Prva Liga FBiH 2016/2017

Moderator/ica: GracanicaAA

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 maj 2017, 19:03

Babatunde je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Babatunde je napisao/la: Jesi napisao zadaću :urnebes: :urnebes:
Da nisam njega pitao pa gurnuo folušku nebi li sladoled dobio :urnebes: :urnebes:
Čovjek ce prestati igrat fudbal, a on misli da nešto nije uredu :lol: jos trazi postove na našem pdf i lafo pokušava smiješan ispasti
Drago nam je sto nas pratis
Ne znam ko koga prati hahaha. Skupile se moje stare mušterije
slika
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la drakensang » 25 maj 2017, 19:11

Ja bih da pohvalim naseg kolegu @sviunapad1010 za fantasticno izdanje Fukara na utakmici protiv Krupe, nevidjen spektakl na nasim prostorima , i nadam se da cemo se svi ugledati na onu englesku predstavu koju su nam priredili navijaci Fudbalskog Kluba Sloboda, kao i za mnogobrojna odradjena gostovanja u ovoj sezoni, i treba da nam posluze kao primjer kako se voli svoj klub.

Ustani kad pomislis nesto o Velezu, za vas uvijek bio i bit ce institucija, i priznaj da bi guze dao da nisi debeli niski kozojeb :salut:

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la emil02in » 25 maj 2017, 19:22

Amer Mahinić je mašinski inžinjer sviunapad1010,čovjek dobio posao u struci gdje će zarađivati puno bolje i više.Valjda je tebi to teško shvatiti da se klub i igrač rastanu korektno.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Babatunde » 25 maj 2017, 19:25

sviunapad1010 je napisao/la:
Ne znam ko koga prati hahaha. Skupile se moje stare mušterije
slika
Čuj ko koga prati čovjek piše i prati nas klub a njegov mu igra u PL. A bježi završi tu školu pa onda na forum uđi :lol:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Djaka94 » 25 maj 2017, 19:44

Mnogi bi za poraz okrivili sudije i suđenje, međutim to ovaj put nije bio slučaj. Štaviše, iz Goražda su pohvalili suđenje glavnog arbitra Sabrije Topalovića.

”Kao predsjednik FK Goražde imam potrebu pohvaliti jučerašnje suđenje glavnog sudije Sabrije Topalovića. Suđenje za primjer kako se treba suditi u ovoj ligi. Čestitke ispred kluba na fer i korektnom suđenju u Čapljini”, poručio je predsjednik FK Goražde, Muhamed Zejnilhodžić.

Iz pouzdanih izvora, Sabrija došao da odradi posao za Jedinstvo i Goražde da se Velež i Čapljina gurnu dole jer kao što oni misle Velež Pustio Čapljini u Bjelavam, a ovako ih naguzimo za sebe i Veleža pa tako sada nek se misle Dobijemo mi obe i Velež obe i nek se onda Goražde i Jedinstvo dogovore tko će ispast !!
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la HNKBranitelj » 25 maj 2017, 19:51

emil02in je napisao/la:Amer Mahinić je mašinski inžinjer sviunapad1010,čovjek dobio posao u struci gdje će zarađivati puno bolje i više.Valjda je tebi to teško shvatiti da se klub i igrač rastanu korektno.
Dobar čovjek i igrač
Nek mu je sretno !
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la studeni » 25 maj 2017, 22:51

Znaci Kenan opet sudi Slogi. Sudija iz Bihaca sudi Buducnosti, taman da ih pripremi za gostovanje u Bihacu.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la LjumanM95 » 25 maj 2017, 23:06

studeni je napisao/la:Znaci Kenan opet sudi Slogi. Sudija iz Bihaca sudi Buducnosti, taman da ih pripremi za gostovanje u Bihacu.
Sve čisto pošteno, niko ne namješta, liga je regularna do maksimuma! Kraj priče.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Djaka94 » 25 maj 2017, 23:25

Moze ga Kenan u capljini samo popusiti nabelecit cemo i njega i simin han, a i ovaj basic i husic nebi trebali
Zapinjat bolje da su u dobrim odnosima sa nama
Nego da se zamjere pa
Da ih naguzimo
Ko
Zvezdu iz gradaccca
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la ludiloo » 25 maj 2017, 23:36

sagnes se ti i Zvezdi a i Zvijezdi moronu jedan, nado cete kad tad

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Saltsity » 26 maj 2017, 00:59

amadeus21 je napisao/la:Nemojte ba ljudi psovat, nije niko vrijedan toga da se spominju majke, familije.. :(

