FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 21 jun 2017, 21:26

ahaha svaka čast haha a prvi mato ce pljuvat čim se pođe gubiti.
A o tim TRENERCICIMA ne treba diskutovat jedna riječ ih opisuje F U J!!!
Dali bi guzice samo da su gore i da pametuju a nisu napravili jednog jedinog igrača sto godina.
A nije ni čudo saba i trako nisu ni igrali premier ligu rezerve vjecite bile...kozlo i becir sirovine koje nemaju zajedno poluvrijeme za rudar ...pljuju jedne druge iza leđa što kažeš a kao dobri oni sa svima a pročitani ko bukvar idioti.
I oni se qurče nesta :facepalm:
KLOC DO KLOCA!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 22 jun 2017, 01:57

Samo nek' počnu ulagati u infrastrukturu, kad bi odmah ispali, nema veze!
#samoRudar #zauvijek

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 22 jun 2017, 02:48

Ma nema od toga nista .Probali ste mnogo puta sa domacim igracima I nikad nista .Donji dio tabele I borba za opstanak .To I'm je plafon.Dok se ne rijesi organizacija I rukovodstvo kluba kao I sponzori nista od toga .Rudar ko Rudar uvijek prodavanje magle .Ova sezona ce biti za zaborav a ako bog da I da se ispadne jer ovako ne ide .Kako cete naprijed kad imate te parasite kako ih zovete TRENERCICI I UVLAKACI Kakvi ba domaci igraci koji su to glupi fazoni ,a I tim igracima ce se opet obit o glavu nakon treceg kola kad I'm navijaci pocnu psovat mater I vrijedjat ih ,ali nisu oni krivi oni jednostavno nemaju kvalitet I ne mogu .Politika kluba je jedno a stvarnost je drugo .Kao sto rekoh to je isproban recept za neuspjeh vidjeli ste sami u proslosti .Na proljece potjera za pojacanjima da se opstane I da ljudi vade vruc krompir .

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 22 jun 2017, 14:12

L' Imperator ma sa ovom ekipom mi cemo glat vodit borbu za opstanak i to ćemo na polusezoni vrlo jasno znati jer ce se u vrecama pare nositi i davati za pojačanja a nisu ni svjesni kolko ce liga biti jaka i da smo sa ovom ekipom GLAT U DRUGOJ LIGI CENTAR!
Možda to ove neznalice i hoce,ko zna!?
A kakanjac62 znaju svi iole upućeniji u stanje u klubu sve su to ublehe uvlakaci koji lizu guzice da budu gore.
Zato je i vrijeme da se metlom počisti korov koji je pustio papke do besvijesti.
Bolan ovi trenercici gore zauzeli klub KO DA IM JE ČAČEVINA niko prismrdit ne može od ovih becira kozla saba traka koji misle da su nešto a uglavnom su ULIZICE koji nemaju veze s vezom.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 22 jun 2017, 15:05

emir123 je napisao/la:L' Imperator ma sa ovom ekipom mi cemo glat vodit borbu za opstanak i to ćemo na polusezoni vrlo jasno znati jer ce se u vrecama pare nositi i davati za pojačanja a nisu ni svjesni kolko ce liga biti jaka i da smo sa ovom ekipom GLAT U DRUGOJ LIGI CENTAR!
Možda to ove neznalice i hoce,ko zna!?
Meni ova liga više nimalo nije zanimljiva, već sam rekao, kad bi odmah ispali, ne bi mi bilo krivo uopšte. Možda bi se tek tad i promijenilo nešto radikalnije.
#samoRudar #zauvijek

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 24 jun 2017, 14:24



da li je ovo istina???
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 24 jun 2017, 14:38

emir123 je napisao/la:

da li je ovo istina???
begi rece javno ali sada cekam sta ce musija na ovo odgovoriti...ja u ovo ne vjerujem...a ko je prodao zadnje dvije utakmice -to nije rekao...ja mislim da Musija ovo nikada nebi uradio...samo je mogao pomoci ali vidjecemo sta ce biti nakon ovoga...ja mislim da je ovo samo sve zavjera protiv mladosti...

