FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 03 sep 2017, 22:43

emir123 je napisao/la:
paulus je napisao/la:Sta je ba ovo , a Rudara , pa nije kantonalna sta vam je ba ?! Napadaju igrace i to uprava Rudara sa ko zna kim, pa majku mu tar je dotle doslo
Ja kao dugogodišnji navijač Rudara osuđujem svako nasilje A POGOTOVU SELJAKLUK AKO JE TACNA INFORMACIJA DA SU IGRAČA UDARILI!!!
Nikada to necu podržavati!
Neka je sram i stid svakoga ko je učestvovao u tome!
Ali kazem,ako je tačna ta informacija. :facepalm: :puke:
EVO TI SLIKA NA SPORT SPORT RAZBILI GLAVU HRELJI
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 03 sep 2017, 22:57

Kontam sta govoriš i vidio sam,ali AKO SU OVO URADILI ČLANOVI UPRAVE to je za svaku osudu :thumbdown: :facepalm: :evil: :crazy:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 03 sep 2017, 22:58

Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Gusar1995 » 03 sep 2017, 22:59

Vehab je danas možda i najbolji bio, ja ne znam šta si ti gledao uopšte! Uz golmana i Topa on jedino zaslužuje prolaznu ocjenu. Kovač je bio loš, više je Čehajić imao prodora a igrao je daleko manje. Uz propuštenu možda i najbolju šansu, jedan-na-jedan, i ništa drugo ponuđeno- ne može biti solidan nastup danas.

Dalje, Hrustanović i pogotovo Hećo, ne mogu više igrati u ovom klubu ni po jednom kriteriju! Imaju zajedno 200kg i za sportistu bilo profesionalnog, polu-prfesionalnog pa čak i amaterskog to je smiješno, na granici sa tužnim. Pritom imaju zajedno 200 cm visine i izgledaju još smiješnije. Ne mislim da vrijeđam zbog fizičkog izgleda, pogotovo ne Hrustu jer imao je nekih lijepih trenutaka u klubu, samo govorim da takvim 'tijelima' nije mjesto u sportu. Mislim da su spremniji u šahovskom klubu Rudi Čajavec mada se i on ugasio prije dosta godina, ko će ga znati.

Smolo danas loš, ali s obzirom da je momak jako mlad i zadnji vezni dakle na neprirodnoj poziciji danas igrao to se može razumjeti. Plus danas maestralni Bekan mu je zaustavio udarac sa gol linije. Sarvan solidan, ali pred kraj utakmice ima par loših odluka pa to malo baca sjenku na nastup. Durak se borio, momak zna da igra fudbal to se vidi; prenosi je na drugu stranu pravovrameno, dobro se postavlja, snažan, brz (u odnosu na naše ostale). Istina nije odigrao dobro, s obzirom da nismo ošutali kako treba u prvom poluvremenu, ali gledajući generalno nastupe ekipe on je solidan. Možda bi bilo bolje da odigra sljedeću utakmcu umjesto Heće zadnjeg veznog koji ni drvo ne može čuvat, s obzirom da nije vršio pritisak ni na igrače doslovno metar od sebe, da ne govorim zatvaranje rupa kao što je to Top radio, što mu je posao.

Ovo poslije utakmice je za osudu ako je istina, nije potreban nikakav dodatni komentar

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 03 sep 2017, 23:47

Buraz ne slažem se za malog Vehaba ali eto..
Druga stvar sve to stoji ali do kad cekat te mlade igrače ako se traze rezultati!??
Pa ljudi u normalnim zemljama milione uzimaju u njihovim godinama.
Za ovo ostalo se slažem Samo bih dodao da i Durak ima koju kilu viška što utice sigurno na njegove slabe igre.
I još bih dodao da je po svim kriterijima Beganovic ispucao sve kredite i da mu se treba zahvaliti.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 04 sep 2017, 08:32

Sada mi je jos vise drago sto se mladost rijesila ovog koridasa...sramota...a neka mu i smrdo nacelnik jos vise pomaze...sta rade od rudara...pa svi ce zamrziti rudar radi ovih ljudi u upravi...a Hrelja je jedan od kulturnijih momaka i nevjerujem da je provocirao...sramota...

