1. liga FBiH - 3. kolo

Moderator/ica: GracanicaAA

KonjicBOY
Kontakt:

PostPostao/la KonjicBOY » 14 avg 2017, 20:55

Pozdrav svima,

iza nas su 2 kola uzbudljive 2017/2018 sezone 1. lige FBiH. Do sada maksimalan učinak imaju Rudar,Zvijezda i Olimpik dok su bez bodova Igman,TOŠK i neočekivano,mostarski Velež.

U 3. kolu koje je na rasporedu 19.8.2017. sa početkom u 17:30 h,sastaju se:

Igman - Olimpik
Velež - TOŠK
Iskra - Travnik
Sloga S.H. - Jedinstvo
Čapljina - Bratstvo
Bosna - Slaven
Metalleghe - Zvijezda
Rudar - Orašje

Teška utakmica za Igman iz Konjica koji je do sada bez bodova i očekuje veoma jaki Olimpik koji će tražiti produženje dobrog niza.

Velež konačno ima šansu da upiše prve bodove i to na svom terenu protiv TOŠK-a,ekipe koja još nije upisala bodove,baš kao i oni.

Iskra dočekuje Travnika koji je prva 2 kola igrao kod kuće i ubilježio isto toliko bodova što je pomalo razočaravajuće za njih. Iskra će tražiti svoju drugu pobjedu.

Sloga nakon debakla u Gradačcu dočekuje Jedinstvo koje je nošeno pobjedom protiv Igmana i sigurno da neće doći sa bijelom zastavom. Sa druge strane,Sloga ima priliku da popravi utisak koji je pokvarila protiv Zvijezde.

Čapljina na svom terenu dočekuje Bratstvo. Rekao bih da su obe ekipe domaćinske i da Čapljina ne bi trebala imati većih problema.

Igrači Bosne će,nakon što su donijeli bod iz Travnika,probati uzeti sva 3 protiv Slavena koji ima 2 boda iz 2 utakmice. Slaven je inače prošlo kolo do boda došao pred kraj utakmice. Siguran sam da će doći da se nadigravaju ali to će im,vjerujem,biti malo teže protiv Bosne Visoko.

Metalleghe će u subotu tražiti svoju prvu pobjedu u ovoj sezoni protiv gradačačke Zvijezde. Slobodno mogu reći da je Metallegheu Zvijezda došla u najgori mogući čas,nakon što su odlično otvorili sezonu. Ne sumnjamo da će u Jajcu ove 2 ekipe odigrati zanimljivu utakmicu.

Rudar koji je također stopostotan do sada dočekuje Orašje koje vjerujem neće puno ugroziti gol tima iz Kaknja.
Samo zbog ljubavi prema BORDO boji !

emir123
Kontakt:

PostPostao/la emir123 » 14 avg 2017, 21:27

Cini mi se KONJICBOY da su tekme u 17h :kafa:

Igman-Olimpik 2 (0-2) Igman loš ispadaju sigurno iz lige dva poraza gdje su trebali bar 4 boda uzet a Olimpik GLAVNI KANDIDAT ZA PREMIER LIGU i neće imati težak zadatak da ih dobiju u konjicu.

Velež - TOŠK 1 4-0 Velez mora dobit ,TOŠK vala loš nemaju ni sekund šanse da sta naprave,također uz Igman glavni kandidat za ispadanje je TOŠK.

Iskra - Travnik 1 derbi komšijski mislim da je kec!

Sloga S.H. - Jedinstvo 1 no coment

Čapljina - Bratstvo 1 uzimaju ovo Capljinci

Bosna - Slaven 1 Komšije igraju dobro dobit će
2-0!

Metalleghe - Zvijezda x2 ovdje bih i dvica mogla biti Zvijezda puna samopouzdanja a nisu uopšte loša ekipa,dapače,mislim da će se borit za premijer ligu.

