FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 21 feb 2017, 01:14

kakanj84 je napisao/la: Usput RUDAR DANAS ODIGRAO NULU S JUNIORIMA LUČKOG!!! :facepalm: :crazy:
U petak 10.veljače nakon jutarnjeg treninga momčad je otišla na petnaestodnevne pripreme u Makarsku, na kojima će trener Mladina pokušati izbrusiti formu za proljetni nastavak sezone.
Na put je krenulo 26 igrača i to: Radelić Žarkov, Jurić, Petrović, Kćira, Križanović, Šostik, Brkić (junior), Shin, Bae, Chong, Bajalica, Pezo, Kunštić, Lončar, Rihtar, Čolić, Kovačić (junior), Baltić, Janjiš, Golubar, Badrov, Karamatić, M. Tolić, T. Tolić, Rak i Karoglan.
#samoRudar #zauvijek

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 21 feb 2017, 08:45

L' Imperator je napisao/la:
kakanj84 je napisao/la: Usput RUDAR DANAS ODIGRAO NULU S JUNIORIMA LUČKOG!!! :facepalm: :crazy:
U petak 10.veljače nakon jutarnjeg treninga momčad je otišla na petnaestodnevne pripreme u Makarsku, na kojima će trener Mladina pokušati izbrusiti formu za proljetni nastavak sezone.
Na put je krenulo 26 igrača i to: Radelić Žarkov, Jurić, Petrović, Kćira, Križanović, Šostik, Brkić (junior), Shin, Bae, Chong, Bajalica, Pezo, Kunštić, Lončar, Rihtar, Čolić, Kovačić (junior), Baltić, Janjiš, Golubar, Badrov, Karamatić, M. Tolić, T. Tolić, Rak i Karoglan.
možeš nabrajati do prekosutra KAD JE MENI IGRAC KOJI IGRA ZA RUDAR (u prvih 11)
JAVIO TAKO..
Ako on ne govori istinu onda ne govorim ni ja!
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 22 feb 2017, 10:15

Danas Rudar igra sa Primorcem članom 3 hrvatske lige jug trenutno na tablici 11!

Valjda neće s juniorima igrat :rol:
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 22 feb 2017, 21:26

http://www.kakanjlive.com/novost/poraz- ... brecu/1740 :facepalm: :thumbdown: :evil:

sta kažeš Imperatoru na ovo???? :facepalm:
trebaju dogovorit sa KADETIMA HAJDUKA NEBIL POBJEDILI. ..
BRUKA JE KRENULA.
EDIN BEGOVAC U POHODU NA TITULU AL NA TITULU ZA VOLOVE
kAžem ja a vi nevjerujete NIKADA GORI IGRACKI KADAR ONDA TRENERSKI TIM I NA KRAJU OVA DVA MAFIJAŠA BIKONJA :puke: EDIN BEGOVAC I EMIR ZAIMOVIC :puke: MARIONETE i PIJUNI SUADA SPAHICA ...
BRUKATE I KLUB I GRAD!!!
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 22 feb 2017, 23:10

kakanj84 je napisao/la:http://www.kakanjlive.com/novost/poraz- ... brecu/1740 :facepalm: :thumbdown: :evil:

sta kažeš Imperatoru na ovo???? :facepalm:
trebaju dogovorit sa KADETIMA HAJDUKA NEBIL POBJEDILI. ..
BRUKA JE KRENULA.
EDIN BEGOVAC U POHODU NA TITULU AL NA TITULU ZA VOLOVE
kAžem ja a vi nevjerujete NIKADA GORI IGRACKI KADAR ONDA TRENERSKI TIM I NA KRAJU OVA DVA MAFIJAŠA BIKONJA :puke: EDIN BEGOVAC I EMIR ZAIMOVIC :puke: MARIONETE i PIJUNI SUADA SPAHICA ...
BRUKATE I KLUB I GRAD!!!
A šta reći.., sve si rekao! :oops:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la carli22 » 22 feb 2017, 23:21

kakanj84 je napisao/la:http://www.kakanjlive.com/novost/poraz- ... brecu/1740 :facepalm: :thumbdown: :evil:

