NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 04 jun 2017, 23:42

kako ove negativce uvijek poseru to je nevjerovatno, blage vi nemate sta se desava...cuj ovog realan ivzjestaj :clap: :clap: :clap: :clap: ja veceras lego spavat, a mozda i nisam. mozda sutra ustanem ako mi nebude mrsko, a mozda i ne ustanem evo ti imoj izvjestaj za sutra :damn:

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 05 jun 2017, 00:13

Ono sto sam mogo vidjeti na profilu od redze evrope, skupsitna je porazavajuca :roll: jedini vrijedni pomena su turbic i mirso kula :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 05 jun 2017, 00:33

esprit24 je napisao/la:Ono sto sam mogo vidjeti na profilu od redze evrope, skupsitna je porazavajuca :roll: jedini vrijedni pomena su turbic i mirso kula :kafa:
Pa sta ocekujes nakon proslog cirkusa od skupstine. Ko da ljudi nemaju pametnijeg posla nego gledat komedije.. To mogu i kod kuce

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 05 jun 2017, 01:33

theboss_RD07 je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Ono sto sam mogo vidjeti na profilu od redze evrope, skupsitna je porazavajuca :roll: jedini vrijedni pomena su turbic i mirso kula :kafa:
Pa sta ocekujes nakon proslog cirkusa od skupstine. Ko da ljudi nemaju pametnijeg posla nego gledat komedije.. To mogu i kod kuce
Ocekivao sam vise od ovog danasnjeg, a danas kolko sam vidio vise je bilo simpatizera nego onih koji su spremni dati svoj novac.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 05 jun 2017, 09:09

esprit24 je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Ono sto sam mogo vidjeti na profilu od redze evrope, skupsitna je porazavajuca :roll: jedini vrijedni pomena su turbic i mirso kula :kafa:
Pa sta ocekujes nakon proslog cirkusa od skupstine. Ko da ljudi nemaju pametnijeg posla nego gledat komedije.. To mogu i kod kuce
Ocekivao sam vise od ovog danasnjeg, a danas kolko sam vidio vise je bilo simpatizera nego onih koji su spremni dati svoj novac.
Ma netreba niko,kaki smo mi sutra ce pocet prozivanje mesari nam klub vode itd.Kod nas je problem sto su svi ljudi koji su donosili novac u klub popljuvani na neki nacin,a uzdizani su oni koji su zivili i grebali se od klub.Kako god okrenes nije nam svijetla buducnost,bojim se da smo ispucali previse aduta,ljudi razocarani koji su nesto davali.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 05 jun 2017, 10:18

Fakat su glupani, skupstina je najveci organ nekog kluba i on bira upravu. Skupstina nije uprava da se razumijemo.i u skupistinu moze ciniti svaki navijac simpatizer. Jucer je formirana nova skupatina ona je imenovala radnu grupu koja ima zadatal zavrsiti pregovore sa ulagacima i novim sponzorima. Radnu grupu cine Mirsad N, Said Kikic, Sakic Mustafa, Ensar Novalic, Zdravko Djuric, Mocic Sefik. Oni imaju zadatak probaci investitore sto su na dobrom putu oni ce predlozit ljude za upravnu odbor, skupstina prihvatot ili oborit prijedlog. Po onome jucer volje ima za napredak klubana opatinsko vijece ide reprofram i.povecanje transe sto je za pohvalu nemojte bezvwze plhuvat. Zadatak radne skupstune je da obavi razgovor sa.igracima i nakon toga ce se znati ambicije kluba. Taloder planirano je da se podnese zahtjev za produzenje gradskog stadiona. Prema tome sve je dobro.na vrijeme je krenulo sa radom treba sada da se pokazemo mi volonteri navijaci.

Ljudi samo polako ima novih faca oko kluba trebalo bi biti sve ok i nemojte ocekuvati da sr javno pise o xiframa i ljudima s kojima se vrse pregovori. Znaci combe.nece se na skupstini pricati stvari koji jos nisu dogovorenene tj. Stavljene na papir.

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 05 jun 2017, 10:33

fender13 je napisao/la:Danas na skupštini jedino kula i turbic od mogućih ljudi koji bi mogli u upravu moča kao predsjednik privrednika u zadnjem redu valjda sta bude na pozitivu
Nije se danas birala uprava, nego radno tijelo koje ce traziti investitore. Ljudi ne lupetajte gluposti. Vidite sliku i po tome zakljucke donosite? Opstina je prva obecala do 5000 km vise mjesecno, sto su realno gledajuci 3 top igraca. Sabura i bez nepotrebnog pesimizma i pljuvanja molim.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 05 jun 2017, 11:36

GradacacC je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Danas na skupštini jedino kula i turbic od mogućih ljudi koji bi mogli u upravu moča kao predsjednik privrednika u zadnjem redu valjda sta bude na pozitivu
Nije se danas birala uprava, nego radno tijelo koje ce traziti investitore. Ljudi ne lupetajte gluposti. Vidite sliku i po tome zakljucke donosite? Opstina je prva obecala do 5000 km vise mjesecno, sto su realno gledajuci 3 top igraca. Sabura i bez nepotrebnog pesimizma i pljuvanja molim.
Moja greška nakon ovoga sto su objavili čini mi se ide na bolje vjerujem da su ovi sposobni pronaći prave jake sponzore koji su spremni pomoći klubu

maestro04
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 dec 2016, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la maestro04 » 06 jun 2017, 10:40

