1. liga FBiH 2017/2018 - 5. kolo

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 31 avg 2017, 19:00

MAGIRUS WroteColoncapljina orasje 2 cista

Nema tu dvojke ni za 300 godina proslu sezonu kad je u ORasju trebalo Čapljini ovi ih u zadnjim minutama dobili, Orasju bespotrebni bodovi dok su Capljini bili preko potrebni za opstanak tako da kec ko munara!

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 01 sep 2017, 20:42

HAHAHAHAHAHAHAHAHA :rol: :rol: :rol: :crazy: :crazy: :rol: Sloga City.

slika
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 02 sep 2017, 10:31

Elvedin ne mora ni doći na stadion. Može sa balkona svoje kuće suditi tekmu :rol: :urnebes:
Koja smijurija i cirkus od saveza :sick: :guz:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

theboss_RD07
Kontakt:

PostPostao/la theboss_RD07 » 02 sep 2017, 11:11

Vec je prosle sezone jedan iz Tuzle sudio Slogi. Ja kad sam govorio meni su se smijali i govorili kako Tuzla nema veze sa S. Hanom :rol:
Nique la Police

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 02 sep 2017, 15:18

Iskra - Slaven 1
Iskra dobija Slavena glat.

Igman - TOŠK X2
Mislim da će bit teška utakmica ali navijački x2. Oba tima će sutra grist za pobjedu.

Rudar - Bosna 1
Mislim da Rudar ovo uzima da se iskupi navijačima za Orašje.

Zvijezda - Jedinstvo 1
Zvijezda uzima.

Sloga - Bratstvo 1
Sloga uzima.

Velež - Travnik 1
Velež upisuje nova 3 boda, Travnik neugodno iznenađenje ove godine, šta se dešava s njima?

Čapljina - Orašje X
Mislim da bi mogao X ovdje da bude.

Metalleghe - Olimpic X2
Olimpic ide po bodove u Jajce, mislim da može doći do njih.
TŽV!

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 02 sep 2017, 22:49

theboss_RD07 WroteColonVec je prosle sezone jedan iz Tuzle sudio Slogi. Ja kad sam govorio meni su se smijali i govorili kako Tuzla nema veze sa S. Hanom :rol:

Upravo protiv Bratstva je prošle sezone bio sudac iz Tuzle sa Simin hanom ka smo igrali. A to su pojedini Tuzlaci opravdavali kao nema veze to a kada im je upoređeno sa Slobodom i da li bi im smetalo da im sudi sudac iz istog grada protiv ekipe kod koje igraju nisu se više javljali :rol:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 03 sep 2017, 10:37

Al kako je to moguce , ja jos nikad nisam vidio da Bosni sudi neko iz Visokog il Rudaru iz Kaknja , mozda se furaju da su metropola pa ono ko nece uticat na igru sudija iz istog grada ko i klub , mislim njesra u bezi ove Sloge stvarno vise. Doveli su eto igrace , prico je svasta debeli najbolja ekipa , ja mislio samljece sve , kad tamo sudije iz TZ nije ni 5 kola proslo
UHLJEBLJENA UPRAVA NAPOLJE!!!

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 03 sep 2017, 10:42

paulus WroteColonAl kako je to moguce , ja jos nikad nisam vidio da Bosni sudi neko iz Visokog il Rudaru iz Kaknja , mozda se furaju da su metropola pa ono ko nece uticat na igru sudija iz istog grada ko i klub , mislim njesra u bezi ove Sloge stvarno vise. Doveli su eto igrace , prico je svasta debeli najbolja ekipa , ja mislio samljece sve , kad tamo sudije iz TZ nije ni 5 kola proslo

Iz Visokog ce biti sudija kad se mirnim ili nasilnim putem odvojimo od Zenice. Pored njih ne moze proci da je Kolina osobno iz Visokog. :lol:

Joj kakva ce kaljuza biti na Vardi. :facepalm: Ne valja teren u julu a kamoli nakon ovolike kise. :thumbdown: Umanjit ce i posjetu, drasticno ce umanjiti.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 03 sep 2017, 12:32

Danas ce se vaterpolo igrati kakva je situacija. Kod nas sve naopako glavni uslovi tribine, a tereni i u PL i u ovoj federalnoj 90% ledine.