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 04 sep 2017, 17:53

http://sportsport.ba/bh_fudbal/bavite-s ... ala/250591
Jebote koja zloba , stvarno mi se ovo zgadilo , ovo je mrznja 1 kroz 1 a i ovei da objave ovo i prave bezveze tenzije jer ovo je preslo granice i groznog ukusa cak i za navijace
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 04 sep 2017, 18:23

paulus je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/bavite-s ... ala/250591
Jebote koja zloba , stvarno mi se ovo zgadilo , ovo je mrznja 1 kroz 1 a i ovei da objave ovo i prave bezveze tenzije jer ovo je preslo granice i groznog ukusa cak i za navijace
sve to stoji drug moj,ali krenimo redom,niste dosli ni do stadiona NAPRAVILi STE belaj kod gledaj sad glupana kod policije.
Druga stvar trebalo vas je odmah nazad poslat za Visoko tako da vjerovatno ne bih bilo problema jer ste razbijali po gradu a tekma nije ni počela...
I na kraju ja kao navijač OSUĐUJEM NAPAD NA IGRACA HRELJU ADNANA ali morate priznati DA NI VAŠE MASLO NIJE ZA RAMAZANA!!!
Uredu treba kazniti i to najoštrije ove počinioce ali brate malo i vi očistite ispred svojih vrata.
Pa onaj SELJO MIRZA HUSIC kao on neki trenercic(*a obični qurac i SELJOBER) čitavu utakmicu je provocirao..psovao ja sam lično bio blizu tog SELJACICA!
A koja je ono "legenda" Vukićević psuje djecu navijačima ,zato vam kažem malo počistit treba ispred svojih vrata,a ovaj što je udario igraca najoštrije kaznit tu nema dilema!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 04 sep 2017, 18:32

emir123 je napisao/la:
paulus je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/bavite-s ... ala/250591
Jebote koja zloba , stvarno mi se ovo zgadilo , ovo je mrznja 1 kroz 1 a i ovei da objave ovo i prave bezveze tenzije jer ovo je preslo granice i groznog ukusa cak i za navijace
sve to stoji drug moj,ali krenimo redom,niste dosli ni do stadiona NAPRAVILi STE belaj kod gledaj sad glupana kod policije.
Druga stvar trebalo vas je odmah nazad poslat za Visoko tako da vjerovatno ne bih bilo problema jer ste razbijali po gradu a tekma nije ni počela...
I na kraju ja kao navijač OSUĐUJEM NAPAD NA IGRACA HRELJU ADNANA ali morate priznati DA NI VAŠE MASLO NIJE ZA RAMAZANA!!!
Uredu treba kazniti i to najoštrije ove počinioce ali brate malo i vi očistite ispred svojih vrata.
Pa onaj SELJO MIRZA HUSIC kao o neki trenercic(*a obični qurac ) čitavu utakmicu je provocirao..psovao ja sam lično bio blizu tog SELJACICA!
A koja je ono "legenda" Vučićević psuje djecu navijačima ,zato vam kažem malo počistit treba ispred svojih vrata,a ovaj što je udario igraca najoštrije kaznit tu nema dilema!!!
ma ne zanimaju me ba navijaci navijaci su mladi ljudi puni bjesa al udaranje igraca i ovaj clanak i ovakve uvrede koje nemaju veze sa sportom , imal kontrole iko tamo. U cije ime se ovo govori Visocanima i u cije ime udaraju igrace. Pa daj da se ne lazemo da se desi to ovdje ja bi prvi reko da smo na levelu mentalnom Zupce , bi svega mi . Ja se ne bojim bojama grada, vec normalnih ljudi iz svih gradova , pa mi zivimo 10 minuta jedni od drugih pobogu
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 04 sep 2017, 18:39

Sve razumijem!! ja lično znači lično ja da se pitam ODMAH KAZNA KLUBU a ovaj što je udario Hrelju malog,udarit po džepu i dozivotna zabrana dolaska na stadion.
Neznam razočaran sam kao čovjek jer je zaista sve bilo ok na terenu na tribinama,ali ovo kasnije....
ŽALOST. ...
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan


Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Gusar1995 » 04 sep 2017, 18:59

U čije ime se napadaju ljudi na ulicama grada? Nisam od onih koji vlastite probleme (kluba) opravdava ili to pokušava, prebacivajući loptu na drugu stranu. Hrelja je bio u Kaknju i u Rudaru i u Mladosti, valjda brate zna ko ga je udario, jer sve su to jedni te isti ljudi. Nek kaže ko je i šta uradio i da se riješi to već jednom, a ne nagađanja. Dalje, onaj koji uništava imovinu kluba (a ako su tačni navodi imovinu svog kluba) mora biti kažnjen i od saveza ( i od uprave).

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 04 sep 2017, 19:02

http://nkbosna.ba/saopstenje-za-javnost ... na-visoko/
Evo sasvim korektno saopstenje iz Bosne , barem ja mislim ..... al ovo prozivanje mimo sporta i udaranje igraca to je doslo od negdje po nalogu , i to je mrznja koju Rudar mora odstranit iz kluba , jer iako imamo derbi , drazi mi je Rudar od skoro svih klubova osim Bosne i Veleza kojeg volim zbog onog sto simbolizira i uvjek sam ga volio . Al ova mrznja me stvarno izbila iz cipela , podsjeca me na kantonalnu ligu iza rata dok je Zanatlija igrala pa kad odu u neko selo pa znas oni nerazumni ludjaci nema tu komunikacije.. Ne valja ovo nikako ni za Visoko zbog odnosa jer mnogi ce uzet udaranje igrava i ove gadljive prozivke kao mrznju pravu vecine Kakanjaca , a ja mislim da nije posteno da 99 % Kaknja se ocrni zbog par idiota
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 04 sep 2017, 19:08

Sad svi čuvaju svoju stranu, i evo od jucer su izdali milion saopštenja umjesto da se radi na otkrivanju počinioca i smirivanju strasti ovo se nastavlja izgleda do u nedogled.
Otkriti ljude i sa jedne a i boga mi druge strane koji su se lazno predstavljali,sankcionisati i to dobro udarit po džepu da nikom više ne padne napamet radit bilo šta što nema veze sa nogometom i opcenito sa sportom!
Što gusar1995 kaže ;ne opravdavam nikog ,
samo ljude kaznit RIGOROZNO znači svakog ko je bio tu i ko je učestvovao u tome!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Gusar1995 » 04 sep 2017, 19:23

Fudbaleri Bosne nisu napadnuti

Veliki derbi, odličnu utakmicu, izvanredno suđenje, praznik nogometa u Kaknju, sportsko i fer nadmetanje pokvarila je grupa ljudi iz Visokog.Najmanje tri lica sa navodnim službenim legitimacijama FK Bosna iz Visokog izazivali su navijače Rudara i napali redare na ulazu u službene prostorije, između gostujuće i domaće svlačionice. U zaštitu redara stavili su se domaći navijači i predstavnici domaćeg kluba. Verbalno međusobno napadanje na brzinu se pretvorilo u nekoliko fizičkih kontakata.

U opštem haosu i gužvi „Bosnini akreditirani momci“ su izvukli deblji kraj, dok su ih fudbaleri iz Visokog pokušali zaštiti. Jedan zamah kišobranom je završio i na glavi igrača Adnana Hrelje koji je, igrajući u Rudaru ostavio predivan sportski utisak. Dakle ne radi se o napadu na fudbalere Bosne, kako se to predstavlja u prvim informacijama, a koje se plasiraju jednostrano iz Visokog.

Ovo je dio ukupne slike nemilih scena kojima je prisustvovao novinar našeg portala, a tim povodom i Fudbalski klub Rudar se oglasio saopštenjem.

Šteta što se dogodio propust ove vrste. Međutim kako ćete prepoznati potencijalne vinovnike eventualnog incidenta kada u službene prostorije domaće ekipe dolaze i prije utakmice zajedno sa gostujućim timom? Sve je prije utakmice, bezbjednosno izgledalo perfektno. Čak se i novinarima otključavao poseban ulaz, koji je na svim utakmicama inače zaključan.

