FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 16 jun 2017, 21:15

Auuuu gore stanje nego u celiku belma i vedo u doboju ajd manje više za vedu nece dole odigrat ukupno pola sata..
amar009 mislim ne nasladjuj se da ne biste i vi lako bili u našoj ligi.
do sad ovo što ste doveli sigurno nisu ni p od pojačanja.
i ne provociraj imaš temu vašu i vozdra.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 16 jun 2017, 22:06

emir123 je napisao/la:Kao što sam najavio,javit ću se ako bude nekih transfera iz kluba otišli
Igor Aničić(GOŠK)
Dino Hajdarovic(Sloga S H)
Kobilica (olimpik sarajevo nezvanicno)?
Sarvan (olimpik)?
Cizmic(olimpik)?
Zukic (travnik)?

Moguć dolazak Aldina Šišić i Jusica iz čelika,braće Kovač (Mirza i Fahrudin)
Omer Music i Adnan Hrelja (mladost)
pripreme najvjerovatnije kreću 1.7.2017.
Od Hrelje i Šišića sigurno nema ništa a Jusić je već potpisao Olimpik. Ako ne dovedete najmanje 5-6 igrača i to odličnog kvaliteta slijedi vam borba za opstanak. 1 liga nikad jača nije bila, čak 5 klubova želi u PL, Olimpik je najjači u ligi, Metalleghe će sigurno pokušati, Velež i Sloga imaju super ekipu a i Zvijezda kaže želi gore. Realno trenutno ste u vrlo teškoj situaciji, ako iz PL uspadnu 2 kluba iz Federacije to je onda 5 iz 1 lige...

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 17 jun 2017, 08:36

emir123 je napisao/la:Auuuu gore stanje nego u celiku belma i vedo u doboju ajd manje više za vedu nece dole odigrat ukupno pola sata..
amar009 mislim ne nasladjuj se da ne biste i vi lako bili u našoj ligi.
do sad ovo što ste doveli sigurno nisu ni p od pojačanja.
i ne provociraj imaš temu vašu i vozdra.
jerane ja uopste ne provociram..ja sam volio da je rudar usao pa da ponovo bude derbi...samo sta su uradili od kluba u ovim zadnjim utakmicama nece se oporaviti jos dugo...a samo sam rekao za ovog bivseg kapitena pasu da ga nikad nisam gotivio...a vidite kako ode...pozz

bihacusrcu1
Postovi: 211
Pridružen/a: 07 mar 2014, 07:56
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la bihacusrcu1 » 17 jun 2017, 10:11

Ne moze iz prve lige ispasti 5 klubova nema teorije...najvise 3 mogu ako ispadnu dva iz PL...
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 17 jun 2017, 10:29

bihacusrcu1 je napisao/la:Ne moze iz prve lige ispasti 5 klubova nema teorije...najvise 3 mogu ako ispadnu dva iz PL...
Kako jarane? Tri ispadaju svakako plus koliko ekipa iz Federacije iz PL.

bihacusrcu1
Postovi: 211
Pridružen/a: 07 mar 2014, 07:56
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la bihacusrcu1 » 17 jun 2017, 10:41

Nema vise da iz svake nize lige ulazi po jedan...bec doigravanje igraju i pobjednici ulaze to je 2 kluba...ulazi jedan odavde u premijer ligu i ako ispadnu dva iz federacije najvise ti moze 3 kluba ispasti
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 17 jun 2017, 11:32

amar009 je napisao/la:Vedo i Kobilica u mladosti... kako vas lahko napusti kapiten...j.. vas pasa...
Zašto tako pišeš o njemu ? Čovjek ide gdje mu je bolje, uostalom Paša i živi u Sarajevu tako da ne mora vozariti.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 17 jun 2017, 18:40

Ma nek idu sretno im bilo.
npr.hrelja satro misli da će prije iz bosne otic pitarima, a igrat će u visokom za 200 plafon300km nek je momku sretno u svakom slučaju.

A RUDAR KAKANJ CE BITI UVIJEK KLUB PO KOJEM SE ZNA GRAD KAKANJ!!!

Kada se spomene KAKANJ prva asocijacija je rudnik i fudbalski klub RUDAR KAKANJ.

