NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 28 mar 2017, 11:37

esprit24 je napisao/la:Sad je kasno da se bilo ko ukljucuje, Zvijezda PL nece vidjeti do 2020 godine to je sigurno. Sledece ulazi Velez ja dajem glavu. Bit ce tu Celik i Olimpic tako da ce biti vrlo tesko. A sto se tice organizacije kluba, bilo bi finonkad bibza jedan stol uspijeli sjesti Fadil, Nurdo, Bela, Adem Hanic. Posle njih uvesti ove male firme. Ove pare sto opstina daje usmjeriti u stadion. Snjima svima Zvijezda bi bila i vise od stabilnog premier ligasa. Sto se tice sledece utakmice, bit ce vrlo tesko. Nema petrica, mada mi je on protiv Bosne bio dosta nesiguran. Dario ce vjerovatno na njegovu poziciju, a Mume na Dariovo mjesto.
Potpis

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 28 mar 2017, 20:32

Potpisao bi i ja al nema od toga nista. Kao prvo da bi bilo ko dao neke pare mora naci svoj interes u tome . Fadila to nezanima ocito vise ga zanima Velez. Nurdin status je poznat. Bele se tesko uklapaju po meni u nesto vèce , ovako pomalo su prisutni i zo je to nazalost.
Ako se pojavi neki " Musija" zaljubljenik u sport a da ima love mozda a ovo cini mi se nisu profili za neko vece ulaganje.
Malo je mirnija situacija nakon pobjede nad Bosnom pa kako u Hanu bude . Sretno momcima.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 29 mar 2017, 12:39

batigol777 je napisao/la:Potpisao bi i ja al nema od toga nista. Kao prvo da bi bilo ko dao neke pare mora naci svoj interes u tome . Fadila to nezanima ocito vise ga zanima Velez. Nurdin status je poznat. Bele se tesko uklapaju po meni u nesto vèce , ovako pomalo su prisutni i zo je to nazalost.
Ako se pojavi neki " Musija" zaljubljenik u sport a da ima love mozda a ovo cini mi se nisu profili za neko vece ulaganje.
Malo je mirnija situacija nakon pobjede nad Bosnom pa kako u Hanu bude . Sretno momcima.
Hmmmm, znači bilo ko da dođe u klub tu je iz interesa i tu je da pere pare i maže oči tj. poštenog nema ni za lijeka još samo da dodaš da su svi lopovi.
E sad razlika između "starih lopova" i ovih "novih lopova je što su stari bili u premijer ligi, al je publika bila nezadovoljna radom uprave a sad je zadovoljna i navija. ČUDAN KRITERIJ NAVIJAČA, BOLJE PRVA FEDERALNA BEZ AMBICIJA, NEGO PREMIJER LIGA (SA POČETIM RADOVIMA) :crazy: ) :crazy:
Ranieri vam je tata..

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 29 mar 2017, 13:09

batigol777 je napisao/la:Potpisao bi i ja al nema od toga nista. Kao prvo da bi bilo ko dao neke pare mora naci svoj interes u tome . Fadila to nezanima ocito vise ga zanima Velez. Nurdin status je poznat. Bele se tesko uklapaju po meni u nesto vèce , ovako pomalo su prisutni i zo je to nazalost.
Ako se pojavi neki " Musija" zaljubljenik u sport a da ima love mozda a ovo cini mi se nisu profili za neko vece ulaganje.
Malo je mirnija situacija nakon pobjede nad Bosnom pa kako u Hanu bude . Sretno momcima.
jesi vidio da je taj zaljubljenik osudjen za utaju poreza???

ksud-zenica.pravosudje.ba/vstv/faces/pdfservlet;jsessionid...

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 mar 2017, 13:37

Nije se rodio ko je narodu ugodio velika je šteta za komplet općinu ako bog da uskoro grad da projekat stadiona je stao od priče gospodina Nuredina i Fadila da zele Zvijezdu u euro takmičenjima je samo san ili ...

