrezali protiv domacina ali ih niko nije **** 5 posto kad su gosti bili karine. Zvijezda i Rudar su jedini u Mostaru pokazali nesto, ovo ostalo je goli **** bio. Valjda ce ic nabolje situacija kad se ocisti olos iz fudbala, ako se ocisti

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la TNT » 07 jun 2017, 15:41

Da se hoce i mora taj Bajraktarevic i Jelic nebi nikad usli na stadion a ne sudili.
Uglavnom vazno je da ce biti fer sudjenje i ako nemozes igrom biti prvi onda i nezasluzujes PL.
Uslovi za igranje u PL se mijenjaju i svake godine bice teze za klubove. Tako da za par godina tesko ko od ovi sto krpe dan za dan u federalnoj ce uopste i razmisljati o PL.
Na to savez i ide. Imat ces mozda 12-13 klubova sto imaju uslove i sto igraju PL i ulaze iz drugi liga.
Ostala buranija ce biti tu da igra nize lige i da popuni broj.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la 7aprildomemoj » 07 jun 2017, 17:13

drakensang je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Nisam siguran ali se pominjala neka nenormalna cifra koju smo morali tada uplatiti da bi imali ko sto combe kaze fer 50-50 sudjenje. I normalno otresli ih u po gabele
Eto lige i gov.ana trebas platit da ti sude normalno. Pa ove godine je Barjaktarevic i Jelic i ko zna kakvi klaunovi su u mostar dolazili i ocito natrezali protiv domacina ali ih niko nije **** 5 posto kad su gosti bili karine. Zvijezda i Rudar su jedini u Mostaru pokazali nesto, ovo ostalo je goli **** bio. Valjda ce ic nabolje situacija kad se ocisti olos iz fudbala, ako se ocisti
Znači i Bratstvo koje ste "nakantali" u Vrapčićima čak 2:1 uz mrtvi zicer Bratstva na samom kraju tekme je goli ..... :bow: :facepalm:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la drakensang » 07 jun 2017, 17:46

7aprildomemoj je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Nisam siguran ali se pominjala neka nenormalna cifra koju smo morali tada uplatiti da bi imali ko sto combe kaze fer 50-50 sudjenje. I normalno otresli ih u po gabele
Eto lige i gov.ana trebas platit da ti sude normalno. Pa ove godine je Barjaktarevic i Jelic i ko zna kakvi klaunovi su u mostar dolazili i ocito natrezali protiv domacina ali ih niko nije **** 5 posto kad su gosti bili karine. Zvijezda i Rudar su jedini u Mostaru pokazali nesto, ovo ostalo je goli **** bio. Valjda ce ic nabolje situacija kad se ocisti olos iz fudbala, ako se ocisti
Znači i Bratstvo koje ste "nakantali" u Vrapčićima čak 2:1 uz mrtvi zicer Bratstva na samom kraju tekme je goli ..... :bow: :facepalm:

Jest, pardon, nije ni Bratstvo lose odigralo, ove iz prve polusezone necu racunat jer smo mi stvarno katastrofa bili i odnijeli su i Radnicki 3, i Buducnost i Jedinstvo po 1, tako da to ne racunam. Ali jest, super ste kontru imali i par dobrih situacija, medjutim imali smo i mi isto toliko i nije bas nezasluzena pobjeda bila

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la 1922VFC1981 » 07 jun 2017, 18:26

Ma kakvo bola crno bratstvo sta pricate,cekali kontre cijelu tekmu i branili se osim 2-3 kontre i tog gola nisu nista napravili.Rudar iz Kaknja je jedina ekipa koja je bolja od nas bila na nasem stadionu u drugoj polusezoni i kraj price.
#musvdg

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la crvenobijeli » 07 jun 2017, 18:44

Vojvodic napustio gosk, :crazy: siisoje ga primamio u tz city
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 07 jun 2017, 19:03

Hahahahah joj Darko, Darko...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ASD » 07 jun 2017, 19:15

Iz PL-a u federalnu.
Vjerujem da ce Azmir kao i u Slobodu kad je dosao dovesti nekoliko bivsih PL igraca.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 jun 2017, 20:02

drakensang je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Pošto me proziva brato "bitni faktor" da nisam na pdf 1. lige. Da pozdravim vrapcicane. I za ostale koji pišete o budzetima klubova evo malo kako prosjaci sa budžeta od svih nas uzimaju i opet jedva opstanak.

