Prva Liga FBiH 2016/2017

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Djaka94 » 26 maj 2017, 13:35

theboss_RD07 je napisao/la:Ostetio vas u Gradaccu niko nije osim kod rezultata 2:1 kad vam nije dosudjen penal koji se realno i mogao a i nije morao svirati.

Drago mi je da imate jak omladinski pogon. Siguran sam da ce vam dobro doc kad se budete borili za povratak u prvu federalnu :rol:
Samo se nadaj pazite se da vi nebudete 5 hehe 42 boda imate mi dobijemo simin han prestizemo vas kkkk
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 maj 2017, 14:29

Djaka94 je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Ostetio vas u Gradaccu niko nije osim kod rezultata 2:1 kad vam nije dosudjen penal koji se realno i mogao a i nije morao svirati.

Drago mi je da imate jak omladinski pogon. Siguran sam da ce vam dobro doc kad se budete borili za povratak u prvu federalnu :rol:
Samo se nadaj pazite se da vi nebudete 5 hehe 42 boda imate mi dobijemo simin han prestizemo vas kkkk
Uprati malo raspored ;)

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Djaka94 » 26 maj 2017, 14:45

Hehehe jedinstvo ili gorazde mada bi volio da oboje ispanu jer se ne zna ko su veci ljakani na domacem terenu pogotovo jedinstvo ima do njih telefonom 9 dana najduze gostovanje u drzavi svima bi lakse bilo. Samo da im kakanj ne pusti
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Iceplayer » 26 maj 2017, 15:10

Djaka94 je napisao/la:Hehehe jedinstvo ili gorazde mada bi volio da oboje ispanu jer se ne zna ko su veci ljakani na domacem terenu pogotovo jedinstvo ima do njih telefonom 9 dana najduze gostovanje u drzavi svima bi lakse bilo. Samo da im kakanj ne pusti
Ma mozete samo pusiti Jedinstvu, i gledat odozdo.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la emir123 » 26 maj 2017, 15:42

Djaka94 je napisao/la:Hehehe jedinstvo ili gorazde mada bi volio da oboje ispanu jer se ne zna ko su veci ljakani na domacem terenu pogotovo jedinstvo ima do njih telefonom 9 dana najduze gostovanje u drzavi svima bi lakse bilo. Samo da im kakanj ne pusti
PUSTIT CEMO JEDINSTVU ONI SU DUPLO BOLJI I KOREKTNIJI DOMAĆINI OD VAS ERA DOLE..
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Djaka94 » 26 maj 2017, 16:37

emir123 je napisao/la:
Djaka94 je napisao/la:Hehehe jedinstvo ili gorazde mada bi volio da oboje ispanu jer se ne zna ko su veci ljakani na domacem terenu pogotovo jedinstvo ima do njih telefonom 9 dana najduze gostovanje u drzavi svima bi lakse bilo. Samo da im kakanj ne pusti
PUSTIT CEMO JEDINSTVU ONI SU DUPLO BOLJI I KOREKTNIJI DOMAĆINI OD VAS ERA DOLE..
Kako god mi smo rjesili obe do kraja husic ce pustiti sema u dobrim odnosima i to je to :) Gorazde ili jedinstvo trazi se peti putnik hihihi
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la GracanicaAA » 26 maj 2017, 21:05

Video pregled 28. kola


sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 21:18

Djaka94 je napisao/la:Hehehe jedinstvo ili gorazde mada bi volio da oboje ispanu jer se ne zna ko su veci ljakani na domacem terenu pogotovo jedinstvo ima do njih telefonom 9 dana najduze gostovanje u drzavi svima bi lakse bilo. Samo da im kakanj ne pusti
Ne blamiraj se sa jednim od najlijepsih gradova u BH. A o poredjenju klubova apsurd je pricati uopste...

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ado78 » 26 maj 2017, 22:39

Gledam ovu situaciju izmedju radnickog i bratstva pa ne mogu da vjerujem radi cega tolika mrznja,kako cujem radnicki ce sve uciniti da pobjedi bratstvo a vjerovatno da pomogne jedinstvu ili gorazdu jer javna tajna je i zna se da rudar sutra prodaje jedinstvu,a kako se sjecam prosle godine je radnicki dobio u gracanici 1 3 i nije bilo ruznog pogleda a kamoli sta drugo pa je prije 2 godine isto bratstvu u po gracanice taj isti radnicki uzeo titulu ispod nosa pobjedili nas 1 o i sad ova situacija i dolazi ta situacija ako je u mene nek i komsiji crkne krava,da nije smijesno bilo bi zalosno,u slucaju da bratstvo ispadne taj isti radnicki ce se nacekat da udje,proci ce godine jer zna se da u drugoj ligi bratstvo ima 6 bodova u startu (malesici i miricina)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 26 maj 2017, 22:53