Rudar - Orašje 1 ZADNJE DVIJE SA LABUDOVIMA U KAKNJU PATNJA ZIVA BILA OBE CINI MI SE 0-0 NEZGODNI SU NAM PRAVO,ALI SMO SE SAD ZALAUFALI I MISLIM DA CEMO DOBIT BAR 1-0 :clap:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 14 avg 2017, 21:52

Igman-Olimpik x olimpik je zasigurno kvalitetnija ekipa ali vjerujem da igman ima kvalitet da parira i osvoji bod

Velež - TOŠK 1 velez dolazi do prve pobjede i hvata zalet.teska utakmica ocekujem 1-0 ,gol negdje u drugom poluvremenu

Iskra - Travnik 2 komsijski derbi ocekujem da travnik uzme sve tri bobe

Sloga S.H. - Jedinstvo 1 sigurna pobjeda sloge ,ocekujem golijadu

Čapljina - Bratstvo x tvrda utakmica 1-1

Bosna - Slaven 1 sigurna pobjeda bosne koja ce novajlije ispratiti sa dva ili vise golova

Metalleghe - Zvijezda 2,navijacki,zvijezda ima solidnu ekipu koja ce mnogima pomrsiti racune,sad jesmol sposobni pobijediti metalce u gostima ostaje da vidimo

Rudar - Orašje 1 sve osim keca veliko iznenadenje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 14 avg 2017, 22:19

Igman-Olimpik 2 puno jača ekipa

Velež - TOŠK 1 pobjeda laka, srećom da dolazi slaba ekipa u Mostar

Iskra - Travnik X bili bi svi zadovoljni

Sloga S.H. - Jedinstvo 1 2-3 razlike Jedinstvo loše

Čapljina - Bratstvo 2 dobro igra Bratstvo u Čapljini redovno

Bosna - Slaven 1 komšije puno lošija ekipa lagana pobjeda Bosne

Metalleghe - Zvijezda X tesko ce Zvijezda uzeti cijeli plijen

Rudar - Orašje 1 zalihe za proljeće i licitaciju

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 14 avg 2017, 22:39

Igman - Olimpik - 2 - Nastavljaju sa dominacijom
Velež - TOŠK - 1 - Vade se iz govana
Iskra - Travnik - 2 - Uzimamo komsije
Sloga S.H. - Jedinstvo - 1 - Nema potrebe za obrazlozenje
Čapljina - Bratstvo - 1 - Domacinski
Bosna - Slaven - 1 - Ubijaju brasno u gostima
Metalleghe - Zvijezda - 1 - Ne znam sto
Rudar - Orašje - 1 - Rudar opet krece dobro kao i svake sezone

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 14 avg 2017, 23:25

Igman - Olimpik 2 - Igman nista posebno, Olimpik ovdje dobija.
Velež - TOŠK 1 - Velez dolazi do prvih bodova protiv novajlija.
Iskra - Travnik X i svi zadovoljni, 0-0.
Sloga S.H. - Jedinstvo 1 3-0 je dosta. X bi bio iznenadjenje kola.
Čapljina - Bratstvo 1 Capljina siguran domacin.
Bosna - Slaven 1 Bosna ne da bodove kod kuce.
Metalleghe - Zvijezda X Ne znam kakav je Metalleghe sad a Zvijezda nije losa ekipa, ova utakmica mi je najveca misterija ovog kola :lol:
Rudar - Orašje 1 Rudar Kod kuce siguran.

Prvi put da prognoziram, nije mi se dalo bas pisati komentare, halalite mi.
#CarloOut

...TO LUTKO!

ZvijezdaGR1
Kontakt:

PostPostao/la ZvijezdaGR1 » 15 avg 2017, 03:02

Igman - Olimpik x2 sve je moguce u ovoj tekm
Velež - TOŠK 1 prva pobjeda Veleza
Iskra - Travnik 2
Sloga S.H. - Jedinstvo 1 sloga daleko jaca
Čapljina - Bratstvo x nemam komentara
Bosna - Slaven 1 Bosna sigurna kuci
Metalleghe - Zvijezda 2 dobicemo ovo sve se vraca sve se placa
Rudar - Orašje 1

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 15 avg 2017, 07:08

Igman - Olimpik 2
Vidio sam malo kako Igman igra, velika razlika u kvalitetu kadra, stila igre, za nas pobjeda nebi trebala izostati, samo smo imali problema realizacijom.

