NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 15 okt 2017, 08:48

fender13 je napisao/la:Jucer svi pricaju da čiva i cvija idu u slogu :oops:
Ako su potpisali ugovor kako ce otici , na kraju neka i odu doce drugi , jesu dobri igraci ali nisu nezamjenjivi.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 okt 2017, 08:59

Realno gledajuci juce sudenje slicno kao protiv Orasja samo sada u nasu korist. Ali kako sam protiv Orasja pisao da mi ogrom nismo zasluzili pobjedu tako ni Bosna jucerasnjom igrom nije zazluzila ni bod. Nasi su tokom citave utakmice bili bolji i vise zeljeli pobjedu. Igraci Bosne su 1/3 prvog poluvremena prelezali i valjali se a tako i u drugom do gola Zvijezde.
Sad da se vratimo na nas drugi i treci go. Kad hladne glave razmislis mozda ih nismo trebali zabit. Mogli smo se dodavat na polovici. Al lako je to sad pricat kad su u tom trenutku svi bili zbunjeni i oni na terenu i mi na tribini.
Dotakao bi se malo i posjete. Bruka i sramota. Boris se za vrh, medu 3 ekipe si u ligi i na tekmu dode max. 500 ljudi. Jos da dodamo vrijeme idealno. Ne znam koji ku rac vise treba.
I na kraju Spiska. Nije da me iznenadio nego razocaro. Dignes se ko najveci krkan i yebes svojim igracima mater, yebes Zdravka. Tek ovim ponasanjem si pokazao da ti je krivo sto si iscepio odozdo i sto ga vise dole niko ne yebe. Da ne bude zabune mozda je on i upravu da ima par igraca koji se dzaba placaju ali bilo ih je uvijek. Samo nek se sjeti kad je on dole bio proslu sezonu. Bilo je njih par da i Zvijezda nije umala losijih u zadnjih 15-20 godina. Nije bilo potrebe za onim da vristis ko najveci krkan i cujes se do Popovace.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 15 okt 2017, 10:39

fender13 je napisao/la:Jucer svi pricaju da čiva i cvija idu u slogu :oops:
Čisto slabljenje konkurenata,.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 15 okt 2017, 11:56

combe je napisao/la:Realno gledajuci juce sudenje slicno kao protiv Orasja samo sada u nasu korist. Ali kako sam protiv Orasja pisao da mi ogrom nismo zasluzili pobjedu tako ni Bosna jucerasnjom igrom nije zazluzila ni bod. Nasi su tokom citave utakmice bili bolji i vise zeljeli pobjedu. Igraci Bosne su 1/3 prvog poluvremena prelezali i valjali se a tako i u drugom do gola Zvijezde.
Sad da se vratimo na nas drugi i treci go. Kad hladne glave razmislis mozda ih nismo trebali zabit. Mogli smo se dodavat na polovici. Al lako je to sad pricat kad su u tom trenutku svi bili zbunjeni i oni na terenu i mi na tribini.
Dotakao bi se malo i posjete. Bruka i sramota. Boris se za vrh, medu 3 ekipe si u ligi i na tekmu dode max. 500 ljudi. Jos da dodamo vrijeme idealno. Ne znam koji ku rac vise treba.
I na kraju Spiska. Nije da me iznenadio nego razocaro. Dignes se ko najveci krkan i yebes svojim igracima mater, yebes Zdravka. Tek ovim ponasanjem si pokazao da ti je krivo sto si iscepio odozdo i sto ga vise dole niko ne yebe. Da ne bude zabune mozda je on i upravu da ima par igraca koji se dzaba placaju ali bilo ih je uvijek. Samo nek se sjeti kad je on dole bio proslu sezonu. Bilo je njih par da i Zvijezda nije umala losijih u zadnjih 15-20 godina. Nije bilo potrebe za onim da vristis ko najveci krkan i cujes se do Popovace.
Sve je isto ko i prije,a u nekim stvarima smo se vratili miljama nazad na dno.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 okt 2017, 12:11

fender13 je napisao/la:Jucer svi pricaju da čiva i cvija idu u slogu :oops:
Civa ide 100%,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 15 okt 2017, 12:26

Slazem se scombetom oko posjete, moj prvi komentar nakon dolaska na stadion je bio, da su pobijedili i mancester doslo bi 500 ljudi. Ovi rezultati su se trebali ispratiti. Druga stvar, igra Zvijezde od utakmice protiv sloge je neprepoznatljiva, vidi se da fali Dario al ono mora dosta bolje. Sudija jeste navlacio Zvijezdi al sta se sve radilo Zvijezdi ili sta je Kazlagic uradio Travniku protiv Zvijezde, tako da je potez Bosninih igraca djetinjast
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 okt 2017, 07:50

Ljudi moji neko svojim gradskim pričama i šupljim želi da unese nemir svlačionicu prvo je bila priča da je Azmir sjedio sa Civom i Cvijom na orionu ja sam direktno pitao Civu jel istina kaze sto cu se sastajati na orionu kad se mozemo naci u Tojsicima, drugo ima Azmir dobre igrače na tim pozicijama Stjepanovića, Pirića, Vukmirovic . Prema tome ne treba nasjedati na priče, uostalom ako zele ici sretan put Zvijezda je znala promjeniti i čitav sastav pa nije bilo zime.