100000 KM vlada federacije, 125000 KM vlada HNK/Ž (12×10416.60), 10000 federalno ministarstvo obrazovanja, 30000 federalno ministarstvo raseljenih lica
slika
slika

130000 od Fadilove vlade za sirotinju, ima li šta za Gradačac komšije? U Tuzlu, Lukavac i Gračanicu nema 100%.
Vidi invalidu, mnogi klubovi dobiju 5x vise, uzmi primjer nasih komsija, koji takodjer dobivaju sredstva od Vlade, samo sto ih niko transparentno ne pokazuje kao sto mi sada radimo. Retardacijo malena, slobodno uzmi papire i pogledaj koliko je FK Velez u zadnjih 10 godina primio od svih Vlada, a koliko naprimjer tvoja Sloboda, Zeljeznicar, Sarajevo, Zrinjski, Celik? Bolje se posveti mozebitnom gasenju svog antitrofejnog kluba. Pozz
Pošto volite da provocirate i ne znate diskutivati civilizovano kad vam neko uzvrati na provokaciju evo još dio istine koju vi demantujete. Tipa od grada Mostara od 2004.-2008. dobili ste više od krmaka 210000 KM. Redovni ste na budžetu HNK pa za 2013. ste dobili 170000 KM. Prema podacima sportskog saveza grada Mostara najvise para je dobio Velež u periodu 2007.-2011. 496211 KM. Ako hocete jos iz budžeta samo recite. Nije mi bio Velež odvratan dok nisu krenule provokacije ovdje vasih forumaša tipa pastrmke, "bitnog faktora" alias babatunde i jos poneki u drugom dijelu sezone ove. Tačnije vjerovao sam da je istina sto pisete tipa nemate ni jedne marke od grada budzeta itd. Ali očigledno ste klub koji je najviše budžetskih para potrošio ubjedljivo. I da stavljam izvještaj jer su pare Vlade FBiH i moje pare i svih nas.

slika
slika
slika
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 jun 2017, 20:04

7aprildomemoj je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Nisam siguran ali se pominjala neka nenormalna cifra koju smo morali tada uplatiti da bi imali ko sto combe kaze fer 50-50 sudjenje. I normalno otresli ih u po gabele
Eto lige i gov.ana trebas platit da ti sude normalno. Pa ove godine je Barjaktarevic i Jelic i ko zna kakvi klaunovi su u mostar dolazili i ocito natrezali protiv domacina ali ih niko nije **** 5 posto kad su gosti bili karine. Zvijezda i Rudar su jedini u Mostaru pokazali nesto, ovo ostalo je goli **** bio. Valjda ce ic nabolje situacija kad se ocisti olos iz fudbala, ako se ocisti
Znači i Bratstvo koje ste "nakantali" u Vrapčićima čak 2:1 uz mrtvi zicer Bratstva na samom kraju tekme je goli ..... :bow: :facepalm:
Ni Ajax im nije ravan :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 jun 2017, 20:15