Velež - TOŠK 1
Vala ako sad ne uzmu... inace imaju jaci kadar po imenima, navijaci ce ih valjda ponijeti malo, kod kuce su.

Iskra - Travnik X
Iskra nije bas naivna ekipa sudeci po ovome sto su pokazali dosad, Travnik ce imati sansu jedino ako ponove igru iz drugog poluvremena iz proslog kola.

Sloga S.H. - Jedinstvo 1
Razlika u kvalitetu, ja sam mislio da ce Sloga biti jaca nego sto jest, ali su dovoljno jaki da im nebi trebalo doci u pitanje pobjediti ranjeno Jedinstvo.

Čapljina - Bratstvo X
Ovdje bih stavio 1X2 da stavljam vise znakova, tesko za prognozirati, ne znam jos sta da ocekujem ni od jednih ni od drugih. Capljina nema neki jak napad, ali nemaju ni slabu odbranu, Bratstvo primi tri gola pa da tri, Bog zna sta ce biti.

Bosna - Slaven 1
Bosna hem jaca, hem kod kuce, jednostavno.

Metalleghe - Zvijezda 2
Zvijezda jaca ekipa, gledao sam kako su Metalleghe igrali protiv Sloge u prvom kolu, predali se maltene. Cini mi se Gradacani imaju i jos jedan motiv za pobjedu, tako da valjda nece prosuti ovdje bodove.

Rudar - Orašje 1
Orasje sareno otvorio sezonu, Rudar je sve pokupio dosad i igraju fino, jednostavno je Rudar bolje takticki organizovan, uigran.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

emir123
Kontakt:

PostPostao/la emir123 » 17 avg 2017, 12:47

slika

Šta je sa ovim Bandicem lik kao suspendovan a sudi evo već drugo kolo od moguća tri :hmmmmm:
I sve je super
I sve je za pet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 17 avg 2017, 13:05

emir123 WroteColonslika

Šta je sa ovim Bandicem lik kao suspendovan a sudi evo već drugo kolo od moguća tri :hmmmmm:

Bandic nakon one utkmicu u Bjeljini, zaposlen u EP BIH te stavljen na listu da sudi prvu ligu federacije.
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★5★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 17 avg 2017, 13:51

Mig_Mig WroteColon
emir123 WroteColonslika

Bandic nakon one utkmicu u Bjeljini, zaposlen u EP BIH te stavljen na listu da sudi prvu ligu federacije.

Čudi me da nije zaposlen u EPHB pošto je nastanjen u Grudama.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

emir123
Kontakt:

PostPostao/la emir123 » 17 avg 2017, 14:02

Mancini WroteColon
Mig_Mig WroteColon
emir123 WroteColonslika

Čudi me da nije zaposlen u EPHB pošto je nastanjen u Grudama.

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Neka nas pogura u subotu protiv Labudova UVALIT ćemo ga u rudnik jbg.veća plata :rol:
Ovi sa save nam ne odgovaraju nikako :zviz:
I sve je super
I sve je za pet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 17 avg 2017, 15:30

Velezu se izgleda delegiraju sudije iskljucivo i samo iz TK.. Ima li igsje vise sudija osim tamo?
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

Hercegovina999
Kontakt:

PostPostao/la Hercegovina999 » 18 avg 2017, 08:41

Bandic je i prije Bijeljine bio tamo zaposlen..suspendiran je samo za premijer ligu

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 18 avg 2017, 09:37

drakensang WroteColonVelezu se izgleda delegiraju sudije iskljucivo i samo iz TK.. Ima li igsje vise sudija osim tamo?

Koliko ima ekipa sa TK u ligi malo imamo sudija.

Ne razumijem ovu konstataciju, nije vas u ova 2 kola nijedan sudija oštetio.

Sreća vam je sto TOSK dolazi ovo kolo da se malo iščupate.

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 18 avg 2017, 16:54

sviunapad1010 WroteColon
drakensang WroteColonVelezu se izgleda delegiraju sudije iskljucivo i samo iz TK.. Ima li igsje vise sudija osim tamo?

Koliko ima ekipa sa TK u ligi malo imamo sudija.