Konačan epilog svega što se dogodilo neće se moći izvući bez policijskog zapisnika i izjava koje su uzete od učesnika u incidentu. Ono što je sigurno, u tom zapisniku neće moći biti zaobiđena činjenica o izgrednicima sa Bosninim akreditacijama.

Prenosimo prvu reakciju iz FK Rudar Kakanj:

“FK Rudar je uradio sve kako bi bezbjednost na današnjem derbiju bila na najvišem nivou. Angažovan je veliki broj policajaca, urađena je ograda između domaćih i gostujućih navijača, tzv. tampon zona. Gostujući navijači su dopraćeni do stadiona uz policijsku pratnju i smješteni na dio tribine predviđen za njjih, te su 15 minuta prije završetka utakmica izvedeni, a zatim pod policijskom pratnjom izvedeni iz grada. Sve to govori da smo se potrudili da gostima obezbijedimo maksimalno gostoprimstvo, što smo i učinili. Incident koji se desio poslije završetka utakmica izazvali su lažni predstavnici Bosne koji su bili među gostujućim navijačima, a koji su sat i pol uoči početka utakmica došli na stadion sa igračima Bosne, te imali lažne akreditacije i agenciji za sigurnost se predstavili kao predstavnici Bosne. Po završetku utakmice isti su preskočili ogradu i šetali po terenu, a redari i zaštitari su ih pokušali zaustaviti. Oni su ih zaobišli pokazujući akreditacije i odlučili su ući u službene prostorije provocirajući domaće navijače pokazujući srednji prst. Domaći navijači su im uzvratili i ti lažni predstavnici su uletili u službene prostorije kluba i igrači Bosne su ih sakrili u svlačionicu. Nakon toga pripadnici obezbjeđenja su došli sa namjernom da pronađu lažne predstavnike Bosne i tu dolazi do naguravanja. Tom prilikom gostujući igrači razvalili su i vrata od svlačionice, za što imamo i dokaze. Nećemo dozvoliti da se baca ljaga na naš klub, s obzirom da smo mnogo učinili da budemo pravi domaćini u ovom meču, ali i svim ranijim. Ne znamo kakve su planove imali gosti iz Visokog u ovom meču, niti nas to zanima, ali znamo da da su prije par kola u Kaknju pobjedu odnijeli nogometaši Orašja i za to su nagrađeni zasluženim aplauzima naše publike”, stoji u saopštenju prvoligaša iz Kaknja.
opet 'saopštenje'

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 04 sep 2017, 19:36

i jedni i drugi UDARILI po saopštenjima :crazy:

A nemogu vjerovat da ovi iz Visokog tvrde da nisu napravili ni jedan incident,a odmah su počeli gadati iz autobusa gradane na cesti.
Pa pobogu brate dal u ovom APSURDISTANU može neko reći jest tako je hebiga desilo se ,smirimo situaciju,kaznimo žestoko vinovnike sa obe strane a ovako samo produljujemo napetost i nervozu!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Vijadukt » 04 sep 2017, 19:43

emir123 je napisao/la:i jedni i drugi UDARILI po saopštenjima :crazy:

A nemogu vjerovat da ovi iz Visokog tvrde da nisu napravili ni jedan incident,a odmah su počeli gadati iz autobusa gradane na cesti.
Pa pobogu brate dal u ovom APSURDISTANU može neko reći jest tako je hebiga desilo se ,smirimo situaciju,kaznimo žestoko vinovnike sa obe strane a ovako samo produljujemo napetost i nervozu!!!
moze komsija
Zvanično reagovanje navijačke skupine “Demoni” Visoko nakon dešavanja u Kaknju

U cilju istinitosti informacija objavljenih oko dešavanja u Kaknju prilikom gostovanja našeg kluba dužni smo javnosti ispričati našu stranu priče kako bi slika svega što se desilo bila potpuna i jasna.
U jednom od izvještaja iz Kaknja prije same utakmice navedeno je da smo uznemiravali građane bacajući boce na goste u jednom od objekata. Istina je da smo prolazeći kroz Kakanj u autobusu doživjeli psovke od strane prolaznika i istina je da je jedan naš navijač bacio bocu kroz prozor nakon čega je autobus zaustavljen i taj navijač je odmah priveden i pušten na kraju utakmice.
Na samom stadionu navijači Rudara su nas gađali kamenicama, a prilikom bakljade jedna je baklja doletjela i do naših navijača. Interesantna je i situacija u kojoj su iz Uprave Rudara uslovili ljude iz naše Uprave kluba kako svi navijači moraju doći na stadion sa već kupljenim ulaznicama, tako da smo iste kupili u Visokom.

