NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 13 maj 2017, 18:50

Kraj važna pobjeda

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 13 maj 2017, 19:28

Cestitke momcima na pobjedi. Mada je igra bila ko racku. Dugo nas neko nije nadigrao kuci kao danas Rudar. Mada ni oni nisu imali nekih ekstra sansi sto se tice igre razbili su nas. U nas se vise od pola sata igra svodila na nabijanje iz naseg 16-erca. Sa trenutnom ekipom koju imamo ne smijemo ni pomisljati da krenemo u narednu sezonu. Inace mrka kapa.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 13 maj 2017, 19:33

Svaka cast momcima! Nije bilo lako ali zasluzeno! :bih:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 maj 2017, 21:58

Tema zamrla ko i Zvijezda kako su klosari usli u nju. Znal neko sta bi sto se prije odredenog vremena pregovaralo sa onim Novalicem iz Njemacke da ude u Zvijezdu. Neko je to ovdje vec navodio samo nije htio rec o kome se radi.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 maj 2017, 22:34

combe je napisao/la:Tema zamrla ko i Zvijezda kako su klosari usli u nju. Znal neko sta bi sto se prije odredenog vremena pregovaralo sa onim Novalicem iz Njemacke da ude u Zvijezdu. Neko je to ovdje vec navodio samo nije htio rec o kome se radi.
Nece cojk davat pare spiski i onim klosarima oko kluba koji citiram govori; ko ih **** i nasi placaju ulaz kad idu na gostovanja. (Odnosi se na grupu navijaca iz kaknja sto nisu htjelo ulaz platit) dok su seljaci oko kluba nema napredka,i sta je sa mumetom salihbasicem,jel problem u papirima ili.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 15 maj 2017, 22:52

crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Tema zamrla ko i Zvijezda kako su klosari usli u nju. Znal neko sta bi sto se prije odredenog vremena pregovaralo sa onim Novalicem iz Njemacke da ude u Zvijezdu. Neko je to ovdje vec navodio samo nije htio rec o kome se radi.
Nece cojk davat pare spiski i onim klosarima oko kluba koji citiram govori; ko ih **** i nasi placaju ulaz kad idu na gostovanja. (Odnosi se na grupu navijaca iz kaknja sto nisu htjelo ulaz platit) dok su seljaci oko kluba nema napredka,i sta je sa mumetom salihbasicem,jel problem u papirima ili.....
vokabular 0! al bio sam u Kaknju ove godine i ni nase nisu htjeli pustit bez ulaznice i onda su ostali skupili pare za one koji nisu imali tako da to ne pije vode... moglo bi nesto i bit u klubu po zavrsetku sezone al otom potom kuknjava

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 maj 2017, 23:39

Sa Mumetom ne mogu biti problem papiri jer je u par navrata vec igro.
Zbaci u pitanju je nesto drugo. Sto naravno ne mozemo saznati jer odozdo prije mozes dobit bubreg vec informaciju. A nije ni cudo koji krkani se motaju oko kluba. Kad vidim onog kerovodu, Kikica, Sadana i sl. Spisko dode ko Bingo.

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 16 maj 2017, 06:17

combe je napisao/la:Sa Mumetom ne mogu biti problem papiri jer je u par navrata vec igro.
Zbaci u pitanju je nesto drugo. Sto naravno ne mozemo saznati jer odozdo prije mozes dobit bubreg vec informaciju. A nije ni cudo koji krkani se motaju oko kluba. Kad vidim onog kerovodu, Kikica, Sadana i sl. Spisko dode ko Bingo.
Hahahahaahahahahahahah koja si ti legenda ja ne vjerujem. Joj ubi cojk "Spisku" hahahahahaha

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 maj 2017, 08:00

Neznam dali je igrao,,al kazu da je extra igrac,pa zbog toga pitam,a sto se tice ulaza navijaca,pa nista im nije falilo pustit ih makar 2 poluvrijeme,,,al seljak ostaje seljak
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 16 maj 2017, 09:21

Doci na utakmicu iz Kaknja a nemas za karte... Slazem se da ih nije trebalo pustiti, i mi smo placali u Kaknju... Salihbasic je napustio Zvijezdu, trazio je raskid ugovora, rekao da ne vidi sebe u Zvijezdi... Sadan i Durgut dva najveca muljtora, cicije... pitam se samo kad ces njih dvojica uspijeti otici iz kluba, mislim da bi mnogo toga na bolje krenulo...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 maj 2017, 13:18

ehaske je napisao/la:Doci na utakmicu iz Kaknja a nemas za karte... Slazem se da ih nije trebalo pustiti, i mi smo placali u Kaknju... Salihbasic je napustio Zvijezdu, trazio je raskid ugovora, rekao da ne vidi sebe u Zvijezdi... Sadan i Durgut dva najveca muljtora, cicije... pitam se samo kad ces njih dvojica uspijeti otici iz kluba, mislim da bi mnogo toga na bolje krenulo...
Ti si drug Spiska ruka u vatru. Jer znam da je popucalo na relaciji tebe i Sadana i Durguta. A to je tvoj manir da cim sa nekim nisi dobar drvlje i kamenje po njemu. Mada si ovdje u pravu. Ali ne samo njih dvojicu nego sav korov dole ocistiti do temelja.
Za Mumeta vise nego smijesno jos jedan sjajan potez sadasnje uprave.
Za karte i Kakanjce si takode u pravu. Koji ces racku iz Kaknja u Gradacac a neces da platis ulaz. A pri tom znas da su tvoji u Kaknju zvijezdinim naplacivali ulaz.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 maj 2017, 14:42

