NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 mar 2019, 19:31

Problem je ba sto se sramotimo i redamo sve negativne rekorde za rekordom... nije problem izgubit problem je sto nas kantaju a niko nije snosio posljedice nit trener nit uprava nit iko... Mi od kako je krenula ova druga polusezona trpimo poraz za porazom od ekipa koje su daleko ispod nas bile... nazadujemo da valja... ispacsemo bolan ako vako se nastavi... nije problem smanjit troskove al nemozes imat takvu gol razliku i rekord za rekordom obarati...

Prosle sezone se odradio super posao sa ekipom onom sto smo imali vjerovatno malo sa malo vise para... vidi sad ovo covjece... teske smo kalaje tamburaju nas ko nikad... nemojte mislit ako smo cetvrti da ce mo tu ostat sva steca dobili smo Igmana
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 25 mar 2019, 19:34, ukupno mijenjano 1 put.

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 25 mar 2019, 19:32

Sta bi sa generalnog sponzora??? Gdje je zapelo?? Vidim jos se igra u dresovima koje su @spiska i saka kupili u Novom Sadu :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 mar 2019, 19:50

Pet set komada od kamenjara iz Toska u dvi tekme kupa , sedam komada od kremenka Veleza, sest komada od taraba iz Kaknja, tri komada od raspalog Jedinstva... tri komada od od kalaja iz Gorazda koji su do juce igrali saban ligu....sta sad u sledece dvi tekme slijedi pitaj boga...

natrpali nas ljudi ko da u litvanjskoj sedmoj ligi igramo i niko ziv nije snosio niti jedne posljedice sem sto je matori Lazo kaznio valjda malog Mehu da neigra vise...

Sa nekadasnji hiljadu minimum na tribini mi saka jada sad... postat ce mo kao Orasje sa pedeset navijaca onih preko 80 godina i to je to

I koji ce tu majketi sponzor vise doci kad vidi te rezultate??? Nije problem izgubit ponavljam ali ne ovako sa ovolikom razlikom vise puta

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 25 mar 2019, 21:49

crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa bolje dva spacna nego 7-8 koji nisu ni za racku. Koji smo mi konji ako nam je dobro ovo sto radi Saldo i matora mrcina.
Nas i treba yebavat. Pa ti skupi su i donjeli to da se drzimo medu 3-4. Ova ekipa da sad pocinje prvenstvo ispala bi ko cep.
Zasto placat 2 igraca 4000 km kad nemozes napredovat. Bio 3 ili 8 isti djavo. Mjesecna davanja na plate su manje od 20 000 a u jesen bile oko 30 000.za 10 000 manje.ima logike combe zar ne
A nemozes ici na premier ligu nemas uslova.glavni racun blokiran,nemas spacnih ljudi za premier ligu i to je to.ovo je nas plafon.pokusat preko kupa doci do evrope da se izvucemo iz govana...
Preko kupa se vaditi iz govana sa ovom ekipom,daj molim te,mi da smo Klis dobili u kupu poginuli bi sa ovom ekipo a da ne pricamo da nam dodje Sarajevo,sve ti to lijepo kazes jeftiniji igraci,a sta za gledaoce,bas radi tih jeftinih igraca mi imamo 100 gledalaca na stadionu,je li bolje ovih 5 balvana placat 5 milja i nemati nikog na stadionu ili je bolje za 2 igraca dati 5 milja i imati bar 500 gledalaca i ne sramotit se,a kada ljudi vide zalaganje i borbu na terenu povecala bi se posjecenost bubam na 800 gledalaca 800×5km ti je 4 milje i namiris malo i placas dva igraca,ponavljam "igraca" a ne ove tarabe

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 25 mar 2019, 22:49

esprit24 je napisao/la:Sta bi sa generalnog sponzora??? Gdje je zapelo?? Vidim jos se igra u dresovima koje su @spiska i saka kupili u Novom Sadu :kafa:
Generalni SPONZOR je veca taraba od ovih nasih igraca...ja ne znam ko je u klubu prihvatio njihove uslove i kada smo kod toga iz principa nisam htjeo registrovat auto kod njih...cigani su to teski jos kada vodim kad jukan krene nesto pametovat odmah :crazy:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 mar 2019, 23:17