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 29 mar 2017, 16:59

Sto se tice ulaganja u klub mozda je najbolja solucija pormjena statua, tako da odredjeno lice moze kupiti upravljacka prava nesto kao kod Sarajeva, odnedavno i u Jedinstva. E onda ce te sutra malo moc neko samo tako otjerat iz kluba ako si ulozio svoje pare, ali svakako da u tom istom statutu treba bit neka tacka da stiti klub. Npr. ako klub krene poslovat u minusu ili se pravi neka steta klubu da za to odgovaraju odredjeni ljudi i da moraju namirit tu stetu. Ako predsjednika kluba izaberu vecinski "ulagaci" koji su kupili najvise mjesta u skupstini(pravna lica mogu kupiti neogranicen broj glasova pa tako to moze biti jedan ili vise "ulagaca") i predsjednik ne radi u interesu kluba odmah znas koje odgovoran. Da ne idemo u detalje tu je bitno procjenit imovinu kluba da bi se odredilo koliko bi jedan glas u skupstini vrijedio ili ulog. Kod Jedinstva je imovina procjenjena na 300k i maximalan broj glasova na skupstini je 60, sto znaci da je jedan glas 5000km, a ulog 1000km. 5 vlasnika jednog uloga se mogu ujediniti i imati 1 glas. Opsirnije je to opisano na njihovoj temi. Po meni ovo dovodi do vece transparetnosti u radu, ali svejedno neko i tu mora povuci ulagace, samo sto bi tad bili na neki nacin zasticeni

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 29 mar 2017, 21:59

zomir je napisao/la:Sto se tice ulaganja u klub mozda je najbolja solucija pormjena statua, tako da odredjeno lice moze kupiti upravljacka prava nesto kao kod Sarajeva, odnedavno i u Jedinstva. E onda ce te sutra malo moc neko samo tako otjerat iz kluba ako si ulozio svoje pare, ali svakako da u tom istom statutu treba bit neka tacka da stiti klub. Npr. ako klub krene poslovat u minusu ili se pravi neka steta klubu da za to odgovaraju odredjeni ljudi i da moraju namirit tu stetu. Ako predsjednika kluba izaberu vecinski "ulagaci" koji su kupili najvise mjesta u skupstini(pravna lica mogu kupiti neogranicen broj glasova pa tako to moze biti jedan ili vise "ulagaca") i predsjednik ne radi u interesu kluba odmah znas koje odgovoran. Da ne idemo u detalje tu je bitno procjenit imovinu kluba da bi se odredilo koliko bi jedan glas u skupstini vrijedio ili ulog. Kod Jedinstva je imovina procjenjena na 300k i maximalan broj glasova na skupstini je 60, sto znaci da je jedan glas 5000km, a ulog 1000km. 5 vlasnika jednog uloga se mogu ujediniti i imati 1 glas. Opsirnije je to opisano na njihovoj temi. Po meni ovo dovodi do vece transparetnosti u radu, ali svejedno neko i tu mora povuci ulagace, samo sto bi tad bili na neki nacin zasticeni
To je vjeovatno jedini izlaz za napredak,sve ostalo je tavorenje u nizim ligama.

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 29 mar 2017, 22:32

Ljudi dzaba trosite prste na tastaturama i mobitelima. U gradaccu je jedini "zaljubljenik" u fudbal koji ima kes i ne zali Nurdin Pestalic, iako ne zna dosta o njemu. Ostalih Musija u nasem gradu nema. Jedino mozda Mirso Novalic on je fanatik i lako ga je nafurat da da dosta para za sport. Imam osjecaj da je Fadil, Zvijezdu gotivio dok je bilo Cimosa. Necu nikad prezaliti ove njegove cetiri godine mandata, kao premijera, jer mogo od zvijezde napraviti cudo. To je moglo ici lagano, hos projekat moze, al 5-10% na racun Zvijezde iz Gradacca. To je Niksic radio za Velez i to ce potvrditi sve i jedan navijac Veleza, samo sto je kod njih tad bila lopovija u klubu i pare su isle u bunar..
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 mar 2017, 22:37

[quote="esprit24"]Ljudi dzaba trosite prste na tastaturama i mobitelima. U gradaccu je jedini "zaljubljenik" u fudbal koji ima kes i ne zali Nurdin Pestalic, iako ne zna dosta o njemu. Ostalih Musija u nasem gradu nema. Jedino mozda Mirso Novalic on je fanatik i lako ga je nafurat da da dosta para za sport. Imam osjecaj da je Fadil, Zvijezdu gotivio dok je bilo Cimosa. Necu nikad prezaliti ove njegove cetiri godine mandata, kao premijera, jer mogo od zvijezde napraviti cudo. To je moglo ici lagano, hos projekat moze, al 5-10% na racun Zvijezde iz Gradacca. To je Niksic radio za Velez i to ce potvrditi sve i jedan navijac Veleza, samo sto je kod njih tad bila lopovija u klubu i pare su isle u bunar..[/quote
Moze 2o % al na zenin racun
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 31 mar 2017, 07:06