ZATO DUSMANI I OSTALI U RUPU I USTANITE KAD SE SPOMENE INSTITUCIJA!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 18 jun 2017, 11:55

emir123 je napisao/la:Ma nek idu sretno im bilo.
npr.hrelja satro misli da će prije iz bosne otic pitarima, a igrat će u visokom za 200 plafon300km nek je momku sretno u svakom slučaju.

A RUDAR KAKANJ CE BITI UVIJEK KLUB PO KOJEM SE ZNA GRAD KAKANJ!!!

Kada se spomene KAKANJ prva asocijacija je rudnik i fudbalski klub RUDAR KAKANJ.

ZATO DUSMANI I OSTALI U RUPU I USTANITE KAD SE SPOMENE INSTITUCIJA!!!
Koja bolan institucija? De objasni čime je Rudar institucija i čime je to Kakanj poznat po Rudaru? Klub kome je najveći uspjeh poraz od Bora u utakmici koja je prodata. Pitaj igrače koji su igrali tu utakmicu da ti kažu kako je prodata. Klub koji je simbol prodaje utakmica, isto kao GOSK, 16 godina taj klub laže ljude, igra sezonu samo da bi prodao zadnje dvije ili tri utakmice. Klub koji je svoju djecu otjerao, Gafa ti je zadnji primjer, otac i on su živote dali klubu a otjerali ih ko pse. Klub koji je igrao play off poslije rata i koji je u toj sezoni dobio Želju, Sarajeva, a onda u play offu gubio po 0:6 ili 0:7. Ako ne znaš ovo onda se raspitaj. Klub koji je otjerao raju sa stadiona. Kakva institucija bolan sta pričas? Čime, objasni mi?

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 19 jun 2017, 15:36

Addict je napisao/la:
emir123 je napisao/la:Ma nek idu sretno im bilo.
npr.hrelja satro misli da će prije iz bosne otic pitarima, a igrat će u visokom za 200 plafon300km nek je momku sretno u svakom slučaju.

A RUDAR KAKANJ CE BITI UVIJEK KLUB PO KOJEM SE ZNA GRAD KAKANJ!!!

Kada se spomene KAKANJ prva asocijacija je rudnik i fudbalski klub RUDAR KAKANJ.

ZATO DUSMANI I OSTALI U RUPU I USTANITE KAD SE SPOMENE INSTITUCIJA!!!
Koja bolan institucija? De objasni čime je Rudar institucija i čime je to Kakanj poznat po Rudaru? Klub kome je najveći uspjeh poraz od Bora u utakmici koja je prodata. Pitaj igrače koji su igrali tu utakmicu da ti kažu kako je prodata. Klub koji je simbol prodaje utakmica, isto kao GOSK, 16 godina taj klub laže ljude, igra sezonu samo da bi prodao zadnje dvije ili tri utakmice. Klub koji je svoju djecu otjerao, Gafa ti je zadnji primjer, otac i on su živote dali klubu a otjerali ih ko pse. Klub koji je igrao play off poslije rata i koji je u toj sezoni dobio Želju, Sarajeva, a onda u play offu gubio po 0:6 ili 0:7. Ako ne znaš ovo onda se raspitaj. Klub koji je otjerao raju sa stadiona. Kakva institucija bolan sta pričas? Čime, objasni mi?
TREBAS USTAT NA SPOMEN RUDARA IZ KAKNJA!
A što se ostalog tiče to nije do kluba nego do ljudi koji vode klub a to su sasvim dva različita pojma!
Dalje,što se Gafurovica tiče,momak je dao svoje i slažem se u potpunosti sa tim tvojim razmišljanjem,ali ja cu ti nabrojati bar još najmanje pet najmanje igrača koji su napustili klub u trenutku kad su mogli dati najviše.
Evo ti kojih se ja trenutno sjećam DOMAĆIH igrača kojima ovi sadašnjih igraci nisu mogli ni do koljena biti nit po borbenošću nit po srcanoscu:
Prkic,Celikovic,Muric,Spahić M,Kubat pa i eto ako hoćeš i Gafurovic mnogih još ima tu i da ti kažem još jednu stvar:dugi niz godina sam u i oko Rudaru da bih mi neko mogao pričati o MOJOJ VELIKOJ LJUBAVI KOJA SE ZOVE INSTITUCIJA FK.RUDAR KAKANJ!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 20 jun 2017, 03:22

