Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Moderator/ica: GracanicaAA

Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Velež
59
33%
Zvijezda
16
9%
Jedinstvo
6
3%
Rudar
5
3%
Sloga SH
69
39%
Bratstvo
3
2%
Čapljina
3
2%
Olimpik
15
8%
Travnik
2
1%
Bosna
1
1%
 
Ukupno glasova: 179

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la Babinho » 05 jul 2017, 14:52

dzelllo je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Sisstemom Sloge i Olimpica, to jest sistemom ulaganja se i stvaraju rezultati.
Kad bi to i ostali pratili.
Sistem koji vodi u bankrot.
Yebo bankrot ako budes gledao po strani kako se ta dva kluba otimaju za prva dva mjesta ove sezone
pa jel Velez skoro sav budzet ulozio u igracki kadar kad je Tanovic bio direktor i cilj bio izlazak u evropu. Zavrsili 5 na tabeli, igraci koji su bili preplaceni otisli, uprava otisla a klub ostao u dugu. Isto je zateklo i Slobodu kad je Husic otisao. Da se ulagalo prije 10 godina u stadion, infrastrukturu i omladinsku skolu u Velezu, a dovodila ciljana pojacanja sa potpisivanjem profesionalnih ugovora na vise godina a nudile plate koje klub moze podnijeti, vjerujem da bi Velez konstantno bio u top 4 BH lige, a sad bi ova uprava mogla ulagat vise u igracki kadar a ne u infrastrukturu. Kad napravis klub koji ce zaradjivat pare, a smanjit dosta troskova, imat ces i automatski veci budzet da dovedes i bolje igrace i vise ih platis a da klub ne ode u minus, to treba da bude cilj i kako vidim po tome se radi u velezu, a ne sad odma dovodit skupa pojacanja a klub nema uslove da ih financijski izdrzava osim ako privatnici ne iskasiraju. Ja npr vise vjerujem u kontinuitet rada, tj zadrzat kvalitetne igrace na vise godina a popunjavat sa dva, tri, cetiri pojacanja nego mjenjat citav kostur ekipe kao sto je prije u npr Velezu bilo, a i vecini BH klubova. uvijek ispocetka.

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la TNT » 05 jul 2017, 18:10

Ko god da ulaze u sport ili bilo sta je dobro i treba da bude podrzano kao i svuda po svijetu.
Ali ulaganje u sredjene klubove u klubove koji se vec sami financiraju i zaradjivaju.
Znaci ulazes u nesto zdravo, u nesto gdje kao investor imas koristi.
Ovo bacanje para je totalna gluspost i Azmir to radi samo iz inata prema ovim tuzlacima.
U nasem slucaju neko bi rekao takvi nema u BIH ali mozes ulagat u klub koji bar ima neki plan i sistem rada.
To su pravi investori a ovo kod nas je vecinom iz ljubavi neke prema klubu ili cisto dokazivanje u slucaju Sloge.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la BosanacGorstak » 05 jul 2017, 22:04

Ne mislim da je gubljenje para ako neko ulaze u nase klubove.Klub u kojem postoji dobar sistem moze itekako da bude profitabilan.
Azmir je sa Slobodom bio krenuo odlicno,prvo je doveo dobre igrace da bude konkurentan u ligi,ekipa koja je tamburala Zelju i Sarajevo.
Nakon toga je poceo pricu o reprogramu,ukljucivanju grada,dovodjenju novih sponzora,sirenju skole fudbala koja bi poklopila TK,i jos mnogo drugih aktivnosti.Tacno covjeka da zaboli kad covjek vidi sta su pojedini debili spremni prokockati.

Velika je steta sto je Azmir otisao iz jednog velikog kluba koji je bukvalno pokrivao cijeli grad TZ ali i dosta okolnih mjesta.

Sta moze da uradi sa Slogom?
Pa za pocetak moze da promjeni naziv u "Tuzla city" kako bi klub priblizio prosjecnom stanovniku ovog grada.On to i radi.
Nakon toga moze da izbori PL i jos dodatno ucini jacim tim.Morat ce on poprilicno uloziti love da to dostigne ali covjek je biznismen.Zna on sta donosi evropa,prodaja igraca i slicno.Prati ga glas dobrog,pravednog i jako bogatog covjeka koji ispostuje ono sto dogovori,tako da mu je to jedan dodatni kapital da ce igraci lakse prihvatati ugovore koje bude nudio,i masne ugovore koje on moze ponuditi i koji ce biti visegodisnji.