Slazem se ja da su trebali platit.al zar nisu mogli popustit pa ih dzabe pustit,sledece sezone i oni bi nama dali ulaz besplatan
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 16 maj 2017, 15:41

Jel ima sta od Edvina Novalica znal neko više

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 maj 2017, 18:24

crvenobijeli je napisao/la:Neznam dali je igrao,,al kazu da je extra igrac,pa zbog toga pitam,a sto se tice ulaza navijaca,pa nista im nije falilo pustit ih makar 2 poluvrijeme,,,al seljak ostaje seljak
pa tacno si seljak, pustaju oni nas dzabe evo vec drugo sezonu niko bez ulaznice nije mogo uc i tako je i na svim ostalim stadionima...pa bolan njima je onaj kamiondzija tuzlanski pustio dzaba ulaz a nama naplacivo, nasi gdje god da su dosli naplacivo je se ulaz sami znate da je Orasje i dizalo cijenu s 3 na 5km prosle sezone al ne bitno eto nek su nasi seljaci...ma nedat nikom uc bez karte pa kad bi bili najveci prosijaci...PL je daleko ispred ove sabanije tj. oni klubovi koji imaju navijace i razumiju ostali mrtvi sabani...combe ne znam na koga aludiras kerovodja al ako mislimo na istog covjeka on je za tebe gospodin beze laprdas :damn:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 maj 2017, 18:42

Moje misljenje bolje bit gospodin,ko tebe kamenom ti njega hljebom, kerovodja ja mislim benjo
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 maj 2017, 18:53

Ma znamo mi vrlo dobro o kome govorimo. Vecina vas ocigledno ne zna sta je gospodin ako ove klosare tako nazivate. Nevezano za trenutno Zvijezdino stanje kojem suboni uveliko doprinjeli pogledajte samo njihovo ponasanje tokom utakmice. Ni u jednom normalnom klubu ovakav olos ne bi mogao prismrdit blizu kluba. Oni ne samo da brukaju sebe nego i klub, carsiju pa na kraju i nas ostale gradane. Spiska je najmanji problem jer svako ko zna ko je zna da ga od njega ne moze nista iznenadit. Al ovi ostali bruka. Kerovoda tokom citave utakmice trci gore dole uz ogradu i pravi bruku. Ni sam ne znam koji je on ku rac dole. Kikic se iz loze digne i yebe protivnickim igracima mater. I da dalje nenabrajamo. Imaju ispada za knjigu napisst. Da je to neko od publike pa hajdi vec su to ljudi koji su neki ku rac u klubu.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 maj 2017, 18:54

ma pusti se ti te price mi budale oni pametni :crazy: ako je tako ruku u vatru da je spram combeta ne gospodin nego gospodinčina...tu su najmanji problem ovi sto je on naveo osim dvojice i pored te dvojice ima jos neko ko zamutnjava al kad tad ce navidjelo reorganizacija na kraju sezone prijeko potrebna i tu se slazem u potpunosti s combinjom al u svim drugim stvarima seres bezprijekorno daj ja i ti na kafu pa da probamo sta mijenjat ako nemas muda sam, mad mislim da ih nemas nikako jer kolko si srao i seres po forumu a biva si neki znalac do sad bi nesto poduzeo al ne mozes dopuzat piski il sadanu do koljena a ostalim sto si nabrojo ni do noznog prsta tako da te vise ne shvatam ozbiljno a mislim da nece ni vecina ovdje koje pojedine poznajem...a pravi forumasi sto su nekad bili aktivni a i sad idu na tribinu gledat utakmice ne pisu zbog tebe i tebi slicnim seljacinama

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 maj 2017, 19:08

Sve te nabrojane ja dobro poznajem i za to i govorim kakva su gospoda. Ali nema veze ti imas svoje misljenje i ja to postujem
I ja isto svoje na koje ti ne mozes uticat. Jer nisam od onih sto seru pa lizu. Uvijek sam dosljedan svojim uvjerenjima. A to za seljacine. Nije druze seljak ko je sa sela nego ko je u dusi seljacina. A ponasanje dole na stadionu to pokazuje.
Mada mozes vrijedati sa selom nemam ama bas nikakve veze. Roden u carsiji, zivio i umrijecu u njoj.
A vrijeme ce pokazati ko je u pravu. Kao i do sada. Vecina onog o cemu sam vam govorio pokazalo se tacnim.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 maj 2017, 20:03

kao sto si reko seljak i seljacina ni slicni tako da si pobrko se oko toga ja ne vrijedjam seljaka i dobro znam kako seljak zaradjue koru hljeba i zato sam napiso "seljacina"....ponovo ti kazem ako si tolko borac evo prvi idem s tobom da probamo sta mijenjat javi se u pp sve je ostalo laprdanje u prazno zato sam ti i napiso to sto sam napiso i ne povlacim nista

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 maj 2017, 20:14

Mi smo nekad imali bolje samo je to neko syebo. U tome je sva poenta. Najbolje bi bilo da krenemo od toga ko je syebo nesto sto je bilo koliko-toliko dobro(naravno da je i to imalo mane ali puno manje nego ovo trenutno).
I ovdje se moja rasprava sa tobom zavrsava jer ode na siroko.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BatistutA19, LondonRed i 28 gostiju.