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 24 jun 2017, 15:33

amar009 je napisao/la:
emir123 je napisao/la:

da li je ovo istina???
begi rece javno ali sada cekam sta ce musija na ovo odgovoriti...ja u ovo ne vjerujem...a ko je prodao zadnje dvije utakmice -to nije rekao...ja mislim da Musija ovo nikada nebi uradio...samo je mogao pomoci ali vidjecemo sta ce biti nakon ovoga...ja mislim da je ovo samo sve zavjera protiv mladosti...
I ranije se suskalo o ovome istom navodnim slikama pa vidjet cemo sta će se od ovoga dokazati.
A reče i za Zlatana Gafurovica da je prodao utakmicu protiv Travnika?!?
Zlatan je čist ko suza treba begovca pitat za GOŠK ko je pare uzeo KAD SU OVI ISTI trenercici javno na tribinama
(saba kozlo becir)rekli da se treba prodat utakmica
Ovo su teške optužbe zbog kojih se mogu lako podignuti krivične prijave da se dokaže ili ne dokaže!
Dobro je Nuno rekao za ove ublehe i uvlakace u njegovo vrijeme nebi smjeli prismrdit klubu jer je činjenica jedna DA NISU NAPRAVILI IGRACA GODINAMA ovi seljoberi (Šaba,Trako,Kozlo Becir)
to treba sve metlom počistiti PARAZITI jedni!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 24 jun 2017, 16:13

Biće zanimljivo jer će Mušija tužiti Begovca i FK Rudar za ovo jer su optužbe iznesene na skupštini kluba. Ako ima dokaze nek iznese na sudu, a svi znaju da od toga nema ništa.
On mjesecima okolo hoda i ovo govori sve da bi prikrio vlastiti neuspjeh. Na kraju će se pokazati ko laže.
Ja ne mogu da vjerujem da lik izjavljuje 'mi smo plaćali sudije da nam pošteno sude'. Je li svjestan šta izgovara na SKUPŠTINI KLUBA?
Čuo sam da su u savezu ludi zbog ovih navoda.

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 24 jun 2017, 18:26

emir123 je napisao/la:

da li je ovo istina???
Zar misliš da nije ? Jesil vidio koliko smo bili oštećeni u Gradačcu...

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 27 jun 2017, 14:18

Mirza Kovač i Ibrahim Hrvat novi igrači.
#samoRudar #zauvijek

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 27 jun 2017, 14:53

L' Imperator je napisao/la:Mirza Kovač i Ibrahim Hrvat novi igrači.
jake prinove u pm :rol: :rol: :rol: :rol:
Ovaj prvi nije dao gola od juniora a drugi zalutao u fudbal totalno.
Postajemo lagano ali sigurno :

FK.BRNJIC DZEMATLIJE KAKANJ :bih:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la atomac123 » 29 jun 2017, 19:38

Ko je ovaj Zlatan Gafurovic? Danas je potpisao za TOSK. Vidim bio je kod vas dugo.
TŽV!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 29 jun 2017, 19:49

atomac123 je napisao/la:Ko je ovaj Zlatan Gafurovic? Danas je potpisao za TOSK. Vidim bio je kod vas dugo.
Ukratko pojačanje ce momak biti za vas!
U godinama je ali može još igrat ovu ligu
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 29 jun 2017, 20:04

atomac123 je napisao/la:Ko je ovaj Zlatan Gafurovic? Danas je potpisao za TOSK. Vidim bio je kod vas dugo.
jerane to ti je jedan od najboljih poslijeratnih igraca u Kaknju...dugo godina kapiten rudara...njega su otjerali seljaci begovac i mandra...a sada kao od ove godine >domaci rudar<..a gafa im nije valjao..prosle godine igrao u zmaju iz makarske...