sta kažeš Imperatoru na ovo???? :facepalm:
trebaju dogovorit sa KADETIMA HAJDUKA NEBIL POBJEDILI. ..
BRUKA JE KRENULA.
EDIN BEGOVAC U POHODU NA TITULU AL NA TITULU ZA VOLOVE
kAžem ja a vi nevjerujete NIKADA GORI IGRACKI KADAR ONDA TRENERSKI TIM I NA KRAJU OVA DVA MAFIJAŠA BIKONJA :puke: EDIN BEGOVAC I EMIR ZAIMOVIC :puke: MARIONETE i PIJUNI SUADA SPAHICA ...
BRUKATE I KLUB I GRAD!!!
**** sad Rudara i picke od Gusara, znate kako smo vas ujedinili jesenac ;) :cool: a sad ozbiljno nije uredu sta vam rade s Rudara unazad 10 god, skoro pa svake godine je kod vas ambicija PL, a i dalje tovarite u ovoj sugavoj ligi... morate se ujedinit i rijesit ti prazita sto peru pare
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 23 feb 2017, 12:54

OTJERATI BEGOVCA EDINA i ZAIMOVIC EMIRA I TO POD HITNO!!
Oni se KITE TUĐIM PERJEM!
Za njih dvoicu su VOLOVI KORIDE I NISTA VIŠE!!
STRUKU KOMPLET NOGOM NAPUCAT I KAKANJ VALJDA IMA STRUČNIH LJUDI **** IH ZENICA.
A O IGRAČKOM KADRU NECU DA TROŠIM RJECI ONI NEMOGU IGRAT NI u ILIJASU možda par njih zaslužuju dres svetinje ovo ostalo poslat odakle su došli PA NEK SE KURCE NEGDJE DRUGO!!@
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 25 feb 2017, 19:14

ZMAJ (MAKARSKA) 1 - RUDAR 1
Eto bar nismo izgubili cccccc
protiv trećeligaša koji su poluamateri mi se patimo
TITULA JE NASA aL TITULA NA NEKOJ KORIDI!
:puke: EDINE BEGOVAC MARSSSSSS NA KORIDU I TI I ONAj EMIR ZAIMOVIC :puke:
SELJACINE NESPOSOBNE jel vas stid KRKANI???
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 27 feb 2017, 09:29

kako stvari stoje za pet dana nas očekuje GRCEVITA BORBA ZA OPSTANAK.
:puke: BEGOVAC EDINE I KOMPANIJA :puke: otidjite na vrijeme NE BLATITE NAM VISE KLUB S VELIKOM TRADICIJOM!!!
http://www.kakanjlive.com/novost/begano ... acija/1761
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Brigada89 » 01 mar 2017, 19:54

U vas izgleda gora situacija nego kod nas u Radnickom,ne preostaje vam nista nego da krenete stopama Jedinstva i Radnickog da vam navijaci preuzmu ili cine makar vecinski dio u klubu... Ima li sanse da vam otkinemo makar bod u nadolazecoj utakmici? ,lijep pozdrav iz Lukavca!

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 01 mar 2017, 21:00

Brigada89 je napisao/la:U vas izgleda gora situacija nego kod nas u Radnickom,ne preostaje vam nista nego da krenete stopama Jedinstva i Radnickog da vam navijaci preuzmu ili cine makar vecinski dio u klubu... Ima li sanse da vam otkinemo makar bod u nadolazecoj utakmici? ,lijep pozdrav iz Lukavca!
sve je moguće mada mislim iskreno da ćemo vam OTETI BODOVE jer kao prvo mi smo veoma tanka ekipa i to baš tanka a kao drugo vi godinama nas pokradate i otimate bodove plus udarate gore tako da ce u subotu vam biti vraćeno milo za drago i to sa kamatama!
A kad bi se igralo normalno sigurno i iskreno kazem da bi nam uzeli bod možda i tri!
Nažalost tako je i ja se ne slazem s tim ali trenutno vodstvo i ekipa jedino ide na to OTIMANJE BODOVA UDARANJE I RAD SA SUDCIMA!!
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Anamneko » 01 mar 2017, 21:49