Pa igraju ljudi za sebe, imaju još teoretskih šansi za opstanak, a i nije baš da je svejedno da li biti četvrti ili peti odozdo zbog mogućnosti da neko od prvaka Drugih liga odustane (iako se ne bi trebalo dogoditi to, ali nada postoji). Plus kad nisu do sad ove sezone u evidentno neregularnoj ligi ukaljali obraz (osim protiv nas golom iz ofsajda :mrgreen: :P ), šta im treba to sad na kraju sezone?

Ima i Radnički Poljice i Prokosoviće iza sebe kakav god da oni imaju animozitet prema Radničkom. :D Budućnost haman u najgoroj poziciji, nema ko pogurati, da je makar Slaven ostao u ligi. :lol:

Kakvo je vrijeme došlo, ljude linčuju što će odigrati pošteno i u duhu sa fer plejom. :bih:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ASD » 26 maj 2017, 23:02

Pogurati ce nas Priluk, ionako igraju na nasem stadionu.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Iraola » 26 maj 2017, 23:03

ado78 je napisao/la:Gledam ovu situaciju izmedju radnickog i bratstva pa ne mogu da vjerujem radi cega tolika mrznja,kako cujem radnicki ce sve uciniti da pobjedi bratstvo a vjerovatno da pomogne jedinstvu ili gorazdu jer javna tajna je i zna se da rudar sutra prodaje jedinstvu,a kako se sjecam prosle godine je radnicki dobio u gracanici 1 3 i nije bilo ruznog pogleda a kamoli sta drugo pa je prije 2 godine isto bratstvu u po gracanice taj isti radnicki uzeo titulu ispod nosa pobjedili nas 1 o i sad ova situacija i dolazi ta situacija ako je u mene nek i komsiji crkne krava,da nije smijesno bilo bi zalosno,u slucaju da bratstvo ispadne taj isti radnicki ce se nacekat da udje,proci ce godine jer zna se da u drugoj ligi bratstvo ima 6 bodova u startu (malesici i miricina)
Misliš da ako par forumaša vodi raspravu da su takvi odnosi i između čelnika ta dva kluba ? Sutra Radničkog od namještenog poraza samo može spriječiti to ako se navijači pobune, a i pošto je Bratstvu i bod dovoljan nekako mi vuče na remi tako da se zadovolje obje strane. Što se tiče naše pobjede u Gračanici od 1-3 iz prve polusezone, upravu si nije bilo ružnog pogleda, već su bile psovke upućene igračima Radničkog uz povike "Šta ste ovdje došli da se radujete, ionako ćete sljedeće godine u Malešiće" , "Druga Liga" i slično. Što se tiče pobjede u Gračanici od 0:1 od prije 2 godine, kada smo kako kažeš "uzeli titulu", vjeruj da nismo, stvarno misliš da bi Bratstvo htjelo u PL, a mislim da su zaostajali 2-3 boda za prvoplasiranim, možda je tada Mladost DK ulazila ? Uglavnom Bratstvo neće ispasti, a sumnjam da bi to Radnički dopustio iz više razloga. Radnički nema razlog da pomaže Jedinstvu ili Goraždu. S Goraždem nismo imali nikakve "dodire" svih ovih godina niti ikakve dogovore niti neke podvale jedni drugima, a iako su naši navijači i navijači Jedinstva u bratskim odnosima, uprave klubova nisu niti su bile. Meni je Bratstvo najdraži klub sa našeg kantona, najviše zbog toga što svake sezone bar 1-2 (a uvijek ih ima više) naša bivša igrača tu dođu i zbog Brke koji zna posao, vaš opstanak neće doći u pitanje.
Slažem se i s @LjumanM95, postoje neke šanse, odustajanje jedne ekipe, ali te šanse su približno jednake nuli.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 26 maj 2017, 23:07

:lol: :lol: :urnebes: :urnebes:

@ASD

Joj patetike yebo te život, na šta spadosmo da se nadamo Prilukovoj pomoći u Drugoj ligi. :urnebes: :lol: Gasi mješalicu motaj kablove, treba organizovat dženazu sportu u Banovićima. Ove godine smo 3 plej-ofa usrali - KK Litva ispala od Goražda, MNK Banovići od Želje, a ŽKK Banovići od Čelika i evo sada i Budućnost nam ispade. :oops: Yebo ti Aristotelu politika mater u usta bolje da si šutio i ništa ne ostavljao u amanet ovim našim grobarima. :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ASD » 26 maj 2017, 23:14

