FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

necko_gradacac
Postovi: 686
Pridružen/a: 07 jan 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la necko_gradacac » 20 maj 2017, 18:14

City tv
Volim ZVIJEZDU Volim GRADACAC

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 20 maj 2017, 18:17

necko_gradacac je napisao/la:City tv

ok hvala

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 20 maj 2017, 18:20

kakanjac62 je napisao/la:
necko_gradacac je napisao/la:City tv

ok hvala
Ma izgubice brate komedija , da bidis sta bi prvih 15 min ne bi vjerovao
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 maj 2017, 18:22

Kakva komedija?? zaslužen crveni za nas i SRETAN PUT GOSKU U PREMIER LIGU :bih: :bih:
A igraju duplo bolje od vas REALNO
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 20 maj 2017, 18:29

emir123 je napisao/la:Kakva komedija?? zaslužen crveni za nas i SRETAN PUT GOSKU U PREMIER LIGU :bih: :bih:
A igraju duplo bolje od vas REALNO
Jest dobro nabacuju u gol lol
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 maj 2017, 19:30

Znači utakmica minus 0!
Predsjednik Rudara Zaimovic sjedi tik uz Luju Ilića i nijedne reakcije nema .
PAMETNOM DOSTA.
p.s.nek samo visocani ne ulaze :rol:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 20 maj 2017, 19:52

emir123 je napisao/la:Znači utakmica minus 0!
Predsjednik Rudara Zaimovic sjedi tik uz Luju Ilića i nijedne reakcije nema .
PAMETNOM DOSTA.
p.s.nek samo visocani ne ulaze :rol:
Ne vjerujem da je to placeno je mislim onako pocet tekmu znas da nije samo mrznja , pare . Sve sokci osvojise
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 maj 2017, 19:55

15000 km moj komšija i ne sikira se niko.
Cirkus živi i počinjemo komplet od ljudi na tribinama do igrača LICITI NA SEOSKU EKIPU.
TEŠKA SRCA PRIZNAJEM AL TAKO JE KAKO JE.
Sad ce se neko javit od ovih nazovi navijača seljobera da popuje ovdje al ČINJENICA JE DA SE KLUB SROZO DO DNA.
SRAMOTA!!!!!!!!!!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la paulus » 20 maj 2017, 19:59

emir123 je napisao/la:15000 km moj komšija i ne sikira se niko.
Cirkus živi i počinjemo komplet od ljudi na tribinama do igrača LICITI NA SEOSKU EKIPU.
TEŠKA SRCA PRIZNAJEM AL TAKO JE KAKO JE.
Sad ce se neko javit od ovih nazovi navijača seljobera da popuje ovdje al ČINJENICA JE DA SE KLUB SROZO DO DNA.
SRAMOTA!!!!!!!!!!!!
Pa eto makar ste uzeli nes , zalost moj brale ovo treba prestat gledat i cao
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 maj 2017, 20:33

Što neko napisa i reče na tribini DABOGDA CITAV ZIVOT IGRALI ZA 300KM p.... prodane.
Sramote i blate klub i tek sad vidim kolko ljudi zavide dobojanima napadaju danas Mušiju na tribinama u drugom poluvremenu a lik nit luk jeo nit luk mirisao.
Treba uzorat čitav stadion i posijat paprike,krastavice,paradajz.
JA SAM REKO I STOJIM UZ TO KADA NISMO USLI U SEZONI 2006/2007 NECEMO NIKAD.
JER OVO JE CISTO PRANJE PARA.
A igrače sve rastjerati počev od golmana pa do tolovskog ..
j....... se više mamu vam j.... prodanu.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 21 maj 2017, 05:24

Ma Musija je Gospodin za te papke koji ga napadaju .On je htio da of Rudara napravi pravi klub I stabilan sa ambicijama ali ne mozes ti pored ljudi koji te koce I vracaju nazad .Pogledaj upravu I sve oko koga se vrte stvari .ma nema od tog nista .Cast nekim ljudima koji se vrte godinama oko Rudara jer ga vole ,aovi drugi samo su tu da sta extra uzmu za svoj djep.yebe se Musiji za njima on moze sta hoce I kako hoce I nek radi s ljudima koji su spremni da rade I vole to sto rade .Papak je uvijek papak