Hahahaha...ko je to udarao igrace rudara u lukavcu.Provjeri malo sta sam napisao poslije pobjede velikog rudara u prvom kolu.Sve sam pogodio.Ako iko lomi noge i radi sa sudijama to je rudar.Nama uopste nije bitno dali ce rudar oteti pobjedu
Zaboli nas za vas.Nas nasi momci interesuju i zato se sprema invazija kao za dan D.Zato neka gusari budu ok kao i uvijek a ostali brinite svoju brigu i istjerajte te lopove iz kluba kao i mi.
Samo Sioux 1989

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 01 mar 2017, 21:53

JA TI KAZEM POLOMIT CE VAS I OTET!
DRUGE NEMA!
jer mi nemamo kvalitet za regularno pobijedit i taman se to poklapa sa oštro igrom da nekazem tučom na terenu.
jbg.zaslužili ste da dobijete po g..... a i da ispadnete iz lige vala brate dosta vas je i vaše one oranice od terena a i od vaše borbe za opstanak iz godine u godinu a to i nas najvjerovatnije čeka ako ne otjeramo ovu bagru iz kluba
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Manijakdolopate » 01 mar 2017, 23:22

kakanj84 je napisao/la:JA TI KAZEM POLOMIT CE VAS I OTET!
DRUGE NEMA!
jer mi nemamo kvalitet za regularno pobijedit i taman se to poklapa sa oštro igrom da nekazem tučom na terenu.
jbg.zaslužili ste da dobijete po g..... a i da ispadnete iz lige vala brate dosta vas je i vaše one oranice od terena a i od vaše borbe za opstanak iz godine u godinu a to i nas najvjerovatnije čeka ako ne otjeramo ovu bagru iz kluba
Citam ovo i da kazem DOSTA.
Kakvo masakriranje spominjete ako ti ne pomogne sudija nece ni seljak ni krkan nijedan.Ko se u ovoj ligi osim nas usidio uci u teren (protiv Viteza) ili da je neko od igraca kasapio kao prije sto se radilo u ligi.
A kad smo vec kod tog svi znamo ko je poznat po otimacini i kako to kod vas sudije sviraju sjetimo se Kazlagića.
Ja sve sto pisem imam snimke i dokaze.
Ako je iko poznat po tuci mi nismo sigurno.
Dosao si uzeo 3 boda ispratili te gospodski i pricas o nekoj tuci.
U toj utakmici kad smo igrali protiv vas startovi si bili k'o da bitku na Neretvi snimate.
Ponavljam sve mogu potkrijepiti snimcima.

Pozdrav i pozivam sve na fer i korektnu igru i kazem kako god dobijete u Lukavcu uzvratite i mi smo zadovoljni.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 02 mar 2017, 01:35

Manijakdolopate je napisao/la:
kakanj84 je napisao/la:JA TI KAZEM POLOMIT CE VAS I OTET!
DRUGE NEMA!
jer mi nemamo kvalitet za regularno pobijedit i taman se to poklapa sa oštro igrom da nekazem tučom na terenu.
jbg.zaslužili ste da dobijete po g..... a i da ispadnete iz lige vala brate dosta vas je i vaše one oranice od terena a i od vaše borbe za opstanak iz godine u godinu a to i nas najvjerovatnije čeka ako ne otjeramo ovu bagru iz kluba
Stvarno u zadnjih mozda pola godine si preuzeo na sebe da ti kao budes neki izvor informacija iz kluba a do prije pola godine nisi ni postojao.Potisnuo si sve ljude koji vole taj klub svojim bolesnim informacijama I komentarima .Tvoji komentari se mogu reci gade skoro svim ljudima koji ih citaju .Osim vrijedjanja I zabijanja drugima nista pametno da se procita .Pun si mrznje I bijesa valjda su to posljedice tvoga zivota I iz tvoje rane mladosti .Ti si toliko oblatio I zgadio taj klub da to nema nigdje na svijetu.Isto kao da te neko placa za to .Stvarno kako ljudi iz kluba ne reaguju I ne zacepe ti usta .Ako nemas neke zdrave komentare I da kazes nesto pametno povuci se I ne baljezgaj .Gadis nam se svima koliko si bolestan I nenacitan I totalno nekulturan .Koji si ti bolesnik vidi se I iz posta na koji ti ne bi trebao da ides I nemas sta da radis tamo je prognoza PL 20. kolo Stavljas rezultate I na Mladost stavljas da ce da izgubi od Zelje sa 5:0 .To nije tvoja prognoza I tvoje misljenje jer ga ti ocigledno I nemas I nisi u stanju da ga imas sa tim koeficijentom inteligencije nego je to samo urodjena mrznja I provokacija prema nekome I necemu.To je bolest koju je tesko savladat.Stvarno ti je vrijeme da se izgubis sa ovog foruma za dobrobit I sebe I svih ostalih.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2017, 01:49

