NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 28 maj 2017, 17:22

A naši navijačići uživaju u povjerenju uprave. I sljedeće sezone još bolje i još jače u borbi za opstanak.
Ranieri vam je tata..

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 28 maj 2017, 17:25

combe je napisao/la:
sidran je napisao/la:
najlasni ste bili danas na skupstini, svaka cast samo naprijed :beba: :beba: :beba:

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 28 maj 2017, 17:36

Kad bude nurdo bit ce i fadil u klubu ili obrnuto

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 maj 2017, 17:49

Pa zar nije Dilfa i sad predsjednik skupstine ili tako nesto.
Tako je barem Spiske govorio.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 28 maj 2017, 17:55

Sramota za skupstinu i za Fadila, Velez je dobio 120 000 od njega, a Zvijezda 10 hiljada... Pisem dugo da ima u klubu vise struja, Durgut i Sadan su veliki smecari to svi kazu, dobar sam sam masu igraca, niko ih ne voli... Ko se imalo razumije ostanak u ovoj ligi je ravan osvajanju lige... Pa ljudi igracima svaka plata kasni 15 dana.... na treningu se pojavi neko od uprave samo petkom i to kad je domaca tekma... Pouzdani izvor da smo ove polisezone samo prvo kolo u Gorazdu dali sudiji 2000 da sudi 50/50... i ni marke vise. pa ko prati gostovanja. Mancester ne bi bida uzeo... jer normalno svi udju u sudije, igracima nisu obezbjedjeni nikakvi uslovi...Sto se tice igraca tesko da ce se uspjeti i pola njih zadrzati, porediti Glisu i Hadziju je smjesno stvarno, ovaj je Ibrahimovic za njega... Glisa vjerovatno se vraca u Radnik sa posudbe... Malog Osmica treba forsirati decko je pokazao da je vrhunski talenat i dobar momak... Sto se tice golmana,na Kolaka ce vjerovatno nece racunati vise, iako znam da je Zvijezdi izasao u susret nije ko neki... Znam da je i bilo naredjenje da Prljaca brani, iako je ovaj vise pokazivao i da je trener zbog tog cak dao ostavku bio jer se nije slagao, na momka je svaku utakmicu bio pritisak ogromni... Takodje za jos 2-3 igraca da moraju igrati kojima su navodno menadzeri neki iz uprave... Ako se ne desi uskoro nesto mislim da ce ovo biti pravi haos u najavi... Pioniri nam krecu utakmice sa 8 igraca na terenu, sramota da ne moze veca... Juniori ne znam samo sta ce nauciti od onog trenera... Jedini normalan od onih ljudi dole je Ensar izgleda... ono ostalo sve nesposobno....

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 28 maj 2017, 18:07

ehaske je napisao/la:Sramota za skupstinu i za Fadila, Velez je dobio 120 000 od njega, a Zvijezda 10 hiljada... Pisem dugo da ima u klubu vise struja, Durgut i Sadan su veliki smecari to svi kazu, dobar sam sam masu igraca, niko ih ne voli... Ko se imalo razumije ostanak u ovoj ligi je ravan osvajanju lige... Pa ljudi igracima svaka plata kasni 15 dana.... na treningu se pojavi neko od uprave samo petkom i to kad je domaca tekma... Pouzdani izvor da smo ove polisezone samo prvo kolo u Gorazdu dali sudiji 2000 da sudi 50/50... i ni marke vise. pa ko prati gostovanja. Mancester ne bi bida uzeo... jer normalno svi udju u sudije, igracima nisu obezbjedjeni nikakvi uslovi...Sto se tice igraca tesko da ce se uspjeti i pola njih zadrzati, porediti Glisu i Hadziju je smjesno stvarno, ovaj je Ibrahimovic za njega... Glisa vjerovatno se vraca u Radnik sa posudbe... Malog Osmica treba forsirati decko je pokazao da je vrhunski talenat i dobar momak... Sto se tice golmana,na Kolaka ce vjerovatno nece racunati vise, iako znam da je Zvijezdi izasao u susret nije ko neki... Znam da je i bilo naredjenje da Prljaca brani, iako je ovaj vise pokazivao i da je trener zbog tog cak dao ostavku bio jer se nije slagao, na momka je svaku utakmicu bio pritisak ogromni... Takodje za jos 2-3 igraca da moraju igrati kojima su navodno menadzeri neki iz uprave... Ako se ne desi uskoro nesto mislim da ce ovo biti pravi haos u najavi... Pioniri nam krecu utakmice sa 8 igraca na terenu, sramota da ne moze veca... Juniori ne znam samo sta ce nauciti od onog trenera... Jedini normalan od onih ljudi dole je Ensar izgleda... ono ostalo sve nesposobno....
Jesi'l to Pisko zakuh'o tamo s nekim?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 28 maj 2017, 18:14

Ljudi pise covjem za trenera juniora pa klopa je najtrofejniji Zvijezdin trener ti si eheski ne upucen izgleda. Sto se tice ensara on je dosta stvari uradio za Zvijezdu i.ja.bi njega licno volio vidjeti kao presjednika u novoj upravi. Isto tako istina da se je vrsio pritisak na trenera da gorsira domace igrace, koji ja nikako nisam podrzavao.jer nijedan trener nece dopustit da mu drugi kroje ekipu razumljivo. Trener je pristo samo forsirati Anisa, ali posljednjih kola i on sve manje igra.
Ima ljudi svasta samo najmanje su krivi ljudi koji vode klub,a vi pametnjakovici danas ste imali priliku da pricate sto niste dosli.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 28 maj 2017, 18:23

