NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 15 jan 2018, 20:45

S obzirom da ga nema na transfermarktu ocito nikad nije igrao prve dvije lige u BiH i Srbiji, google kaze da je prosle godine igrao odredjeni dio sezone (ili citavu) za Josanicu, prosle sezone ispali iz treceg ranga takmicenja u Srbiji

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 jan 2018, 20:54

ASD je napisao/la:S obzirom da ga nema na transfermarktu ocito nikad nije igrao prve dvije lige u BiH i Srbiji, google kaze da je prosle godine igrao odredjeni dio sezone (ili citavu) za Josanicu, prosle sezone ispali iz treceg ranga takmicenja u Srbiji
Ma ajd vidicemo ko je, sta je i kakav je. To jest Sabic ce vidit posto je proba.. Uglavnom proslu polusezonu u Mladosti DK bio
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 jan 2018, 21:40

Sta ce mo sad kad smo otjerali debelog Kokota a superstar Krsic nas naguzio? Imal kakva rezervna opcija ili ce mo ostati samo na primariusu Guzini?

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 15 jan 2018, 21:59

combe je napisao/la:Sta ce mo sad kad smo otjerali debelog Kokota a superstar Krsic nas naguzio? Imal kakva rezervna opcija ili ce mo ostati samo na primariusu Guzini?
Rekao je Saba da ce u narednih nekoliko dana doci pojacanja. Tako da se ne trebas sekirat.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 15 jan 2018, 22:35

Kakav je ambijent bio na prozivci? Bojim se da jedinstvo i duh u svlacionici ne budu naruseni odlaskom Darija. Aletic nekada talenat kao i Isanovic bi nas mogao.pojacati a njegov ahbab ce u kovacnici da taše zanat. **** ga nije ocu bilo bitno forsiranje dijeta nego plata. Sad je sreca ima.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 jan 2018, 21:25

Konacno zavrsena saga oko Krsica, steta trebao nam je ko oci u glavi ali nema veze, nije Morata yebat ga.
Dobro je pa se zavrsilo brzo tako da radna grupa ima vremena da se okrene drugim opcijama. Ne sumnjam da ce se naci nesto dobro, mada nekako vjerujem da ne bi pogrijesili ni kad bi se oslonili na Guzinu. Imao je problema u startu, nije se mogao nikako uklopiti. Svi su vidjeli sta momak radi na treninzima a nikako nije mogao to da prenese na ligaske utakmice, sve do ovih zadnjih par utakmica kad je bas pokazao klasu i njuh za gol.

Ali vidjecemo, pred nama je. Nek zavrse Aletica i lijevo krilo (u21 po mogucnosti, da moze startati) i to je taman, napadac nam i ne treba.
Ovako nam treba van Persie da zabija golove i za sebe i za pajsera Himzu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 jan 2018, 21:54

Leko iz capljine je bio u kombinaciji, culum iz drine..aletic. Eto isanovic moze zamjena guzini..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 16 jan 2018, 21:56

Leko iz Capljine igra na lijevom krilu i plus je zasticeno godiste.
Po meni najbolji igrac zasticenog godista u ligi, legao bi Zvijezdi kao budali samar.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 jan 2018, 21:57

Cuj Isanovic. Himzo je Isa a.s. za njega. Gurali mrtvu karinu od igraca u prvu postavu i jos te izlevati. Ne bi mu dao da obuce dres svetinje kad bi umiro od gladi

Leko mi je od starta najveca zelja. Pravo pojacanje jos zasticeno godiste
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 jan 2018, 21:58

Za klupe sto da ne,jeftiniji je nego kokot,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 jan 2018, 22:07

Neka vala, prije bih nekog sa strane za koga cu makar mislit da mu je stalo do Zvijezde, nego propalog kladionicara za kog znam da je za qrca
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jan 2018, 22:15

Ovim potezom nasa uprava je definitivno pokazala da nema kapacitet za premier ligu. Otjeras igraca kojeg si imao u napada, pustis nekog balu da te levati mjesec i po i na kraju te naguzi.
Sad ce dovest kakvog parmaka il ce primariusa samog ostavit u napadu.
Dobro je ovdje jedan pisao sad treba trgovat jer nemamo mi zobi za nesto vise
I hajmo sad insajderi jestel i jednog igraca pogodili, pripreme Antalya a Sabic kaze nezna se hocel se uopste ic. A meni pricate da nemam pojma.
Spiska na celo kolone da te sad cujemo kakva je situacija.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 16 jan 2018, 22:23

