NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2017, 18:11

Niko im ne brani da uzmu klub, Novalic Mirso je najviše ispostovao Zvijezdu ove sezone, Fadil je dao nesto malo ali obecao je mnogo. Dzena je sponzor kluba čak jedan od boljih, tako da bezveze petljate politiku.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 maj 2017, 19:16

De mi ti kralju Spisko reci sta ste vi napravili u ove 3 sezone od kada ste tu.
Osim sto ste uspjeli ispast iz premier lige. Proyebat jednu sezonu u borbi za ulazak sa dosta yebanog kesa. Ovu sezonu napravit sramotu koja dugo nije videna(da na polusezoni ode gotov citava ekipa a premasila ocekivanja) i da strahujemo za opstanak.
I na kraju nas kao slag na tortu pripremate da ce iduca sezona biti jos teza. Odnosno sigurna borba za opstanak.
O infrastrukturi necu ni da pricam osim farbanja ograde, oprosti to sam zaboravio.
Rastjerali publiku. Sad nas u prosjeku ima oko 150.
Jel vas stid vise? Ako je bilo sta ne tacno od ovoga ja cu vam se javno izvinut.
Nije problem igrati Prvu federalnu jer sto neko rece to je nama mjera. Al treba imati neki plan a vi ga nemate. A nemate ni kapacitet da od nas napravite stabilnog prvoligasa kao sto je Bratstvo godinama.
Jednostavno niste sposobni nizasta jer to ste svojim rezultatima pokazali.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2017, 19:45

Slusaj ba combe ti nevolis ni samog sebe, nemoj bezveze da se prozivamo. Ljudi vracaju dugove i zna se tacno ko je koliko se zaduzio, zna se tacno u fening koliko je ko uradio za klub. Da je idealno nije, treba da stane uz klub cijeli grad ne par budala koji su trenutno u Zvijezdi ti bi naprimjer mogao ako nista da ne kenjas i ne prozivas u toliko mjeri. U narednom periodu ja bi se bazirao stvaranju ekipe koja ce opstati par sezona i nakon isplate tribine okupiti par privrednika i napasti pl. Dzaba i u pl da udjes ako nemas barem 5-6 domacih igraca a ove sezone ako nista promovisali smo nasu djecu i pokazali da mozemo, ja cu ako nista radi te djece ostati uz klub i pomoci naspram svojih mogucnosti.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 maj 2017, 20:17

Nisi mi odgovorio. Jesul ono vasi uspjesi-ne uspjesi sto sam naveo.
Dugove ne vracate vi nego opstina. Udarat sad pricu opstina placa tribinu. Da je je platila na vrijeme nebi je sad placali. Klub je svakako gradski tako da oni ne vracaju nicije tude nego nase opstunsko.
A kad vec govoris o promociji nase djece. Koliko okruglo 3 komada Anis, Himzo i Hasanbasic donekle.
Nemoj racunat vodonose koji sjede na klupi i sluze da popune broj. Dolja je tu duze tako da ni njega ne mozes racunati u ovogodisnji proizvod. Prle i Brzi takode. S tim da znamo kakav je Brzi uglavi tako da on uvijek moze sidro dignut. Mijcica ne bi komentariso.
Tako da ti ta prica da ste promivisali nasu djecu ne pije vode. Vi i dalje imate 10-ak stranaca + strucni stab. A imate rezultate kakve imate.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 maj 2017, 20:44

Pa de combe prosvijetli nas.evo de napisi dobitnu kombinaciju.ja neznam imali u Gradaccu iko sposoban napraviti nesto....ti mislis da mi nevidimo sve to sto ti vidis.ti mislis da sa ovo para sto zvijezda ima da moze bolje od ovog.ja mislim da sa ovim budzetom ovo je vrh.

Nama treba neko ko ce na poziciji sportskog direktora pronaci sponzore i privoliti ljude da uloze to trenutno nemamo i necemo nikad ni imati
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2017, 20:56

Prljaca je nas i ostat ce dugo jos na banji, Doljancic takoder, Mujcic kakav je takav je nas je moze proci, Hasanbasic, Brzi, Devedzic, Himzo, sta se ima navedenim reci osim bravo momci, druze nemam se ja sta sa tobom raspravljat uradi jednu pozitivnu stvar ofarbaj makar kanat ograde dodji na stadion pa nesto picaj ti ovdje uderas neke priče budzet zvijezde treneri - igraci - radna zajednica - omladinski pogoni je 20 000km znas sta je to nista. To je klub da funkcionise kako funkcionise, svi bi mi volili ligu prvaka al eto de prosvjetli nas svojim pametovanjem ostalo reko sam ti da si pametan nebi bio to sto jesi a vrlo dobro znamo sta si po zanimanju, najlakse je biti na tudjim jaslama. Evo ja te zovem da nam pomognes da vidimo kako ce mo sta cemo iznesi svoje ideje forum citaju svi od nacelnika pa do ekonoma u zvijezdi.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 18 maj 2017, 21:56