Niko vas neće polomiti, nit' će vam šta biti oteto!

Vidim, i vaš klub počeo sa poštenim i transparentnim radom, svaka čast! :clap: Nadam se da će se i ovi naši već jednom opametiti! :oops:

Dobrodošli, Sioux-i!
#samoRudar #zauvijek

kakanj84
Postovi: 415
Pridružen/a: 19 nov 2016, 16:49
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanj84 » 02 mar 2017, 07:58

kakanjac62 je napisao/la:
Manijakdolopate je napisao/la:
kakanj84 je napisao/la:JA TI KAZEM POLOMIT CE VAS I OTET!
DRUGE NEMA!
jer mi nemamo kvalitet za regularno pobijedit i taman se to poklapa sa oštro igrom da nekazem tučom na terenu.
jbg.zaslužili ste da dobijete po g..... a i da ispadnete iz lige vala brate dosta vas je i vaše one oranice od terena a i od vaše borbe za opstanak iz godine u godinu a to i nas najvjerovatnije čeka ako ne otjeramo ovu bagru iz kluba
Stvarno u zadnjih mozda pola godine si preuzeo na sebe da ti kao budes neki izvor informacija iz kluba a do prije pola godine nisi ni postojao.Potisnuo si sve ljude koji vole taj klub svojim bolesnim informacijama I komentarima .Tvoji komentari se mogu reci gade skoro svim ljudima koji ih citaju .Osim vrijedjanja I zabijanja drugima nista pametno da se procita .Pun si mrznje I bijesa valjda su to posljedice tvoga zivota I iz tvoje rane mladosti .Ti si toliko oblatio I zgadio taj klub da to nema nigdje na svijetu.Isto kao da te neko placa za to .Stvarno kako ljudi iz kluba ne reaguju I ne zacepe ti usta .Ako nemas neke zdrave komentare I da kazes nesto pametno povuci se I ne baljezgaj .Gadis nam se svima koliko si bolestan I nenacitan I totalno nekulturan .Koji si ti bolesnik vidi se I iz posta na koji ti ne bi trebao da ides I nemas sta da radis tamo je prognoza PL 20. kolo Stavljas rezultate I na Mladost stavljas da ce da izgubi od Zelje sa 5:0 .To nije tvoja prognoza I tvoje misljenje jer ga ti ocigledno I nemas I nisi u stanju da ga imas sa tim koeficijentom inteligencije nego je to samo urodjena mrznja I provokacija prema nekome I necemu.To je bolest koju je tesko savladat.Stvarno ti je vrijeme da se izgubis sa ovog foruma za dobrobit I sebe I svih ostalih.

Drago mi je da pratis sta i gdje pišem umjesto da se igraš sa unucima i pijes terapiju za pritisak i nesanicu deda,ti se bahces po forumima; bojim se da ti ne pozlije jer si ČIČA u godinama..
idi negdje odmori u šumu ili u neku banju nije internet za tebe gospodine dedoo !

uzgred ,bas sam se ZAINATIO da svima pokažem kakvo je stanje u RUDARU jer niko godinama nije smio slova napisat o njima.
A TI SI SIGURNO NEKI ROD IL TAKO SLICNO SA OVIM KORIDASIMA :rol:
Dedo,odmaraj,IGRAJ se sa unucima i svako dobro ti želim i još nešto manje surfaj da ti živci ne odu ako već nisu . :salut:
zdravko mamić maminjo institucija balkanska!!!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 02 mar 2017, 10:15

