FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 14 maj 2017, 07:15

studeni je napisao/la:Al zato je slijedece kolo 2 u Kaknju. Znaci u pravu si,, cilj je samo kako shebat Visoko. Ima neko losiji odnos nego mi sa TK
100 % dzaba
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 maj 2017, 14:41

paulus je napisao/la:
studeni je napisao/la:Al zato je slijedece kolo 2 u Kaknju. Znaci u pravu si,, cilj je samo kako shebat Visoko. Ima neko losiji odnos nego mi sa TK
100 % dzaba
@paulus jel jos misliš da će Sloga u PL?

Sad je jasno sve što sam pisao ranije Bosna ili GOSK ko više plati Kaknju ulazi. Znat ćemo iduće kolo putnika u PL.

Pogotovo i Veležu treba bar bod iz Visokog da se osiguraju 100%.

Po svemu sudeći GOSK ulazi u PL, a Kakanj lovu i to i za ulazak u PL i za ispadanje jer Jedinstvo ako ne završi bodove protiv Sloge danas ili protiv Rudara predzadnju ispadaju. Jedinstvo nema trenutno kvalitet po meni da sa ovih gostovanja uzme igrom bodove vidjeti ćemo ima li para.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Vijadukt » 14 maj 2017, 15:28

sviunapad1010 je napisao/la:
@paulus jel jos misliš da će Sloga u PL?

Sad je jasno sve što sam pisao ranije Bosna ili GOSK ko više plati Kaknju ulazi. Znat ćemo iduće kolo putnika u PL.

Pogotovo i Veležu treba bar bod iz Visokog da se osiguraju 100%.

Po svemu sudeći GOSK ulazi u PL, a Kakanj lovu i to i za ulazak u PL i za ispadanje jer Jedinstvo ako ne završi bodove protiv Sloge danas ili protiv Rudara predzadnju ispadaju. Jedinstvo nema trenutno kvalitet po meni da sa ovih gostovanja uzme igrom bodove vidjeti ćemo ima li para.
Jarane, da ti brat nesto kaze. Mozemo mi Kakanjcima otvoriti novu elektranu oni nam nece pomoci. Posto vidim da nisi upoznat sa nasim dobro susjedskim odnosima, jos da ti brat kaze da je zadnje ispadanje Bosne bilo tako sto su nam trebali bodovi u Kaknju ili da Banovici ne pobijede u Tuzli. Znas sta se desilo? Banovici osvojili prve bodove u Tuzli a nas Kakanj dobio glat i smijali nam se u facu.

Dakle, njihovo postenje i obraz odlucuju. Pusti ti Bosnu i Eure.
Zato ziv ti meni bio al okani se predikcija oko Bosne jer fulas iznova i iznova.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 maj 2017, 15:34

Vijadukt je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
@paulus jel jos misliš da će Sloga u PL?

Sad je jasno sve što sam pisao ranije Bosna ili GOSK ko više plati Kaknju ulazi. Znat ćemo iduće kolo putnika u PL.

Pogotovo i Veležu treba bar bod iz Visokog da se osiguraju 100%.

Po svemu sudeći GOSK ulazi u PL, a Kakanj lovu i to i za ulazak u PL i za ispadanje jer Jedinstvo ako ne završi bodove protiv Sloge danas ili protiv Rudara predzadnju ispadaju. Jedinstvo nema trenutno kvalitet po meni da sa ovih gostovanja uzme igrom bodove vidjeti ćemo ima li para.
Jarane, da ti brat nesto kaze. Mozemo mi Kakanjcima otvoriti novu elektranu oni nam nece pomoci. Posto vidim da nisi upoznat sa nasim dobro susjedskim odnosima, jos da ti brat kaze da je zadnje ispadanje Bosne bilo tako sto su nam trebali bodovi u Kaknju ili da Banovici ne pobijede u Tuzli. Znas sta se desilo? Banovici osvojili prve bodove u Tuzli a nas Kakanj dobio glat i smijali nam se u facu.