"Tuzla city" moze vremenom da organizuje svoju akademiju,i sve ono sto sam nabrojao gore da sprovodi u djelo pod svojim imenom.Od dovodjenja dijece sa cijelog kantona do potpisivanja talentiranih djecaka koji ce sutra donositi masnu zaradu.Uz ambiciozne ljude dolaze i drugi ambiciozni ljudi i sponzori koji ce vremenom zajedno sa njim da guraju tu pricu u jednom dobrom pravcu kao sto je i u Slobodu "uveo" onog irca,englesa il sta je vec bio.

Navijaci su jedan jako bitan faktor u svemu tome i njih na pocetku nece biti mnogo.Ali ce sigurno da bude vise nego sto recimo ima Krupa,Olimpik i slicno.Tuzla je ogroman grad i mnogo je onih koji su nezadovoljni visegodisnjim lesinarenjem u Slobodi,mnogo je onih koji ce zeljeti da vide nesto novo,mozda neki trofej u daljoj buducnosti,mnogi koji ga poznaju i kojim je pomogao gledat ce da svojim prisustvom podrze ono sto on radi,a mnogim je on pomogao.

Lova ti je primarna u svemu danas pa tako i u fudbalu.

Najgore sto se moze desiti Slobodi je da covjek ostane istrajan u ovom svom projektu i da definitivno digne ruke od povratka u Slobodu.Mislim da bi dugorocno grad bio podjeljen na dvije navijacke grupe i da bi Tuzla dobila "gradski" derbi u daljoj buducnosti.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la staragarda » 06 jul 2017, 13:39

BosanacGorstak je napisao/la:Ne mislim da je gubljenje para ako neko ulaze u nase klubove.Klub u kojem postoji dobar sistem moze itekako da bude profitabilan.
Azmir je sa Slobodom bio krenuo odlicno,prvo je doveo dobre igrace da bude konkurentan u ligi,ekipa koja je tamburala Zelju i Sarajevo.
Nakon toga je poceo pricu o reprogramu,ukljucivanju grada,dovodjenju novih sponzora,sirenju skole fudbala koja bi poklopila TK,i jos mnogo drugih aktivnosti.Tacno covjeka da zaboli kad covjek vidi sta su pojedini debili spremni prokockati.

Velika je steta sto je Azmir otisao iz jednog velikog kluba koji je bukvalno pokrivao cijeli grad TZ ali i dosta okolnih mjesta.

Sta moze da uradi sa Slogom?
Pa za pocetak moze da promjeni naziv u "Tuzla city" kako bi klub priblizio prosjecnom stanovniku ovog grada.On to i radi.
Nakon toga moze da izbori PL i jos dodatno ucini jacim tim.Morat ce on poprilicno uloziti love da to dostigne ali covjek je biznismen.Zna on sta donosi evropa,prodaja igraca i slicno.Prati ga glas dobrog,pravednog i jako bogatog covjeka koji ispostuje ono sto dogovori,tako da mu je to jedan dodatni kapital da ce igraci lakse prihvatati ugovore koje bude nudio,i masne ugovore koje on moze ponuditi i koji ce biti visegodisnji.

"Tuzla city" moze vremenom da organizuje svoju akademiju,i sve ono sto sam nabrojao gore da sprovodi u djelo pod svojim imenom.Od dovodjenja dijece sa cijelog kantona do potpisivanja talentiranih djecaka koji ce sutra donositi masnu zaradu.Uz ambiciozne ljude dolaze i drugi ambiciozni ljudi i sponzori koji ce vremenom zajedno sa njim da guraju tu pricu u jednom dobrom pravcu kao sto je i u Slobodu "uveo" onog irca,englesa il sta je vec bio.

Navijaci su jedan jako bitan faktor u svemu tome i njih na pocetku nece biti mnogo.Ali ce sigurno da bude vise nego sto recimo ima Krupa,Olimpik i slicno.Tuzla je ogroman grad i mnogo je onih koji su nezadovoljni visegodisnjim lesinarenjem u Slobodi,mnogo je onih koji ce zeljeti da vide nesto novo,mozda neki trofej u daljoj buducnosti,mnogi koji ga poznaju i kojim je pomogao gledat ce da svojim prisustvom podrze ono sto on radi,a mnogim je on pomogao.

Lova ti je primarna u svemu danas pa tako i u fudbalu.