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 21 maj 2017, 09:26

kakanjac62 je napisao/la:Ma Musija je Gospodin za te papke koji ga napadaju .On je htio da of Rudara napravi pravi klub I stabilan sa ambicijama ali ne mozes ti pored ljudi koji te koce I vracaju nazad .Pogledaj upravu I sve oko koga se vrte stvari .ma nema od tog nista .Cast nekim ljudima koji se vrte godinama oko Rudara jer ga vole ,aovi drugi samo su tu da sta extra uzmu za svoj djep.yebe se Musiji za njima on moze sta hoce I kako hoce I nek radi s ljudima koji su spremni da rade I vole to sto rade .Papak je uvijek papak
Sve se slažem al NIJEDNOG čovjeka poštenog trenutno u klubu NEMA!!!
ČISTI PRIMJER TI JE JUCERASNJA UTAKMICA kako nas VELIKI PRESIDENTE sjedi s Lujom i niti jedne jedine reakcije nema!???
S R A M O T A ! ! !
Jedan banalan primjer da ti u klub dođe na mjesto sekretara jedan lik Alzan koji minutu nema odigranu za klub Rudar a ljudi i legende kluba koji imaju preko 200 300 utakmica su na birou rada i po cesti.rastjerani ko paščad..
Niti u upravi nema nijednog bivšeg igrača a o ovim trenerima juniora i kadeta tj.UVLAKAČIMA U PAKAŠ da ne pričam.
ZATO DABOGDA ISPALI U KANTONALNU LIGU.
Sve ovo treba odmah u ponedjeljak RASTJERATI stavit juniore ove ostale utakmice.
A GOSPODINU MENSURU MUŠIJI ONI NISU NI DO KOLJENA :salut:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la CLHD » 21 maj 2017, 22:48

Ma zar je moguce da su "postenjacine" mandra,zaimovic i ostala klika prodali utakmicu ipak su oni olicenje (NE)postenja u sredini u kojoj su ostali svi lopovi i kriminalci ne to je nevjerovatno ! Prestacu pratit domaci fudbal ako se ovo sto mi gledamo u svim ligama moze i nazvati fudbalom !

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 22 maj 2017, 09:38

Ma ne krivite Mandru lik je najmanje kriv.
Da je do njega mi bi glat ušli al čovjek se okrenuo košarci rukometu manje je tu lopovluka skoro da ga i nema .
.Jest da nama daje najviše para a zbog čega me žele da uđu svima je iole pametnim i ko prati rudara JASNO!!!
Zato ne treba uopće ići na utakmice rudara jer je to KLASIČNO gubljenje vremena živaca .....
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

CLHD
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jun 2015, 21:56
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la CLHD » 22 maj 2017, 20:16

emir123 je napisao/la:Ma ne krivite Mandru lik je najmanje kriv.
Da je do njega mi bi glat ušli al čovjek se okrenuo košarci rukometu manje je tu lopovluka skoro da ga i nema .
.Jest da nama daje najviše para a zbog čega me žele da uđu svima je iole pametnim i ko prati rudara JASNO!!!
Zato ne treba uopće ići na utakmice rudara jer je to KLASIČNO gubljenje vremena živaca .....

Drug moj sve to stoji ali i mandra kao i ostali trazi sebe eh sad u kosarci rukometu to ide na malo drugaciji nacin jer ti sportovi su (da se tako izrazim) manje interesantni stanovnistvu pa tako da se lakse rade malverzacije.. Eh sad malo bih tu kosarku odvojio od svega jer ipak cisto sumnjam da bi Mevle dozvolio bilo kakve malverzacije jer on najvise ulaze u KK Kakanj i onda ostaje rudar koji je izvrsna masina za pranje para unazad 20 godina tako da i to sto kazes da je gubljenje zivaca ici gledati Rudar sasvim stoji ! A sto se tice utakmice sa GOSKOM samo je pitanje koliko su oni svi bili dobri jer ocito je da je ta utakmica prodata to je jasno i pticama na grani.. Uglavnom ono sto meni najvise smeta jeste sto se godinama blati ime Rudara i sto se godinama prica ista prica i desavaju iste stvari i sto se ljudi koji hoce i koji su htjeli vratit Rudar gdje mu je mjesto u PL i napravit respektabilan tim ti ljudi su otjerani iz Rudara sto je apsurd nad apsurdima !

