NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 okt 2017, 20:35

Citam i nevjerujem,mi u vrhu da nam ne ote orasje prvi bi bili,i ljudi nisu zadovoljni.ovo je odlicno bolan budimo zadovoljni .imamo velike sanse da zavrsimo u par bodova na polusezoni .za mene veliki uspjeh a vi kako hocete.da smo kakvi pa da nas se sabere 1000 po 100 km i da pomognemo klubu,ali ne najbolje je kritikovati
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 okt 2017, 20:41

Mi ako ostanemo ne porazeni u Bugojnom mi cemo do kraja vodit bitku, imamo mi lagabih utakmica more samo pametno a ako ostanemo u vrhu mislim da bi mogao i Nurdo i Fadil da se aktiviraju jer samo oni imaju snagu da ubrizgaju 500 000 km za par mjeseci.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 17 okt 2017, 02:13

spiska je napisao/la:Mi ako ostanemo ne porazeni u Bugojnom mi cemo do kraja vodit bitku, imamo mi lagabih utakmica more samo pametno a ako ostanemo u vrhu mislim da bi mogao i Nurdo i Fadil da se aktiviraju jer samo oni imaju snagu da ubrizgaju 500 000 km za par mjeseci.
Ma kad bi Nurdo se barem ukljucio sa vezama i uticajem u savezu, to nam je od njegovog napustanja kluba i svadje sa navijacima najveci problem jer nemamo nikoga da se zauzme za nas a sudije nas guze gdje stignu...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 okt 2017, 07:27

Najveća prekretnica za svakog investitora je dug koji datira prema poreskoj upravi, treba isforsirati opstinu da ti potpise reprogram i onda ko god udje u klub ulazi u klub bez dugovanja.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 okt 2017, 09:06

Zar nije opstina na jednoj sjednici izglasala povecanje transe prema Zvijezdi(to je pisalo i na opstinskoj stranici). A tad se spominjalo ako povecaju da bi to islo za reprogram poreznoj.
Sto se tice Salgije sto ga neki ovdje prizivaju. Neposteni ste nakon scena sa njim koje su se desile. 90% vas ovdje na forumu mu je yebavalo majku seljacku a sad bi da se vrati. Nide veze.
A sto se tice Fadila i on je cinimi se davno ohladio od Zvijezde. Pogotovo se to vidjelo one godine kad je Jajce uslo. Sigurno je da je htio moglo se vise ursdit u prethodne dvije sezone.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 17 okt 2017, 09:56

Cilj radne grupe sto vise jakih ljudi privuc u klub a gradacac ima puno takvih fadil i nurdo su jako potrebni zvijezdi

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 17 okt 2017, 12:46

Ne znam kolko je istina al ponovo se spominju ti giganti iz Srbije ???
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
gradacac10
Postovi: 926
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 17 okt 2017, 13:20

fender13 je napisao/la:Cilj radne grupe sto vise jakih ljudi privuc u klub a gradacac ima puno takvih fadil i nurdo su jako potrebni zvijezdi
Fadil ti se nikad vise dok je ziv nece vratit da zivi u Gradacac, kako je rekao pa samim time Zvijezda ga interesuje sve manje, nece vise to bit nikad ko prije...

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 okt 2017, 01:05

theboss_RD07 je napisao/la:Vi ste davno zasluzili ugasenu Zvijezdu.
Zato ljudi i nece u klub jer znaju da sta god urade bice pljuvani i blaceni.

Ja podrzavam rad trenutne uprave (ili ti radne grupe) 100%!
znam kakva je situacija bila na kraju prosle sezone i meni nije potrebna premijer liga kao dokaz nekog rada.
Dovoljno mi je to sto se nismo ugasili i opet predstavljamo jednu od glavnih opasnosti u ovoj ligi, kako kuci tako i u gostima
Potpisujem. Ovi što gore pišu je samo odraz našeg mentaliteta . I kad smo najgori opet smo među najboljim. Kada uzmeš u obzir financije ekipa koje su "ispod" nas trenutno , onda mogu reći da skidam kapu i radnoj grupi a i Šabiću koji izvlači maksimum iz ekipe.

A to za darija , treba nekom ebati... Iskoristi covjeka i njegovo iskustvo maksimalno koliko se moze , ubacit ga u klub , dati mu funkciju i vidjeti sta on moze. Covjek je prosao svijeta , mislim da nama fali takvih ljudi a ne mljekara. Ako mislite da ce se gubavi vratit , onda ste budale. Vidis da su se nabrijali da hoce opet derbije na Banji ko nekada popularni bageri.
I dalje ste retardirani , ne mjenja se nista , bili prvi ili zadnji , bili bez duga ili sa njim , vidimo da NKZ u Gradačcu ima najviše neprijatelja . To dokazuju vaše špekulacije. Glupani ne lozite se na sve sto cujete u bambiju.