MAGIRUS
Kontakt:

PostPostao/la MAGIRUS » 03 sep 2017, 14:14

spiska WroteColon

Nema tu dvojke ni za 300 godina proslu sezonu kad je u ORasju trebalo Čapljini ovi ih u zadnjim minutama dobili, Orasju bespotrebni bodovi dok su Capljini bili preko potrebni za opstanak tako da kec ko munara!

SPISKA zivi bili pa vidjeli

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 03 sep 2017, 17:14

Hahahahahahahahah.
Samo to imam reci na sudije u Siminom Hanu...
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 03 sep 2017, 18:22

Sisoju i djelatnicima NSFBIH najebem se matere i čitavog ženskog roda :opaopa:
Bolje i ne igrati ovaj cirkus od lige :sick:

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 03 sep 2017, 21:46

UHLJEBLJENA UPRAVA NAPOLJE!!!

7aprildomemoj

PostPostao/la 7aprildomemoj » 03 sep 2017, 22:14

"Kralj korida" :rol: :urnebes:

KonjicBOY
Kontakt:

PostPostao/la KonjicBOY » 04 sep 2017, 01:20

Maxi WroteColonIskra - Slaven 1 (2:1)
Mislim da će Iskra nakon pobjede kući protiv Travnika, nastaviti pobjeđivati na svom terenu i protiv Slavena, koji je ostao bez trenera nakon poraza od Zvijezde.
Igman - TOŠK 1 (2:1)
Još jedan duel novajlija gdje očekujem pobjedu domaćina, nakon značajne pobjede protiv kandidata za prvaka Olimpica. Tošk dolazi pun samopouzdanja nakon visoke pobjede protiv Čapljine i pokušat će ostvariti pozitivan rezultat, ali bodovi ostaju u Konjicu.
Rudar - Bosna X (1:1)
Može se slobodno reći derbi kola. Rudar dobro ušao u prvenstvo, osim kiksa na svom terenu protiv Orašja. Bosna je još uvijek bez poraza i tako će ostati i nakon ovog kola, prognoza X.
Zvijezda - Jedinstvo 1 (4:0)
Sjajan start Zvijezde u novu sezonu, još uvijek bez primljenog pogotka, a tako bi trebalo ostati i nakon ovog susreta. Za Zvijezdu bi ovo trebao da bude najlakši susret dosadašnjeg dijela prvenstva. Jedinstvo dobro igra na svom terenu, ali nema šta da traži u Gradačcu, gdje će igrači Zvijezde sigurno potvrditi bodove iz Živinica.
Sloga - Bratstvo 1 (3:1)
Sloga se sa još jednog gostovanja vratila bez bodova. Iako imaju dobru ekipu, igra nije na zadovoljavajućem nivou. Za protivnika će imati Bratstvo, koje sigurno ne dolazi sa bijelom zastavom i pokušat će doći barem do boda. Sloga ako želi nastaviti kandidaturu za prvo mjesto, mora pobjediti vrlo nezogodnu ekipu gostiju, tako da prognoziram 1.
Velež - Travnik 1 (2:0)
Travnik dolazi u Mostar popraviti svoje stanje na tabeli, ali Rođeni neće dopustiti rasipanje bodova na svom terenu.
Čapljina - Orašje X (1:1)
Čapljina nakon ubjedljivog poraza u Tešnju dočekuje vrlo neugodnu ekipu Orašja. Poznati su kao dobar domaćin, ali gosti predvođeni Neretljakom mogu doći do boda.
Metalleghe - Olimpic X (0:0)
Na Mračaju duel prošlosezonskih premijerligaša. Metalleghe nakon poraza u Bihaću, pred svojom publikom želi doći do pobjede, ali i Olimpic je dobra ekipa i dolazi pun samopouzdanja nakon pobjede protiv konkurenta za prvo mjesto. Isto kao i susretu sa Zvijezdom, očekuje se loš teren gdje obje ekipe neće moći razviti igru koju žele, tako da očekujem podjelu bodova.

Čovjek je pogodio 4 tačna rezultata + 2 tačna tipa. Skidam kapu :bow: :bow:
Samo zbog ljubavi prema BORDO boji !