I sta sad ... obećanje ludom radovanje

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 06 jun 2017, 14:22

Bice to sve dobro
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 06 jun 2017, 15:01

Jedina istina je, ako Dario Damjanovic ne ostane mi ispadamo...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 06 jun 2017, 15:52

Odkale ti ta informacija, pa malo je falilo da se uprava na polusezoni ne dogovori sa Darijom. Dario je tu da pomogne klubu izrazio je zelju da ostane jos jednu sezonu, koliko sam ja upucen eh sad vidjet cemo sta ce biti.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 06 jun 2017, 17:12

spiska je napisao/la:Odkale ti ta informacija, pa malo je falilo da se uprava na polusezoni ne dogovori sa Darijom. Dario je tu da pomogne klubu izrazio je zelju da ostane jos jednu sezonu, koliko sam ja upucen eh sad vidjet cemo sta ce biti.
Jel ima informacija za sponzore

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 jun 2017, 17:43

Ukoliko zadrzimo vecinu igraca i trenera moglo bi biti nesto od nas u suprotnom jos jedna uzaludna sezona i dzaba bacanje para.
Ova ekipa je dobro izgledala kuci dok je na strani iz nekih drugih razloga imala porazavajuce rezultate.ima prostora za napredak.
Pojedincima malo povecat primanja i na sve nacine ih probat zadrzat dok recimo brckalic petric ako nece ove uslove ja bi ih pustio.

Prljaca i juniori na gol
Odbrana minel dzeno anis
Sreda dario i konjhodzic
Napad cvija brzi glisa i aljo
Na ovo dovest 5 igraca plus juniori i deri
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 06 jun 2017, 18:17

astra1922 je napisao/la:Ukoliko zadrzimo vecinu igraca i trenera moglo bi biti nesto od nas u suprotnom jos jedna uzaludna sezona i dzaba bacanje para.
Ova ekipa je dobro izgledala kuci dok je na strani iz nekih drugih razloga imala porazavajuce rezultate.ima prostora za napredak.
Pojedincima malo povecat primanja i na sve nacine ih probat zadrzat dok recimo brckalic petric ako nece ove uslove ja bi ih pustio.

Prljaca i juniori na gol
Odbrana minel dzeno anis
Sreda dario i konjhodzic
Napad cvija brzi glisa i aljo
Na ovo dovest 5 igraca plus juniori i deri
ne moze druze Glisic ostat, on je na posudbi kod nas :(

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 06 jun 2017, 22:06

astra1922 je napisao/la:Ukoliko zadrzimo vecinu igraca i trenera moglo bi biti nesto od nas u suprotnom jos jedna uzaludna sezona i dzaba bacanje para.
Ova ekipa je dobro izgledala kuci dok je na strani iz nekih drugih razloga imala porazavajuce rezultate.ima prostora za napredak.
Pojedincima malo povecat primanja i na sve nacine ih probat zadrzat dok recimo brckalic petric ako nece ove uslove ja bi ih pustio.

Prljaca i juniori na gol
Odbrana minel dzeno anis
Sreda dario i konjhodzic
Napad cvija brzi glisa i aljo
Na ovo dovest 5 igraca plus juniori i deri
Brckalic igracina naspram minela,momak bi igrao za iste novce kao i do sada...kako i sam kaze,bolje blize kuci za manje para..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 06 jun 2017, 22:46

crvenobijeli je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Ukoliko zadrzimo vecinu igraca i trenera moglo bi biti nesto od nas u suprotnom jos jedna uzaludna sezona i dzaba bacanje para.
Ova ekipa je dobro izgledala kuci dok je na strani iz nekih drugih razloga imala porazavajuce rezultate.ima prostora za napredak.
Pojedincima malo povecat primanja i na sve nacine ih probat zadrzat dok recimo brckalic petric ako nece ove uslove ja bi ih pustio.

Prljaca i juniori na gol
Odbrana minel dzeno anis
Sreda dario i konjhodzic
Napad cvija brzi glisa i aljo
Na ovo dovest 5 igraca plus juniori i deri
Brckalic igracina naspram minela,momak bi igrao za iste novce kao i do sada...kako i sam kaze,bolje blize kuci za manje para..
salis se? taraba i jedan i drugi, al opet bolje gurat Minela vec staru guzicu, cak je Minel mozda i bolji...ja bi se prije zahvalio Brckalicu

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 06 jun 2017, 23:18

Svako ima pravo na svoje misljenje,brcakalic treba ostat u zvijeDi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 07 jun 2017, 01:15

Glisa razvalio polusezonu kod nas, a na posudbi bio. Nema teoretske njega zadrzat

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 07 jun 2017, 12:02

Bice Zvijezda opet sampion ooooooooo
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.