FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 28 maj 2017, 14:14

Gusar1995 je napisao/la:To što znaš sva slova, ne znači da znaš i čitati... Gdje konkretno vidiš to što si napisao? Momci se zahvaljuju na gostoprimstvu, koje su već ranije imali u Kaknju i imat će ga uvijek, isto ono koje kakanjci imaju u Bihaću. Otuda i radost što Jedinstvo ostaje u ligi.

Da su mutni ljudi u upravi to svi znaju, nije niko glup niti naivan toliko. Pa mi od kako je Prve Lige FBiH svake godine ulazimo u PL, a evo kako se završava (mislim na poziciju, ne na sumljive poraze). Međutim to nas kao navijače i simpatizere kluba ne predstavlja, kao što ni tebe ne predstavljaju tvoji, niti mi možemo na to uticati.

Kad si nam tako fino objasnio zašto imaš/nemaš komplekse od "namještene utakmice Rudara i Jedinstva", sad te molim da nam fino objasniš i svoj drugi dio posta.

@GracanicaAA pratiš li ti uopšte ovu stranicu drug?
nema potrebe se raspravljat sa maloumnicima nek crknu od zavisti i ljubomore :clap:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Rafael30 » 28 maj 2017, 16:00

drakensang je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:
Hoćeš da ti ja dokažem tal Veleža ove sezone?
Izvoli, imamo PP dokazi mi i ja cu se sam sebi posrat u usta ako mi ti ista dokazes.
Ti brate mora da imaš 17-18 godina kad misliš da je sve pošteno.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 28 maj 2017, 18:02

Rafael30 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:
Hoćeš da ti ja dokažem tal Veleža ove sezone?
Izvoli, imamo PP dokazi mi i ja cu se sam sebi posrat u usta ako mi ti ista dokazes.
Ti brate mora da imaš 17-18 godina kad misliš da je sve pošteno.
svaka cast na komentaru :thumbup:
Ma ni toliko godina nema cuj poštenje u prvoj ligi federacije :rol: :rol: :rol:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la drakensang » 28 maj 2017, 18:20

@emir123

Prvo, imam puno vise godina nego sto vi mozete zamislit, a jos vam je veca sramota ako ste stariji od mene, a mlatite ovuda neargumentovano.

Pa i nece bit nikad postenja dok je klubova koji su naocigled svih ovdje namjestali i odredjivali rezultate, a i navijaca koji pozivaju na namjestanje. Kao clan navijacke grupe koja bodri moj tim, meni je svaka zila na vratu iskocila kad smo od Goska 0-3 izgubili, kad je Uprava prodala navijace. A ovdje bi svi htjeli kuci kupit sudiju, a na strani da im se posteno svira ili tako nekakve nebuloze.

A citirajte me, za godinu dana, mozda Velez opet nece uci u PL. Mozda ce nam opet trebat 3-4 godine, ali ja sam siguran da kad udjemo, da ce to biti na nacin da ce se svi bodovi uzet na zelenom terenu.

Pozdrav za sve postene Kakanjce, i one koji ne navijaju protiv svog tima, i koji bi htjeli da sacuvaju cist obraz. Istjerajte bagru i seljacine koje kvare ugled klubu kakav je Rudar.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 29 maj 2017, 10:02

drakensang je napisao/la:@emir123

Prvo, imam puno vise godina nego sto vi mozete zamislit, a jos vam je veca sramota ako ste stariji od mene, a mlatite ovuda neargumentovano.

Pa i nece bit nikad postenja dok je klubova koji su naocigled svih ovdje namjestali i odredjivali rezultate, a i navijaca koji pozivaju na namjestanje. Kao clan navijacke grupe koja bodri moj tim, meni je svaka zila na vratu iskocila kad smo od Goska 0-3 izgubili, kad je Uprava prodala navijace. A ovdje bi svi htjeli kuci kupit sudiju, a na strani da im se posteno svira ili tako nekakve nebuloze.

A citirajte me, za godinu dana, mozda Velez opet nece uci u PL. Mozda ce nam opet trebat 3-4 godine, ali ja sam siguran da kad udjemo, da ce to biti na nacin da ce se svi bodovi uzet na zelenom terenu.