Stvarno u zadnjih mozda pola godine si preuzeo na sebe da ti kao budes neki izvor informacija iz kluba a do prije pola godine nisi ni postojao.Potisnuo si sve ljude koji vole taj klub svojim bolesnim informacijama I komentarima .Tvoji komentari se mogu reci gade skoro svim ljudima koji ih citaju .Osim vrijedjanja I zabijanja drugima nista pametno da se procita .Pun si mrznje I bijesa valjda su to posljedice tvoga zivota I iz tvoje rane mladosti .Ti si toliko oblatio I zgadio taj klub da to nema nigdje na svijetu.Isto kao da te neko placa za to .Stvarno kako ljudi iz kluba ne reaguju I ne zacepe ti usta .Ako nemas neke zdrave komentare I da kazes nesto pametno povuci se I ne baljezgaj .Gadis nam se svima koliko si bolestan I nenacitan I totalno nekulturan .Koji si ti bolesnik vidi se I iz posta na koji ti ne bi trebao da ides I nemas sta da radis tamo je prognoza PL 20. kolo Stavljas rezultate I na Mladost stavljas da ce da izgubi od Zelje sa 5:0 .To nije tvoja prognoza I tvoje misljenje jer ga ti ocigledno I nemas I nisi u stanju da ga imas sa tim koeficijentom inteligencije nego je to samo urodjena mrznja I provokacija prema nekome I necemu.To je bolest koju je tesko savladat.Stvarno ti je vrijeme da se izgubis sa ovog foruma za dobrobit I sebe I svih ostalih.[/quote]


Drago mi je da pratis sta i gdje pišem umjesto da se igraš sa unucima i pijes terapiju za pritisak i nesanicu deda,ti se bahces po forumima; bojim se da ti ne pozlije jer si ČIČA u godinama..
idi negdje odmori u šumu ili u neku banju nije internet za tebe gospodine dedoo !

uzgred ,bas sam se ZAINATIO da svima pokažem kakvo je stanje u RUDARU jer niko godinama nije smio slova napisat o njima.
A TI SI SIGURNO NEKI ROD IL TAKO SLICNO SA OVIM KORIDASIMA :rol:
Dedo,odmaraj,IGRAJ se sa unucima i svako dobro ti želim i još nešto manje surfaj da ti živci ne odu ako već nisu . :salut:[/quote]


Ha ha ha jado jadni .Vidis da je sve istina sto sam ti napisao bjednice jedan zaostali . :D :D :D :D .Pojma ti nemas .

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Brigada89 » 02 mar 2017, 15:48

Ja trazio objektivnu i kulturnu osobu da odgovori a javio se degenerik koji ocigledno ima komplekse neke koji i nisu uopste potrebni,o kakvom udaranju pricas budaletino jel ti ides na utakmice uopste? jel znas nabrojati uopste koji klubovi igraju u nasoj ligi ? Pises nebuloze,nemaju veze sa zivotom a tek i svetinjom koju uzimas u usta papak smrdljivi,nemas potrebe ni na ovo odgovarati,ne smatram te kompetentnim da uopste razgovaras na temu fudbala,a pogotovo na relaciji ova dva kluba,aj zdra'o

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Brigada89 » 02 mar 2017, 16:38

kakanj84 je napisao/la:o kakvoj relaciji majmune govoriš kad ste gore koljači uvijek bili tako da ćemo vas razgulit u subotu..
VIDJET CETE U SUBOTU!
dovidjenja i prijatno krkani!
Da si malo manje,al samo MALO manje retardiran znao bi da u Lukavcu NIKAD niko nije otisao sa modricama,cak i kad nas neko pokrade.. naravno o postenom uzimanju bodova sa Josika i ne treba pricati,ko je kvalitetniji dosao je i uzeo bodove,takvima i cestitamo,al tvoj mozak je veoma deformisan,nije se razvijao dok si bio mali,pa si sad malo i ogranicen,al razumijem te ne boj se,nije do tebe

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.