@solinas malo smiri dozivljaj, bosna ne krade niti ce krasti..da krademo uzeli bi zvijezdu glatko, uzeli bi rudar, uzeli bi i orasje, orasje je koje je prodalo utakmicu tvom azmiru, kao i vecina protivnika ovog proljeca..bosna da kupuje utakmice imala bi sad 6-7 bodova prednosti, ne bi gosk ni travnik ni velez uzeli bod u visokom..imamo i mi pare kao i azmir, al nismo cigani poput njega..i da ne udjemo, ja sam ponosan na cijeli klub, na upravu koja je postena i igrace koji su vecinom davali sve od sebe..jedino sto se nismo adekvatno pojacali, igramo cijelu sezonu bez adekvatnog napadaca, do neki dan smo imali trenera koji nema veze s vezom, i opet smo bili u vrhu skoro cijelu sezonu...na dusu svim ekipama koji su pomogli i gosk i slogu...
Dobro ljudi,ima li iko ikakav,cvrst dokaz,da Sloga kupuje utakmice... :?: ili Husic :?:
Posto su ljudi demolirali redom,Bosnu,Bratstvo,vecinu ovih iz vrha....
Usran nam je mentalitet,sve sto nam ne pase,kupljeno je,prodano,...A niko dokaza nema....Ljudi ako imate dokaze,pravac SIPA tuzite ga i njega i klub,zatvorite gofna,protjerajte iz drzave...
Tako i za Slobodu,kupila ulazak,a sta je radilo Jedinstvo te godine,kupujuci,bankrotirali,i trosnuli ....sta radi Gosk,Rudar,i ostali godinama....hajde molim vas.. :)
Nije Husic problem ove drzave,i lige,ona je gofnima,mislim na ligu,federalnu,i PL,godinama....
FK Sloboda Tuzla

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la studeni » 26 maj 2017, 06:34

Meni nije jasno sto se navijaci Slobode nadju prozvani ako neko spomene Husica!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 maj 2017, 09:07

Djaka94 je napisao/la:Moze ga Kenan u capljini samo popusiti nabelecit cemo i njega i simin han, a i ovaj basic i husic nebi trebali
Zapinjat bolje da su u dobrim odnosima sa nama
Nego da se zamjere pa
Da ih naguzimo
Ko
Zvezdu iz gradaccca
Vi nekog zguzili :rol:
Jedino sto ste zguzili u zadnjih 10 godina je buducnost vaseg kluba.

Plati im talijan sudije i fol oni nekog zguzili :urnebes:

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 10:04

Saltsity je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:Nemojte ba ljudi psovat, nije niko vrijedan toga da se spominju majke, familije.. :(