Pozdrav za sve postene Kakanjce, i one koji ne navijaju protiv svog tima, i koji bi htjeli da sacuvaju cist obraz. Istjerajte bagru i seljacine koje kvare ugled klubu kakav je Rudar.
Još ce dosta vode kroz Kakanj a i kroz čitavu BIH proći,dok se iskorjeni kriminal i malverzacije razne.
Prema tome, neka je pauza došla da se odmorimo svi zajedno od ovih desavanja :bih: :bih: :wave:
Pozdrav za sve koji su i ove godine pratili stranicu FK RUDAR KAKANJ :clap: :salut: :thumbup:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Rafael30 » 29 maj 2017, 17:47

drakensang je napisao/la:@emir123

Prvo, imam puno vise godina nego sto vi mozete zamislit, a jos vam je veca sramota ako ste stariji od mene, a mlatite ovuda neargumentovano.
Prvo sramota je za Velež sto se našao u ovoj situaciji gdje je bio na polusezoni. Ovo sto se radi drugu polusezonu je prava prica. Tu mislim na pomocni teren, izgradnju tribina, klupski prostorija itd. Što se rezultata tiče tu znaš i sam da država stoji iza toga, baš kao i iza Čelika. Sramota bi bilo za državu da je Velež ispao u "treću" ligu. Velež je ime. Ako si dobro upućen u to kao što pišeš onda i sam znaš da je to tako. Sam znaš kako ste na poluvremenu dobili 3 boda u Bihaću. ;) :shhh:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 maj 2017, 18:18

Rafael30 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:@emir123

Prvo, imam puno vise godina nego sto vi mozete zamislit, a jos vam je veca sramota ako ste stariji od mene, a mlatite ovuda neargumentovano.
Prvo sramota je za Velež sto se našao u ovoj situaciji gdje je bio na polusezoni. Ovo sto se radi drugu polusezonu je prava prica. Tu mislim na pomocni teren, izgradnju tribina, klupski prostorija itd. Što se rezultata tiče tu znaš i sam da država stoji iza toga, baš kao i iza Čelika. Sramota bi bilo za državu da je Velež ispao u "treću" ligu. Velež je ime. Ako si dobro upućen u to kao što pišeš onda i sam znaš da je to tako. Sam znaš kako ste na poluvremenu dobili 3 boda u Bihaću. ;) :shhh:


Pogledaj na 6:14 kako vam igrac na poluvremenu drzi jetru da mu ne izađe na nos jer smo vas ubili trkom. Jedinstvo je bilo ekipa bez priprema koja se skupila 7 dana prije prvenstva jer vam je bilo upitno i hocete li se takmicit a ovo je bilo 17 kolo. Znaci 14 dana prije ove tekme ste skucali ekipu a mi bili tri mjeseca u pripremama. Stipu tu pricu neko nam nastelio tekmu a raznijeli vas drugo poluvrijeme igrom i fizicki. Eto vama neko naredio da mora Velez dobit 3 boda (direktni konkurent u sezoni gdje ispada 5 ekipa) a i vi u borbi za opstanak. Priznaj da ni ti sam ne vjerujes u to :lol:
Evo ti i post momka iz Bihaca sa vase teme nakon tekme

NebeskaSila96 je napisao/la:Pobjeda Veleza čista kao suza i sasvim zasluženo su došli do bodova.Da dodam i da je penal bio čist i nema se tu šta diskutovat o penalu.Velez sa ovom igrom što su danas pokazali sigurno ce ostat u ligi,doduše imali su i sreću kad je jedan njihov igrač u 90 minut sa linije izbacio loptu.

Što se tiče Jedinstva realno sa ovom ekipom se ne može ostat u ligi.Jesu to naša djeca ali jednostavno tu nema kvalitete,ja sam siguran da bi se boljih igrača našlo po kantonu ali Bože moj.Jedini koji su danas nešto pokazali su Ani koji je sigurno u top 5 igrača ove lige,Sanid je pokazao da može igrat u Jedinstvu odigrao je solidan meč i prolaznu ocjenu mogu dobit Remic i onaj što je došao iz Gorazda,svrstao bih tu i Pidana koji je imao nekoliko odličnih odbrana ali nije mi jasno da ne zna loptu ispucat nikako.Neću imenovat ostale ali meni nije jasno kako su tu pojedini igrači,jer nemaju ni 30% kvalitete da igraju u Jedinstvu.Ono što su se mnogi pitali na tribini kako je ova ekipa uspjela izvući remi u Gorazdu..Ali ne možemo nikoga kritikovat jer znamo da se para nema i to što je to Bože moj.

