NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 26 avg 2017, 17:40

Ovi izgleda nemaju nikog u zivinicama nema nikakvog izvjestaja ili mozda igraci sjede na pola centra pa.nema sta napisat.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 26 avg 2017, 18:51

Idemooooooo ludilooooooo Kokoooot

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 26 avg 2017, 18:55

Jel krajjjj
Svaka cast
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 avg 2017, 19:01

Koke majstore,,,, :opaopa: :opaopa: :bih: :bow:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 avg 2017, 19:07

Bez primjenog gola i poraza u 4 kola,abd-a u nedelju 3 boda protiv jedinstva pa olimpiću na megdan
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Maxi
Postovi: 528
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Maxi » 26 avg 2017, 19:08

Bravo Zvijezdaši, čestitke na nova, veoma bitna 3 boda. Odlično ste otvorili prvenstvo (iako vam raspored nije išao na ruku) i još uvijek bez primljenog pogotka. Ako Bog da na godinu Premijer liga!
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 26 avg 2017, 19:13

:bih: :bih: 9Realno van svih ocekivanja nakon cetiri kola od toga tri gostujuca i to bez primljenog gola, svaka cast Sabicu i momcima.
Nadam se da ce publika poceti vracati z jos vecem broju na Banju, ovi momci to zasluzuju.
Idemmoooooo
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 26 avg 2017, 20:49

Maxi je napisao/la:Bravo Zvijezdaši, čestitke na nova, veoma bitna 3 boda. Odlično ste otvorili prvenstvo (iako vam raspored nije išao na ruku) i još uvijek bez primljenog pogotka. Ako Bog da na godinu Premijer liga!
Hvala....Ma bravo momci Bgm ne izgleda ovo lose ove godine,vidjet cemo sta nam nastavak donosi,ali ako se po jutru dan prepoznaje onda....

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 26 avg 2017, 20:58

Cestitke svima na jos jednoj pobjedi koja nas je ostAvila na vrhu.
Tesko izborena pobjeda ,teren u dosta losem stanju.nasii nisu briljirali i da nisu uzeli tri boda bila bi katastrofa.
Slaven na sve lici samo na klub prve lige ne lici.stadion ne ispunjava uslove za igru a ekipa im je malo je rec smijesna.sve se svodilo na nabijanje lopte preko cijelog terena.
Ovu utakmicu i igru zaboravit i uzeti pouke.
Moja zamjerka je manjak agresivnosti bez koje se nemoze ici na prvo mjesto.
Danas u zivinicama oko 300 nasih
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 avg 2017, 21:04

Bravo momci cestitke. Nakon 4 kola prvi bez primljenog gola. Uz to tri gostovanja. Nije moglo bolje.
Ono sto smo mi danas dozivjeli ne bi nikom pozelio. Ako nista sjedit na onoj ledini ne treba gore. A o terenu da ne pricam, stvarno ne znam na osnovu cega savez daje licence.
Svako vece selo na podrucju opstine Gradacac ima bolje uslove od onih u Zivinicama.
Al bez obzira na sveapsolvieali smo ih i idemo dalje.
Sada dolazimo do toga da Sisoje i sarajevsko ruzno pace moraju o nama razmisljati i shcatiti nas ozbiljno.
Uz ozbiljan pristup uzet Jedinstva i onda sa Olimpikom da vidimo gdje smo.
Samo s3 nadam da nam obezbjede normalne uslove za igru u Sarajevu kao sto je danas Sloga imala uz TV prenos ako je ikako moguce.
Jos jednom bravo Saba, bravo momci.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 27 avg 2017, 07:13

Šta reći čestitke igračima i treneru i naravno radnoj grupi koja bi trebala neke premije da obezbjedi ovim momcima jer su nas iznenadili sve i premašili su svoja očekivanja.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 27 avg 2017, 12:23

Zna se da je teska situacija ali zasluzili su premije.ovo je van svih ocekivanja.
U subotu akobogda ja cu kupiti dvije karte a imam i polusezonsku kada bi nas 200 tako uradilo mogle bi se neke premije pidijeliti
Pomozimo na bilo koji nacin.treba opet raju nabrijat i da probamo bar 2000 da nas bude.