Najgore sto se moze desiti Slobodi je da covjek ostane istrajan u ovom svom projektu i da definitivno digne ruke od povratka u Slobodu.Mislim da bi dugorocno grad bio podjeljen na dvije navijacke grupe i da bi Tuzla dobila "gradski" derbi u daljoj buducnosti.
Od rijeci do rijeci.... svaka čast....ja sam prvi umoran od lesinarenja Slobode...i to decenijskog.... Husicev projekat sa Slogom mi izgleda sad za sad odican i vjeruj da se mnogo al bas mnogo raje umorilo od unistavanja Slobode te da ce ici da pogledaju nesto novo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la konjicanin01 » 06 jul 2017, 13:55

FK Igman Konjic,favorit iz sjene :opaopa:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la sviunapad1010 » 06 jul 2017, 18:33

staragarda je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:Ne mislim da je gubljenje para ako neko ulaze u nase klubove.Klub u kojem postoji dobar sistem moze itekako da bude profitabilan.
Azmir je sa Slobodom bio krenuo odlicno,prvo je doveo dobre igrace da bude konkurentan u ligi,ekipa koja je tamburala Zelju i Sarajevo.
Nakon toga je poceo pricu o reprogramu,ukljucivanju grada,dovodjenju novih sponzora,sirenju skole fudbala koja bi poklopila TK,i jos mnogo drugih aktivnosti.Tacno covjeka da zaboli kad covjek vidi sta su pojedini debili spremni prokockati.

Velika je steta sto je Azmir otisao iz jednog velikog kluba koji je bukvalno pokrivao cijeli grad TZ ali i dosta okolnih mjesta.

Sta moze da uradi sa Slogom?
Pa za pocetak moze da promjeni naziv u "Tuzla city" kako bi klub priblizio prosjecnom stanovniku ovog grada.On to i radi.
Nakon toga moze da izbori PL i jos dodatno ucini jacim tim.Morat ce on poprilicno uloziti love da to dostigne ali covjek je biznismen.Zna on sta donosi evropa,prodaja igraca i slicno.Prati ga glas dobrog,pravednog i jako bogatog covjeka koji ispostuje ono sto dogovori,tako da mu je to jedan dodatni kapital da ce igraci lakse prihvatati ugovore koje bude nudio,i masne ugovore koje on moze ponuditi i koji ce biti visegodisnji.

"Tuzla city" moze vremenom da organizuje svoju akademiju,i sve ono sto sam nabrojao gore da sprovodi u djelo pod svojim imenom.Od dovodjenja dijece sa cijelog kantona do potpisivanja talentiranih djecaka koji ce sutra donositi masnu zaradu.Uz ambiciozne ljude dolaze i drugi ambiciozni ljudi i sponzori koji ce vremenom zajedno sa njim da guraju tu pricu u jednom dobrom pravcu kao sto je i u Slobodu "uveo" onog irca,englesa il sta je vec bio.

Navijaci su jedan jako bitan faktor u svemu tome i njih na pocetku nece biti mnogo.Ali ce sigurno da bude vise nego sto recimo ima Krupa,Olimpik i slicno.Tuzla je ogroman grad i mnogo je onih koji su nezadovoljni visegodisnjim lesinarenjem u Slobodi,mnogo je onih koji ce zeljeti da vide nesto novo,mozda neki trofej u daljoj buducnosti,mnogi koji ga poznaju i kojim je pomogao gledat ce da svojim prisustvom podrze ono sto on radi,a mnogim je on pomogao.

Lova ti je primarna u svemu danas pa tako i u fudbalu.

Najgore sto se moze desiti Slobodi je da covjek ostane istrajan u ovom svom projektu i da definitivno digne ruke od povratka u Slobodu.Mislim da bi dugorocno grad bio podjeljen na dvije navijacke grupe i da bi Tuzla dobila "gradski" derbi u daljoj buducnosti.
Od rijeci do rijeci.... svaka čast....ja sam prvi umoran od lesinarenja Slobode...i to decenijskog.... Husicev projekat sa Slogom mi izgleda sad za sad odican i vjeruj da se mnogo al bas mnogo raje umorilo od unistavanja Slobode te da ce ici da pogledaju nesto novo
Ici cemo ali sutra malo. Neces ni ti ici nego ces na Tusanj ko i do sad ne laži samog sebe. :salut:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la 1922VFC1981 » 06 jul 2017, 18:44

Znaci tuzlaci okrecu leca slobodanki,simin han je novi klub koji podrzavaju :kafa:
#musvdg

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la 7aprildomemoj » 07 jul 2017, 12:31

https://www.klix.ba/sport/nogomet/azmir ... /170704112
Iduće sezone u PL menadžer će imati milion dva za pojačanja :bow: :salut: :thumbup: :clap:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
Skojevska
Postovi: 2469
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la Skojevska » 07 jul 2017, 12:58