Ne pamtim goru godinu za sport u Banovicima.
Jos treba dodati da su odbojkaski i rukometni klub ove godine bili neaktivni.
Boks klub odavno nije kao prije, dotakli smo dno.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 maj 2017, 23:25

A realno koga u Banovicima i briga za sport, bitno je samo dobit clansku kartu SDA, dobiti neki posao i imati solidan zivot :D

Da nemate uopste sportskog kluba nekog u gradu ne bi bilo tenzija prema vlastima jer je dobar dio ljudi uhljebljen i nije im sport ni na kraj pameti.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ASD » 26 maj 2017, 23:38

tuzlak1987 je napisao/la:A realno koga u Banovicima i briga za sport, bitno je samo dobit clansku kartu SDA, dobiti neki posao i imati solidan zivot :D

Da nemate uopste sportskog kluba nekog u gradu ne bi bilo tenzija prema vlastima jer je dobar dio ljudi uhljebljen i nije im sport ni na kraj pameti.
Ma generalno u TK je za sport situacija ocajna, evo primjer Gradacac, gdje Zvijezda ima 600 000 KM duga prema poreznoj upravi, to su ogromne pare, kosarkasi su im neaktivni, a rukometasi su druga liga.

Zivinice da nemaju rukometni klub u prvoj ligi bili bi medju najjadnijim opstinama, fudbal i kosarka su im filijale nama, a duplo su veci.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 23:40

ado78 je napisao/la:Gledam ovu situaciju izmedju radnickog i bratstva pa ne mogu da vjerujem radi cega tolika mrznja,kako cujem radnicki ce sve uciniti da pobjedi bratstvo a vjerovatno da pomogne jedinstvu ili gorazdu jer javna tajna je i zna se da rudar sutra prodaje jedinstvu,a kako se sjecam prosle godine je radnicki dobio u gracanici 1 3 i nije bilo ruznog pogleda a kamoli sta drugo pa je prije 2 godine isto bratstvu u po gracanice taj isti radnicki uzeo titulu ispod nosa pobjedili nas 1 o i sad ova situacija i dolazi ta situacija ako je u mene nek i komsiji crkne krava,da nije smijesno bilo bi zalosno,u slucaju da bratstvo ispadne taj isti radnicki ce se nacekat da udje,proci ce godine jer zna se da u drugoj ligi bratstvo ima 6 bodova u startu (malesici i miricina)
Ako Bog da , da vam crknu krave komsije jer su nase crkle jos u proljece prosle sezone,,, :lol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 maj 2017, 23:44

ASD je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:A realno koga u Banovicima i briga za sport, bitno je samo dobit clansku kartu SDA, dobiti neki posao i imati solidan zivot :D

Da nemate uopste sportskog kluba nekog u gradu ne bi bilo tenzija prema vlastima jer je dobar dio ljudi uhljebljen i nije im sport ni na kraj pameti.
Ma generalno u TK je za sport situacija ocajna, evo primjer Gradacac, gdje Zvijezda ima 600 000 KM duga prema poreznoj upravi, to su ogromne pare, kosarkasi su im neaktivni, a rukometasi su druga liga.
Ma vide da im ne moze niko nista, ljudi sta god urade u bilo kojem gradu TK mogu dobiti ponovo vlast. A i kada uloze nesto novca u klubove odmah bi da sebe izreklamiraju i nahvale destorostruko. Mi u TK smo bas posebna vrsta ljudi za izucavati. :D

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 maj 2017, 08:52

@tuzlak1987 preseli se u rajvosa i uživaj od naših para sa TK. U kojem to gradu u BiH nije tako daj navedi primjer. Dođe do promjene načelnika ili kad prethodnom dosadi ili mora zasrat nešto totalno. Svaka opština ima svoja preduzeća gdje postavlja svoje ljude plus radnici opštine i njihove porodice sto je dovoljno kolika je izlaznost na izborima da uhljebi izglasaju istog. Tako je u 95% slucajeva svugdje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Iraola » 27 maj 2017, 10:01

Jadno mi je da pustimo Bratstvu, a navijači pozivaju na utakmicu, a jadno mi je i da ih pobijedimo zbog kamaru razloga. Da se mene pita kao što se ne pita, izveo bih skroz drugu postavu i rekao momcima da igraju najbolje što mogu - a tako ne mogu pobijediti Bratstvo i eto zadovoljene obje strane.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.