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Combe nismo mi stimali brate,stimale su predhodne uprave. Svi smo bili protiv toga. Pa sto je Velez pratilo u tom periodu 500 ljudi nego radi toga. Kada je Sloboda ispala 80% ljudi je prestalo ici na utakmice. Ja nisam ali sam im prvi yebao majku zbog toga i to je bila prekretnica koja je definitivno pocela srozavat klub. Ostali smo mi najmahnitiji da pratimo to sve jer ne mozemo bez Veleza. Velez je morao dotaknuti dno da ti jazavci sami odu i to je bilo najbolje. To je bilo jedino rjesenje da odu vise se nikad ne vrate u klub i nece vjeruj. Sto se tice stimanja stimale su sve ekipe,stimaju i danas ali vjeruj da su ovi ljudi casni i posteni i da se to ne smije ni pomislit a ne spomenut ili pokusat. Velez je kroz citavu istoriju bio castan klub osim kad isjecemo taj dio kokosara i pilicara. Necemo plaziti za ovom upravom jer nismo ni za jednom,nama je klub na prvom mjestu ali cemo im biti podrska dok god rade posteno i prezentuju poslovanja svima nama. Evo npr Ibro Rahimic radi bez plate a mogao je za milion u Saudiju. To je ljubav brato,zato nas je u drugoj ligi 2500-3000 protiv Bosna Seme i drugih, zato clanske idu solidno ali nemoj mi pokusaja ismijavanja necega sto je posteno i sto kao magnet privlaci ljude na stadione. Nije da se hvalim jer sam velezovac ali budem cesto sa ljudima iz kluba. Ni 20% nije uradjeno sta je sve u planu. Dabogda svi klubovi krenuli ovim putem.
Penzioner ako misliš da Ibraka radi za klikere neko ti je zatvorio oči. Dalje 2500-3000 je vama plafon i da ste u PL to je realnost ti pričaj šta hoćeš. Nema brato Mostaraca nažalost raseljeni ste pobijelom svijetu, a liga se ne igra kad oni dođu ljeti na odmor 20 dana. Niste realni ni blizu sa izjavama jer vas puca euforija žestoko. Da niste pogurani na raketni pogon sa svih strana savez itd ispali bi sa ovom ekipom trenutnom 100% ove godine. Jeste pokrali para to je strahota pa dvaput za svlačionice po 100000 KM a mi kontamo vas šokci yebu konstantno.

I brato pastrmka i tvoj advokat babatunde i slični ako mislite da provocirate budi spremni da vam neko uzvrati. I onda "šamarate" epitetima tipa bjeloglavi sup, bolid, invalid, kompleksas, kundo. Psujete majku i sve u nedostatku shvatanja da se ne možeš qrciti a da ti se ne uzvrati. Koji ste vi faktor vi to neki nebeski narod ljudi sta ste. Ne pišajte uz vjetar.
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 07 jun 2017, 20:20, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ludiloo » 07 jun 2017, 20:19

TNT je napisao/la:Uz svo postovanje prema Zvijezdi ali nemozes Velezov status uporediti sa Zvijezdinim. Ni u savezu ni kod ljudi.
Velez nece sredjivat nikakve utakmice bas kao sto Hasic kaze. I nece jer ce imati fer sudjenje.
Velez se dize i tesko mu ko moze na put stati.
e tu bi razliku onda mogli vidjet vec ove sezone sto slijedi, neki cudni vjetrovi pusu u Zvijezdi...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 jun 2017, 20:31

ludiloo je napisao/la:
TNT je napisao/la:Uz svo postovanje prema Zvijezdi ali nemozes Velezov status uporediti sa Zvijezdinim. Ni u savezu ni kod ljudi.
Velez nece sredjivat nikakve utakmice bas kao sto Hasic kaze. I nece jer ce imati fer sudjenje.
Velez se dize i tesko mu ko moze na put stati.
e tu bi razliku onda mogli vidjet vec ove sezone sto slijedi, neki cudni vjetrovi pusu u Zvijezdi...
Nemojte sirotinju iz vrapcica ove godine komšije ugasit će se. Treba ih pogurat svi redom da uđu jadna majko. E takav su imidž stvorili poslije rata jadna majko Velež yebu a oni pokrali para od svih nas milione.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cap13, Venom i 28 gostiju.