NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 04 dec 2017, 23:37

combe je napisao/la:Pa i mi imamo dugoročnu strategiju. Dugoročno mi evo zadnjih 5-6 sezona, svakih 6 mjeseci promijenimo po 10-12 igrača. Ne bitno da li nam ide dobro ili loše. Ovakva dva imena za ovu ligu što smo mi šutnuli može samo lud čovjek.
Daj Bože da ja griješim ali sa ovakvim potezima mi sami sebe isključujemo iz borbe za premijer ligu. Da li to neko radi ciljano ili ne?????????
Svaka cast imenima, al jarane ni Kokot ni Damjanovic ne mogu odigrat vise od 45 minuta efikasno. Ja sam naucio jednu vaznu lekciju a to je da imena u ovoj ligi nista ne znace. Pljuvali smo na ovom forumu po Guzini koji je sjedio na klupi u Borcu, pljuvali po Adzemu kad smo izgubili u prijateljskoj od Bratstva, na kraju se ispostavilo da je bolji stoperski par Adzem i Devedzic nego Kostic i Kojic. Ocekivali smo puno od Kokota a on ke zabio samo 2 gola i nabacio 5 kila. Njemu kao i Dariju sve najbolje al nama trebaju oni koji mogu igrat 90 minuta i koji ce zapet, jer Zvijezda ako hoce igrat za prvo mjesto ne moze biti socijalna ustanova.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 05 dec 2017, 08:17

Kokot je puno placen puno je neozbiljan viska kila samo dva gola nemamo tu sta zalit ima dobri imena koje zelimo ;)

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 05 dec 2017, 09:30

combe je napisao/la:Pa i mi imamo dugoročnu strategiju. Dugoročno mi evo zadnjih 5-6 sezona, svakih 6 mjeseci promijenimo po 10-12 igrača. Ne bitno da li nam ide dobro ili loše. Ovakva dva imena za ovu ligu što smo mi šutnuli može samo lud čovjek.
Daj Bože da ja griješim ali sa ovakvim potezima mi sami sebe isključujemo iz borbe za premijer ligu. Da li to neko radi ciljano ili ne?????????
Ma nemoze se tako uc u pl,mi kad smo ulazili u pl imali smo kostur ekipe koji je igro zajedno od 2 federalne,imali smo jednog covjeka koji je obezbijedio siguran izvor finansiranja.U toj situaciji je sad ta Sloga imaju lovu dovesce igraca sada,mada ce i sarajevski lobi forsirat Olimpik da sluzi Zelji i Sarajevu u prvenstvu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 05 dec 2017, 09:54

fender13 je napisao/la:Kokot je puno placen puno je neozbiljan viska kila samo dva gola nemamo tu sta zalit ima dobri imena koje zelimo ;)
Da ce oni dovest boljeg igraca od Kokota ja rijeci ne bi rekao pa ne mora biti vece ime od njega.Ali druze nasi zele Dzafica(pjanduru iz Konjica) ili Nedu Turkovica(koji se nigdje nije zadrzao vise od 4 mjeseca). Toliko o dobrim imenima.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 05 dec 2017, 09:56

crvenobijeli je napisao/la:Emir prljaca muharem civic husarinii :crazy:
Nisam to znaooooo
To je Ak produkcija ne agencija druze nema veze tk sa Husarom. A drugo na iste financijske uslove garantujem dace svaki igrac izabrati prije velez i Zvijezdu nego neki drugi klub.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 dec 2017, 11:47

Onda je bolje sto nisu njegovi,taj covjek samo gleda korist,a sto se tice kokota i damjanovica,kokot je skup za ono sto pruza na terenu,jest ime,al nula na terenu,za te pare dovest salihovica,a za daria je steta ako ode,jer je covjek prije svega,mogo je do kraja sezone odigrat,jer civa i on su idealna kombinacija,znaju loptu zadrzat,poslat itd...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 05 dec 2017, 13:01

