NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HNKBranitelj » 23 okt 2017, 14:43

Bravo Zvijezda, Sretno u nastavku do PL
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 23 okt 2017, 16:19

HNKBranitelj je napisao/la:Bravo Zvijezda, Sretno u nastavku do PL
Moram rec da sam sad malo iznenadjen :D Ne znam koja sezona ove buranije je bila kad si na polusezoni napiso da je vec odluceno ko ulazi, ako to cak nije bila i sezona kad smo se s Metalcima klali, na kraju bio upravu :urnebes:

Hvala vam momci, svaka vam cast na zalaganju i borbi koju pruzate na terenu! Hvala i clanovima radne grupe, a najvise hvala gospodinu Sabicu! Sto i dalje mozemo mastat o tituli i povratku u elitu :bow: Carsijo vrijeme je da se probudis, to je kolektiv Zvijezda odavno zasluzijo vrijeme je da ispratis to u subotu :kafa: :bih:

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 okt 2017, 17:38

Mozel mi neko ko je bolje upucen dati informaciju do kad je Dario povrijedjen i sta je s Kokota od kojeg sam ocekivao da bude startni napadac, svaka cast Gedeonu de la Guzini na dva gola u Bugojnu al daleko je on od golgetera kakav nama treba ...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 okt 2017, 18:33

Kokot treba da smrsa 1o kg pa tek onda da bude starter,jer nema nista od njega kad samo staji,guzina nije dao go do sad,ali brate trci najvise od svih,jer nama treba borbeni igraci a to kokot sad trenutno nije,dario u subotu bi trebao igrat
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HNKBranitelj » 24 okt 2017, 09:36

zomir je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:Bravo Zvijezda, Sretno u nastavku do PL
Moram rec da sam sad malo iznenadjen :D Ne znam koja sezona ove buranije je bila kad si na polusezoni napiso da je vec odluceno ko ulazi, ako to cak nije bila i sezona kad smo se s Metalcima klali, na kraju bio upravu :urnebes:

Hvala vam momci, svaka vam cast na zalaganju i borbi koju pruzate na terenu! Hvala i clanovima radne grupe, a najvise hvala gospodinu Sabicu! Sto i dalje mozemo mastat o tituli i povratku u elitu :bow: Carsijo vrijeme je da se probudis, to je kolektiv Zvijezda odavno zasluzijo vrijeme je da ispratis to u subotu :kafa: :bih:
Radio sam dosta dugo u administraciji kluba cije ime nosim na profilu, sad sam daleko od kluba jbga drugi ljudi došli.
da, da tada se znalo da Metalci ulaze, a na početku svi mislili ništa od njih :D :thumbup:
Bilo je tu svega, dosta sam puta pisao ovdje i koji ce tim ostati i ući u viši rang jer se to nažalost tada znalo,delegati su sve znali :urnebes: , ali vidim ni sada se nije puno napredovalo.
Sa Zvijezdom smo uvijek imali odličan odnos, tako da trenutno ne mogu sa sigurnosti reći da će ući, više kao moja želja.
HNK Branitelj Mostar 1992

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 24 okt 2017, 20:01

Ma.Zvijezda bi realno bila najbolji kandidat za PL, jer Zvijezdu bi pratilo makar 1500 2000 ljudi, koji ce djavo Simin han , olipic kad njih gleda 100 ljudi.. pa valjda se fudbal igra radi publike. Mada ovaj ganja princip, olimpic hoce da bude sluga Zelje i Sarajeva da oni imaju 6 bodova sigurice....
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 25 okt 2017, 22:50

Komentar na sudije u subotu :puke:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 okt 2017, 07:52

crvenobijeli je napisao/la:Komentar na sudije u subotu :puke:
Sto? Dobro je sudio protiv Sloge

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 okt 2017, 10:24

Eno izasao pregled. Ljudi moji, koliko smo sansi imali pored tri gola.. :tokralju: Mogu mislit kako je to sveukupno izgledalo na terenu !
Svaka cast nasim momcima, pogotovo Guzini i Kapetanu i Prljaci koji je po 10. ili 11. sacuvao mrezu :tokralju:
I respekt publici u Bugojnu koja je svaki nas gol ispratila aplauzom kao i kraj utakmice