Dakle, njihovo postenje i obraz odlucuju. Pusti ti Bosnu i Eure.
Zato ziv ti meni bio al okani se predikcija oko Bosne jer fulas iznova i iznova.
Ja sam i napisao da po svemu sudeći ulazi GOSK to je 99% tako da ne vidim kako prozivam Bosnu. Pošto je tako kako je ne nadajte se PL. Jedino u slučaju da GOSK neće ali znati će se puno bolje iduće kolo. Pozdrav
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Vijadukt » 14 maj 2017, 16:25

Sve i da bude ovako, sto je pretpostavka, zasto mi ne bi pobijedili sve do kraja?

Kako god sve je u nasim rukama, ne zavisimo ni od koga.

Ako je ko zasluzio onda je Bosna. Samo treba pogledati ko je najduze bio prvi i koga se otpisuje od prvog kola, za sada bezuspjesno otpisuje.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Gusar1995 » 15 maj 2017, 18:09

Poštovani navijači, simpatizeri i poštovaoci Fudbalskog kluba „Rudar“ Kakanj i njegove 97 godina duge i svijetle tradicije sjajnih rezultata,cijenjeni kakanjski i bosanskohercegovački ljubitelji sporta u njegovom iskonskom obliku utemeljenom u fer i korektnom nadmetanju i odmjeravanju umijeća i vještina na sportskom polju, dobri ljudi koji sport promišljate i promatrate kroz prizmu morala, poštenja, etike i pravde,

obraćamo vam se
Proglasom o sportu radi sporta

a povodom velike nepravde, kriminala, namještaljki, štimaljki, podmetanja i prevara koje su se sručile na Fudbalski klub „Rudar“ Kakanj.

Svi koji su pratili nekoliko posljednjih utakmica kakanjskog „Rudara“ svjedočili su pravom teatru apsurda u režiji krovnog nogometnog saveza, sudija, delegata...
Smicalice, smišljeno sjeckanje igre, penali, žuti kartoni, sve bez ikakvog razloga i utemeljenja samo su dio unaprijed pripremljenog i osmišljenog scenarija planiranog u centralnom komitetu Nogometnog saveza BiH, a sve sa ciljem da se dirigovanim i nemoralnim radnjama zaustavi „Rudar“ na svom putu ka premijerligaškom statusu.

Bilo je i nečasnih poteza i radnji od strane određenih klubova, a puno podlije i nemoralnije nastupio je Nogometni savez BiH i Federalni savez BiH koji se svim raspoloživim nečasnim metodama potrudio i založio da Kakanj kao jedan mali grad sa 39.000 stanovnika ne dobije još jednog premijerligaša.

Nečasne poteze pojedinih klubova Savez je tolerisao, ali i vješto iskoristio da baci mamac među klubove i da se oni međusobno optužuju i obračunavaju. Savez je vješto ispucao loptu iz svog šesnaesterca, a klubovi su kao mala djeca svi potrčali za daleko ispucanom loptom dok je Savez leđima oslonjen na stativu drijemao, listao novine i pripremao svoju režiju završnice, te je povremeno očinski tapšao klubove izražavajući im podršku, a kontra onog drugog, i tako redom, da zavadi, da sebe kamuflira i da uz to nijemo promatra kako neki klubovi plaćaju sudije da im pomognu, neki da im se sudi pošteno, dok neki kukaju i leleću na ove druge...

Dakle, najveći i najpodliji krivac u ovoj priči je Nogometni savez BiH i Federalni savez BiH .

Jasni su i razlozi. Savezu ne odgovara da dva nogometna kluba iz Kaknja nastupaju u premijerligaškom takmičenju. A u svemu tome izgubio se sport, nogomet, fer i poštena igra...

Svako zlo donese i neko dobro. Kao reakcija na dirigirano i orkestrirano podmetanje kojim se želi spriječiti da Kakanj ima dva nogometna premijerligaša, na sceni je do izražaja došao i sve će više biti izraženiji nesvakidašnji trend prkosa navijača nepravdi u sportu.