crvenobijeli je napisao/la:Onda je bolje sto nisu njegovi,taj covjek samo gleda korist,a sto se tice kokota i damjanovica,kokot je skup za ono sto pruza na terenu,jest ime,al nula na terenu,za te pare dovest salihovica,a za daria je steta ako ode,jer je covjek prije svega,mogo je do kraja sezone odigrat,jer civa i on su idealna kombinacija,znaju loptu zadrzat,poslat itd...
Svaki menadzer gleda da zaradi, kod Husare je problem sto je lihvar i profiter.
Gledat ce kratkorocno da uzme sto vise pa i na stetu kluba i igraca.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 05 dec 2017, 18:19

combe je napisao/la:Pa i mi imamo dugoročnu strategiju. Dugoročno mi evo zadnjih 5-6 sezona, svakih 6 mjeseci promijenimo po 10-12 igrača. Ne bitno da li nam ide dobro ili loše. Ovakva dva imena za ovu ligu što smo mi šutnuli može samo lud čovjek.
Daj Bože da ja griješim ali sa ovakvim potezima mi sami sebe isključujemo iz borbe za premijer ligu. Da li to neko radi ciljano ili ne?????????
Pretjerujes. Sta znaci ime "Kokot" u Zvijezdi? Znacilo je 2 gola od cega je jedan kuci protiv raspalog Jedinstva..

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 05 dec 2017, 19:12

theboss_RD07 je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i mi imamo dugoročnu strategiju. Dugoročno mi evo zadnjih 5-6 sezona, svakih 6 mjeseci promijenimo po 10-12 igrača. Ne bitno da li nam ide dobro ili loše. Ovakva dva imena za ovu ligu što smo mi šutnuli može samo lud čovjek.
Daj Bože da ja griješim ali sa ovakvim potezima mi sami sebe isključujemo iz borbe za premijer ligu. Da li to neko radi ciljano ili ne?????????
Pretjerujes. Sta znaci ime "Kokot" u Zvijezdi? Znacilo je 2 gola od cega je jedan kuci protiv raspalog Jedinstva..
Ime Kokot ne znaci samo u Zvijezdi nego u citavoj ligi. Sad istina je da nije imao neki ucinak. Ali medalja ima dvije strane, realno koliko je on dobijao priliku za igru.
Isto tako iskreno mi odgovori mozemol ocekivati vise od igraca koji se pominju kao njegova zamjena. Jedini od onih sto ja znam da ih spominju a da je solidna opcija je Glisic. To u slucaju ako bi ga uspjeli dovesti. Mada cisto sumnjam.
Jos jedan igrac kojeg oni pokusavaju dovesti je vec jednom odavdje nogiran a prije par dana je sutnut iz jos jednog kluba.
O tome ja govorim otjeras Darija i Kokota a sigurno neces moci dovesti igrace ni priblizne kvalitete.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 05 dec 2017, 19:24

Combe histerises bezveze oko igraca koji i nije imao neku bitnu ulogu uopstea a kosta stvarno previse, priliku za igru nije dobio jer nema snage za 90 minuta i barem 10kg viska, to sto je Kokot nekad bio ne mozes nikako dovoditi u vezi s ovim Kokotom sada, i ja sam u pocetku bio sretan sto je doso al mi je sad drago sto odlazi jer za pare od njega mozemo dovesti barem jos 2 igraca na pozicijama dje je potrebna veca rotacija, tipa desni/ljevi bek, stoper eventualno jedan u vezi plus solidna zamjena za guzinu...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 05 dec 2017, 19:28