Kako je krenulo, mislio sam da će biti raspad sistema, al' izgleda da će se ipak sastaviti fina ekipa, koja se neće boriti za opstanak, tj. koja bi mogla igrati značajnu ulogu u prvenstvu. Respect načelniku!
#samoRudar #zauvijek

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 jun 2017, 13:51

L' Imperator je napisao/la:Kako je krenulo, mislio sam da će biti raspad sistema, al' izgleda da će se ipak sastaviti fina ekipa, koja se neće boriti za opstanak, tj. koja bi mogla igrati značajnu ulogu u prvenstvu. Respect načelniku!
Ma sve to stoji ali evo primjer dovedemo omera kao zvučno pojačanje momak pola sata nema odigranih zadnjih godinu osim ovih par kola koja su cirkus bila.
PO MOME MISLJENJU OMER NIJE NIKAKVO POJAČANJE!!!
Živi bili pa vidjeli.
Čeha,Goralija produžili sa bosnom..
Kovač Mirza i brat neće 90% doći i tako da ćemo se borit jaro za opstanak.
Treba opet dovest dva stopera,beka dva,dva vezna o napadačima da ne pričam..golmana POD HITNO..sa domacim ispadamo glat jer djeca nit imaju kvalitet nit iskustva koje su trebali već steći ali nas VELIKI šef pojma nema.
OVO PISEM I ZNAM iZ RAZLOGA STO SMO IGRALI ONAKO KAKO SMO IGRALI PROTIV BIHACA I GOSKA TAKO DA NAS JE CIJELA LIGA UZELA NA ZUB i morat ćemo bit duplo bolji od prošle sezone da bih bili mirni.
Ostaje da vidimo sutra sta ce biti.
A
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 20 jun 2017, 20:03

emir123-potpuno se slazem sa tvojim postom...svi bi mi voljeli da igraju domaci igraci ali nemamo kvalitetnih igraca...realno ako hoces igrati pl moras imati jako iskusne i kvalitetne igrac-primjer mladost-...Ako hoces uvijek biti druga liga, kanton e onda neka igraju sve domaci igraci...a ovo sto su sada mandra i edin uradili samo prave raskol u klubu...omeru i belmi ponudili posao a sta je sa ostalim... :oops: :oops: :oops:

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 20 jun 2017, 20:54

amar009 je napisao/la:emir123-potpuno se slazem sa tvojim postom...svi bi mi voljeli da igraju domaci igraci ali nemamo kvalitetnih igraca...realno ako hoces igrati pl moras imati jako iskusne i kvalitetne igrac-primjer mladost-...Ako hoces uvijek biti druga liga, kanton e onda neka igraju sve domaci igraci...a ovo sto su sada mandra i edin uradili samo prave raskol u klubu...omeru i belmi ponudili posao a sta je sa ostalim... :oops: :oops: :oops:
Priča čitav KAKANJ za taj posao da ce dobit.
Ako oni dobiju posao ja cu otic na mjesec :rol: kakav posao kakvi bakrači priča je to moj amare za malu djecu.
Zato po toj logiki neka igraju sami njih dvojica protiv ostalih i sigurno ce biti pobunjenih a i ruku na srce i trebaju jer ti momci kad bi gledali neki redoslijed desavanja nisu zaslužili taj nazovi posao.
TREBAJU JOŠ PURE JESTI I PROLITI DOSTA ZNOJA I KRVI DA BIH TEK MOGLI PRICATI O POVEĆANJU PLATE A KAMOLI O POSLU.
I sad opet kažem TREBA MINIMUM 8 IGRACA DOVEST DA BI BAR PARIRALI U OVOJ PO SVEMU JAČOJ ligi u odnosu na prethodnu u kojoj smo ZARATILI sa 80% ekipa.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Addict » 21 jun 2017, 00:49