@solinas malo smiri dozivljaj, bosna ne krade niti ce krasti..da krademo uzeli bi zvijezdu glatko, uzeli bi rudar, uzeli bi i orasje, orasje je koje je prodalo utakmicu tvom azmiru, kao i vecina protivnika ovog proljeca..bosna da kupuje utakmice imala bi sad 6-7 bodova prednosti, ne bi gosk ni travnik ni velez uzeli bod u visokom..imamo i mi pare kao i azmir, al nismo cigani poput njega..i da ne udjemo, ja sam ponosan na cijeli klub, na upravu koja je postena i igrace koji su vecinom davali sve od sebe..jedino sto se nismo adekvatno pojacali, igramo cijelu sezonu bez adekvatnog napadaca, do neki dan smo imali trenera koji nema veze s vezom, i opet smo bili u vrhu skoro cijelu sezonu...na dusu svim ekipama koji su pomogli i gosk i slogu...
Dobro ljudi,ima li iko ikakav,cvrst dokaz,da Sloga kupuje utakmice... :?: ili Husic :?:
Posto su ljudi demolirali redom,Bosnu,Bratstvo,vecinu ovih iz vrha....
Usran nam je mentalitet,sve sto nam ne pase,kupljeno je,prodano,...A niko dokaza nema....Ljudi ako imate dokaze,pravac SIPA tuzite ga i njega i klub,zatvorite gofna,protjerajte iz drzave...
Tako i za Slobodu,kupila ulazak,a sta je radilo Jedinstvo te godine,kupujuci,bankrotirali,i trosnuli ....sta radi Gosk,Rudar,i ostali godinama....hajde molim vas.. :)
Nije Husic problem ove drzave,i lige,ona je gofnima,mislim na ligu,federalnu,i PL,godinama....
I ti ko dijete i pitas ima li ko dokaz. Ova liga sama od sebe je dokaz da je sve namjesteno, nazalost to je tako. Svako iole normalan ko zeli dobro nasem sportu i zajednici u cijelini bi trebao pozeljeti stotine Husica u nasoj drzavi jer nema mnogo ljudi koji su dovoljno "budale" da potrose silan novac na nas ovde ovakve. Ja nikad vas necu moci shvatiti kako ste vi Tuzlaci dozvolili da vam takva prilika isklizne iz ruku. Najvise me razocarao onaj vas faraon i kako on, kojeg sam smatrao pametnim i mudrim , nije prihvatio priliku i da Slobodu pa i stadion njemu u ruke. Ovu kaljuzu vode siri krug od nekoliko porodica a budzeti ovih klubova sluze za njihove place, dodatke, koverte, ljetovanja, zimovanja itd.... Dok se klubovi ne ujedine i ne istjeraju ovu bagru iz saveza i klubovi dovedu svoje predstavnike da vode istu nista se ovde nece promijeniti. Nazalost , par klubova i sam Husic nije pokazao spremnost na to prije par mjeseci kada je se skupilo 11/12 klubova, jer zamisli da su se svi ujedinili i oni bi sigurno pali. Ova sezona bi se zavrsila ali od naredne sezone bi mogli makar pokusati krenuti na novo. Ocito je da ima klubova da odgovara ovakvo stanje u ovoj sudijskoj ligi.

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la amadeus21 » 26 maj 2017, 10:11

emir123 je napisao/la:Bosna je igrala POŠTENO zato ljudi nisu ni ušli,da su mutili do sad bi bili premijerligasi međutim...
Rekao sam milijardu puta NIKO NIKAD POSTENO NEĆE UĆI U PREMIER LIGU NIT JE UŠAO!!!
Samo mutnim radnjama,kupovinama,puštanjem se ulazi drugačije NEMERE :bih: nažalost. .
Bosnu su nagu.zile sudije u Orasju, dok je to isto Orasje glatko prodalo Slogi, 0-3 bilo kolko se sjecam..Rudar se nagu.zio gosku namjerno proslo kolo..jesmo imali losih izdanja, sto jest jest..zvijezda nas je silovala, rudar nas je nadigrao al nas ne bi dobio da nije bilo penala..i jos par utakmica koje smo morali dobit..al smo dosta zakinuti ove sezone, a da nismo sad bi vec bili premijerligasi..al otom potom..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la Djaka94 » 26 maj 2017, 10:55

theboss_RD07 je napisao/la:
Djaka94 je napisao/la:Moze ga Kenan u capljini samo popusiti nabelecit cemo i njega i simin han, a i ovaj basic i husic nebi trebali
Zapinjat bolje da su u dobrim odnosima sa nama
Nego da se zamjere pa
Da ih naguzimo
Ko
Zvezdu iz gradaccca
Vi nekog zguzili :rol:
Jedino sto ste zguzili u zadnjih 10 godina je buducnost vaseg kluba.

Plati im talijan sudije i fol oni nekog zguzili :urnebes:
Prosle godine bio sam u Gradačcu sa Čapljinom, poveli smo 0:1 Jazvin ga dao, pocelo je razno komesanje igraci zvijezde počeli udarat glumiti seljake, I onda kazlagić se ukaže i kaže nasem igracu dzaba se radujete.Bratic dobija crveni karton nitko ne zna sto da bi nategnuo da zabrsi 2:1. A sto se tice nase buducnosti imamo selekciju pionira i predpionira koji ce harati ligom ;) lijep pozdrav i lijepe su vam one majice sampioni 2014/2016 :D
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 maj 2017, 11:17

Ostetio vas u Gradaccu niko nije osim kod rezultata 2:1 kad vam nije dosudjen penal koji se realno i mogao a i nije morao svirati.