Da odgovorim čombetu i ovdje uopšte mi nije krivo nego naprotiv covjek trci tri puta kontru i dribla pravi kontra napad gdje to ima?? To igrač za Zvijezde, sine imamo mi takvih ovdje na opštini drugo nemam ni protiv ništa ali me je mali toliko iznerviro da sam morao tako reagovati u ostalom, ja znam da volim Zvijezdu više od sve i jednog dole iz uprave to podatci govore koji nisu za foruma, a koga zanima mogu da mu obrazlozim i licno u p.p.
Zdravko je dosta dobro uradio za Zvijezdu i bolji je od pola onih koji pričaju a i šepure se a fening nisu unjeli u klub, ali to je duga priča bolje da se pozabavite pricom kome smeta kapiten Dario Damjanovic.

A što se tiče rezultata prosla sezona ti je druze završena sa 200 000km. I svaki fening se zna gdje je utrosen nije bilo materijalnih troskova nesto mnogo i klubu su svi tada bili okrenuli ledja ostali su bili Sadan I. Sakic Mustafa, Piskic Fahrudin, Durgutovic Amir i Jašarević Benjamin to je petorka završila sezonu, Said Kikic, Ensar Novalic, Hadziskakic Jakub su kao pizde jajare izvukli se na polusezoni kad je dosla blokada racuna jer su mislili da će Zvijezda ispast, ali ne Zvijezda je i poklonila bodova i nije ispala.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 okt 2017, 09:06

Ako ima neko u klubu da mu smeta Dario D. i da ga se treba ukloniti treba mu yebati sve od do.
A kad vec nabrajas neka imena navedi i te gnjide kojim Dario smeta.
Sto se tice Saida i co. odkud sad ta nagla promjena kod tebe. Kad sam ja govorio da su to ckapi od likova ti si mi te iste kovao u zvijezde i govorio kako nemam pojma koliko su oni dobri ljudi(ako treba da ti trazim postove).
Kada su u pitanju igraci ako ima onih koji zele u Slogu ili negdje drugo mi tu ne mozemo nista. Doci ce drugi mozda losiji, mozda bolji. Zato oko toga se dzaba raspravljati. Svaki igrac igra za kes i ide gdje mu je bolje. A tesko da trenutno u citavoj BIH ima bolje nego kod Sisoja. Pa nek traje dokle traje. Tako da ako je on pikirao nekog od nasih igraca tesko ce mo se odhrvat.
I na kraju sto se tice reakcije Spiske na utakmici. Vec sam rekao nije da nije opravdana ali nije nacin(krkanski) u redu na koji je odreagovao.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 okt 2017, 09:07

Said je dosta bitan klubu napravi keš svake godine preko 20 000km i takvih ljudi treba samo kazem kako je odradio prosle godine i ovo je ziva istina,.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 16 okt 2017, 11:19

Combe je upravu 100 .% za reakciju , nemoj se ljutit ali ispadas ko najveci krkan. Jer nije tvoje da mu na takve stvari ukazez, Sabic prima platu za to a ljudski je i pogrijesit i to vise puta.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 16 okt 2017, 12:00

Delic je bio katastrofalan, dosta puta se zalijetao ko noj u igrace Bosne, realno je i to daje dosta takvih igraca u Zvijezdi, recimo bekovi su talasika, onaj Nuspahic ili kako vec, ali isto tako fino je da pobjedjuju i da se drze u vrhu. Raja na maloj tribini je Kokota vec proglasila bivsim jer kazu dosta pije i nije spreman al Koka kako je usao fino se usidravao u 16 i vidi se njegovo iskustvo
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 okt 2017, 12:23

Pustite se vi te skole prima Sabic platu prima njih koliko hoces dole platu, ne treba pustiti da nam pored naše djece uvaljuju panjeve i forsiraju medju prvih jedanest meni je draze da himzu trpim a trpili smo prvih 7 kola mozemo i do kraja nego nekod Delica.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 16 okt 2017, 13:19

Pa sta sad ce kao bit nesto drugacije sto ti onako psujes i deres se ko zadnji kreten, covjek ti je pokusao reci da tebi to nije primjereno jer si bio clan tog kluba i da tebi kao bivsem clanu uprave to nestoji zato sto ce svi misliti da ti je krivo sto nisi dole vise. Ustvari Combe je rekao ono sto je vecina prokomentarisala na utakmici.
I jos mladi.su igraci neka ih malo moraju grijesit nadoce oni.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 okt 2017, 13:25