Reci nam pisko jesmo li kvit s banovicima ili im imamo jos 3 bobe dat....jer protiv rudara svi su trazili zuti.da dobiju....a combe je 9o % upravu,neko treba izac i rec nismo sposobni dovest sponzore,ako ima ko bolji nek se izjasni,a ne uhljebit se u zvijezdi i prezibat
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2017, 22:03

Ovako, druze crvenobijeli eto ti i combe dodjite nek vam sadan imamovic da pecat pa vi vodite klub pa da vidimo sta ste vi sposobni osim pametovanja preko foruma najlakse je pričati, ja dok nisam uso u klub isto sam razmisljao kao i vi svi ljudi vise vole voziti bmw-ove x6, mercedese e klase nego davati u klubove koji su rupa bez dna, nema zakona o sportu i sve ulozene pare mozete samo halaliti, nama treba promjena statuta treba nam skupstina a to nista ne moze bez fadila. Niko se druze nije uhljebio, ako je uhebljenje Durgut, Salda ljudi koji rade za platu ili Asim dole sto pere onda bujrum ko god moze to da obavlja dzabe moze se javiti. Niko kafe nije popio na račun kluba nije to ona stara uprava koja je zajedno sa igracima napravila u restoranu aut 40 000km pa sad se kvita sa bristrom kroz kirije, imamo mi tu jos za napredak parking, teretana dosta nerjesenih pitanja, imamo prostora da se izda pa da zvijezda se financira iz toga ali ne mogu ja rjesavati to treba da nas ustane 30 minimalno da napravimo sastanak ajmo se svi angazovati oko Zvijezde.
A sto se tice subotnje utakmice Zvijezda ide da odigra pošteno onako kako umije i zna Banovici i pobjedom protiv Zvijezde u teskoj su poziciji.
Zadnja izmjena: spiska, dana/u 18 maj 2017, 22:06, ukupno mijenjano 1 put.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 18 maj 2017, 22:05

Combe znao sam da si bolestan, ali nisam mislio da si toliko. ti pod hitno trebas na lijecenje. Ti mrzis samog sebe. Sto rece ovaj gore, napisi dobitnu kombinaciju...

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 18 maj 2017, 22:19

Piska ne znam sta se raspravljas sa ovim debilom kojem nikad nije dobro, radite kako ste nastavili, bilo je gresaka na kojima su svi naučili, liga je dobra za ovo stanje a bit će i bolje, a tako se isto desilo i rukometasima, i tamo se moralo naucit na greskama, ljudi koji vole sport dolaze na stadion i u dvoranu gledat rukomet i odbojku a ovi debili ko combe su samo po kafama i gledaju kako razjebat sport.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 18 maj 2017, 22:21

ehaske je napisao/la:Combe znao sam da si bolestan, ali nisam mislio da si toliko. ti pod hitno trebas na lijecenje. Ti mrzis samog sebe. Sto rece ovaj gore, napisi dobitnu kombinaciju...
Ja neznam u cemu je problem, htjeli smo gradski klub i dobili smo gradski klub samo sto se niko nije pito odakle da se finansira i koju ligu da igra pa tu malo dolazi do razilazenja u misljenju pojedinaca. ostalo je sve ko prije 15 godina samo eto ima nekakve nove infrastrukture sto prije nije bilo....

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2017, 22:32

Tkanton je napisao/la:
ehaske je napisao/la:Combe znao sam da si bolestan, ali nisam mislio da si toliko. ti pod hitno trebas na lijecenje. Ti mrzis samog sebe. Sto rece ovaj gore, napisi dobitnu kombinaciju...
Ja neznam u cemu je problem, htjeli smo gradski klub i dobili smo gradski klub samo sto se niko nije pito odakle da se finansira i koju ligu da igra pa tu malo dolazi do razilazenja u misljenju pojedinaca. ostalo je sve ko prije 15 godina samo eto ima nekakve nove infrastrukture sto prije nije bilo....
Upravu i ostalo je oko milion duga vaseg nista strasno...