Radi se o masovnoj, velikoj, snažnoj podršci voljenom klubu. Zato se na stadionu „Rudara“ na utakmici sa višedecenijskim rivalom visočkom „Bosnom“ okupi više navijača nego na nekim premijerligaškim utakmicama. Razlog je jednostavan, Premijer liga je tamo gdje je srce, taman da je to posljednji ligaški status i takmičenje iz kojeg se ne može ispasti.

Zato ćemo mi nastaviti bodriti svoj voljeni klub redovno dolazeći na utakmice. Uživat ćemo u nogometu, propagirati i slaviti sport, gromoglasno navijati, podizati zastave, djecu učiti pravim vrijednostima...

A vi, čelnici Nogometnog saveza BiH Fedralnog saveza BiH , nastavite se dičiti Premijer ligom i osluškujte kako na (polu)praznim stadionima (čast izuzecima) odzvanja svaki udarac lopte. Na nekim od tih utakmica možete vršiti i svoje redovne kontrole brojeći stolice i slično, obzirom da tribine nekih stadiona izgledaju identično i u novogodišnjoj noći, i na prvomajski praznik i u vrijeme premijerligaške utakmice.

Ali znajte, srce je tamo gdje često nema ni stolica, ali ima sporta, nema svečane lože, ali pljušte aplauzi, nema natkrivenih tribina, ali ima nogometne slasti čak i ispod kišobrana...

Zato pozivamo sve kakanjske ljubitelje sporta, sve navijače „Rudara“, sve one koji sanjaju sport bez kriminala da i dalje snažno pokazujemo našu ljubav prema voljenom klubu.

Naša poruka je jasna: Premijer liga je tamo gdje je srce, Premijer liga nije tamo gdje odredi Nogometni savez BiH i Federalni savez BiH.

Navijači Fudbalskog kluba „Rudar“ Kakanj

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 16 maj 2017, 11:32

Hocel bit sportska 2 Gosku. Bice kesa za vasu upravu , plus bonus sjebete Visoko.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 16 maj 2017, 13:47

paulus je napisao/la:Hocel bit sportska 2 Gosku. Bice kesa za vasu upravu , plus bonus sjebete Visoko.


Nema od toga nista slobodno stavi 1 X.Svi su razocarani sta se desavalo poslednjih 3-4 kola.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 16 maj 2017, 14:50

kakanjac62 je napisao/la:
paulus je napisao/la:Hocel bit sportska 2 Gosku. Bice kesa za vasu upravu , plus bonus sjebete Visoko.


Nema od toga nista slobodno stavi 1 X.Svi su razocarani sta se desavalo poslednjih 3-4 kola.
Jarae ova liga je katastrofa , stvarno nevjerovatna , imas 16 klubova i to je namjesteno da se svi grcevito bore i ono sto ne otme savez kupuju cast izuzetcima . ¸Uzima te savez i onda oni odlucuju oces uc il neces. Ja i dalje mislim da je sisoje iskesiro da bude prvi na kraju jer sljedece sezone ce bit teze, Ispadanje 5 klubova ejjj gdje to ima , kamara 2 liga sva **** sela , ma ukidaj to napravi maksimalno dvije lige po 12 druge i selendre nek igraju kantonalnu. Najsmjesniji savez inace sve na federalnoj razini u sportu je ocaj. Ne moze niko marke ulozit u infrastrukturu jer oni nisu u stanju nac sponzora , nije ba 7 liga 1 liga Federacije, smanji je namjesti da ispadaju 2 i bice kvalitetna ko i PL.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 17 maj 2017, 13:17