1922VFC1981 je napisao/la:Znaci tuzlaci okrecu leca slobodanki,simin han je novi klub koji podrzavaju :kafa:
Nikad u zivotu, ima ovih sto pisaju niz vjetar, sve ti je jasno kakvi su to karakteri.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la ASD » 07 jul 2017, 13:00

7aprildomemoj je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/azmir ... /170704112
Iduće sezone u PL menadžer će imati milion dva za pojačanja :bow: :salut: :thumbup: :clap:
Mnogo inovativno, ocito je da ljudi u Slogi gledaju na Zapad pa pokusavaju neke stvari prenijeti kod nas, ako udju bice osvjezenje u Premijer ligi.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la drakensang » 07 jul 2017, 15:23

7aprildomemoj je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/azmir ... /170704112
Iduće sezone u PL menadžer će imati milion dva za pojačanja :bow: :salut: :thumbup: :clap:
Kako ce ga balijski menadzercici a i inostrani ogulit, preplacivanje kvazifidbalera u najavi. Nek udju, ako sve bude posteno, i ako iskljucivo igrali fudbal a ne zakulisne radnje, i dokazu da su bolji, nek udju.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la drakensang » 07 jul 2017, 15:25

Skojevska je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:Znaci tuzlaci okrecu leca slobodanki,simin han je novi klub koji podrzavaju :kafa:
Nikad u zivotu, ima ovih sto pisaju niz vjetar, sve ti je jasno kakvi su to karakteri.
Da ih hocete u kupu zapast, da ih mlatnete i da sr pokaze ko je navijac a ko je placenik

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la FrantoBauzek » 07 jul 2017, 16:00

Forza Velez! :bih:

Zrinjski Mostar=Sloga SH
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la _dreamer_ » 07 jul 2017, 17:09

Ja kao Tuzlak podrzavam sve dobro sto se desava Tuzli. Zao mi je sto ljudi generalno ovaj Azmirov projekat dozivljavaju kao neuspjeh Slobode i stvaraju medjusobni jaz i podjele. Tvrdoglavost i zatucanost pojedinih ljudi koji vedre i oblace oko Slobode i ocigledan nedostatak interesa da se napravi nesto vece su sigurno ponajveci razlozi sto je otisao. Ali meni je drago neka i dalje ulaze u nas sport. Sigurno da ne mogu Slogu voljeti kao Slobodu, ali zelim da se izdignem iznad tog lokalpatriotizma i hejterizma i podrzavam sve pozitivno sto se desava u ovoj drzavi. Mozda zbog toga nisam "pravi" navijac Slobode, ali isto tako me zaboli koju mi ocjenu ko daje na skali fanatizma, jer ovoj drzavi (a i gradu Tuzli) su ocajnicki potrebne lijepe stvari, a taj klub bi mogla biti jedna od njih... Opet kazem, ja ne dovodim ta dva kluba u neraskidivu vezu ili neki rivalitet, a kamoli da zelim neku mrznju prema njima da gajim. Sloboda mi je u srcu, ali ako Azmir ucini nesto veliko, ja cu mu skinuti kapu i podrzati ga. Steta samo sto to, kako stvari stoje, nece biti zajedno sa Slobodom.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la Chinaglia » 07 jul 2017, 18:11

_dreamer_ je napisao/la:
vise nisi dobrodosao na temu FK Sloboda Tuzla, kao i ostali koji dijele tvoje misljenje, a koje smo prognali s teme!

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la FrantoBauzek » 07 jul 2017, 18:17

Ne slazem se sa tobom. Jako puno politike je upleteno u ovo i ovo je nazalost stvaranje Zmaja 2. Tacno ce se moci vidjeti, kako to utice na ljudsku psihu te kako i zasto ljudi napustaju svoj klub, koji prate decenijama i pocinju navijati za drugi. To se dogodilo Velezu sa Zrinjskim. Sada cemo to da vidimo i u Tuzli, jer sa Zmajem 1 nije uspjelo.
Možeš promijeniti ženu, političko mišljenje, državljanstvo, možeš promijeniti čak i vjeru... Ali klub za koji navijaš... E to ne možeš, nikada!
Od mene podrske nema. To je kao da Amerika kaze Rusiji, vi se naoruzavajte i mi to podrzavamo, jer ovom svijetu je potrebna promjena. Potajno se nada da ce naoruzavanje Rusije biti stimulirajuce za kvalitetno naoruzavanje Amerike :? a ustvari, postoji realna opasnost da na taj nacin Rusija unisti Ameriku.
Pitanje je, zasto bi navijac Slobode ili Amerika se tome radovala? Nema logike, jel tako?

