FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 08 jul 2017, 14:33

Pripremama FK Rudar na poznatoj kakanjskog vazdušnoj banji Ponijeri priključio se 22-godišnji Adin Čiva, nekadašnji junior FK Sarajevo.
Čiva je nastupao i za juniorsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine, a jedno vrijeme proveo je i u drugom timu Fortune Dusseldorf.
Protekle dvije sezone nastupao je za visočku Bosnu, a u Prvoj ligi Federacije upisao je ukupno 52 nastupa uz šest pogodaka i dvije asistencije.
Čiva će u Rudaru radit do ponedjeljak uz iskusnog kondicionog trenera Mirzu Demira, a tokom naredne sedmice potpisati i ugovor sa Kakanjcima.
Rudar bi do početka nove sezone Prve lige Federacije BiH trebao dobiti još nekoliko pojačanja, ali njihova imena za sada su u tajnosti.

Jel ko čuo za ovog, kakav je ?

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 08 jul 2017, 14:52

Po pisanju portala i ovih komšija OTPAD bosne v, vezni igrac koji od 60 utakmica ima 5-6 asistencija to je katastrofalni potez ljudi al me i ne čudi ovi potezi jer hoce da se konačno riješe Topalovica koji je magistar za tog derpea Čivu !!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 08 jul 2017, 15:09

Baš gledam otišao i Dizdarić

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 08 jul 2017, 23:56

I Top i Gafa su za ovog doktori.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 09 jul 2017, 19:01

Ma naši domaći bivši igrači su KLASE za ove današnje
...
Mogli su igrati gdje su htjeli ali ih ove lopine iz uprave izlagali do besviijesti.
Žali godina sto su gore ginuli gafa prka rambo hrusta evo sad Topalovic ti su momci zasluzili ovo sto sad ovi dobivaju ali oni nisu babini sinovi nemaju štela nisu dupelisci sad ispastaju a ovi kupe njihov kajmak.. brnjicani i ulizivaci u pakaše
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 10 jul 2017, 11:05

lokalpatriota je napisao/la:
amar009 je napisao/la: ...pozdrav za prave navujace rudara..to nije smrdo zuke tarik...
Zuke i Tarik nisu pravi navijači Rudara jel ?
nemoj mi matereti spominjati smetljara zuketa...hoces da ti dam snimak kada je mladost ulazila kako kod moce pjeva himnu mladosti...a sve to samo zato sto je bila bajda...a sada jos uvijek bi vise volio da mladost ispadne nego da rudar udje...jedina dvojica koji mrze mladost uz mandru i begovca su ova dvojisa smetljera...

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 10 jul 2017, 11:39

Ekipa kakanjskog Rudara je prvi dio priprema obavila u Kaknju u trajanju od dvije sedmice, a potom jučer otputovala na visinske pripreme na Ponijere gdje će ostati do ponedjeljka 10. jula 2017. godine.

Cilj mini visinskih priprema je da se momci u ekipi što bolje upoznaju i da još više rade na fizičkoj spremi. Ekipu će na Ponijerima pripremati trofejni kondicioni trener Mirza Demir.

Rudar se nakon nekoliko neuspješnih pokušaja ulaska u Premijer ligu Bosne i Hercegovine odlučio za projekat ''Domaćeg, podmlađenog Rudara'', pa su tako u zeleno-crni dres vratili ''odbjegle'', talentovane kakanjske igrače koji su ponikli na stadionu Pod Vardom.

Najzvučnija pojačanja zeleno-crnih u novoj sezoni će biti Omer Musić (Mladost DK), Ibrahim Hrvat i Belmin Čehajić (Bosna Visoko), Vahidin Čaluk (Bosna Sema) i Mirza Kovač (Metalleghe).

Kovač je u izjavi za SportSport.ba kazao kako je atmosfera u taboru Rudara sjajna i kako je projekat domaćeg podmlađenog Rudara ono što ga je privuklo na povratak u dres ovog kluba. "Prije nekoliko godina sam napustio Rudar, nastupao za Metalleghe BSI i Mladost, a sada sam ponovo tu. Prepoznao sam jedan fin projekat koji radi trenutna Uprava Rudara i upravo je to razlog što sam ponovo pristupio ovoj ekipi. U ekipi je nekoliko novih igrača, ali dosta njih od ranije poznajem tako da sam sjajno primljen u ekipu. Nije bila potrebna neka posebna adaptacija. Svi dobro radimo na treninzima i djelujemo kao porodica tako da nije bilo problema. Siguran sam da ćemo uz dva do tri pojačanja igrati bitnu ulogu i u predstojećoj sezoni Prve lige Federacije BiH'', rekao je Mirza Kovač i dodao da je imao još nekoliko ponuda drugih klubova:

''Imao sam nekoliko ponuda iz Premijer lige BiH, ali i priliku da ostvarim jedan inostrani angažman, ali sam se odlučio na povratak u Rudar kako bi pomogao Upravi u ostvarenju zacrtanih ciljeva. Vjerujem da uz ove igrače koji imaju premijeligašsko iskustvo možemo ostvariti dobre rezultate.''
Šta li je ljudima iz uprave cilj sa ovim projektom baš me interesuje,hoće podmlađeni i bolji Rudar.Jako me zanima kakva će igra bit tokom sezone,ne samo igra nego i rezultati

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 10 jul 2017, 11:45

emir123 je napisao/la:Ma naši domaći bivši igrači su KLASE za ove današnje
...
Mogli su igrati gdje su htjeli ali ih ove lopine iz uprave izlagali do besviijesti.
Žali godina sto su gore ginuli gafa prka rambo hrusta evo sad Topalovic ti su momci zasluzili ovo sto sad ovi dobivaju ali oni nisu babini sinovi nemaju štela nisu dupelisci sad ispastaju a ovi kupe njihov kajmak.. brnjicani i ulizivaci u pakaše
Slažem se, žalosno je šta su Gafi uradili, momak je ginuo na terenu, ne samo Gafi već i ovim što si ih nabrojao. Danas je frizurica najbitinija, većinu igrača možeš vidjeti kako puše nargilu, "opuštaju se", a na terenu da Bog sačuva...

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Migu » 10 jul 2017, 12:38

'ta ce Kakanj
lokalpatriota je napisao/la:Ekipa kakanjskog Rudara je prvi dio priprema obavila u Kaknju u trajanju od dvije sedmice, a potom jučer otputovala na visinske pripreme na Ponijere gdje će ostati do ponedjeljka 10. jula 2017. godine.

Cilj mini visinskih priprema je da se momci u ekipi što bolje upoznaju i da još više rade na fizičkoj spremi. Ekipu će na Ponijerima pripremati trofejni kondicioni trener Mirza Demir.

Rudar se nakon nekoliko neuspješnih pokušaja ulaska u Premijer ligu Bosne i Hercegovine odlučio za projekat ''Domaćeg, podmlađenog Rudara'', pa su tako u zeleno-crni dres vratili ''odbjegle'', talentovane kakanjske igrače koji su ponikli na stadionu Pod Vardom.

Najzvučnija pojačanja zeleno-crnih u novoj sezoni će biti Omer Musić (Mladost DK), Ibrahim Hrvat i Belmin Čehajić (Bosna Visoko), Vahidin Čaluk (Bosna Sema) i Mirza Kovač (Metalleghe).

Kovač je u izjavi za SportSport.ba kazao kako je atmosfera u taboru Rudara sjajna i kako je projekat domaćeg podmlađenog Rudara ono što ga je privuklo na povratak u dres ovog kluba. "Prije nekoliko godina sam napustio Rudar, nastupao za Metalleghe BSI i Mladost, a sada sam ponovo tu. Prepoznao sam jedan fin projekat koji radi trenutna Uprava Rudara i upravo je to razlog što sam ponovo pristupio ovoj ekipi. U ekipi je nekoliko novih igrača, ali dosta njih od ranije poznajem tako da sam sjajno primljen u ekipu. Nije bila potrebna neka posebna adaptacija. Svi dobro radimo na treninzima i djelujemo kao porodica tako da nije bilo problema. Siguran sam da ćemo uz dva do tri pojačanja igrati bitnu ulogu i u predstojećoj sezoni Prve lige Federacije BiH'', rekao je Mirza Kovač i dodao da je imao još nekoliko ponuda drugih klubova:

''Imao sam nekoliko ponuda iz Premijer lige BiH, ali i priliku da ostvarim jedan inostrani angažman, ali sam se odlučio na povratak u Rudar kako bi pomogao Upravi u ostvarenju zacrtanih ciljeva. Vjerujem da uz ove igrače koji imaju premijeligašsko iskustvo možemo ostvariti dobre rezultate.''
Šta li je ljudima iz uprave cilj sa ovim projektom baš me interesuje,hoće podmlađeni i bolji Rudar.Jako me zanima kakva će igra bit tokom sezone,ne samo igra nego i rezultati

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 11 jul 2017, 12:38

DA SE NIKAD NE ZABORAVI

:plac: SREBRENICA 1995 - 2017 :plac:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 12 jul 2017, 13:47

Prvo kolo Rudar igra kod kuće. Protivnik je Bratstvo Gračanica, sezona počinje 5/6. 8.