Što se tiče sukoba današnjeg SN-a i RA očigledno dok postoje ove dvije navijačke sukobi ce se nastavljati.Samo cu reci Mostarci stidite se jer ste u herojskom Bihaću došli provocirat dizanjem 3 prsta,niste zaslužili da izadjete ikako sa stadiona.I još jednom čestitke igračima Veleza na zasluzenoj pobjedi.
:wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la harden » 29 maj 2017, 18:39

Cista pobjeda Veleza u Bihacu, tu nema price. Bili su kvalitetniji u tom trenutku i to je to, treba priznati.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 maj 2017, 18:42

harden je napisao/la:Cista pobjeda Veleza u Bihacu, tu nema price. Bili su kvalitetniji u tom trenutku i to je to, treba priznati.
Svaka cast druze na realnosti. Da zatvorimo tu pricu gdje smo argumentima pobili tvog sugrađanina a usput i zaobidjemo pogresnu tematiku na tuđoj temi. Svako dobro
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Rafael30 » 29 maj 2017, 19:43

harden je napisao/la:Cista pobjeda Veleza u Bihacu, tu nema price. Bili su kvalitetniji u tom trenutku i to je to, treba priznati.
:nene: :nene: :nene: to ti misliš, i ja sam mislio, ali vjeruj da nije. Ne što je Jedinstvo htjelo, nego što je moralo. Što je bilo ucjenjeno. :shhh: Ali bilo pa proslo. :bih:

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la harden » 29 maj 2017, 19:48

Rafael30 je napisao/la:
harden je napisao/la:Cista pobjeda Veleza u Bihacu, tu nema price. Bili su kvalitetniji u tom trenutku i to je to, treba priznati.
:nene: :nene: :nene: to ti misliš, i ja sam mislio, ali vjeruj da nije. Ne što je Jedinstvo htjelo, nego što je moralo. Što je bilo ucjenjeno. :shhh: Ali bilo pa proslo. :bih:
Ma daj druže, igrači nam trenirali 10 dana, nisu mogli trčati više od 25 minuta. Dobili bi nas svakako, spremnija ekipa tad bila puno. Nismo centra mogli preći zadnjih 15 minuta.

Al dobro, vjeruj u šta hoćeš. Ne trebamo ljudima zatrpavati temu ovdje sa offtopicom i vraćati se na tu utakmicu :bih:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la ado78 » 31 maj 2017, 14:12

Blizi nam se drugovi subota i utakmica koja odlucuje o sudbini bratstva a znamo svi sta ste uradili prosli vikend ustvari sklanjali se da ostavite jedinstvo plus uz to ste uzeli dobre premije,po gracanice se vec prica da igrate za gorazde jer ce im bosna pustit to je javna tajna,a vi ste trenutno najjaca ekipa ove godine sto se mesetarenja tice,mislim ako bude to sto se prica bgm bit ce zafrkano u sub po vas,mi nemamo nista protiv da vi u gracanici odigrate kao sto ste odigrali kuci protiv jedinstva i ponovo budemo prijatelji ;)

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 31 maj 2017, 15:03

ado78 je napisao/la:Blizi nam se drugovi subota i utakmica koja odlucuje o sudbini bratstva a znamo svi sta ste uradili prosli vikend ustvari sklanjali se da ostavite jedinstvo plus uz to ste uzeli dobre premije,po gracanice se vec prica da igrate za gorazde jer ce im bosna pustit to je javna tajna,a vi ste trenutno najjaca ekipa ove godine sto se mesetarenja tice,mislim ako bude to sto se prica bgm bit ce zafrkano u sub po vas,mi nemamo nista protiv da vi u gracanici odigrate kao sto ste odigrali kuci protiv jedinstva i ponovo budemo prijatelji ;)
Koji ste vi kompleksaši da bog sačuva...
Ovi igrači fening nisu dobili nemaju za kafe bolan nebio (sigurna informacija)nema plate i ti podjes tenzije neke dizat nigdje veze..
Što ne pricas malo kako ste TUŠNULI utakmicu bosni kad su njihovi iz uprave čistili vas stadion ziva istina :rol: !!!
Nesikiraj se bit ce to dobro u subotu ..
:bih: NEMOJTE SE BOJATI PUSTIT CEMO I VAMA :bih:
Svakako je ova polusezona GRATIS TRANS :kralj: :salut:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Rafael30 » 31 maj 2017, 20:09

ado78 je napisao/la:Blizi nam se drugovi subota i utakmica koja odlucuje o sudbini bratstva a znamo svi sta ste uradili prosli vikend ustvari sklanjali se da ostavite jedinstvo plus uz to ste uzeli dobre premije,po gracanice se vec prica da igrate za gorazde jer ce im bosna pustit to je javna tajna,a vi ste trenutno najjaca ekipa ove godine sto se mesetarenja tice,mislim ako bude to sto se prica bgm bit ce zafrkano u sub po vas,mi nemamo nista protiv da vi u gracanici odigrate kao sto ste odigrali kuci protiv jedinstva i ponovo budemo prijatelji ;)
Jeste vi to zasluzeno dobili u Lukavcu? :lol:

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la GEC » 31 maj 2017, 22:20

Rafael30 je napisao/la:
ado78 je napisao/la:Blizi nam se drugovi subota i utakmica koja odlucuje o sudbini bratstva a znamo svi sta ste uradili prosli vikend ustvari sklanjali se da ostavite jedinstvo plus uz to ste uzeli dobre premije,po gracanice se vec prica da igrate za gorazde jer ce im bosna pustit to je javna tajna,a vi ste trenutno najjaca ekipa ove godine sto se mesetarenja tice,mislim ako bude to sto se prica bgm bit ce zafrkano u sub po vas,mi nemamo nista protiv da vi u gracanici odigrate kao sto ste odigrali kuci protiv jedinstva i ponovo budemo prijatelji ;)
Jeste vi to zasluzeno dobili u Lukavcu? :lol:
Jok nego vi u Kaknjuu :urnebes: :urnebes:

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 01 jun 2017, 11:09

GEC je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:
ado78 je napisao/la:Blizi nam se drugovi subota i utakmica koja odlucuje o sudbini bratstva a znamo svi sta ste uradili prosli vikend ustvari sklanjali se da ostavite jedinstvo plus uz to ste uzeli dobre premije,po gracanice se vec prica da igrate za gorazde jer ce im bosna pustit to je javna tajna,a vi ste trenutno najjaca ekipa ove godine sto se mesetarenja tice,mislim ako bude to sto se prica bgm bit ce zafrkano u sub po vas,mi nemamo nista protiv da vi u gracanici odigrate kao sto ste odigrali kuci protiv jedinstva i ponovo budemo prijatelji ;)
Jeste vi to zasluzeno dobili u Lukavcu? :lol:
Jok nego vi u Kaknjuu :urnebes: :urnebes:
izbacit cemo vas u sred gracanice iz lige :rol: :bih:
previše ste loši tek sad vidjeh snimak iz lukavca gdje ste kupili utakmicu al vam ni to neće pomoći u subotu ;) :clap:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la ado78 » 01 jun 2017, 11:51

izbacit cemo vas u sred gracanice iz lige :rol: :bih:
previše ste loši tek sad vidjeh snimak iz lukavca gdje ste kupili utakmicu al vam ni to neće pomoći u subotu ;) :clap:[/quote]

Bujrum druze izbacite,i drugi su pokusavali pa se nasadili,zato bujrum druze u gracanicu u kojoj se samo prica o utakmici koju ste dali jedinstvu sto je jos vise razbijesnilo ljude kad su pogledali snimak utakmice sinoc i pregled,ono je druze jad sta radite a vratit ce vam se kad tad a za utakmicu u lukavcu raspitaj se da li je kupljena,dobro se raspitaj,postali ste prava mesetarska ekipa vise vam svejedno sto se cijeli svijet smije kako prodajete i pustate golove ali kazem sve se to vrati,zao mi je samo igraca rudara koji ce najebat u subotu

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 01 jun 2017, 14:02

ado78 je napisao/la:izbacit cemo vas u sred gracanice iz lige :rol: :bih:
previše ste loši tek sad vidjeh snimak iz lukavca gdje ste kupili utakmicu al vam ni to neće pomoći u subotu ;) :clap:
zao mi je samo igraca rudara koji ce najebat u subotu[/quote]



Neznam što si došao na ovu stranicu da lafo NEKOG PROVOCIRAS glupa ti je priča ta kao NEKO CE NAJEBA ! ??
Baš zbog toga letite iz lige zajedno sa lukavcem i banovicima jer ta šatro prijetnja ne prolazi čak ni u ovoj ligi mozda ce proci tamo gdje ćete akobogda igrati sljedeće sezone(Puracic..Kalesija..monica špionoca) :rol: :salut:
I razguli sa ove stranice imate tamo onu stranicu braVstvo :urnebes: :clap:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la GEC » 01 jun 2017, 14:11

Ado ako nisi skonto da se raspravljs sa balavcem onda ste na istoj frekvenciji :beba: vidis da vise ne pisu stari forumasi sa kojim mozes normalno komunicirat.Uzjaho pubertetlija na temu :beba:

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 01 jun 2017, 15:39

GEC je napisao/la:Ado ako nisi skonto da se raspravljs sa balavcem onda ste na istoj frekvenciji :beba: vidis da vise ne pisu stari forumasi sa kojim mozes normalno komunicirat.Uzjaho pubertetlija na temu :beba:
Izvini DEDA nisam te prepoznao.
Neznam sta hoćete i sta tražite više na temi RUDAR KAKANJ??
Razgulite ba PROVOKATORI ZAOSTALI odavde :thumbdown: :wave:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.