Orhan je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Sta bi sa generalnog sponzora??? Gdje je zapelo?? Vidim jos se igra u dresovima koje su @spiska i saka kupili u Novom Sadu :kafa:
Generalni SPONZOR je veca taraba od ovih nasih igraca...ja ne znam ko je u klubu prihvatio njihove uslove i kada smo kod toga iz principa nisam htjeo registrovat auto kod njih...cigani su to teski jos kada vodim kad jukan krene nesto pametovat odmah :crazy:
Kakav crni sponzor, jos generalni? Kada sam ja ovdje pisao da je to prdina bara svi me napadali.
Frajer se rastalio na 10 klubova fol sponzor. Misli kupit par maica za treninga i eto dobre reklame. Jos glupsonima prodata prica da je odma uplati 10 milja.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 mar 2019, 00:14

Ponovo je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa bolje dva spacna nego 7-8 koji nisu ni za racku. Koji smo mi konji ako nam je dobro ovo sto radi Saldo i matora mrcina.
Nas i treba yebavat. Pa ti skupi su i donjeli to da se drzimo medu 3-4. Ova ekipa da sad pocinje prvenstvo ispala bi ko cep.
Zasto placat 2 igraca 4000 km kad nemozes napredovat. Bio 3 ili 8 isti djavo. Mjesecna davanja na plate su manje od 20 000 a u jesen bile oko 30 000.za 10 000 manje.ima logike combe zar ne
A nemozes ici na premier ligu nemas uslova.glavni racun blokiran,nemas spacnih ljudi za premier ligu i to je to.ovo je nas plafon.pokusat preko kupa doci do evrope da se izvucemo iz govana...
Preko kupa se vaditi iz govana sa ovom ekipom,daj molim te,mi da smo Klis dobili u kupu poginuli bi sa ovom ekipo a da ne pricamo da nam dodje Sarajevo,sve ti to lijepo kazes jeftiniji igraci,a sta za gledaoce,bas radi tih jeftinih igraca mi imamo 100 gledalaca na stadionu,je li bolje ovih 5 balvana placat 5 milja i nemati nikog na stadionu ili je bolje za 2 igraca dati 5 milja i imati bar 500 gledalaca i ne sramotit se,a kada ljudi vide zalaganje i borbu na terenu povecala bi se posjecenost bubam na 800 gledalaca 800×5km ti je 4 milje i namiris malo i placas dva igraca,ponavljam "igraca" a ne ove tarabe
Nemislim sada opcenito za kup nego u buducnosti...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 26 mar 2019, 03:13

Preko kupa se vaditi iz govana sa ovom ekipom,daj molim te,mi da smo Klis dobili u kupu poginuli bi sa ovom ekipo a da ne pricamo da nam dodje Sarajevo,sve ti to lijepo kazes jeftiniji igraci,a sta za gledaoce,bas radi tih jeftinih igraca mi imamo 100 gledalaca na stadionu,je li bolje ovih 5 balvana placat 5 milja i nemati nikog na stadionu ili je bolje za 2 igraca dati 5 milja i imati bar 500 gledalaca i ne sramotit se,a kada ljudi vide zalaganje i borbu na terenu povecala bi se posjecenost bubam na 800 gledalaca 800×5km ti je 4 milje i namiris malo i placas dva igraca,ponavljam "igraca" a ne ove tarabe[/quote]
Nemislim sada opcenito za kup nego u buducnosti...[/quote]

Problem je brate sto sa ovakvim razmisljanjem i stavom nema buducnosti za Zvijezdu,nazalost,ako cemo svaku sezonu mijenjat komplet tim ili svakih 6 mjeseci,vec za sljedecu godinu neces moc naci ni jednog spacnog igraca,ostat ce nam samo tarabe na raspolaganju,jer ni jedan spacan igrac nece htjeti doci u Zvijezdu vise jer smo postali predmet ismijavanja

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 mar 2019, 16:04

Hebote repa na forumu ovom smijesni likova... dominantni je beba za njih... pisu kako je dogovoreno da popusimo od Olimpika... sta ces tu dogovarat majketi??? Ljudi jaci za dva gola... jedino u branju ambrozije ih mozemo dobit... pa budale bi ovi iz Olimpika bili kad bi dogovarali nesto sa nama... ljudi jaci i to je to nazalost nasa realnost...