Stoga logika govori drugo, a to je da navijaci Slobode ne podrzavaju takav projekat, jer navijace Slobode zanima samo Sloboda. Tacka.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 jul 2017, 18:26

_dreamer_ je napisao/la:Ja kao Tuzlak podrzavam sve dobro sto se desava Tuzli. Zao mi je sto ljudi generalno ovaj Azmirov projekat dozivljavaju kao neuspjeh Slobode i stvaraju medjusobni jaz i podjele. Tvrdoglavost i zatucanost pojedinih ljudi koji vedre i oblace oko Slobode i ocigledan nedostatak interesa da se napravi nesto vece su sigurno ponajveci razlozi sto je otisao. Ali meni je drago neka i dalje ulaze u nas sport. Sigurno da ne mogu Slogu voljeti kao Slobodu, ali zelim da se izdignem iznad tog lokalpatriotizma i hejterizma i podrzavam sve pozitivno sto se desava u ovoj drzavi. Mozda zbog toga nisam "pravi" navijac Slobode, ali isto tako me zaboli koju mi ocjenu ko daje na skali fanatizma, jer ovoj drzavi (a i gradu Tuzli) su ocajnicki potrebne lijepe stvari, a taj klub bi mogla biti jedna od njih... Opet kazem, ja ne dovodim ta dva kluba u neraskidivu vezu ili neki rivalitet, a kamoli da zelim neku mrznju prema njima da gajim. Sloboda mi je u srcu, ali ako Azmir ucini nesto veliko, ja cu mu skinuti kapu i podrzati ga. Steta samo sto to, kako stvari stoje, nece biti zajedno sa Slobodom.
:thumbup:

Neki misle da samo oni imaju pravo da budu uspjesni i nesto naprave. Ljudi u gradu i oko Slobode bi najradije da zivotare sa Slobodom, a da nema Sloge. Pa da ona citav grad nema jasnu sliku o tome koliko lose rade i da su u Slobodi samo zbog licnih interesa. Ovako ce se pokazati za 3-4 godine koliko su nesposobni.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 jul 2017, 19:11

FrantoBauzek je napisao/la:
Možeš promijeniti ženu, političko mišljenje, državljanstvo, možeš promijeniti čak i vjeru... Ali klub za koji navijaš... E to ne možeš, nikada!
To je to Franto veliki slobodašu kojeg mnogo poštujem. Liga,igracki kadar i uprave su nebitne. Sto bi rekao veliki gospodin Miso Kovac.."Nisam ja od onih kako vitar puše"

Pozdrav tebi i svim pravim slobodašima a nije vas puno ostalo bar na ovom forumu koliko vidim :salut:

Za šolde cilog svita nebi te zaminia :salut:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la staragarda » 07 jul 2017, 19:32

drakensang je napisao/la:
7aprildomemoj je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/azmir ... /170704112
Iduće sezone u PL menadžer će imati milion dva za pojačanja :bow: :salut: :thumbup: :clap:
Kako ce ga balijski menadzercici a i inostrani ogulit, preplacivanje kvazifidbalera u najavi. Nek udju, ako sve bude posteno, i ako iskljucivo igrali fudbal a ne zakulisne radnje, i dokazu da su bolji, nek udju.
Ma sve znate.....naivni Husic a covjek vrti stotine miliona po Americi....al ne beri brige.... velež ba ulazi 1000%....ima navijace,sobe za spavanje igraca.... stigla kosilica
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la drakensang » 07 jul 2017, 19:53

staragarda je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
7aprildomemoj je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/azmir ... /170704112
Iduće sezone u PL menadžer će imati milion dva za pojačanja :bow: :salut: :thumbup: :clap:
Kako ce ga balijski menadzercici a i inostrani ogulit, preplacivanje kvazifidbalera u najavi. Nek udju, ako sve bude posteno, i ako iskljucivo igrali fudbal a ne zakulisne radnje, i dokazu da su bolji, nek udju.
Ma sve znate.....naivni Husic a covjek vrti stotine miliona po Americi....al ne beri brige.... velež ba ulazi 1000%....ima navijace,sobe za spavanje igraca.... stigla kosilica
Naghuzi se da ti ga Azmir do grla uvali shabane. Navijaj za slogu, prikljuci se sloboda72, za cvaju se sefu naguzite nek gura dok mu cvike ne spadnu

I drago mi je da pratis Velez, vidim upucen si u sve. Za koga ces navijat ako se sretnu sloga i sloboda u kupu :rol: Zavisi koliko ce azmir kesa izvalit, jel de :njanjanja:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.