FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 26 maj 2017, 14:13

stvarno mi niste jasni
da ste dobili gosa imali bi isto bodova ko i oni

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 26 maj 2017, 15:39

VELEZDOGROBA je napisao/la:stvarno mi niste jasni
da ste dobili gosa imali bi isto bodova ko i oni
MI SMO ČUDO NEVIĐENO DRUG MOJ.
DA SMO HTJELI UĆI DO SAD BI SVIMA BJEŽALI DESETAK BODOVA ALI UPRAVA LOŠA, SELEKCIJA IGRAČA jadna. ..
što da mi uđemo kad se može GOSKU prodat za 15000km...
SRAMOTA
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la ado78 » 26 maj 2017, 22:31

emir123 je napisao/la:
VELEZDOGROBA je napisao/la:stvarno mi niste jasni
da ste dobili gosa imali bi isto bodova ko i oni
MI SMO ČUDO NEVIĐENO DRUG MOJ.
DA SMO HTJELI UĆI DO SAD BI SVIMA BJEŽALI DESETAK BODOVA ALI UPRAVA LOŠA, SELEKCIJA IGRAČA jadna. ..
što da mi uđemo kad se može GOSKU prodat za 15000km...
SRAMOTA
Druze moj upravu si,do sad rudar nije ucestvovao u tim mutnim radnjama ali ove godine su najgori sto se tice stimanja i prodavanja,prodalo se gosku a i sutra kako cujem prodalo se i jedinstvu,steta sta bi od rudara,totalno se obraz izgubio a mogli uci lagano

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Rafael30 » 26 maj 2017, 23:42

ado78 je napisao/la:
emir123 je napisao/la:
VELEZDOGROBA je napisao/la:stvarno mi niste jasni
da ste dobili gosa imali bi isto bodova ko i oni
MI SMO ČUDO NEVIĐENO DRUG MOJ.
DA SMO HTJELI UĆI DO SAD BI SVIMA BJEŽALI DESETAK BODOVA ALI UPRAVA LOŠA, SELEKCIJA IGRAČA jadna. ..
što da mi uđemo kad se može GOSKU prodat za 15000km...
SRAMOTA
Druze moj upravu si,do sad rudar nije ucestvovao u tim mutnim radnjama ali ove godine su najgori sto se tice stimanja i prodavanja,prodalo se gosku a i sutra kako cujem prodalo se i jedinstvu,steta sta bi od rudara,totalno se obraz izgubio a mogli uci lagano
Od koji para da vam Jedinstvo plati :shock: Jedinstvo ako pobjedi u Kaknju (a nadam se da hoće), pobjedit će da imate 3 boda u Bihaću kad budete planirali u PL ili na naredbu NS BiH. Savez je spasio Čelika u PL, spasio je Veleža ovdje, spasit će i Jedinstvo. :bih:

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 27 maj 2017, 09:02

Biscani ako pare ne donesu gube glat,a ja lično bih dao ljudima radi dobrih odnosa a i radi budućih saradnji svakako neće bit pedeset ljudi na utakmici treba ljudima dat,ali kakvi su ovi naši dabogda...
Ja svakako simpatisem JEDINSTVO i volio bih da bude DVICA danas u Kaknju jer nama ne treba..osim obraza kojeg smo izgubili protiv Goska :bih:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 maj 2017, 09:09

Rafael30 je napisao/la:Od koji para da vam Jedinstvo plati :shock: Jedinstvo ako pobjedi u Kaknju (a nadam se da hoće), pobjedit će da imate 3 boda u Bihaću kad budete planirali u PL ili na naredbu NS BiH. Savez je spasio Čelika u PL, spasio je Veleža ovdje, spasit će i Jedinstvo. :bih:
Definitivno tako i iskreno rečeno. Ove godine je Goražde žrtva što je bilo jasno kada su poslali sudije iz Bihaća tamo, a i u Banoviće opet ovo kolo. Drugi dio sezone je namješteno pola utakmica počevši od Bihaća kad je dobio Velež.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la nebeskasila » 27 maj 2017, 12:14