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 mar 2019, 16:28

Bez sikirancije, dolaze bolji dani. Čujem ozbiljni ljudi ulaze u klub, na kraju sezone kreće izgradnja tribine i rekonstukcija kluba.

Iduće godine napadamo PL :opaopa:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 mar 2019, 16:40

Nah1d je napisao/la:Bez sikirancije, dolaze bolji dani. Čujem ozbiljni ljudi ulaze u klub, na kraju sezone kreće izgradnja tribine i rekonstukcija kluba.

Iduće godine napadamo PL :opaopa:

Nemoj zezat eee dobro je... da i nama svane nekad... znao sam da idu bolji dani ba... napokon... Moralo je ocepit nam... znal se ko sta kako???

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 mar 2019, 16:52

combe80 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Bez sikirancije, dolaze bolji dani. Čujem ozbiljni ljudi ulaze u klub, na kraju sezone kreće izgradnja tribine i rekonstukcija kluba.

Iduće godine napadamo PL :opaopa:

Nemoj zezat eee dobro je... da i nama svane nekad... znao sam da idu bolji dani ba... napokon... Moralo je ocepit nam... znal se ko sta kako???
Jedan naš tajkun i neki stranac. Znaće se uskoro više.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 26 mar 2019, 16:57

Aha ko i svake godine tajkuni i stranci, nema od tog nista al 100 posto samo u se i u svoje kljuse

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 mar 2019, 16:58

Nah1d je napisao/la:
combe80 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Bez sikirancije, dolaze bolji dani. Čujem ozbiljni ljudi ulaze u klub, na kraju sezone kreće izgradnja tribine i rekonstukcija kluba.

Iduće godine napadamo PL :opaopa:

Nemoj zezat eee dobro je... da i nama svane nekad... znao sam da idu bolji dani ba... napokon... Moralo je ocepit nam... znal se ko sta kako???
Jedan naš tajkun i neki stranac. Znaće se uskoro više.
Tooooooo .... tooo hocu da cujem stari.... vadi nas iz corkosaka ako za boga znas tajkune... idu bolji dani jarani... napokon ce mo ambrozije se rijesiti...

A Dominantni stalno pametuje nema napretka ovo ono... sad su sva svjetla ured ugasena al pale se lagano...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 mar 2019, 17:09

Nah1d je napisao/la:Bez sikirancije, dolaze bolji dani. Čujem ozbiljni ljudi ulaze u klub, na kraju sezone kreće izgradnja tribine i rekonstukcija kluba.

Iduće godine napadamo PL :opaopa:
Nemoj Nah1d ako Boga znas. Ja sam tebe uvijek smatrao za ozbiljnijeg forumasa iako se nekad nismo slagali u misljenjima.
Kakvi strani investitori i kur cevi. To su price za malu djecu. Da neko od nasih gazdi uleti i pomogne to mogu povjerovat ostalo nista.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 mar 2019, 17:17

Sta je Combe juniori i kadeti nasi evo deru ko nikad a tebe nigdje nema da gledas mlade nade naseg fudbala...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 26 mar 2019, 17:33

ja koliko sam skontao jaranika nahid lozi jaraniku combeta80

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 mar 2019, 18:55

Stali ima novo kod matorog Laze drenaze...? LAZA DRENAZA fin novi nadimak ha ja...

Kadeti natrpali osam komaden danas a prva nam momcad natrpana bude od zivih kalaja i saban klubova .... pa gdje to ima ba ??? Fujjj

bice izgleda kod Laze uskoro sportske dzenaze... na biro Lazo!!!!! Neuspijes li Olimpika dobit pravac Biro Za zaposljavanje.... posto biro nikad nikom nije naso posao nece ni tebi...

Nedobijes li Olimpik pakuj i te svoje igrace ako za boga znas... vadi nas iz corkosaka covjece!!!! ako dobijes i Veleza i Olimpika kralj si kraljeva...


Ima stadion da ori: Lazo... tu tu tu LAZOOOO TUTUTU LAZOOO TUTUTU.... :opaopa: :opaopa: :tokralju:

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 26 mar 2019, 19:15

drakensang je napisao/la:ja koliko sam skontao jaranika nahid lozi jaraniku combeta80
100%
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 mar 2019, 19:21

:bih:
Zadnja izmjena: Nah1d, dana/u 27 mar 2019, 17:48, ukupno mijenjano 1 put.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nulatridva i 15 gostiju.