AJDE CEVENO BIJELIIIII!!!!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 19 okt 2017, 07:00

Bosna nema uslove za ulazak banovici ove godine ulaze mi svi moramo zakopati sjekire zvijezdi trebaju jaki ljudi poput nurde ne treba ljude dijelit odakle je samo ako je spreman financijski pomoc

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 okt 2017, 09:04

Ovdje ima likova koji ne poznaju ni osnove "loptanja" u BIH.
Taj gubavi kako ga nazivaju da je htio uci uso bi prosle godine kada je na polusezoni bjezao 9 bodova. A ne bi pustio Slaven da ude. Tako ce i ove godine pustit ili Banovice ili Gradinu.
A uz to Bosna nema ni sve omladinske uzraste pa i radi toga ne moze uci. Tako da od tog lozenja hoce Bageri (seljaci) derbi sa Zvijezdom nema nista.
I kada pises o necemu prvo se makar raspitaj kako stvari hodaju.
Ali po ovome vidis koliko je gubavi kako ga nazivas mocan kad u ligi gdje imaju 3 bivsa premierligasa sa obicnim selom kolo vodi i odreduje pozicije.
Nama treba on i ljudi slicni njemu koliko god neko ovdje mislio da ne treba. Bas radi takvih razmisljanja mnogi uspjesni ljudi zaobilaze Zvijezdu.
Jer nece da ga neki slino bali i yebe mu majku.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 okt 2017, 10:06

combe je napisao/la:Ovdje ima likova koji ne poznaju ni osnove "loptanja" u BIH.
Taj gubavi kako ga nazivaju da je htio uci uso bi prosle godine kada je na polusezoni bjezao 9 bodova. A ne bi pustio Slaven da ude. Tako ce i ove godine pustit ili Banovice ili Gradinu.
A uz to Bosna nema ni sve omladinske uzraste pa i radi toga ne moze uci. Tako da od tog lozenja hoce Bageri (seljaci) derbi sa Zvijezdom nema nista.
I kada pises o necemu prvo se makar raspitaj kako stvari hodaju.
Ali po ovome vidis koliko je gubavi kako ga nazivas mocan kad u ligi gdje imaju 3 bivsa premierligasa sa obicnim selom kolo vodi i odreduje pozicije.
Nama treba on i ljudi slicni njemu koliko god neko ovdje mislio da ne treba. Bas radi takvih razmisljanja mnogi uspjesni ljudi zaobilaze Zvijezdu.
Jer nece da ga neki slino bali i yebe mu majku.
Pa normalno , trebam ga voljeti mozda? Samo ti se opusti i sačekaj , vidjet ćeš. A kome ja to nesto ebem? Combe ba ne pravi se pametan , zna se ko je imao više koristi od NKZ nego sto joj je dao. Tako da... Ako ga volis i zelis , eno ti ga , ima tim i voz. I ne nameći mi konstatacije tipa seljak , jer to ni u snu nisam mislio. Ja mu ne mogu halalit nikad neke stvari , namjestanje protiv zvijzde , cupanje peci... Ma necu da pisem proslist. A ja mislim da razmisljanje kao tvoje tjera investitore , jer si ti svima nasao i manu i losu stranu. Moj stav je uvijek bio jasan. Ko god ne zanima me , ali Nurdo NE. Mislim da si pogodio sa nikom , tu ste negdje i intelektualno. I zavrsili combe.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 19 okt 2017, 15:43

Nah1d je napisao/la:
combe je napisao/la:Ovdje ima likova koji ne poznaju ni osnove "loptanja" u BIH.
Taj gubavi kako ga nazivaju da je htio uci uso bi prosle godine kada je na polusezoni bjezao 9 bodova. A ne bi pustio Slaven da ude. Tako ce i ove godine pustit ili Banovice ili Gradinu.
A uz to Bosna nema ni sve omladinske uzraste pa i radi toga ne moze uci. Tako da od tog lozenja hoce Bageri (seljaci) derbi sa Zvijezdom nema nista.
I kada pises o necemu prvo se makar raspitaj kako stvari hodaju.
Ali po ovome vidis koliko je gubavi kako ga nazivas mocan kad u ligi gdje imaju 3 bivsa premierligasa sa obicnim selom kolo vodi i odreduje pozicije.
Nama treba on i ljudi slicni njemu koliko god neko ovdje mislio da ne treba. Bas radi takvih razmisljanja mnogi uspjesni ljudi zaobilaze Zvijezdu.
Jer nece da ga neki slino bali i yebe mu majku.
Pa normalno , trebam ga voljeti mozda? Samo ti se opusti i sačekaj , vidjet ćeš. A kome ja to nesto ebem? Combe ba ne pravi se pametan , zna se ko je imao više koristi od NKZ nego sto joj je dao. Tako da... Ako ga volis i zelis , eno ti ga , ima tim i voz. I ne nameći mi konstatacije tipa seljak , jer to ni u snu nisam mislio. Ja mu ne mogu halalit nikad neke stvari , namjestanje protiv zvijzde , cupanje peci... Ma necu da pisem proslist. A ja mislim da razmisljanje kao tvoje tjera investitore , jer si ti svima nasao i manu i losu stranu. Moj stav je uvijek bio jasan. Ko god ne zanima me , ali Nurdo NE. Mislim da si pogodio sa nikom , tu ste negdje i intelektualno. I zavrsili combe.
Sta vam je bolan cobani, sta se lozite. Ko vas sta pita :lol:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 okt 2017, 16:17