Drago mi je da imate jak omladinski pogon. Siguran sam da ce vam dobro doc kad se budete borili za povratak u prvu federalnu :rol:

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la emir123 » 26 maj 2017, 11:42

amadeus21 je napisao/la:
emir123 je napisao/la:Bosna je igrala POŠTENO zato ljudi nisu ni ušli,da su mutili do sad bi bili premijerligasi međutim...
Rekao sam milijardu puta NIKO NIKAD POSTENO NEĆE UĆI U PREMIER LIGU NIT JE UŠAO!!!
Samo mutnim radnjama,kupovinama,puštanjem se ulazi drugačije NEMERE :bih: nažalost. .
Bosnu su nagu.zile sudije u Orasju, dok je to isto Orasje glatko prodalo Slogi, 0-3 bilo kolko se sjecam..Rudar se nagu.zio gosku namjerno proslo kolo..jesmo imali losih izdanja, sto jest jest..zvijezda nas je silovala, rudar nas je nadigrao al nas ne bi dobio da nije bilo penala..i jos par utakmica koje smo morali dobit..al smo dosta zakinuti ove sezone, a da nismo sad bi vec bili premijerligasi..al otom potom..
Ma druže RUDAR KAKANJ da hoce ući u ligu bježali bi svima desetak bodova vjeruj mi al PROBLEM što lopužama odgovara ova cirkus kukuruz liga za razne malverzacije.
A realno Bosnu smo nadigrali u Kaknju mora se priznat isto tako što se mora reć da smo prodali GOŠK -u premier ligu..za neku sicu(spominje se mizerna cifra od 15000 km).
Al se sve vrati kako u životu tako i u sportu ..do godine cemo se za opstanak boriti jer ovaj igrački kadar na godinu nece ni u sredini tabele biti osim ako ne dovedemo 11 igrača al u to čisto sumnjam,normalno.
Samo treba biti realan i iskren..
Zadnja izmjena: emir123, dana/u 26 maj 2017, 11:47, ukupno mijenjano 2 puta.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la amadeus21 » 26 maj 2017, 11:45

emir123 je napisao/la:
amadeus21 je napisao/la:
emir123 je napisao/la:Bosna je igrala POŠTENO zato ljudi nisu ni ušli,da su mutili do sad bi bili premijerligasi međutim...
Rekao sam milijardu puta NIKO NIKAD POSTENO NEĆE UĆI U PREMIER LIGU NIT JE UŠAO!!!
Samo mutnim radnjama,kupovinama,puštanjem se ulazi drugačije NEMERE :bih: nažalost. .
Bosnu su nagu.zile sudije u Orasju, dok je to isto Orasje glatko prodalo Slogi, 0-3 bilo kolko se sjecam..Rudar se nagu.zio gosku namjerno proslo kolo..jesmo imali losih izdanja, sto jest jest..zvijezda nas je silovala, rudar nas je nadigrao al nas ne bi dobio da nije bilo penala..i jos par utakmica koje smo morali dobit..al smo dosta zakinuti ove sezone, a da nismo sad bi vec bili premijerligasi..al otom potom..
Ma druže RUDAR KAKANJ da hoce ući u ligu bježali bi svima desetak bodova vjeruj mi al PROBLEM što lopužama odgovara ova cirkus kukuruz liga za razne malverzacije.
A realno Bosnu smo nadigrali u Kaknju mora se priznat isto tako što se mora reć da smo prodali GOŠK -u premier ligu..za neki sicu(spominje se mizerna cifra od 15000 km)
Samo treba biti realan i iskren..
Ma sve je to poznato druze..ovo je jedan ogroman cirkus, i nadam se da ce se rijesit u bliskoj buducnosti..ali tesko..samo skontas cirkus sa Kazlagicem i sve ti bude jasno...uzas
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2016/2017

Post Postao/la emir123 » 26 maj 2017, 11:49

On i Bajraktarevic pod hitno trebaju nogu dobit zajedno sa onim iz Sarajeva Musicem.
Ali dzaba im sve kad su im punci ili bliska familija na čelu sudijske organizacije.
Zato i jest ovakav seljakluk i PIJACA uživo
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: simonknows i 16 gostiju.