NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Iraola » 06 maj 2017, 21:31

Sigurno nije bio dogovor gledajući ono što se dešavalo na utakmici. Realno je trebalo biti 4-1 ili 5-1. Taj jedan gol je kada je lopta okrznula stativu nakon poigravanja našeg golmana i to je jedina vaša šansa na utakmici. Naši su svašta fulali, uglavnom u prvom poluvremenu, ali ipak za realizaciju tih gol šansi nam je falio jedan krilni igrač koji je bio suspendovan. Penal po meni nije bio. Nemojte se pojedini Zvijezdini navijači i simpatizeri čuditi zbog ovoga, pogotovo kad se pogleda tabela, jer vjerujte da Radnički dobro igra kod kuće i uz podršku navijača, koncentraciju i motivaciju možemo kući dobiti bilo koju ekipu, ali na strani skoro nikog jer imamo najgoru odbranu u historiji kluba.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Anamneko » 06 maj 2017, 22:06

Potpisujem da dzaba ne pisem.
Samo Sioux 1989

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 06 maj 2017, 22:47

Et radnicki ko real da ste mogli dali bi 5 a ne 2 ha ya
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la studeni » 06 maj 2017, 23:22

crvenobijeli je napisao/la:Et radnicki ko real da ste mogli dali bi 5 a ne 2 ha ya
Pa eno tvoj ti je gore 2-3 posta ranije napisao kakav je odnos u sansama bio. Stvarno vam je golman bio na nivou.
Ali zato vam je odbrana bila na nivou nashe, znaci nikakva. U prvom ona 14-a je bio blago receno katastrofa.
Ne znam do cega i koga je al drugu godinu dolazite u Lukavac da izgubite, opet sa 2-1!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 07 maj 2017, 09:04

Pa golman je da brani,nije da pjeva na golu,mi smo gracanici mogli dat jos 5 komada,al rezultat je 4-1,mogo sam i ja **** lepu brenu,samo da je ona htjela :beba:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 07 maj 2017, 09:19

Nije problem izgubiti u Lukavcu jer je to njima bila zadnja slamka da mozda mogu ostat. Jer u ovoj ligi se nikad ne zna koliko ispada. Odnosno hoce li neko odustat od onih koji su trebali uc. Ali je problem sto mi skinemo gace cim masimo Rele i Zdreban. Protiv nas su na gostovanju vec svi unaprijed upisali bodove. Sto neko gore iznad napisa imali smo srecu sto Banovici i Capljina nedobise. Mislim da bi definitivno ovi smecari koji su trenutno u upravi na celu sa predsjednikom i sportskim direktorom trebali biti posteni i reci nije ovo za nas i konacno otic daleko od kluba. Jer puno su oni sjebali i para opstinskih i nasih zivaca da bi napravili ovo sto trenutno imamo. Odnosno nemamo nista. Ovo treba presjeci pa taman kad bi ispali u kantonalnu. Oni konstantno prave neke rezove. Pa sto sebi ne srezu olos jedan. Na polusezoni su razjebali ekipu koja je prebacila cilj i bila u utrci za prvaka da bi napravili ovo sto sad imamo. Ova ekipa u drugom djelu je osvojila 11 bodova od mogucih 30. Da ne govorimo o 3 boda protiv Travnika pod kakvim okolnostima smo osvojili. Ako imaju imalo obraza grobari gradacackog fudbala bi trebali sami odstupit. Jer puno prilika su oni yebali.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 07 maj 2017, 10:26

Navodno da je Magazin podnio ostavku...

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 07 maj 2017, 10:30

Eto durgutu prilika da bude i direktor i trener i predsjednik zajedno sa predsjednikom ovo treba presjeći pod hitno

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 07 maj 2017, 12:36

Neda ova uprava svoj prosjek 2-3 trenera po sezoni i izmedu 10-15 igraca. To se mora promjenit. I pri tom rezultati no coment. Jos nesto ako je ehaske Spiska. A mogao bih se zakleti da jest onda je ostvaren napredak jer je i on izgleda skontao kiji su odron ljudi koji trenutno sjede dole. A vidim promjenio je i mjesto na tribjni ne sjedi vise ispod loze haman pukla tikva. Spiska javi se prosvijetli nas.