Ja se bojim da cemo mi danas izgubiti, nasa uprava je tava da nema dogovaranja, da nema kupovine, pa Novi Travnik nam je nudio 3 boda za 10000KM nasi nisu htjeli, a ta utakmica bi nas izvukla u svemu, da nam sad nista trebalo ne bi, iskreno volio bih da su uzeli jer cijela liga je takva, zasto mi da ne budemo, **** ga. Eto danas nam ide samo pobjeda protiv vas da smo sigurni, pa vidjecemo kako ce da prodje, hvala decki, sretno i vama :D

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 27 maj 2017, 12:30

nebeskasila je napisao/la:Ja se bojim da cemo mi danas izgubiti, nasa uprava je tava da nema dogovaranja, da nema kupovine, pa Novi Travnik nam je nudio 3 boda za 10000KM nasi nisu htjeli, a ta utakmica bi nas izvukla u svemu, da nam sad nista trebalo ne bi, iskreno volio bih da su uzeli jer cijela liga je takva, zasto mi da ne budemo, **** ga. Eto danas nam ide samo pobjeda protiv vas da smo sigurni, pa vidjecemo kako ce da prodje, hvala decki, sretno i vama :D
Samo drug moj ove nase iz uprave interesuju pare ili 6 bodova sljedece sezone treceg nema a šuška se da bi ova druga opcija bila realna ali vidjet cemo u 19:20 h na čemu smo.
Bojim se samo da ko ne uleti sa strane i uzmu pare od drugih klubova da vas naguze
Mada raja vas voli i kao grad i kao klub opet ostaje dogovor presidentea što se tiče današnje utakmice.
Sretno :bih:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la nebeskasila » 27 maj 2017, 13:01

Vidjecemo danas sta ce biti nadamo se dobrom za nas haha ali to su sve dogovori vecih ljudi od nas pa sad vidjeceom koji su im interesi

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Rafael30 » 27 maj 2017, 14:37

sviunapad1010 je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:Od koji para da vam Jedinstvo plati :shock: Jedinstvo ako pobjedi u Kaknju (a nadam se da hoće), pobjedit će da imate 3 boda u Bihaću kad budete planirali u PL ili na naredbu NS BiH. Savez je spasio Čelika u PL, spasio je Veleža ovdje, spasit će i Jedinstvo. :bih:
Definitivno tako i iskreno rečeno. Ove godine je Goražde žrtva što je bilo jasno kada su poslali sudije iz Bihaća tamo, a i u Banoviće opet ovo kolo. Drugi dio sezone je namješteno pola utakmica počevši od Bihaća kad je dobio Velež.
Vjeruj da Jedinstvo nema nikakve veze sa tom utakmicom. Znas i sam da Sloga nije od Kaknja izgubila nigdje, osim u Mostaru sto je morala zbog Veleža. Da su gotovo sve utakmice im odsudile sudije sa USK-a i Bajraktarević. Meni se ova liga iskreno gadi.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la nebeskasila » 27 maj 2017, 14:39

Kakanj je oduvijek bio prijateljski raspoložen prema Jedinstvu i Bihaću,jednom su nas vodili do finala Play-offa 2000. kad nismo uspjeli,jednom su nas uveli u premijer ligu ,opet su nas zamalo uveli u premijer ligu kad su zaustavili moćnu Slobodu u Kaknju iako im nije trebalo,prošle godine su nas ostavili u ligi kad su nam pustili utakmicu,a ove godine opet nam odlučuju za opstanak,pa i ako nam ne date danas utakmicu znajte da u Bihaću uvijek imate prijatelje jer smo vam mnogo dužni i dao Bog prilike da vam ikad se odužimo jer kako čitam cijeli Kakanj danas je uz Jedinstvo i stvarno naklon do poda momci a i imate uz nas najsrcanijeg kapitena u ligi....
Hvala Rudar,hvala Kakanj pa kako god danas završilo....