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 28 okt 2017, 19:29

Cestitke svima za danasnju pobjedu.igrali smo koliko je trebalo.rudar nas je dobro mlatio cijelu utakmicu.danas ekipa solidna bez gresaka,pohvaliio bi sve igrace svi su se borili.guzina kapetan djekic prle oba stopera super partija.sad najteze gostovanje,idemo rastereceno pa sta bude
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 28 okt 2017, 22:39

Da smo nedaj Boze izgubili ili odigrali nerijeseno nasa tema bi se usijala od komentara....Pobjeda,zadrzano prvo mjesto i samo se astra oglasi,e moji forumasi to puno govori o nama..cccc...Cestitke treneru kao i igracima na danasnjoj pobjedi...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 28 okt 2017, 23:00

Da je samo tema problem. 13 kolo mi prvi na tabeli a na stadionu 350-400 gledalaca.
Koje smo mi dno od carsije mi ne zasluzujemo ni prvu kantonalnu.
Sto se tice same utakmice rutinski odradeno iako su falila 2 bitna igraca.
Cestitke igracima i treneru. Sad u Mostar da se nadigrajemo pa sta bude jer mi smo odavno nadmasili ocekivanja sto se tice prvog dijela sezone.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 29 okt 2017, 09:23

Odlična utakmica naših. Pametno protiv bunkera. Igrali smo koliko nam treba i čuvali ekipu za Velež, mogli smo laganini i treći al bolje ovako. Većina igrača je u dobroj formi. Đekić ima m*da, Huseinspahić isto dobar, Brčkalić. Svi su uglavnom dobro odigrali. Jedino onaj Delić da se malo trgne, momak ima potencijala al ga nešto koči. Još kad da se Damjanović oporavi bićemo pravo jaki. Naprijed Zvijezdo :bih: :bih: :bih:

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 okt 2017, 10:24

Kad legnu reflektor i semafori bit ce publike kad se bude igralo u vecernjem terminu satnica je problem vecina ljudi radi

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 okt 2017, 12:48

Reflektori i semafor ce bit kad u laste pi..a zaraste.
I manimo se te price vecina radi. Prodes radnim danom kroz carsiju izmedu dvanest i jedan popodne Club, Bambi, Cinema, City, Pivnica puni raje. Kako tad ne rade?

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 okt 2017, 12:58

fender13 je napisao/la:Kad legnu reflektor i semafori bit ce publike kad se bude igralo u vecernjem terminu satnica je problem vecina ljudi radi
Bas su to u Premijer ligi svi nezaposleni bili? :urnebes:

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 29 okt 2017, 13:09

theboss_RD07 je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Kad legnu reflektor i semafori bit ce publike kad se bude igralo u vecernjem terminu satnica je problem vecina ljudi radi
Bas su to u Premijer ligi svi nezaposleni bili? :urnebes:
publike je bilo ispocetka kasnije je i u PL bila prosjecna posjeta kad je spala euforija osim kad dodje zeljo sarajevo bilo je raje ali problem posjete je u svim klubovima u BiH

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 29 okt 2017, 14:18

Aletic, i broj 10 mislim da je kobilica iz Kaknja na polusezoni da se dovedu i da se zadrži ovaj kadar igrački bez puno promjene bit će extra

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir123 » 29 okt 2017, 14:33

desetkamarakane je napisao/la:Aletic, i broj 10 mislim da je kobilica iz Kaknja na polusezoni da se dovedu i da se zadrži ovaj kadar igrački bez puno promjene bit će extra
Od Kobilice nema nista,momak posao dobio u općini ;)
Imate onog ćelavog kod nas(Topalovič) bio bi vam dobro pojačanje pošto ovdje sigurno na proljeće neće igrati jer ga ovaj pavić ne gotivi!
A i Šabić ga vrlo dobro poznaje :salut:
Zadnja izmjena: emir123, dana/u 29 okt 2017, 14:36, ukupno mijenjano 2 puta.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 okt 2017, 14:35

desetkamarakane je napisao/la:Aletic, i broj 10 mislim da je kobilica iz Kaknja na polusezoni da se dovedu i da se zadrži ovaj kadar igrački bez puno promjene bit će extra
Salihovic iz Slavena umjesto Kokota

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.