NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 25 maj 2017, 19:36

slika

9 igraca iz nase skole :tokralju: :tokralju: :tokralju:

to sve piska sto si napiso kad bi sproveli i malo marketinski pogurali i igrali posteno i kao Velez sto radi prikazivali svu transparentnost daleko bi to bolja prica bila i daleko vise bi raje vidio na tribinama....tesko bi bilo al bi 100% donilo napredak igrat ovu ligu vratit dugove ulagat infrastrukturu svako normalan ce podrzat..eno sto Tekstilac radi pokrenuta akcija da svako moze kupit kvadrat plasticne trave 50km cini mi se uz takvo poslovanje navijaci bi izgurali dosta akcija al po sadasnjem slabo al...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 maj 2017, 22:13

Ja sam za takav vid poslovanja uvjek, i naravno ko god bude u sljedecoj sezoni u upravi mislim da ce uzeti takav vid poslovanja. Ja znam kako sada Zvijezda funkcionise u bocu i vjerujte da je i sada sve transparentno ali se iz odredjenog razloga ne objavluje po fb i internetu koga zanima zasto se ne objavljuje nek se javi na p.p rado cu mu objasniti problem nas.

Drugo combe te sezone prosle ne umanjujem nicji rad ali te ljude je neko postavio ja sam jednu godnu kao clan upravnog odbora i obet sam pomogo koliko je u mojoj moci kad bi se svi ukljucili pa koliko ko moze mislim da bi daleko bolje funkcionisali. Svaka cast svima al niko u klub nije dosao sam nego ga je neko postavio ako cemo pricati o sezoni kada smo ispali Fadil je doveo Aliju i on je bio presjednik, sezonu kada nismo upali tj. proslu predsjednik kluba je bio Mirso Novalic i sve je islo preko njega, a sada ovu sezonu je Sadan presjednik naravno postavljen od strane Fadila N. Prema tome bezveze pričamo o prošlosti i prozivamo jedne druge upirajuci u prst ja znam da od ovih gore niko se nije obogatio na racun Zvijezde sto vise niko kafe nije popio na racun prema tome mi boljih od ovih nemamo koji su spremni da nesto urade. Upirajuci prstom jedno u druge samo sirimo jos vecu energiju trebamo da sjedemo za stol i da pozovemo najjače da stanu uz nas i da idemo u borbu zvanu stabilna Zvijezda.

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Transfer1312 » 26 maj 2017, 10:54

.
Zadnja izmjena: Transfer1312, dana/u 11 nov 2017, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Transfer1312 » 26 maj 2017, 11:01

.
Zadnja izmjena: Transfer1312, dana/u 11 nov 2017, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 maj 2017, 11:19

EN Storage gmbh

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 maj 2017, 14:43

Transfer1312 je napisao/la:Čitam u Njemačkim medijima da je ta firma propala napravila 100 miliona eura dugova a taj Edvin Novalic uhapsen!
Gdje piše

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Transfer1312 » 26 maj 2017, 14:55

fender13 je napisao/la:
Transfer1312 je napisao/la:Čitam u Njemačkim medijima da je ta firma propala napravila 100 miliona eura dugova a taj Edvin Novalic uhapsen!
Gdje piše
.
Zadnja izmjena: Transfer1312, dana/u 11 nov 2017, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 26 maj 2017, 16:38

ludiloo je napisao/la:slika

9 igraca iz nase skole :tokralju: :tokralju: :tokralju:

to sve piska sto si napiso kad bi sproveli i malo marketinski pogurali i igrali posteno i kao Velez sto radi prikazivali svu transparentnost daleko bi to bolja prica bila i daleko vise bi raje vidio na tribinama....tesko bi bilo al bi 100% donilo napredak igrat ovu ligu vratit dugove ulagat infrastrukturu svako normalan ce podrzat..eno sto Tekstilac radi pokrenuta akcija da svako moze kupit kvadrat plasticne trave 50km cini mi se uz takvo poslovanje navijaci bi izgurali dosta akcija al po sadasnjem slabo al...
Cemu naklon, sto su primili 3 gola od ekipe koja je ispala iz lige ili nesto drugo

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 maj 2017, 16:53

U Banovice su i otisla ova djeca jer se morali izgubit odnosno vratit dug Buducnosti.
A za taj naklon hajd probaj sa tom djecom uc u sezonu nebi td Bog sabro. Zavrsili bi gore nek Novi Travnik.
Ovdje izgleda pise ssma djecurlija ili nisu dobro upuceni.
Mi smo sa nasim carsijskim igracima prije 10-ak godiba dosli na rub kantonalne lige. Da nam Bratstvo ne dade u po nase carsije yebalu bi jeza.
Zato mante price o nasoj skoli i nasoj djeci.
Ovo je vrh sto smo ove godine izgurali Anisa i Himzu. Da sljedece sezone se oni ustale i eventzalno jos jednog isforsiras pzna kapa. Imas vec Vrzog i Dolju i kuces vise.
A nadi mi jedno nase dijete koje je Zvijezda napravila u zadnjih 20 godina da je napravili neku karijeru.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 maj 2017, 17:03