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 12 jul 2017, 14:40

I Kolo: RUDAR - Bratstvo
II Kolo: Tošk - RUDAR
III Kolo: RUDAR - Orašje
IV Kolo: Travnik - RUDAR
V Kolo: RUDAR - Bosna
VI Kolo: Iskra - RUDAR
VII Kolo: RUDAR - Slaven
VIII Kolo: RUDAR - Velež
IX Kolo: Čapljina - RUDAR
X Kolo: RUDAR - Igman
XI Kolo: Sloga - RUDAR
XII Kolo: RUDAR - Metalleghe
XIII Kolo: Zvijezda - RUDAR
XIV Kolo: RUDAR - Jedinstvo
XV Kolo: Olimpik - RUDAR

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 12 jul 2017, 15:03

Dzenan Durak stigao u Kakanj.
Begi dovedi nekog koji je igrao bar čitavih 90 minuta u prošloj sezoni SVE ISTROŠENE I ONE KOJI nisu odigrali ni citave utakmice u prošloj sezoni dovodis..
Kovač nema poluvrijeme
Čiva nema 30 minuta
Omer igrao nastimane utakmice i to ukupno 60,70 minuta.
Čeha rezerva 70% utakmica bio
Durak promijenio klubova a nigdje nije igrao 3 utakmice ukupno.
Jel se svjesno ide na GRCEVITU BORBU ZA OPSTANAK!??? :facepalm:
Svakako nas niko više gledat ne moze u ovoj smrdljivoj ligi a ovaj bikonja dovodi igrače koji nisu ni prismrdili prvoj postavi u prethodnim sezonama :o!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 13 jul 2017, 19:32

Subota turnir Galib Mujcic derbi
Rudar-Mladost vidjet ćemo kolko ko može i koji je krajnji domet ove limitirane ekipe Rudara.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 14 jul 2017, 21:30

danas pijem kafu sa zahirom i pajdom i kazu kako bi njih najradije izbrisali iz rudara...mislim kao da nisu nikada bili tu...a domaci rudar vec ima 5 standardnih stranaca i plus doci ce golman...kome lazu smetljari mandra i begovac...krivo mi je sto sutra mladost igra u kombinovanovan sastavu...p..i ga begi i mandra...

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 15 jul 2017, 11:59

amar009 je napisao/la:danas pijem kafu sa zahirom i pajdom i kazu kako bi njih najradije izbrisali iz rudara...mislim kao da nisu nikada bili tu...a domaci rudar vec ima 5 standardnih stranaca i plus doci ce golman...kome lazu smetljari mandra i begovac...krivo mi je sto sutra mladost igra u kombinovanovan sastavu...p..i ga begi i mandra...
NE TREBA ČUDITI NIŠTA!!!
SVE BIH BEGI IZBRISAO DA MOZE ALI QURAC NE MOŽE TO NJEGA NAJVISE BOLI!!
Prijateljske tekme su jedno prvenstvene drugo!
Da se broje prijateljske mi bih smo bili u ligi šampiona.
Vidjet ćemo kad krene prvenstvo svima smo stali na žulj ima da ga pušimo lagano.
A i doveli smo sve sami šljam od igrača koji su imali mizernu minutažu ili nisu uopšte igrali u svojim klubovima (Omer,Čiva Durak, Kova .Čeha svi su BRALI minute s klupe ili sa tribina )
Čujem da bih Ratko Dujkovic trebao doći ali nije nasjeo na begijeve lovačke priče.
Danas sam u Sarajevu trebao bih doći na drugo poluvrijeme ali ako Mladost igra s juniorima netreba ni ići!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 16 jul 2017, 10:09

Rudar-Mladost Doboj Kakanj 4-1
Rudar-Rudar Breza 2-0
A uu pm jaki smo ko NATO :rol: :rol: :rol:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 17 jul 2017, 14:06

Ratko Dujković (34) novi golman Rudara

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 17 jul 2017, 14:13

lokalpatriota je napisao/la:Ratko Dujković (34) novi golman Rudara
IZGLEDA RUPA KO I NIKOLIĆ ŠTO JE BIO!!
Bitno je pare uzet od vola!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 18 jul 2017, 10:55

emir123 je napisao/la:
lokalpatriota je napisao/la:Ratko Dujković (34) novi golman Rudara
IZGLEDA RUPA KO I NIKOLIĆ ŠTO JE BIO!!
Bitno je pare uzet od vola!
cim sakupe koju milju maraka dodje stranac...a sta je sa domacim i mladim rudarem...opet ce igrati 5-6 stranaca...najveci lopovi begi, mandra i ovaj njihov piun zaimovic...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BatistutA19 i 22 gosta.