NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 jul 2017, 06:56

Ja dok sam vodio i pisao ljudi su pljuvali ali su imali gotovo pa sve informacije. Sada su dosle promjene pustite neka ih samo neka rade. Ja niti sam imao niti trazim naknadu za to samo trazim frisak i ekskluzivan info, a ne objavi Zdravko ili Durgut na facebooku profilu pa tek onda zvanicni sajt toliko o amaterizmu.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 jul 2017, 07:05

Ljudi moji ova ekipa je dosta losija od proslogodisnje u smislu napadakog fudbala, patit cemo se i sa malim i sa velikim kuci, a na strani sta god da napravimo u ovoj ligi to ce biti uspjeh, nemojte me pogresno shvatiti ali svi nasi napadi se svode na Cviju. Ensaru mrsko poslat mail jednom u dva dana o desavanima u klubu da objavim, a ja necu bez odobrenja da pisem neke informacije koje dodju do mene sa druge strane zato i jest iskljucen zvanicni sajt. Ima ekipa koja bi odrzavala sajt uredjivala ali ne mozes ti s nasim menadzerima izaci na kraj, obecanja o igracima, o reprogramu o formiranju jake uprave to su ipak ostala samo obecanja jer jos nije bila skupština i zvanično imenovanje uprave, a mandat je istekao od 45 dana. Radna grupa je na potezu. Vidjet cemo sta ce se desit, al ne izgleda mi nesto sto bi moglo privuci paznju publike, mnogo bolja prodaja ulaznica morala je se odraditi radio stanice, portali jednostavno gdje god krenes da se karte vide, billbordi ovi video. Ja sam zadovoljan samo da ostanemo u ligi, a ove priče od gornjem dijelu daj boze, sve su ekipe u pet deka i ako nisu za to ce se pobrinuti sudci i savez. Nek nam je sretno valjda bude uskoro kakva utakmica na banji. Malo sam se i ja distanciro radi posla i privatnih obaveza tako da nemam kad pratiti treninge, ali vrlo rado napisem kad sta cujem dobro.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 25 jul 2017, 07:19

Svega u bozijoj basti, kaze igraci uzimaju puno para , astronomski zahtjevi a ljudi igraju za 900 KM i malo vise a mislim stvarno su bezobrazni ti igraci trebaju igrat za 50 Km na mjesec i mogu sebi svaki dan kupiti kifla za marku i ponekad jogurt. Nepricam o kvalitetu igraca samo to me nezanima ali kakva su primanja astronomska od 1000 KM.
Neznam sta se cudite ali kao da je nekad od pojedinaca u klubu davao info. nego pisko napise sto zna i to je to, neki ljudi se boje dati infor. jer tada ce se vidjet koliko zapravo oni rade odnosno nerade.
Ja sam misljenja da ce to bit dobro kad podje prvenstvo mislim da Sabic zna sta radi i njemu treba uspjeh. Nismo mi kandidati za PL al mozemo biti u vrhu sigurno.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 jul 2017, 07:41

Forumasi su misljenja sljedec nek su igraci placenji, ali sramotno je da su igraci u Brastvu placeni maksimalno 600-700km a ovdje nemal pa duplo i primis 4 gola ništa ne pokazes, drugo kako druge ekipe sklope ekipe za manje para naša zimska ekipa je bila vjerovali ili ne dosta jeftinija nego ova sad, o tome ti pisu ljudi batigol da treba vidjeti da se sto manje bezveze bacaju pare. Pozitiva je sto trener mlad i zeljank dokazivanja dobro radi nece sebi dopustiti da mu par manekena na izlezu pokvari poso to je sigurno.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 jul 2017, 08:45

Ovo za Spisku je istina. Znao je bit subjektivan znao je valjat gluposti ali makar smo redovno imali kakve takve informacije.
Ovo je sad goli ku rac sto se tice toga.
I dalje sam misljenja da je ova ekipa u cijelini puno bolja nego proslogodisnja. Ona je bila bolja samo u napadackom smislu. Po menni samo ce mo tesko nadoknaditi Dzenu, Cviju i Brzog. Ostalo je sve bolje ili isto nego prosle godine.
A sad jedno pitanje koji je status radne grupe. Koliko znam njima je isteklo 45 dana. Jel formirana nova uprava? Pretpostavljamo da ce ce Ensar i Zdravko uletit u novu upravu. Koji je onda ku rac Durgut? Hiljade pitanja a odgovora ni na vidiku.
O igracima ni na vidiku. Doce jedan-dva, nece doc.
More bi bidne more bit ne bidne.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 25 jul 2017, 11:40

combe ti si clan skupstine zvat ce nas valjda na skupstinu.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 25 jul 2017, 13:59