combe je napisao/la:Ovim potezom nasa uprava je definitivno pokazala da nema kapacitet za premier ligu. Otjeras igraca kojeg si imao u napada, pustis nekog balu da te levati mjesec i po i na kraju te naguzi.
Sad ce dovest kakvog parmaka il ce primariusa samog ostavit u napadu.
Dobro je ovdje jedan pisao sad treba trgovat jer nemamo mi zobi za nesto vise
I hajmo sad insajderi jestel i jednog igraca pogodili, pripreme Antalya a Sabic kaze nezna se hocel se uopste ic. A meni pricate da nemam pojma.
Spiska na celo kolone da te sad cujemo kakva je situacija.
Kojim potezom??? Druze sta si zapeo za Kokota vise mali Guzina pokazo nego on, ne igra ime i ne zivi se od stare slave popusti malo s njim. Reko ja treba nama druga liga fbih svi bi da se pitaju, a da nista ne daju. Al neka vas necete jos dugo pisat opet cete u rupe :bih:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jan 2018, 22:56

zomir je napisao/la:
combe je napisao/la:Ovim potezom nasa uprava je definitivno pokazala da nema kapacitet za premier ligu. Otjeras igraca kojeg si imao u napada, pustis nekog balu da te levati mjesec i po i na kraju te naguzi.
Sad ce dovest kakvog parmaka il ce primariusa samog ostavit u napadu.
Dobro je ovdje jedan pisao sad treba trgovat jer nemamo mi zobi za nesto vise
I hajmo sad insajderi jestel i jednog igraca pogodili, pripreme Antalya a Sabic kaze nezna se hocel se uopste ic. A meni pricate da nemam pojma.
Spiska na celo kolone da te sad cujemo kakva je situacija.
Kojim potezom??? Druze sta si zapeo za Kokota vise mali Guzina pokazo nego on, ne igra ime i ne zivi se od stare slave popusti malo s njim. Reko ja treba nama druga liga fbih svi bi da se pitaju, a da nista ne daju. Al neka vas necete jos dugo pisat opet cete u rupe :bih:
Samo kazem da trebamo slavit sto smo sutnuli Kokota a doveli Krsica. Ili ga nismo doveli. Ili ce mo ga mozda dovest?
Sutra ce oni nas iznenadit sa nekim top pojacanjem u to sam gotovo siguran.
Nije Krsic jedini hajmo sad da nas opet neko ka ra jedan mjesec i po do pred prvenstvo.
Ima napadaca Glisic, Beganovic isto slobodan. Il da probamo mi sad yebat Toska pa da im "maznemo" Tandira. Mozda cak i najbolja opcija da dovedemo kakvog polovnjaka s one strane Drine. Mozemo mi to

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 17 jan 2018, 07:52

Aj ba combe ne seri. Najglasniji si bio da treba sacuvat ekipu, i to su uradili? U cemu je sad problem onda, sad hoces jos?
Otisao je Puric, on svakako ko da i nije bio tu.
Otisli su Kokot i Damjanovic, a ovog drugog su po meni dostojno zamijenili, ceka se da dovedu nekog umjesto prvog.
Nek Leku i Aletica zavrse do kraja prelaznog i sta treba vise? Napadaca mogu ako hoce, ali ne moraju
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 17 jan 2018, 10:03

Ne kontam zasto bacati pare na Aletica kada su u Zvijezdi 3 odlicna veznjaka.

Lijevo krilo u21 treba da bude prioritet.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 17 jan 2018, 10:13

Prozivka na Banji, ima li novih imena ?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 17 jan 2018, 11:58

Koji gurbet braćo draga
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vorkapa » 17 jan 2018, 15:30

Kokot ba ko kafanska pjevacica,koliko je samo klubova promjenio.A voli odigrat I kladionu,a I svi kazu da mu je hanuma glavni menadzer.Prohujalo sa vihorom.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 jan 2018, 16:56

Treba se ljudi pomiriti sa realnoscu sta vi ocekujete od kluba? Da mozda preskoci ovu ligu i ide u pl. Mi cemo voditi bitku za PL to je sigurno, ali nije med i mlijeko malo bolje upuceni znaju kako funkcionisem dzaba radna grupa ako 2-3 covjeka rade ostali spavaju tu,treba grad da se digne kompletan trenutno vise od 70% financija snosi opština da nje nema klub bi davno ugasen. Ne mozemo mi parirati po financijama kauboju ali imamo ugran igrački kadar i trenera to treba podrzati pa šta nam bog da. Nije smak svijeta ako nije dosao Krsic, sta je taj Krsic ništa posebno ima igrača koji mogu daleko kvalitetnije odgovoriti zadatku.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.