GOŠK ULAZI 100%!!!
Bosna V i Sloga SU DVIJE NAJLOŠIJE ekipe koje su gostovale u Kaknju.
Čak je Orašje više pokazalo i od visocana i od SH.
Lično nakon svih prozivki pogotovo na onoj stranici PRVA LIGA FEDERACIJE ne bih volio da komšije udju.
A VALA NITI zaslužuju nemaju ni e od ekipe.
ŠTETA ŠTO SMO MI PROSULI PUNO BODOVA DO SADA BI BILI ZVANICNO SAMPIONI A DO TOGA IZGLEDA CEMO SE DUGO DUGO NACEKATI..NAŽALOST. .
pozdrav!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 18 maj 2017, 00:54

emir123 je napisao/la:GOŠK ULAZI 100%!!!
Znači, GOŠK će nas dobiti u Kaknju? Sumnjam.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la studeni » 18 maj 2017, 06:39

L' Imperator je napisao/la:
emir123 je napisao/la:GOŠK ULAZI 100%!!!
Znači, GOŠK će nas dobiti u Kaknju? Sumnjam.
Pa gdje ce vam vece zadovoljstvo nego da shebete Visoko! ;)

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 18 maj 2017, 07:55

emir123 je napisao/la:GOŠK ULAZI 100%!!!
Bosna V i Sloga SU DVIJE NAJLOŠIJE ekipe koje su gostovale u Kaknju.
Čak je Orašje više pokazalo i od visocana i od SH.
Lično nakon svih prozivki pogotovo na onoj stranici PRVA LIGA FEDERACIJE ne bih volio da komšije udju.
A VALA NITI zaslužuju nemaju ni e od ekipe.
ŠTETA ŠTO SMO MI PROSULI PUNO BODOVA DO SADA BI BILI ZVANICNO SAMPIONI A DO TOGA IZGLEDA CEMO SE DUGO DUGO NACEKATI..NAŽALOST. .
pozdrav!
hahaha a postenje ovo ono neki dan u sportu sport .ba , nista . I ako je Bosna tako losa kako je najduze kola troduplo of drugih prva . Desi se losa tekma al i sa tom losom ,penalom ste nas dobili . ni vi u Visokom nista niste pokazali aman a nama nije trebo penal kolko se sjecam ,Gosk nis nije bolji ima samo vas da kupe i usput mrzite nas ,pa naka druga opravdanja trazite eto losa Bosna i Gosk ide Orasju i oni ce im pustit , osim naravno ako se ne obistini da sisoje sve pokupuje. Sve ove ekipe u vrhu su u 5 deka ovih prvih 5. Vama komsije sretno , makar im uzmite masu para.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 18 maj 2017, 10:13

paulus je napisao/la:
emir123 je napisao/la:GOŠK ULAZI 100%!!!
Bosna V i Sloga SU DVIJE NAJLOŠIJE ekipe koje su gostovale u Kaknju.
Čak je Orašje više pokazalo i od visocana i od SH.
Lično nakon svih prozivki pogotovo na onoj stranici PRVA LIGA FEDERACIJE ne bih volio da komšije udju.
A VALA NITI zaslužuju nemaju ni e od ekipe.
ŠTETA ŠTO SMO MI PROSULI PUNO BODOVA DO SADA BI BILI ZVANICNO SAMPIONI A DO TOGA IZGLEDA CEMO SE DUGO DUGO NACEKATI..NAŽALOST. .
pozdrav!
hahaha a postenje ovo ono neki dan u sportu sport .ba , nista . I ako je Bosna tako losa kako je najduze kola troduplo of drugih prva . Desi se losa tekma al i sa tom losom ,penalom ste nas dobili . ni vi u Visokom nista niste pokazali aman a nama nije trebo penal kolko se sjecam ,Gosk nis nije bolji ima samo vas da kupe i usput mrzite nas ,pa naka druga opravdanja trazite eto losa Bosna i Gosk ide Orasju i oni ce im pustit , osim naravno ako se ne obistini da sisoje sve pokupuje. Sve ove ekipe u vrhu su u 5 deka ovih prvih 5. Vama komsije sretno , makar im uzmite masu para.

