Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Moderator/ica: GracanicaAA

Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Velež
59
33%
Zvijezda
16
9%
Jedinstvo
6
3%
Rudar
5
3%
Sloga SH
69
39%
Bratstvo
3
2%
Čapljina
3
2%
Olimpik
15
8%
Travnik
2
1%
Bosna
1
1%
 
Ukupno glasova: 179

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la Schlager » 16 jul 2017, 19:05

izgleda u toj ligi pala knjiga na dva slova,sloga i olimpic...tu treba traziti novog premijerligasa...

volio bih da je drugacije,i da udju ili travnik ili velez...jedni zbog blizine,a drugi iz prakticnih razloga,zato su pravi klub i na sam pomen da igraju borac-velez,bilo bi bar duplo vise ljudi nego u odnosu na ove sto ce uci...

citao sam malo temu velez,sve je ono fino....jos ova godina moze tako...ali ako i sledece opet bude neka dugorocna prica,i ako opet ne dovedu nikoga,to ce me podsjetiti na onaj klip kome smo se svi smijali prije par godina,kad je zeljeznicar izbacio serifa a jedan igrac zelje u svlacionici se derao "JEEBOOO VAS KAMP"!!!! :lol: :lol: :lol:

aluzija na to sto su bili izvjestaji kako taj serif ima 12 pomocnih terena sa vjestackom travom :lol:

renato
Postovi: 71
Pridružen/a: 28 avg 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la renato » 24 jul 2017, 00:37

velika promjena koja ce se dogoditi na seminaru u zenici je da je velez kandidat broj 1 za ulazak u pl
iduce sezone jer na mjesto koje puno toga odreduje smjenom hodze a dolaskom n.selimotica mostar
na njegovo mjesto

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Koja ekipa ulazi u Premijer ligu

Post Postao/la drakensang » 26 jul 2017, 17:36

renato je napisao/la:velika promjena koja ce se dogoditi na seminaru u zenici je da je velez kandidat broj 1 za ulazak u pl
iduce sezone jer na mjesto koje puno toga odreduje smjenom hodze a dolaskom n.selimotica mostar
na njegovo mjesto
Dogovori se sa recenicom drug

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.