Ne razumijem ovu konstataciju, nije vas u ova 2 kola nijedan sudija oštetio.

Sreća vam je sto TOSK dolazi ovo kolo da se malo iščupate.

Nije drug, lose smo igrali i necu nikad bit pi*ka i vadit se na sudije. Ali cinjenica je da je svima u Vrapcicima i vise nego povoljno sudjenje, dok mi na strani ta 7 faulova 4 zuta dobijemo. A realno, najneagresivnija smo ekipa u ligi i ni po kojem parametru ne zasluzujemo da za svaki prvi start dobijemo zuti, dok protivnik igra bas grubo i to se tolerise. Necu da bude da se vadim na sudije, jer je to sve ovdje "normalno", da se navlaci za domacina i sl, ali mi malo bodu oci dvostruki arsini, jer je Olimpik ovdje imao idealno sudjenje, nijedan faul nam nije sviran u 30m od njihovog gola, a bas su nas ubili. Doduse, ubili su i igrom tako da .. Jest, steca je pa nam novajlija dolazi, valjda cemo se iscupat:

Velez - Tosk 1 - Nadam se iskreno da cemo proradit konscno, red je da naplatimo one promasaje iz Gracanice.

Sloga - Jedinstvo 1 - Puno kvalitetnija Sloga, sve osim ciste pobjede bez primjenog gola, iznenadjenje.

Iskra - Travnik 1 - Mislim da Iskra ovdje moze do bodova, Travnik je dosta drukciji tim nego prosle sezone ali siurno da ce bit tvrda utakmica. 1-0.

Metalleghe - Zvijezda X - Zvijezda nesumnjivo kvalitetnija, ali mislim da ce, uz domacinsko sudjenje, u Gradacac s jednim bodom. Za mene vrlo pozitivno iznenadjenje i sve najbolje Zvijezdi u nastavku prvenstva.

Bosna - Slaven 1 - Sigurno otvorrna utakmica, meni licno jedna od ugodnijih sredina za gostovanje, uvijek lijep prijem ali ovaj put ocekujem relativno laganu pojbedu Bosne.

Rudar - Orasje X - Dvije klasicne prvoligaske ekipe, skupljanje bodova do polusezone onda zakulisne radnje. Postavit ce Neretljak ovdje bunker, pa mi je X najrealniji.

Capljina - Bratstvo 1 - Dvije ekipe koje su u dobrim odnosima, gledajuci proslogodisnji duel u Gracanici kad je Sadikovic odmarao pola tima, a Capljina odnijela puni plijen. Domacinsko sudjenje - 1 pa ce bit refanja u drugoj polusezoni kako kome trebalo.

Igman - Olimpik 2 - Srag mi je Igman ali Mirza je stari lisac, a obzirom da me Igman nije impresionirao , ide dvica ko u sefu. 0 2.
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

SejoKejdura
Kontakt:

PostPostao/la SejoKejdura » 18 avg 2017, 17:40

Igman - Olimpik X2
Sigurica.

Velež - TOŠK X
Prvi bod i to sa stilom.

Iskra - Travnik 2
Iskra ne moze dati dol Travniku. Jaka fizicki ekipa i pametna, napred nisu jaki ali dat ce ga slucajno (iskusno), kao Rudar u TOŠK-u.

Sloga S.H. - Jedinstvo 1
7:0

Čapljina - Bratstvo X
Utakmica bez sansi.

Bosna - Slaven 1
3:0.

Metalleghe - Zvijezda 1

Rudar - Orašje 1
Rudar ve to sa 1 razlike, na guzove.
TŽV !!!

Mramic
Kontakt:

PostPostao/la Mramic » 19 avg 2017, 13:28

Cini mi se da Jedinstvo igra sutra sa Citijem??
SN96

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 19 avg 2017, 13:38

Mramic WroteColonCini mi se da Jedinstvo igra sutra sa Citijem??

Da
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 19 avg 2017, 17:39

Joj oranice u Jajcu, ovdje dream team dunjaluka ne može razvit bilo kakvu igru. Definitivno treba zabranjivati igranje na ovakvim "stadionima".
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Enigma i 11 gostiju.