combe je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:
combe je napisao/la:Pa i mi imamo dugoročnu strategiju. Dugoročno mi evo zadnjih 5-6 sezona, svakih 6 mjeseci promijenimo po 10-12 igrača. Ne bitno da li nam ide dobro ili loše. Ovakva dva imena za ovu ligu što smo mi šutnuli može samo lud čovjek.
Daj Bože da ja griješim ali sa ovakvim potezima mi sami sebe isključujemo iz borbe za premijer ligu. Da li to neko radi ciljano ili ne?????????
Pretjerujes. Sta znaci ime "Kokot" u Zvijezdi? Znacilo je 2 gola od cega je jedan kuci protiv raspalog Jedinstva..
Ime Kokot ne znaci samo u Zvijezdi nego u citavoj ligi. Sad istina je da nije imao neki ucinak. Ali medalja ima dvije strane, realno koliko je on dobijao priliku za igru.
Isto tako iskreno mi odgovori mozemol ocekivati vise od igraca koji se pominju kao njegova zamjena. Jedini od onih sto ja znam da ih spominju a da je solidna opcija je Glisic. To u slucaju ako bi ga uspjeli dovesti. Mada cisto sumnjam.
Jos jedan igrac kojeg oni pokusavaju dovesti je vec jednom odavdje nogiran a prije par dana je sutnut iz jos jednog kluba.
O tome ja govorim otjeras Darija i Kokota a sigurno neces moci dovesti igrace ni priblizne kvalitete.
O Dariju ne pricam. To je druga stvar.
A za Kokota mi majke ti objasni taj uticaj? Svi ga spominju, a ja bas ne kontam u cemu je kvaka.
Kako ne mozes nac igraca priblizne kvalitete? Ne mozemo dovest igraca priblizne kvalitete onoj koju je Kokot nekad posjedovao, ili onoj koju sad posjeduje? Jer to su dvije, potpuno razlicite stvari

Ti ces mene na kraju ubijedit kako ne postoji igrac u regionu koji ce zabit makar 3 gola u polusezoni nase federalne :urnebes:

Taj psihicki uticaj velikog igraca mozes okacit macku o rep. Lik apsolutno nista nije pokazao ovu polusezonu osim sto nam je donio 3 boda u Zivinicama (I ako vrijedi uopste pomenuti: Dodatno natrpao Jedinstvo koje smo svakako pobijedili). Ako se igdje moze izbaviti njegova statistika ovu polusezonu, siguran sam da ce dokazati ovo sto ja govorim. Prima najvecu platu, a najmanje pokazuje na terenu. To je rezime njegove polusezone i ja stvarno ne znam sta se oko toga ima vise raspravljat...

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 05 dec 2017, 19:39

Ne bi combe bio combe da mu nesto ne smeta :hmmmmm:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 05 dec 2017, 19:47

Ma ne smeta meni nista. Ja sam i prezadovoljan dosad uradenim. Ali se bojim da se ne ospe igracki kadar pa da se po seru na sve sto su dobro uradili.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 05 dec 2017, 22:59

combe je napisao/la:Ma ne smeta meni nista. Ja sam i prezadovoljan dosad uradenim. Ali se bojim da se ne ospe igracki kadar pa da se po seru na sve sto su dobro uradili.
Zna se koji su igraci kostur tima i te igrace morao zadrzati, ako cemo plakati za ovim sto ulaze s klupe 15 minuta onda nema smisla..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 06 dec 2017, 12:14

Uros Stojanov ima malu minutazu u crnogorskoj ligi, lego bi nam ko budali samar.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 06 dec 2017, 20:12

Nama je rano za dovodit igrace. I glupost je pisati o tome. Ali zato Sisoju nije.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 06 dec 2017, 20:48

Sisoje uzima bez razmisljanja,mi trazimo striktno sto nam pase i sto nam treba...1 smo na tabeli.ljesenji prvaci,uzivaj u tome i nesikiraj se :shh:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 06 dec 2017, 21:08

Šta se dešava u NKZ? @spiska ?
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 dec 2017, 21:33

combe je napisao/la:Nama je rano za dovodit igrace. I glupost je pisati o tome. Ali zato Sisoju nije.
Radi se na tome, ne sikiraj se. Imam neku informaciju da bi par igraca moglo doc na posudbu ako nista i to iz brutalnog kluba, ali nije sigurno.
Navodno se pregovara

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 06 dec 2017, 21:43

theboss_RD07 je napisao/la:
combe je napisao/la:Nama je rano za dovodit igrace. I glupost je pisati o tome. Ali zato Sisoju nije.
Radi se na tome, ne sikiraj se. Imam neku informaciju da bi par igraca moglo doc na posudbu ako nista i to iz brutalnog kluba, ali nije sigurno.
Navodno se pregovara
Druze moj da se pogresno ne shvati. Ali ekipi koja je prva i koja pretenduje da tu i zavrsi trebaju prava pojacanja a ne igraci na posudbu i probe. Da ne bude zabune neka i takvih al za klupe zlu ne trebalo.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.