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 07 maj 2017, 13:41

Ma ljudi Durgut je uvijek bio smece od covjeka, pocevsi od Skole fudbala do danjasnjeg dana. Ne kaze se dzabe u narodu " Vuk dlaku mijenja, al cud nikad". Sve dok se uprava kluba ne sredi, nema napretka. U gradu toliko mladih i pametnih momaka, a ovakvi odroni vode klub.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 07 maj 2017, 15:31

ehaske je napisao/la:Navodno da je Magazin podnio ostavku...
ni kriv ni duzan, najnormalnija osoba dole...Durgute vrijeme je da pokupis prnje zauvijek iz Zvijezde..

p.s. combe sve si upravu, mislim da je doslo vrijeme da se na kraju sezone rijese stvari dole

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 07 maj 2017, 16:38

Vrijeme je da mnogi pokupe dole prnje jer za tri godine uništen je klub

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 07 maj 2017, 16:48

Klub je pao kada su se od njega makli Nurdo i Fadil. Tu treba staviti tacku i to je tako. Klub ce se dici kada ta dvojka ponovo udje u klub. Kolko je to realno ostaje da vidimo :crazy: :crazy:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 07 maj 2017, 17:20

ludiloo je napisao/la:
ehaske je napisao/la:Navodno da je Magazin podnio ostavku...
ni kriv ni duzan, najnormalnija osoba dole...Durgute vrijeme je da pokupis prnje zauvijek iz Zvijezde..

p.s. combe sve si upravu, mislim da je doslo vrijeme da se na kraju sezone rijese stvari dole
Ludiloo u pravu si.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 07 maj 2017, 17:39

Ma sta bolan Magazin ni kriv ni duzan. Pa jbm ga ja za vrijeme utakmice nije ni jednom ustao sa klupe, sve mu idealno.Cijela igra se svela na dva covjeka Kolaka i Glisica ljudi se setali kroz odbranu i sve je to Magazinu oke bilo.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 07 maj 2017, 18:14

esprit24 je napisao/la:Klub je pao kada su se od njega makli Nurdo i Fadil. Tu treba staviti tacku i to je tako. Klub ce se dici kada ta dvojka ponovo udje u klub. Kolko je to realno ostaje da vidimo :crazy: :crazy:
Potpis

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 07 maj 2017, 18:26

Kapetan je napisao/la:Ma sta bolan Magazin ni kriv ni duzan. Pa jbm ga ja za vrijeme utakmice nije ni jednom ustao sa klupe, sve mu idealno.Cijela igra se svela na dva covjeka Kolaka i Glisica ljudi se setali kroz odbranu i sve je to Magazinu oke bilo.
Pitaj upravu i mesare zasto su tako igrali....bem ih u usta
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 07 maj 2017, 18:31

esprit24 je napisao/la:Klub je pao kada su se od njega makli Nurdo i Fadil. Tu treba staviti tacku i to je tako. Klub ce se dici kada ta dvojka ponovo udje u klub. Kolko je to realno ostaje da vidimo :crazy: :crazy:
uhvati se amidze i popusti nas drukero....klub je pao kad je Cimos napustio, a doticni iz Mionice je samo pokreno proces koji su ovi nastavili...godinama se u njegovoj vladavini spominjalo kako nema dugovanja pa sta bi kad napusti duzni i Bogu i narodu popuste s tom pricom :oops: kakav kriminal radi s Bosnom u ligi Bog ne moze skontat al se zato masne pare vrte...samo mjenjat statu po principu ulagaca napravit sastanak s prvrednicima ili potencijalnim ulgacima predlozit im ulaganje a prije toga napraviti plan kluba za 10 godina za to ima sposobni ljudi u gradu koji bi vjerovatno na volonterskoj osnovi to uradili ali ima neko kome to ne pase...vjerovatno kao i vecina nazalost necu vise ic na stadion dok se nesto nepromjeni

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 07 maj 2017, 18:57

Ja i Ciroo nikakve vezee znacii... ne krivim Magazina, i mislim da svi igraci do kednog su zadovoljni sa njim od treninga pa fo ostalog, nesto ne stima u upravii, a igracima kasni plata 15 dana...

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 07 maj 2017, 19:08

ehaske je napisao/la:Ja i Ciroo nikakve vezee znacii... ne krivim Magazina, i mislim da svi igraci do kednog su zadovoljni sa njim od treninga pa fo ostalog, nesto ne stima u upravii, a igracima kasni plata 15 dana...
pa normalno da su zadovoljni, ko je gledo ijedan trening zna da cojk zna poso i radi dobro al zbog drugih stvari su rezultati u gostima takvi kakvi jesu...za razliku od jesenac igraci kod kuce grizu 90 min na terenu i napadaju sto nije bio slucaj kod Vojvode gdje nakon vodstva s opuste i ne znaju ni sami sta ce a to sto covjek nije krkan da na svaku skace sa klupe i glumi mangupa to je odraz kulture ;) ako protiv Rudara bude 100 ljudi na stadionu uprava moze da slavi :crazy:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.