Ma koliko se to para moze uzet .Pa oni da imaju toliko para vec bi osigurali davno to prvo mjesto .Ma dajte pustite se tih gluposti I mase para .Gosk ni u snu ne moze kupit utakmicu u Kaknju .Ako je kupe to ce biti bas masa para ,a oni te pare nemaju .Ne vjerujem da se Rudar moze kupit I da proda utakmicu .Jedino sta ispod stola da poneki igrac uzme kakvu sicu ali onda se zna napolje iz Rudara .Koliko sam upoznat sa situacijom u I oko Rudara nema od toga nista .Ako pobijede u Kaknju znaci da su bolji .Rudar je vec izgubio dosta bodova u Kaknju ali nikom nije prodao a niko nije ni htio da kupi jer je bilo rano .Nemojte pisat I pricat o Kupovini u kaknju .Rudar nije spao na tu sicu.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 18 maj 2017, 12:15

Živi bili pa vidjeli.
Gosk sigurno ima više novca od nas i bojim se da će i sudija Bojo(KISELJAK :hmmmmm: ) utjecati na konacni ishod meča.
kakanjac62 nemam pojma kolko pratis ovu ligu federacije NIKO NIJE NA POSTEN NAČIN USAO U PREMIER LIGU.
Čak smo i mi sezonu 2006/2007 pokušali POŠTENO uci i POVALE nas pred zadnje kolo u Livnu.
SLUCAJNO SAM BIO NA TOJ UTAKMICI ;)
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 18 maj 2017, 15:59

emir123 je napisao/la:Živi bili pa vidjeli.
Gosk sigurno ima više novca od nas i bojim se da će i sudija Bojo(KISELJAK :hmmmmm: ) utjecati na konacni ishod meča.
kakanjac62 nemam pojma kolko pratis ovu ligu federacije NIKO NIJE NA POSTEN NAČIN USAO U PREMIER LIGU.
Čak smo i mi sezonu 2006/2007 pokušali POŠTENO uci i POVALE nas pred zadnje kolo u Livnu.
SLUCAJNO SAM BIO NA TOJ UTAKMICI ;)
Sjecam se te utakmice a navodno se po gradu pricalo da je sve dogovoreno .Sve razumijem samo mislim da Rudar nije spao na to da pomaze Gosku I da I'm prodaje utakmicu .Jednostavno u to ne mogu da povjerujem.To da ce sudije biti na strani Goska u to ne sumnjam .To je jasno vec iz delegiranog sudije .Sta se moze tako je to ali ne bih volio da Rudar gubi cast I renome I daje Gosku bodove na neposten nacin .Ako to urade nek se yebu I neka tavore u Prvoj ligi narednih 20 godina.Ako prodaju utakmicu to I'm zelim od sveg srca.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 18 maj 2017, 17:04

Ma jarane uzet ce se dobre pare dolaze GOŠK onda jedinstvu ce trebat bit ce para i to u vrecama
Okrenut ce se cifre dobre
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 maj 2017, 13:07

Može li pitanje nekom BAŠ što prati rudar ja ga pratim a valjda ima još neko čini mi se IMPERATOR,
ODAKLE ONAJ BRNJO DA VODI sTRANICU ZVANICNU I DA SNIMA I POSTAVLJA armin bašić baso???Vidim na slikama kod Mirse da se momak udomacio KO DA NEMA NEKIH BIVSI IGRACA ILI LEGENDI KLUBA da im se da neka para da tim rukovode.
Ako je ovo istina sad ce reci DA RADE VOLONTERSKI dzematlijska posla.
Pa nije ni cudo sto nemozemo naprijed kad su brnje zauzele sve moguce pozicije.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 20 maj 2017, 17:52

Hocel bit novo saopstenje navijaca Rudara i postenju hahahaha, ja sramote sta se radi direktno na tv u. Valjda ste uzeli kesa dovoljno
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 20 maj 2017, 18:12

paulus je napisao/la:Hocel bit novo saopstenje navijaca Rudara i postenju hahahaha, ja sramote sta se radi direktno na tv u. Valjda ste uzeli kesa dovoljno
Ako izgube **** I'm pas mater .gdje gledas na tv

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mk1008, Nane17, nicaze95, simonknows, Zaniolo i 18 gostiju.