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 04 sep 2017, 01:37

MAGIRUS WroteColon
spiska WroteColon

SPISKA zivi bili pa vidjeli

Drug sta sam ti rekao, pratim ligu mnogo igraca poznajem i sportskih radnika prosle godinekad je caoljina gostovala u orasju ovi izveli najjaci sastav. Tako sam znao da ce ih ovi zgazit kao sto sam i pisao.

theboss_RD07
Kontakt:

PostPostao/la theboss_RD07 » 04 sep 2017, 10:43

KonjicBOY WroteColon
Maxi WroteColonIskra - Slaven 1 (2:1)
Mislim da će Iskra nakon pobjede kući protiv Travnika, nastaviti pobjeđivati na svom terenu i protiv Slavena, koji je ostao bez trenera nakon poraza od Zvijezde.
Igman - TOŠK 1 (2:1)
Još jedan duel novajlija gdje očekujem pobjedu domaćina, nakon značajne pobjede protiv kandidata za prvaka Olimpica. Tošk dolazi pun samopouzdanja nakon visoke pobjede protiv Čapljine i pokušat će ostvariti pozitivan rezultat, ali bodovi ostaju u Konjicu.
Rudar - Bosna X (1:1)
Može se slobodno reći derbi kola. Rudar dobro ušao u prvenstvo, osim kiksa na svom terenu protiv Orašja. Bosna je još uvijek bez poraza i tako će ostati i nakon ovog kola, prognoza X.
Zvijezda - Jedinstvo 1 (4:0)
Sjajan start Zvijezde u novu sezonu, još uvijek bez primljenog pogotka, a tako bi trebalo ostati i nakon ovog susreta. Za Zvijezdu bi ovo trebao da bude najlakši susret dosadašnjeg dijela prvenstva. Jedinstvo dobro igra na svom terenu, ali nema šta da traži u Gradačcu, gdje će igrači Zvijezde sigurno potvrditi bodove iz Živinica.
Sloga - Bratstvo 1 (3:1)
Sloga se sa još jednog gostovanja vratila bez bodova. Iako imaju dobru ekipu, igra nije na zadovoljavajućem nivou. Za protivnika će imati Bratstvo, koje sigurno ne dolazi sa bijelom zastavom i pokušat će doći barem do boda. Sloga ako želi nastaviti kandidaturu za prvo mjesto, mora pobjediti vrlo nezogodnu ekipu gostiju, tako da prognoziram 1.
Velež - Travnik 1 (2:0)
Travnik dolazi u Mostar popraviti svoje stanje na tabeli, ali Rođeni neće dopustiti rasipanje bodova na svom terenu.
Čapljina - Orašje X (1:1)
Čapljina nakon ubjedljivog poraza u Tešnju dočekuje vrlo neugodnu ekipu Orašja. Poznati su kao dobar domaćin, ali gosti predvođeni Neretljakom mogu doći do boda.
Metalleghe - Olimpic X (0:0)
Na Mračaju duel prošlosezonskih premijerligaša. Metalleghe nakon poraza u Bihaću, pred svojom publikom želi doći do pobjede, ali i Olimpic je dobra ekipa i dolazi pun samopouzdanja nakon pobjede protiv konkurenta za prvo mjesto. Isto kao i susretu sa Zvijezdom, očekuje se loš teren gdje obje ekipe neće moći razviti igru koju žele, tako da očekujem podjelu bodova.

Čovjek je pogodio 4 tačna rezultata + 2 tačna tipa. Skidam kapu :bow: :bow:

Svaka cast :tokralju:
Nique la Police

Vijadukt
Kontakt:

PostPostao/la Vijadukt » 04 sep 2017, 11:43

Joj saopstenja navihaca Rudara. Sta je ono braco. :rol: :rol: kakve su ono droge :rol:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 04 sep 2017, 11:45

Vijadukt WroteColonJoj saopstenja navihaca Rudara. Sta je ono braco. :rol: :rol: kakve su ono droge :rol:

Kao neutralan za ne povjerovat
RSDVM 1922

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 04 sep 2017, 11:48

Hahahaha :urnebes: :lol:

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: 96BadBoy i 12 gostiju.