Nadam se da ce sabic nabrijat ekipu da damo sto vise golova.jedinstvo je velik klub ali uvijek smo imali lose sudenje i grubog protivnika u bihacu.
Ja ocekujem petardu bez primljenog gola
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 avg 2017, 13:01

Ne mozes ti kod nas dovest raju na stadion kad bi ne znam kakvi rezultati bili. Protiv Sloge im je smetala kisa. U subotu protiv Jedinstva ce sigurno smetat sunce i tako u krug.
U subotu kad bi nas bilo izmedu 800-1000 ja bi bio vise nego zadovoljan.
I jedna mala zamjerka jel moguce da je nasa stranica najgora od svih ekipa koje se takmice u prva dva ranga u BIH. Sigurno smo klub koji daje najmanje informacija. Igraci dolaze potpisu, tekme se igraju, pobjeduje se. Ali izvjestaja nikakvih nema.
Na tome se mora poraditi. Dok je se Spiska dole vrtio stranica se koliko-toliko azurirala. Sada vijest svaka 2-3 mjeseca.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 27 avg 2017, 13:19

Ja dok sam vodio stranicu i donekle je to licilo na stranicu istina bilo je i kod mene gresaka ali barem ste imali informacije iz prve ruke, ovako niko nista ne zna sve sto se zna jeste da radna grupa isprica s vremena na vrijeme nekom i taj neko dodje ovdje objavi. Ja sam bio voljan da im to održajem al ne moze se stranica voditi bez provjerenih informacija.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 avg 2017, 13:28

Ja nisam ni na koga stavljao krivicu nego sam samo rekao da necakha. Pa najmanje 50% klubova iz 3 ranga takmicenja ima bolju stranicu od nase.
Al hajdi sto se ne objavljuju neke ekskluzive kao ono kad je Kokot trebao doc, nego se neobjavljuju ni najosnovnije stvari.
Neki dan pitpusao taj neki Milanovic. Ni ko je ni odakle, gdje je igrao koju poziciju igra isl.
Da objave sa kim igramo. Kada se zavrsi koji je rezultat, postave. Koje usao sa klupe. Da su makar ovjavljivali kad koji igrac zvanicno potpuse, ma nista.
Osnovne stvari=0 bodova.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 28 avg 2017, 19:55

combe je napisao/la:Ja nisam ni na koga stavljao krivicu nego sam samo rekao da necakha. Pa najmanje 50% klubova iz 3 ranga takmicenja ima bolju stranicu od nase.
Al hajdi sto se ne objavljuju neke ekskluzive kao ono kad je Kokot trebao doc, nego se neobjavljuju ni najosnovnije stvari.
Neki dan pitpusao taj neki Milanovic. Ni ko je ni odakle, gdje je igrao koju poziciju igra isl.
Da objave sa kim igramo. Kada se zavrsi koji je rezultat, postave. Koje usao sa klupe. Da su makar ovjavljivali kad koji igrac zvanicno potpuse, ma nista.
Osnovne stvari=0 bodova.
Eto poslušali te radi stranica

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 avg 2017, 20:13

fender13 je napisao/la:
combe je napisao/la:Ja nisam ni na koga stavljao krivicu nego sam samo rekao da necakha. Pa najmanje 50% klubova iz 3 ranga takmicenja ima bolju stranicu od nase.
Al hajdi sto se ne objavljuju neke ekskluzive kao ono kad je Kokot trebao doc, nego se neobjavljuju ni najosnovnije stvari.
Neki dan pitpusao taj neki Milanovic. Ni ko je ni odakle, gdje je igrao koju poziciju igra isl.
Da objave sa kim igramo. Kada se zavrsi koji je rezultat, postave. Koje usao sa klupe. Da su makar ovjavljivali kad koji igrac zvanicno potpuse, ma nista.
Osnovne stvari=0 bodova.
Eto poslušali te radi stranica
Hvala Bogu. Koliko je ljepse kad odes na nju i vidis neke informacije a ne kao do sad. Samo se bojim da ne bude kao sto je bivalo, pisu 2-3 dana pa onda opet zakuju mjesec-dva.
Ovu pricu koja se dogada oko Zvijezde treba pokusat maksimalno iskoristit. Pokusat ukljucit sto vise privrednika. Sto vise ljudi da dode na utakmicu.
Ne znam da li se to samo meni cini ali u carsiji se osjeca ponovo ona atmosvera za Zvijezdom kao nekad.
U Zivinicama sam vidio par ljudi koje zadnjih 5-6 godina nisam vidao ni u Gradaccu kad Zvijezda igra.
Treba malo vise i marketinga. Mora nas se bar milja i poskupit u nedjelju da ispostujemo ove momke.
Samo da se sad ne desi neki raspad sistema kao sto to kod nas cesto biva. Al valjda se Bog jednom okrene i na nasu stranu.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 avg 2017, 20:40

U nedelju treba dat priliku ovim sto nisu igrali do sad,da se ekipa odmori za olimpic,dat sansu puricu,onom malom sto je dosao iz ofk beograd itd.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 avg 2017, 20:50

crvenobijeli je napisao/la:U nedelju treba dat priliku ovim sto nisu igrali do sad,da se ekipa odmori za olimpic,dat sansu puricu,onom malom sto je dosao iz ofk beograd itd.
Koji iz OFK?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 avg 2017, 22:04

Onaj mali bucmasti mislim stefan da se zove.,,
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.