Hvala Bogu mene ne pita. Ali ovog cobana i njemu slicne izgleda da da. Jer radi takvih se jedna garnitura pokupila i pobjegla od kluba.
Cuj on ne bi Nurdo. Pa kad Spiska izade i kaze ne bi bilo lose da se ukljuci Salgija. Onda mozes mislit dokle je doslo.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 okt 2017, 16:25

combe je napisao/la:Hvala Bogu mene ne pita. Ali ovog cobana i njemu slicne izgleda da da. Jer radi takvih se jedna garnitura pokupila i pobjegla od kluba.
Cuj on ne bi Nurdo. Pa kad Spiska izade i kaze ne bi bilo lose da se ukljuci Salgija. Onda mozes mislit dokle je doslo.
Poselami ženku.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 okt 2017, 17:21

Nah1d je napisao/la:
combe je napisao/la:Hvala Bogu mene ne pita. Ali ovog cobana i njemu slicne izgleda da da. Jer radi takvih se jedna garnitura pokupila i pobjegla od kluba.
Cuj on ne bi Nurdo. Pa kad Spiska izade i kaze ne bi bilo lose da se ukljuci Salgija. Onda mozes mislit dokle je doslo.
Poselami ženku.
Budem cim se ozenim. Tipicna slika bosanskog krkana.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 19 okt 2017, 17:32

Ja neznam sve sta je nurdo radio dok je bio u zvijezdi al mi smo tad bili u premier ligi i navijaci su bili odstranjeni bojkotirali su protiv njega sto se nije skandiralo kad nismo usli prosle godine presprosle protiv ove uprave protiv onog sadana gotov umro njega stavili sta ce on doprijenit zvijezdi al par nasih navijaca je protiv nurde imalo nesto a gdje su sad ti navijaci dodje djece petnestak i ovih pet sest malo stariji nebranim ja nurdo samo kazem kako je bilo kako je sad

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 okt 2017, 20:28

combe je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:
combe je napisao/la:Hvala Bogu mene ne pita. Ali ovog cobana i njemu slicne izgleda da da. Jer radi takvih se jedna garnitura pokupila i pobjegla od kluba.
Cuj on ne bi Nurdo. Pa kad Spiska izade i kaze ne bi bilo lose da se ukljuci Salgija. Onda mozes mislit dokle je doslo.
Poselami ženku.
Budem cim se ozenim. Tipicna slika bosanskog krkana.
Neću biti krkan , biću fin , al o tome ćemo kad se ozenis.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 19 okt 2017, 21:35

Opet pocela ista prica... pa nije Nurdo zasluzan sto smo igrali PL , cak sto vise pod njegovim vodstvom je pocelo kupi prodaj i sl. Nakon ato su se svi izredali na Zvijezdi sutnuli su je ko staru krpu a iza njih je ostala pustos i milionski dug. I pored svega ja nisam psovao niti cu ni Fadilu ni Nurdi i neka se vrati u klub nemam nista protiv, ali nemoj da se lazemo reci te ostinu.
Opstina i par ljudi su napravili sjajan posao odrzavsi zvijedzdu u zivotu. Po.meni je veca stvar sto je napravljeno za ove dvije tri sezone u fed.ligi nego laz i prevara i tudje pare koje au pokrali od cimosa i pustos koju su ostavili.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 20 okt 2017, 13:47

Ja ne znam zasto ste se uhvatili Nurde, prava istina je da Nurdo pola stvari nije znao sta se radi i to mu je doslo glave, onaj njegov rodjak iz Subotice Pestalic Mustafa je veicnu stvari radio cak je izbunario i Nurdu za neke pare. A Nurdo da mrzi Zvijezdu nebi oprostio dug prema Zvijezdi dali 70 000 ili 70 000€ nisam sad bas najbolje siguran posto nemam kod sebe te papire kuci su mi, prema tome u svakom slucaju on nebi pustio da ga neko krade kuci kao sto je sabrija uradio uso bi on dole i sabriju uhvatio za pjevalo. Osim toga to je čovjek jedini u gradu koji može stavit na sto 50 000km u svakom momentu realno jačeg nema. Ja sam lično bio protiv njega dok se klupko nije odmotao i dok se neke stvari nisu razjasnile, ponavljam nebi imao ništa protiv da se vrati u klub jer on moze pomoci sada Zvijezdi ja ikad.

Mi ukoliko uzmemo bod/ove u Bugojnom bit će svega do kraja, borba za ulazak bi trebala da privuce i neke nove face u klub. Ova radna grupa radi dobro, mada sam očekivao mnogo više koliko je bilo priče samo na sastanku prvom ali valjda bude bolje bitno je da smo tu gdje jesmo u vrhu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.