Ovdje i u gradu cujes svakakve price. Pani sam vise ne znam sta da mislim.
-Cvija i Civa dogovorili sa Slogom
-Neko ima nesto protiv Darija(on vec ne igra par tekmi)
-Kokot je alkos uskoro je bivsi
-Nasi nezadovoljni Kapetanom ide na polusezoni
-Bekovi su nam racku i njih treba otjerati
-Trener daje izjavu bitno je da smo sastavili ekipu nije bitno ko bude trener(ne znam sta se iza tih rijeci krije).
Onda se zapitam ko ce igrati u drugom dijelu sezone. Ili ce mo opet sve iz pocetka. Kod nas ko da je Salgija bacio kletvu kada je otisao pa se svakih 6 mjeseci zamjeni trener i po15-ak igraca.
Po nasem pisanju i pricama carsije ispade da nista dole ne valja. Ne znam ako je tako a mi drugi sta bi onda bilo da sve stima.
Zato bi molio Spisku ili bilo koga drugog ko je bolje upucen da nam napise o cemu se radi. Ili na forumu ili ako nece javno moze u pp.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 16 okt 2017, 13:45

Sta piste vi, jestel normalni :?: Pa jel vas stvarno nije sramota nastavit blatit i dalje, kad je kljuc trebo bit stavljen u bravu pojavili su se kakvi takvi ljudi i napravili ovo sto sad imamo...Svaka cast svakom ko je dao svoj doprinos al daj sto je previse, previse je. Ne znam sta vise koga uzimate za ozbiljno s tim pricama, naviklo se nesto tracat pa hajd. Najvise po carsiji pricaju oni koji i ne kroce na stadion u to sam se mnogo puta uvjerio a i pojedini u ovoj radnoj grupi tako da mislim da ih te vase suplje vise i ne doticu. Uzivajte, skupljajte traceve da imate preko polusezone sta pricat necete se moc nagledat tabele tad ;)

serim
Postovi: 166
Pridružen/a: 04 apr 2013, 19:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la serim » 16 okt 2017, 16:03

Koji kretenizam u picku materinu kod pojedinih forumaša. Pa hebote nalazimo se u vrhu i pored mutnih radnji, naša ekipa primila najmanje golova, koji klinac hoćete vise, nikad zadovoljni, hebem mu panj.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 okt 2017, 16:57

Vi ste davno zasluzili ugasenu Zvijezdu.
Zato ljudi i nece u klub jer znaju da sta god urade bice pljuvani i blaceni.

Ja podrzavam rad trenutne uprave (ili ti radne grupe) 100%!
znam kakva je situacija bila na kraju prosle sezone i meni nije potrebna premijer liga kao dokaz nekog rada.
Dovoljno mi je to sto se nismo ugasili i opet predstavljamo jednu od glavnih opasnosti u ovoj ligi, kako kuci tako i u gostima

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 16 okt 2017, 18:44

theboss_RD07 je napisao/la:Vi ste davno zasluzili ugasenu Zvijezdu.
Zato ljudi i nece u klub jer znaju da sta god urade bice pljuvani i blaceni.

Ja podrzavam rad trenutne uprave (ili ti radne grupe) 100%!
znam kakva je situacija bila na kraju prosle sezone i meni nije potrebna premijer liga kao dokaz nekog rada.
Dovoljno mi je to sto se nismo ugasili i opet predstavljamo jednu od glavnih opasnosti u ovoj ligi, kako kuci tako i u gostima
Potpis !!!
100% si upravu
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 okt 2017, 20:19

Da je bajno noje ali nije ni za kljuc u bravu. Ali da su pojedinci dole u klubu od kojih klub nema nikakve koristi ima i toga, nije dovoljno posudjivati pare samo klubu kao szo pojedinci rade, treba donjeti pare. Dobili smo.odstetu od.musica pa je do sada sve se glat financiralo. Vidjet xeno na polusezoni snagu radne grupe,iako se prica da bi trebao neko drugi da preuzme klub tacnije sponzor koji bi omogucio jos.bolje uslove koliko ima istine vidjet cemo u zimu. Darija imam dokaze da ga neko zeli.nabiti.u.guzicu koga god.zanima pokazat cu mz dokazano.
A sta se iza Sabicevih rijeci krije to ne znam. A da ti kazem batigol ja sam i dalje i klubu i vise nego sto mislis i ti i ostali sa tribina, i.ja necu nikad minirat rad kluba i igrace., a te price ljudi iznose koji ne vole niti mene niti Zvijezdu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 okt 2017, 20:31

To o preuzimanju nekih investitora okacte mackubo rep. Godinama se to kod nas spominje pa na kraju nista. Od prije par godina i azerbejdzanaca do pred pocetak ove zadnje sezone te slovaci te srbijanci. A mi na kraju od agencije dobijemo par igraca.
Tako da u te price ne vjerujem.
To je ko i prica da ce Fadil pokrit tribinu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HarisZe i 3 gosta.