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 29 jun 2017, 20:59

Amare,ovi brnjičani tj.dzematlije nisu domaći igrači :rol: :rol:
vidiš da u ekipi nema ni jednog igrača koji nije rođen ispod 2000 metara nadmorske visine.
NAŽALOST, ALI OD KLUBA SU NAPRAVILI SEOSKU PRČIJU
Zadnja izmjena: emir123, dana/u 29 jun 2017, 22:38, ukupno mijenjano 4 puta.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 29 jun 2017, 21:13

emir123 je napisao/la:Amare,ovi brnjičani tj.dzematlije nisu domaći igrači :rol: :rol:
vidiš da u ekipi nema ni jednog igrača koji nje rođen ispod 2000 metara nadmorske visine.
NAŽALOST, ALI OD KLUBA SU NAPRAVILI SEOSKU PRČIJU
upravu si sve sami djemsovi...za sve su krivi smrde begi i seljak iz papratnice...ja navijam za mladost ali volim i rudar ali nakon ovih zadnjih desavanja nikada vise necu doci na utakmicu rudara dok su tu seljaci begovac mandra kozlo beco kova kobilica......

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 03 jul 2017, 15:26

Kao što se i očekivalo počinje" pobuna" igrača radi tih navodnih obecanih poslova :bih: .

Prvi koji je otišao s pravom je momak koji je davao maximum kad je dobivao šansu Haris Dzudzo. :bow:

Sljedeći je po svemu sudeći i po suskanju Topalovic Armin koji će izgleda najviše naj.... :!:

Bit ce veselo sad begovcu i ostalim kolovodjama ove curkusijade. :facepalm: :clap:

Jer se zna, ako ovi seljoberi brnjicani dobiju posao Bit ce nezadovoljstvo u ekipi što ce kulminirati taman kad krene prvenstvo i eto nam borbe za opstanak. :crazy:

ZNAO SAM MILIJARDU POSTO DA CE DOĆI DO OVOGA NEZADOVOLJSTVA A I RANIJE SAM PISAO O TOME :salut: !!!!

Napravili su se klanovi u ekipi a to je ko se razumije u nogomet boljka neizljeciva! :arrow: :mrgreen:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 03 jul 2017, 23:59

Danas u općini vidim Kobilicu, Kovu i Musića. Momci uredno rade (ne rade, sjede i tipkaju za mobitelom). A mi hodamo gradom i gledamo odakle će ko marku izbiti. Zar je moguće da se ova SDA banda ovako ponaša? Ja se slažem da se zaslužnim sportistima da posao, to je super, ali dati neku izmišljenu poziciju nekome samo što igra u Rudaru dok je 3500 ljudi na birou u Kaknju? I to tek tako, bez konkursa, odluke, ičega? Pa ko smo ba mi svi ostali, građani drugog reda???

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 04 jul 2017, 11:58

Addict je napisao/la:Danas u općini vidim Kobilicu, Kovu i Musića. Momci uredno rade (ne rade, sjede i tipkaju za mobitelom). A mi hodamo gradom i gledamo odakle će ko marku izbiti. Zar je moguće da se ova SDA banda ovako ponaša? Ja se slažem da se zaslužnim sportistima da posao, to je super, ali dati neku izmišljenu poziciju nekome samo što igra u Rudaru dok je 3500 ljudi na birou u Kaknju? I to tek tako, bez konkursa, odluke, ičega? Pa ko smo ba mi svi ostali, građani drugog reda???
Sve potpisujem :thumbup:
Oni ni sekunde ta trojka nije zaslužila da se zaposli ima milion razloga zbog čega evo jedan ukupno oni nisu zajedno odigrali ni 100 utakmica u prvom timu rudara,dok drugi (mogu ih nabrojati)
imaju u nogama preko 400 utakmica za Rudar a nisu niti zahvalnicu dobili a kamoli nešto drugo.
Nemam ništa protiv momaka,ali se neki red i hijerarhija mora poštovat da bih bio zdrav klub.
Ovako stvorio se klub koji sada trenutno ima 10-tak NEZADOVOLJNI igrača koji će bojkotovat utakmice a i trebaju zbog gore navedenih razloga.
I na kraju sa ovom politikom dabogda ispali iz lige volim klub ali ljude koji vode fujjjjjjj! :puke:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.