Spiska Anis ti je povredjen ima mjesec dana, zato ne igra. Eto ti si upucen izgleda...Ma da je osvojio LP, mnogi ce se sloziti da nisu od njega nista naucili...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 maj 2017, 18:24

spiska je napisao/la:Ljudi pise covjem za trenera juniora pa klopa je najtrofejniji Zvijezdin trener ti si eheski ne upucen izgleda. Sto se tice ensara on je dosta stvari uradio za Zvijezdu i.ja.bi njega licno volio vidjeti kao presjednika u novoj upravi. Isto tako istina da se je vrsio pritisak na trenera da gorsira domace igrace, koji ja nikako nisam podrzavao.jer nijedan trener nece dopustit da mu drugi kroje ekipu razumljivo. Trener je pristo samo forsirati Anisa, ali posljednjih kola i on sve manje igra.
Ima ljudi svasta samo najmanje su krivi ljudi koji vode klub,a vi pametnjakovici danas ste imali priliku da pricate sto niste dosli.
Ako je ona karikatura sto je bila Segrtu pomocnik najtrofejnija onda sam ja Ronaldo. Al hajd mozda si upravu zato iz nase skole 20 godina poslije rata jos nije izasao igrac da je napravio neke karijere.
Sta ce mo mi pricati kad vi znalci imate dole.
I de mi jos nesto molim te reci ali bez svade i ostalog.
Za to svasta ko je kriv ako nisu ljudi iz uprave??? Jesam li ja, TKanton, neko drugi sa foruma , Pipo, Talenat, neko drugi iz carsije???
Ko je odgovoran ako nisu ljudi koji vode klub???????

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 28 maj 2017, 18:28

Pa nece niko da vraca Fadilove i Nurdine dugove to cu javno na skupstini reci i to je to. Kratko i jasno ima dio krivice i uprava koja je nespobna dovesti tj. Naci para kad bi se svi digli i poceli radit to bi urodilo plodom al bolje kenjat po forumu lakse je.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 28 maj 2017, 18:37

Spiska nemam ja nista protiv tebe, na tebi se vidi da stvarno volis Zvijezdu i dosta toga si uradio za nju, Ali sa Sadanom i Durgutom nam nema buducnosti...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 maj 2017, 18:40

Koje si ti gov no od covjeka. Smece jedno kako te nije stid. Sad ti i Fadil ne valja a do skora si ga kovao u zvijezde.
Olosu ustat trebas kada spominjes njih dvojicu. Da ti nije bilo njih i dan danas bi gledao Bok, D.Mahalu, Bijelu, Lipnicu, Puracic i sl. Ne bi svojim postovima svrsavao godinama dok smo bili Premier liga, falio se i gutio sa ostalim carsijama. Pogotovo onim iz komsiluka i falio se gradacackom Barcelonom. Jesi jadan.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 28 maj 2017, 19:00

Nurdo vrati se sve ti je oprosteno

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 28 maj 2017, 19:07

Ti si glup ja nemam nista i dalje tvrdim Fadil.je tito ali to je druze istina jedna velika koja se krije. Ja bi iskreno volio i nurdo i fadil sutra da se vrate. Ali nemoj da te boli istina combe lukavcaninu nas. Smiri zivce nema potrebe to je samo istina nije sadan, said, i durgut u ostalu ostavili oko 1m duga cak kad je bila primo predaja nije bilo rjeci o dugovanjima kad ono Suada 50 000+ kredit u Tuzlanskoj banci 80 000 da ne nabrajam. Ali dosta tajni ima a malo takvi idioti kao ti znaju.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 maj 2017, 21:25

Piska ba danas je sve vidjeno na ovoj kvazi skupstini ko je bio. Durgut nije rijec progovorio, i opravdano! Treba u misiju rupu da se sakrije nakon svega (ne)uradjenog. Sadan isto ovan, hoce da vodi skupstinu a ne zna. Brka lonce i poklopce, mijesa pojmove, ne zna gdje je poso ni gdje doso. Takav neko treba da nam vodi klub? Moze al samo u propast

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 28 maj 2017, 21:28

fender13 je napisao/la:Nurdo vrati se sve ti je oprosteno
No Nurdo, no party...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 29 maj 2017, 00:09

Hocemo promjene moramo.ustati jel volimo klub ajmo zajedno prvi korak je kljucni izabrati novog presjednika a po meni najbolje rjesenje Ensar Novalic.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 29 maj 2017, 01:56

spiska je napisao/la:Hocemo promjene moramo.ustati jel volimo klub ajmo zajedno prvi korak je kljucni izabrati novog presjednika a po meni najbolje rjesenje Ensar Novalic.
No Ensar, no party....

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 maj 2017, 02:45

spiska je napisao/la:Hocemo promjene moramo.ustati jel volimo klub ajmo zajedno prvi korak je kljucni izabrati novog presjednika a po meni najbolje rjesenje Ensar Novalic.
Predsjednik Ensar
Potpredsjednik Mirso kula
Sportski direktor Mustafa Šakić
Još pojačati upravni odbor dobitna kombinacija

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 29 maj 2017, 08:00

Mislim da Mustafa radi obaveza u opstini se ne moze toga prihvatiti, upravu treba prosiriti na barem 10-15 ljudi i.puno lakse bi to funkcionisalo.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.