ado78
Postovi: 133
Pridružen/a: 28 okt 2013, 21:34
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la ado78 » 22 maj 2017, 20:39

Haj ba kakanjci moji ne sikirajte se,prodat ce begovac i jedinstvu,stata za klub kakav je rudar

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 22 maj 2017, 22:08

Ako je istina što carsija priča a pričali su i prije utakmice da je uzeo samo 15000km od GOŠK-a to je van svake pameti..BUDI DZEK UZMI PRAVU LOVU i mirno spavaj a ne za sicu se prodat.
Ado78@ jedinstvo ce morat iskesirat lovu inače nema puštanja.
Šteta stadion Pod Vardom postaje PIJACA...nažalost...
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la kakanjac62 » 23 maj 2017, 08:56

emir123 je napisao/la:Ako je istina što carsija priča a pričali su i prije utakmice da je uzeo samo 15000km od GOŠK-a to je van svake pameti..BUDI DZEK UZMI PRAVU LOVU i mirno spavaj a ne za sicu se prodat.
Ado78@ jedinstvo ce morat iskesirat lovu inače nema puštanja.
Šteta stadion Pod Vardom postaje PIJACA...nažalost...
Ma nesto mi tu sve smrdi .Meni se cini da je Gosk sredio to sa sudijama I savezom .Na samom pocetku utakmice sudija je odradio najbolji posao .Ubio je igrace u startu I onda dodje do nervoze nemoci kad vidis sta se desava .Nisam vise siguran da je to djelo Rudara I prodaje utakmice .Trbao se I klub javno obratit navijacima I cijeloj javnosti sa svojim saopstenjem ali nije tako da su sve opcije u igri pa I ta da su neki **** I uzeli neku sicu .Samo kazem ako je istina da su uzeli neku lovu nece se obogatit a raja I'm ....majku kao isvako normalan .Narocito momci koji dolaze na utakmice moraju da se osjecaju izdanim I prevarenim.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 23 maj 2017, 09:56

kakanjac62 je napisao/la:
emir123 je napisao/la:Ako je istina što carsija priča a pričali su i prije utakmice da je uzeo samo 15000km od GOŠK-a to je van svake pameti..BUDI DZEK UZMI PRAVU LOVU i mirno spavaj a ne za sicu se prodat.
Ado78@ jedinstvo ce morat iskesirat lovu inače nema puštanja.
Šteta stadion Pod Vardom postaje PIJACA...nažalost...
Ma nesto mi tu sve smrdi .Meni se cini da je Gosk sredio to sa sudijama I savezom .Na samom pocetku utakmice sudija je odradio najbolji posao .Ubio je igrace u startu I onda dodje do nervoze nemoci kad vidis sta se desava .Nisam vise siguran da je to djelo Rudara I prodaje utakmice .Trbao se I klub javno obratit navijacima I cijeloj javnosti sa svojim saopstenjem ali nije tako da su sve opcije u igri pa I ta da su neki **** I uzeli neku sicu .Samo kazem ako je istina da su uzeli neku lovu nece se obogatit a raja I'm ....majku kao isvako normalan .Narocito momci koji dolaze na utakmice moraju da se osjecaju izdanim I prevarenim.
Sudija je odsvirao normalno nit je navlacio nit bilo sta.
Realno gledajući Hrustanovic je dobio ZASLUŽENO crveni karton i penal čisto sve ko suza
Drugo,golmana ovog treba malo ispitat on sa svojim odbranama odnosno NE ODBRANAMA smrdi da je i on umiješan u ovo čim prije što je branio ako neko nezna u GOŠK-u!!!
S tim da je još neko s njim u igri ALI SAZNAT CE SE KAD TAD.
Pošto sam sjedio desetak stolica od presidentea i jednog i drugog kluba mogu s pravom reci da he utakmica 100% ODRADjENA!!!
Trebaju sve otjerat ko je iole sumnjiv i IZVINUTI SE NAVIJAČIMA koji da su pametni vise ne bi ni dolazili pa neka opet bude po 30 ljudi na tribinama ko u vakat!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 24 maj 2017, 19:57

Mi smo mutniji od Dunava!?!?!?!?
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.