Objava jednog momka iz Bihaca danas, lijepo za procitati

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la harden » 27 maj 2017, 14:52

I ja sam bas mislio kopirati tekst, lijepo momak rekao sve :) .
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la studeni » 27 maj 2017, 15:00

I svi se raduju namjestenoj utakmicu :( otisla je ova liga davno u neku stvar

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la GEC » 27 maj 2017, 15:05

studeni je napisao/la:I svi se raduju namjestenoj utakmicu :( otisla je ova liga davno u neku stvar
Nema namještanja ova liga je poštena i sve po zakonu :mrgreen:

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la drakensang » 27 maj 2017, 15:08

:eh:
studeni je napisao/la:I svi se raduju namjestenoj utakmicu :( otisla je ova liga davno u neku stvar
Nema do balije nikoga, niko nam na crtu ne moze stat sto se tice mentaliteta. Evo ovaj svi u napad, potencira brat pricu da Velez prodaje, a ocito ima kompleks od Veleza i prezire i iz te ciste mrznje pise nebuloze. Dalje, kakva je svrha lige ako otvoreno kao navijaci svog kluba zelite da se pusti Jedinstvu? Boli mene neka stvar za Jedinstvo, svakako moj klub pobjedom ostaje, ali vas je vrcima ovdje kolektivno retardirana i ne mogu da se nacudim dok citam ovakve stvari

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 maj 2017, 15:12

Bila bi puno poštenija sigurno da ispadaju 2 eventualno 3 ekipe. Ovako minimalno 4 kad ispadaju ili 5 kao ove godine to bude cirkus na kvadrat. Uvesti kako je bilo prošle godine razigravanje iz drugih liga i da ulaze 2.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 maj 2017, 15:20

drakensang je napisao/la::eh:
studeni je napisao/la:I svi se raduju namjestenoj utakmicu :( otisla je ova liga davno u neku stvar
Nema do balije nikoga, niko nam na crtu ne moze stat sto se tice mentaliteta. Evo ovaj svi u napad, potencira brat pricu da Velez prodaje, a ocito ima kompleks od Veleza i prezire i iz te ciste mrznje pise nebuloze. Dalje, kakva je svrha lige ako otvoreno kao navijaci svog kluba zelite da se pusti Jedinstvu? Boli mene neka stvar za Jedinstvo, svakako moj klub pobjedom ostaje, ali vas je vrcima ovdje kolektivno retardirana i ne mogu da se nacudim dok citam ovakve stvari
Pošteno ste zapeli u Čapljini polomili se :lol:

Kod vas vrapcicana priča svi lopovi osim vas,idi ba odyebi u troskoku.

Vi nesto smatrate da vaše mišljenje vrijedi više. Možda ali kod vas kući. Svi igrali sa N.Travnikom jedino vi 0:3 bile linije 7 umjesto 10 cm.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 27 maj 2017, 15:57

drakensang je napisao/la::eh:
studeni je napisao/la:I svi se raduju namjestenoj utakmicu :( otisla je ova liga davno u neku stvar
Nema do balije nikoga, niko nam na crtu ne moze stat sto se tice mentaliteta. Evo ovaj svi u napad, potencira brat pricu da Velez prodaje, a ocito ima kompleks od Veleza i prezire i iz te ciste mrznje pise nebuloze. Dalje, kakva je svrha lige ako otvoreno kao navijaci svog kluba zelite da se pusti Jedinstvu? Boli mene neka stvar za Jedinstvo, svakako moj klub pobjedom ostaje, ali vas je vrcima ovdje kolektivno retardirana i ne mogu da se nacudim dok citam ovakve stvari
Jedinstvo je najpostenija ekipa u ligi za razliku od vas.
I NADAM SE DA CE OVI NASI IMATI MALO MOZGA I DAJU BISCANIMA BODOVE DA IH SPASIMO.
Za razliku od vas koji ste milijardu ekipa izbacili iz lige na nepošten način..i da,i treba se pustit utakmica kad raznorazne ekipe tumaraju ovom ligom za koje je Jedinstvo institucija.
Nadam se opstanku Bišćana ako ne ostanu uvijek ce imati simpatije u prijateljskom Kaknju.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la tropic » 27 maj 2017, 17:47

Neka pljuvanje po Rudaru i Jedinstvu pocne sad :urnebes:

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 27 maj 2017, 17:49

Jedinstvo dominira u Kaknju.
Svaka cast na opstanku Bišćana
pozz iz Kaknja ...pitajte igrače koji aplauz imate i podršku također ..
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.