:rol: :rol: :rol:
Evo poceli su pisat na fb stranici :urnebes:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 25 jul 2017, 15:48

crvenobijeli je napisao/la::rol: :rol: :rol:
Evo poceli su pisat na fb stranici :urnebes:
Zaboravili su napisat rezultat posljednje sezonske utakmice i to da smo ostali u ligi :lolno:
Combe prica se da je Durgut trebo ic al je trazio da mu se isplati po ugovoru godina i pol u platama i ovi ga ostave na funkciji :puke:

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 jul 2017, 12:09

Ensar objavljuje te informacije, evo danas cujem pricu da ce se kontaktirati jedan napadač velikog kalibra, ukoliko uspiju njega angazovat ja im skidam kapu samo daj boze...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jul 2017, 14:36

Ne skidaj kapu Spiska nista od tog napadaca. Tu su pricu jos juce pustili onako reda radi.
Doce na kraju kakav polovnjak iz Srbije onako reda radi nek se nade uz Guzinu.
Da se jos izvinem neznam ko je tacno prije napisao da je ovo izgleda isto kao i prosle dvije sezone.
Jasta je vec isto, ista ploca samo druga strana. Samo nam je po meni ekipa malo bolja.
Kad vec nije cilj premier liga moglo se poradit na drugim stvarima u i oko kluba. Al nema to ko cisti amaterizam.

Avatar
Maxi
Postovi: 529
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Maxi » 26 jul 2017, 20:35

Fačić u Gradini
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jul 2017, 20:43

Tako je. Ne treba nam Facaal nam zato treba polovni Puric. I srbijanski polovnjaci Djekic i Cvetanovic
Nikad igrace nisam dijelio na domace i strane. Nego na one koji mogu pomoc klubu inoni koji ne mogu.
A vise sam nego ubijeden da bi Faca trenutno vise valjao Zvijezdi od navedene trojice.
Sad za kraj jos kakvu oyebinu od napadaca kao slag na tortu.
Sto su doveli Purica i ove srbijanske oyebine bolje da su za to para placali dva covjeka da odrzaju stadion i oko njega.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jul 2017, 21:43

Faca se tek oporavio od bolesti,treba mu vremena da se vrati u formu,treba mu utakmica da igra u zvijezdi se nebi naigro,tako da je ocekivan potez da ide,ja sam mislio u bosnu m.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jul 2017, 21:50

Bas su se ova trojica sto sam nabrojao naigrala u prethodnom periodu?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jul 2017, 23:01

Drugo su oni faci treba utakmica da se vrati u formu,nema snage ni za 1o min.ha ya
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 27 jul 2017, 07:37

Hajde ne dizite odma tenzije.trener je rekao faci da mu ne garantuje minutazu i ponudili su mu nesto para i fa ide na posudbu.on odbio i gotovo.a od ta tri sto nabrajas dva su dzaba.
Budimo sretni sto cemo bar biti konkurentni mogli smo biti u rasulu.do petog kola ili ce biti euforija ili sve rastjerati idemo cekati
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 27 jul 2017, 10:59

I ja sam volio da je Faca tu. Al i faca je nas ispalio pa otisao u radnik , dobro su mu i ponudili.
Prvenstvo nije ni krenulo a neki vec blate i pljuju, treba pustiti ljude da rade pa da vidimo sta je i kako je. Nemogu prijateljske utakmice biti neko mjerilo tako da sabura malo.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 27 jul 2017, 11:50

Zvijezda je sampioN!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 jul 2017, 15:01

Uopste i nisam razocaran nakon prijateljskih utakmica. Niti ove sezone u rezultatskom smislu mogu nesto previse biti razocaran.
Ubijeden sam da necemo ispasti. Sada ako se eventualno ukljucimo u borbu za prvaka ili budemo sto duze drzsli prikljucak za vodecim dobro i jest.
Tako da sto se tice ove sezone ona za mene ide lagano.
Misljenja sam samo da se na nekim drugim stvarima moglo bolje poradit al o tom potom.
Tako da ako jos samo nacrtaju tog napadaca pa idemo u boj i sta nam Bog da.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 jul 2017, 22:49

Zar mi nismo mogli dovest masica,otiso cojk u drugu ligu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.