Isto je Gafi obećavan posao 10 godina. Kad je momku puko film lnda ga sutnu napolje. To je samo nacin da ih drze i šaci za sva vremena. Od sad šuti i igraj, ne pitaj za platu i ni jedne. Nije dobro biti oslonjen na politiku i političare, Čelik je dokaz ne treba vam dalje. Posebno nije dobro kad je to SDA jer znate ko je u Kaknju sve u njoj. Nisam ni jedna partija i u stvari sve je isto sranje, ali ovo je za Rudar klupko u koga će se umotati i koje nema kraja. Kako i ja čujem da Kovači ostaju u Njemačkoj, ostanak Belme je dobar, a što se Omera tiče gledam ga dvije godine u Mladosti i definitivno nema kvaliteta za PL. Za 1 ligu FBIH možda, ipak je razlika velika.
Ovo što Emir piše je tačno. Ne zaboravite da ste mnogima stali na žulj, Bosni oteli titulu, u drugu ligu gurnuli Budućnost i Gorazde direktno. To nije dobro i nije vam trebalo, a sve dođe na naplatu. Ima jos dugo do pocetka sezone i može se dovesti finih pojačanja ali liga nikad nije bila jača. Čak i s pojacanjima i to vrlo dobrim nema šanse u top 3-4 ekipe, daj Bože da se dovede dovoljno igrača za mirnu sezonu jer vidjet ćete biće svega, kao nikad do sad.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 21 jun 2017, 20:29

slika

NEKA NAM JE BOG NA POMOĆI sa ovim igračima
:facepalm: :pray: kuknjava :o
Ja kolko pratim nogomet nismo lošiju ekipu imali ODAVNO :( :facepalm:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 21 jun 2017, 20:51

emir123 je napisao/la:slika

NEKA NAM JE BOG NA POMOĆI sa ovim igračima
:facepalm: :pray: kuknjava :o
Ja kolko pratim nogomet nismo lošiju ekipu imali ODAVNO :( :facepalm:
ma dovesce mandra i begi prave igrace... jesi li vidio danas na prozivci onih uvlakaca oko smrde mandre...

lokalpatriota
Postovi: 166
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la lokalpatriota » 21 jun 2017, 20:51

emir123 je napisao/la:slika

NEKA NAM JE BOG NA POMOĆI sa ovim igračima
:facepalm: :pray: kuknjava :o
Ja kolko pratim nogomet nismo lošiju ekipu imali ODAVNO :( :facepalm:
Iz uprave su rekli da ne ciljaju Premijer ligu. Neki su želili domaći kadar, i sad kad su ga dobili nisu zadovoljni, emire ovo se ne odnosi na tebe. U petak bi trebao doći golman Ivan Tirić koji je već igrao u Rudaru, sjećam se da dok je on branio, više od 10 utakmica gola nismo primili.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la emir123 » 21 jun 2017, 21:07

Ma nema se para ovo ce se gurat do polusezone da se sto više bodova skupi i onda je Budzet u pitanju tako da ce tad možda dovest neke igrače ali se bojim da do tad nebudemo kaskali u mjestu tj.da sa ovom ekipom nebudemo zakucani za dno.
A i da Tiric dođe,ni taj momak nije branio dugo dugo i pitanje je za golmana kolko ima sigurnosti.
Dovodimo izgleda igrače KOJI NEMOGU NIGDJE IGRATI I KOJI SU UKUPNO ODIGRALI U PROSLIM SEZONAMA 30-tak minuta :facepalm: :facepalm:
Ma amare sve uvlakač do uvlakača čudo nema ovih trenera velikih iz omladinskog pogona koji pametuju čovjek bi rekao sve znalci neki murinjo anceloti itd..
Tu mislim prije svega na becira sabu,traku kozlu žešći papci koji su se uhljebili gore u klubu i koji su uvlakači A KATEGORIJE!
Zadnja izmjena: emir123, dana/u 21 jun 2017, 21:28, ukupno mijenjano 1 put.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la amar009 » 21 jun 2017, 21:12

ma i mene je cudilo da nema tih velikih trenera...svaki dan zajedno ispijaju kafe i samo prozivaju druge,a oni najveci smradovi u klubu...sada jos samo cekam izvjestaj mate komse na kakanjlive kako je sve bajno i kako je ovo sto je trebalo davno uraditi..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.