sidran je napisao/la:
batigol777 je napisao/la:Potpisao bi i ja al nema od toga nista. Kao prvo da bi bilo ko dao neke pare mora naci svoj interes u tome . Fadila to nezanima ocito vise ga zanima Velez. Nurdin status je poznat. Bele se tesko uklapaju po meni u nesto vèce , ovako pomalo su prisutni i zo je to nazalost.
Ako se pojavi neki " Musija" zaljubljenik u sport a da ima love mozda a ovo cini mi se nisu profili za neko vece ulaganje.
Malo je mirnija situacija nakon pobjede nad Bosnom pa kako u Hanu bude . Sretno momcima.
Hmmmm, znači bilo ko da dođe u klub tu je iz interesa i tu je da pere pare i maže oči tj. poštenog nema ni za lijeka još samo da dodaš da su svi lopovi.
E sad razlika između "starih lopova" i ovih "novih lopova je što su stari bili u premijer ligi, al je publika bila nezadovoljna radom uprave a sad je zadovoljna i navija. ČUDAN KRITERIJ NAVIJAČA, BOLJE PRVA FEDERALNA BEZ AMBICIJA, NEGO PREMIJER LIGA (SA POČETIM RADOVIMA) :crazy: ) :crazy:
Druze , tvoje tumacenje nema veze sa ovim sto sam ja napisao
Kao prvo interes je sirok pojam i nema veze sa postenjem i lopovlukom i ja nisam napisao da je neko lopov.
Druga stvar moje misljenje da je bilo dobrih stvari prije ali i katasrofa. Kako neko moze biti uspjesan a dugovati milion ,izgradili tribinu nisu je platili sad placa opstina i kao oni dobri pa gdje je ta ljubav danas? Gdje su te pare? Kao neko ih sve otjerao ma jah ali to je vec ispricana tema..
Na Musiju sam aludirao jér je covjek sa seoskom ekipom u PL i daje pare od svoje firme i uspjesno to radi kao i Gracic i ...
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 31 mar 2017, 08:50

Mustafa Pestalic.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 31 mar 2017, 09:22

theboss_RD07 je napisao/la:Mustafa Pestalic.
Sadan Imamovic, Fahrudin Piskic, Mure, 1 federalna, kantonalna, opstinska, Hopika, oranica, betonska tribina.... Jeb.o li vas Mustafa Pestalic mnogi od vas nebi nikad vidjeli Zelje, Sarajeva, Slobode a da negovorim Sto ste gledali Pjanica i kompaniju na gradini

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 31 mar 2017, 10:44

Zabrana treninga, ivica cvitkusic, dugovi, prodana plasticna trava, pocupano grijanje, mustafa pestalic, suspenzije, tuzbe

Nemoj se pravit glup. Ti znas vrlo dobro da prije mustafe niko nije rijec reko za nurdu. Nakon Ninkovica los period, pa onda Jovic nakon kojeg smo samo padali na terenu i na tabeli iz sezone u sezonu. Bilo je pitanje vremena kad cemo ispast sa ili bez nurde.
Zato nemoj bezveze prosipat gluposti, ako tebe neko moze kupit za sicu, nekog ipak ne mogu

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 31 mar 2017, 11:19

Neznam Tkanton koji racku uopšte ulaziš u diskusiju. Sada je puno bolje nego što je bilo: igramo bolji rang, imamo bolje igrače nego prije, radovi na i oko terena cvijetaju, bolji ljudi u upravi.
Pa svuda u svijetu su rezultati jedini relevantan pokazatelj. Zato smo za ovo sad yebo ono što je prije bilo, sad je sve superiška.
Ja bi samo jedno pitao, kažemo prali su novac, uzeli peć, travu itd. Oni su prali novac ali čiji, onaj koji su oni našli. Peć i travu oni kupili jer da nije tako ne bi je mogli uzeti. Opština tada nije davala ni četvrtinu para koje sad daje. Ali sada neko drugi pere te pare. A ovo su sada naše iz opštinskog budžeta, sviju nas građana Gradačca. Onda me je bolio racku što peru, oni ih namakli, oni ih sjebali a mi gledali najbolje ekipe u državi i imali još štošta drugo. Na ledini niklo solidno sportsko zdanje i da dalje nenabrajam.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 31 mar 2017, 11:26