Sta je sa ismira hasica vojvoda ga forisiro,a kod bojana ni na mapi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 26 maj 2017, 18:25

Tkanton je napisao/la:
ludiloo je napisao/la:slika

9 igraca iz nase skole :tokralju: :tokralju: :tokralju:

to sve piska sto si napiso kad bi sproveli i malo marketinski pogurali i igrali posteno i kao Velez sto radi prikazivali svu transparentnost daleko bi to bolja prica bila i daleko vise bi raje vidio na tribinama....tesko bi bilo al bi 100% donilo napredak igrat ovu ligu vratit dugove ulagat infrastrukturu svako normalan ce podrzat..eno sto Tekstilac radi pokrenuta akcija da svako moze kupit kvadrat plasticne trave 50km cini mi se uz takvo poslovanje navijaci bi izgurali dosta akcija al po sadasnjem slabo al...
Cemu naklon, sto su primili 3 gola od ekipe koja je ispala iz lige ili nesto drugo
boli te qurac cemu naklon ti i combe me zaobilaste osim ako ne skupite muda za kafu mozete obojica zajedno(ne prijetim, nego zovem vas na kafu imate pp pa razmislite )

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 maj 2017, 19:02

Sini se Combetu sa comage momcino, odyebaus. Kad budes znao dalje od nosa onda se javi.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 maj 2017, 20:44

Yebo majku tek me sad jeza uhvati. Da ne bi onih zajebancija sa Kaknjom i Travnikom ovdje kuci mi bi se sad grcevito borili za opstanak. Mada i ovako jos nismo teoretski osigurali. Valjda nas Novi nece yebat. Jer od zadnjih 5 sa 4 kojima smo igrali 3 su nas naguzila.
Sa ovom ekipom i ovakvom organizacijom nesmijemo krenuti u iducu sezonu inace mrks kapa.
Mozete sad drvlje i kamenje na mene ali zapamtite ako se nista nepromjeni do pocetka sljedece sezone nayebotka smo zesca.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 27 maj 2017, 21:05

Sutra skupština kluba jel idu bolji dani

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 maj 2017, 21:21

combe je napisao/la:Yebo majku tek me sad jeza uhvati. Da ne bi onih zajebancija sa Kaknjom i Travnikom ovdje kuci mi bi se sad grcevito borili za opstanak. Mada i ovako jos nismo teoretski osigurali. Valjda nas Novi nece yebat. Jer od zadnjih 5 sa 4 kojima smo igrali 3 su nas naguzila.
Sa ovom ekipom i ovakvom organizacijom nesmijemo krenuti u iducu sezonu inace mrks kapa.
Mozete sad drvlje i kamenje na mene ali zapamtite ako se nista nepromjeni do pocetka sljedece sezone nayebotka smo zesca.
Drug skupljaju se poeni za sledece sezone sto dolaze,vidis po postavama kojim se igra u gostima,....sutra je skupstina pa cemo dole raspravljat
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 27 maj 2017, 21:30

Neki dan sam cuo od Redze evrope da je premijer obecao da ce se malo vise ukljuciti oko Zvijezde, i da ce se za dvije tri godine napasti PL. Sledeca godina je sigurno Velezova..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 27 maj 2017, 21:33

esprit24 je napisao/la:Neki dan sam cuo od Redze evrope da je premijer obecao da ce se malo vise ukljuciti oko Zvijezde, i da ce se za dvije tri godine napasti PL. Sledeca godina je sigurno Velezova..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Mislis ko sto je ove godine bila sigurno Travnikova a prosla godina bila sigurno nasa.....

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 maj 2017, 21:34

Mi smo drug realno skinuli gace ekipama od kojih u narednim sezonama necemo imati cara. To su Buducnost, Radnicki koje su ispale i Velez koji ce se naredne sezone borit za ulazak.
Hajdi Buducnost je dug od prosle sezone.
Neshvatljivo koliko lose igraju u gostima.
Realno ima dole igraca koje vrijedi zadrzati. Po meni su to Devedzic, Dolja, Dzeno, Dario, Cvijanovic, Brzi, Himzo, Glisic pa i Brckalic i eventualno jednog od golmana. Tu ne racunam nasu djecu koja popunjavaju klupu.
Mada sam svjestan da ce tesko svi nabrojani ostat.
Nek Bog bude na pomoci.

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 27 maj 2017, 21:49

Tkanton je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Neki dan sam cuo od Redze evrope da je premijer obecao da ce se malo vise ukljuciti oko Zvijezde, i da ce se za dvije tri godine napasti PL. Sledeca godina je sigurno Velezova..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Mislis ko sto je ove godine bila sigurno Travnikova a prosla godina bila sigurno nasa.....
Upravu si, al mi Velez izgleda najaci u ovom trenutku sto se tice organizacije

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emil02in » 27 maj 2017, 21:51

Ovaj dečko broj 4 je extra,ima osjecaj za prostor,zna lopte što bi rekli.Nadam se da voli raditi,mogao bi izrasti u odličnog igrača.Inače igrali ste bolje od svih pretendenata za PL koji su gostovali kod nas.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zenicanin988 i 24 gosta.