Iz Kaknja se redovno vraćamo sa lošim iskustvima, napadima na naše igrače, Upravu, navijače, razbijenim autima, a zatim po ustaljenom scenariju stižu žalopoljke iz Kaknja kako smo upravo mi odgovorni za sva dešavanja oko loše organizacije utakmice. Ovoga puta su otišli i korak dalje pa u svom saopštenju priču sa terena i tribina sele i na politički teren pokušavajući tako razvodniti istinu i stvarni problem, a to je fizički napad na naše legitimne predstavnike kluba i igrače. Mi kao najvatreniji navijači deset minuta prije utakmice po ranijoj policijskoj praksi smo napustili stadion.
Kako je moguće da sa svakog gostovanja nosimo samo drugačija i lijepa iskustva, a tako je i u Visokom. Prošle sezone smo ugostili Red Army u našem Fan Shopu, dali im poklone i sve to u utakmici koja nam je značila i koju smo izgubili i sportski podnijeli taj poraz. Zatim Red Dragonsi iz Gradačca koji su nas dočekali sa osvježavajućim napitcima, u Travniku smo na kraju utakmice nakon poraza zajedno sa domaćim navijačima pjevali “Jedna si jedina”. Zar ovo nisu pokazatelji koji svakom normalnom ukazuju da je epitet huliganstva na “domaćinima” iz Kaknja koji huligane imaju i u redovima svog Upravnog odbora i zvaničnog osoblja koje ispred svlačionica dočekuje gostujuće igrače i fizički ih napada!? Zar se jedna bačena boca iz našeg autobusa i privedeni navijač koji je to uradio može porediti sa razbijenom glavom našeg igrača Hrelje ispred svlačionice!?
Ovo je naše zvanično saopštenje koje objavljujemo u cilju istinitog informisanja, i nemamo se namjeru i dalje medijski prepucavati.



Komšije vidimo se u petom kolu drugog dijela prvenstva.

al problem je sto ima par likova koji ce se posrati svima onim koji su jucer dosli na stadion da gledaju utakmicu.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Gusar1995 » 04 sep 2017, 20:15

Ne znam šta bih više napisao, sve je moguće u narednom periodu nakon ovoliko saopštenja. To za karte mislim da je ok, s obzirom da je to praksa u BiH sa gostujućim navijačima. Počev od pratnje policije, ulaska i ranijeg izlaska. Drugačije očigledno ni ne može.

Na zapadu su također bili gostujući 'navijači', znam to jer su ljudi oko mene skočili za go gostiju i prigovarli su cijelu utakmicu kako svojima, tako i sudiji. Sasvim uobičajno, tako je i u Visokom kad Rudar gostuje. Na zapadu dakle nije bilo nikakvih problema, bar ja nisam vidio i nadam se da će tako i ostati u budućnosti. Također se nadam da će se famozni 'kišobran' ubrzo otkriti. Nije mi jasno kako u prvom objašnjenu incidenta gostiju bila je priča da su domaći igrači i ljudi i uprave (na čelu sa Begovac Edinom) upali nasilno u svlačionicu gostiju, a sad kažu da je to bila policija. Za Begovca koji istina ima historiju takvih 'prekršaja', sada ne pominju ništa osim toga, ali dobro sad...

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amadeus21 » 05 sep 2017, 15:12

Treba zabranit navijačima Bosne ulazak na stadion u Kaknju, a navijacima Rudara ulazak u Luke i gotovo..ovo je dno dna..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 05 sep 2017, 16:46

amadeus21 je napisao/la:Treba zabranit navijačima Bosne ulazak na stadion u Kaknju, a navijacima Rudara ulazak u Luke i gotovo..ovo je dno dna..
Slažem se :thumbup:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.