Nije daleko od istine, nismo nikad imali boljeg igraca od Damjanovica :mrgreen:

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 31 mar 2017, 11:30

theboss_RD07 je napisao/la:Zabrana treninga, ivica cvitkusic, dugovi, prodana plasticna trava, pocupano grijanje, mustafa pestalic, suspenzije, tuzbe

Nemoj se pravit glup. Ti znas vrlo dobro da prije mustafe niko nije rijec reko za nurdu. Nakon Ninkovica los period, pa onda Jovic nakon kojeg smo samo padali na terenu i na tabeli iz sezone u sezonu. Bilo je pitanje vremena kad cemo ispast sa ili bez nurde.
Zato nemoj bezveze prosipat gluposti, ako tebe neko moze kupit za sicu, nekog ipak ne mogu
Neznam samo gdje su sad ti navijaci koji su toliko zahtijevali i prekidali treninge da nesto dokazu gore navedenim. Sto sad ne ulete na trening pa pizdunima ne ocitaju bukvicu, sto sad ne zahtijevaju smjene i daju koje kakve zahtjeve. Ja sam siguran da je doticni osto mi nebi ispali naonakav nacin gdje je pitanje bila jedna utakmica i to koju ti igras znaci ovisis sam o sebi pa onda opet isti slucaj za ulazak u PL nemas par hiljada da platis ljude a nesto mlatis mudima...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 31 mar 2017, 11:36

theboss_RD07 je napisao/la:Nije daleko od istine, nismo nikad imali boljeg igraca od Damjanovica :mrgreen:
Slažem se ja tu sa tobom Dario je igračina i ljudina u svakom smislu. Ali moramo biti svjesni da je on tu došao sticajem raznih okolnosti, prije svega godine 36. Jer realno on je svoj fudbal u ozbiljnim klubovima davno odigrao. A za ovu našu ligu a pogotovo našu ekipu kakva je i dalje je svemirski brod.
Ali bilo je još ovdje dobrih igrača: Matori, Sava, Veca, Vasiljević, Gavara, Halilović E., Pandža i da dalje ne nabrajam. Takve više ovdje teško da ćemo vidjeti.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 31 mar 2017, 11:40

Pa zezam se, naravno da je sticajem okolnosti. Ne mozes ocekivat da takav igrac, koji je nekad igrao u Kaiserslauternu pa i za repku, u najboljim godinama nosi dres bilo kojeg bosanskog kluba. Cak i da je sa 45 godina dosao da igra ovdje opet bi trebala da nam bude cast sto takav igrac nosi dres Zvijezde

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 31 mar 2017, 12:01

Ljubitelje Zvijezde briga ko je u upravi nego koliko su oni ambiciozni evo ova sadašnja haman njima je federalna liga plafon to je problem ove godine dolazi 200 ljudi na stadion svi se potajno nadaju bit ce nešto ali opstanak je plafon sljedeće kad opet ode komplet ekipa pa kad se počne molit koji sponzor za krpit sezonu neće biti vise ni 200 gledalaca sve dok ne dodje novi nurdo pa najavi premier ligu završetak stadiona eto i naroda na stadion

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 31 mar 2017, 17:21

Mustafa pestalic = Nurdo, tj. Mustafa je bio desna ruka... i nema ih potrebe više spominjat imenima jer s njima je završeno. Što se tiče dugova koji su ostali od stare uprave oni bi morali biti riješeni jer u protivnom ne bi mogli igrati premijer ligu tj. kad su bili u pl, ali  onakvim ispadima i "tjeranjem" šta možete očekivati...plastična trava, peć za grijanje itd nije to palo s neba. To je plaćeno kao i velika tribina. I na kraju kao klub od velikih ambicija na čiji stadion dolazi REPREZENTACIJA, dolazi nova uprava i ima novi cilj 1.LIGA FEDERACIJE.
A vidim malo su se navijačići probudili, brane novu upravu ma  "BRAVOOO" pokazali ste se kad je trebalo na čelu sa vođom i ne zaslužujute bolje.
200 gledalaca i šaka navijačića, pa bujrum igrajte gospodo.
Ranieri vam je tata..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.