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 18 maj 2017, 23:09

ja samo znam da je Zvijezda do ere Pestalic Mustafe funkcionisala itekako dobro i uredno dobijala licence i za evropu i PL...dolaskom doticnog nastaje agonija prvo ljudi po carsiji prije utk pricaju tacne rezultate utakmica i na kraju se ispostavi tacno, nastaju problemi sa licencom koju dobijamo u drugom zasjedanju komisije(para vrti gdje burgija nece), pa se pojavljuje dug poreskoj pa bruka jos stvari ako mene pitas ko je rastjero publiku sa stadiona procitat ces izmedju redova i skontat sam...najvise za rapsodiju Zvijezde je kriv Mustafa a posto je njega neko doveo onda je kriv i on znate ko...mozda je Nurdo mislio dobro Zvijezdi al je vjerovo pogresnim ljudima a mozda je bas htjeo to ko ce ga znat mi sigurno nikad :hmmmm:

maestro04
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 dec 2016, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la maestro04 » 19 maj 2017, 00:38

ludiloo je napisao/la:ja samo znam da je Zvijezda do ere Pestalic Mustafe funkcionisala itekako dobro i uredno dobijala licence i za evropu i PL...dolaskom doticnog nastaje agonija prvo ljudi po carsiji prije utk pricaju tacne rezultate utakmica i na kraju se ispostavi tacno, nastaju problemi sa licencom koju dobijamo u drugom zasjedanju komisije(para vrti gdje burgija nece), pa se pojavljuje dug poreskoj pa bruka jos stvari ako mene pitas ko je rastjero publiku sa stadiona procitat ces izmedju redova i skontat sam...najvise za rapsodiju Zvijezde je kriv Mustafa a posto je njega neko doveo onda je kriv i on znate ko...mozda je Nurdo mislio dobro Zvijezdi al je vjerovo pogresnim ljudima a mozda je bas htjeo to ko ce ga znat mi sigurno nikad :hmmmm:
Pa moze li se taj slučaj odvest pred kadiju :rol: :rol:

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 19 maj 2017, 12:09

maestro04 je napisao/la:
ludiloo je napisao/la:ja samo znam da je Zvijezda do ere Pestalic Mustafe funkcionisala itekako dobro i uredno dobijala licence i za evropu i PL...dolaskom doticnog nastaje agonija prvo ljudi po carsiji prije utk pricaju tacne rezultate utakmica i na kraju se ispostavi tacno, nastaju problemi sa licencom koju dobijamo u drugom zasjedanju komisije(para vrti gdje burgija nece), pa se pojavljuje dug poreskoj pa bruka jos stvari ako mene pitas ko je rastjero publiku sa stadiona procitat ces izmedju redova i skontat sam...najvise za rapsodiju Zvijezde je kriv Mustafa a posto je njega neko doveo onda je kriv i on znate ko...mozda je Nurdo mislio dobro Zvijezdi al je vjerovo pogresnim ljudima a mozda je bas htjeo to ko ce ga znat mi sigurno nikad :hmmmm:
Pa moze li se taj slučaj odvest pred kadiju :rol: :rol:
Mustafa=Nurdo i obratno Nurdo=Mustafa.
Gospodo ko i obično pamtite samo loše stvari oko Zvijezde: dugove, licence, namiještanje, "tačne rezultate" itd... Za ovu situaciju sad i stanje oko kluba su isključivo krivci pristalice "gradskog kluba" i navijačići koji su istjerali "pravdu" na vidjelo pa nam je klub tu gdje jest i uprava takva kakva jest da u njoj može svako bit i u loži svako sjedit i šefovat ma fujjj. čast pojedincima ima i dobrih ljudi u upravi.
Ranieri vam je tata..

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 19 maj 2017, 12:13

sidran je napisao/la:
maestro04 je napisao/la:
ludiloo je napisao/la:ja samo znam da je Zvijezda do ere Pestalic Mustafe funkcionisala itekako dobro i uredno dobijala licence i za evropu i PL...dolaskom doticnog nastaje agonija prvo ljudi po carsiji prije utk pricaju tacne rezultate utakmica i na kraju se ispostavi tacno, nastaju problemi sa licencom koju dobijamo u drugom zasjedanju komisije(para vrti gdje burgija nece), pa se pojavljuje dug poreskoj pa bruka jos stvari ako mene pitas ko je rastjero publiku sa stadiona procitat ces izmedju redova i skontat sam...najvise za rapsodiju Zvijezde je kriv Mustafa a posto je njega neko doveo onda je kriv i on znate ko...mozda je Nurdo mislio dobro Zvijezdi al je vjerovo pogresnim ljudima a mozda je bas htjeo to ko ce ga znat mi sigurno nikad :hmmmm:
Pa moze li se taj slučaj odvest pred kadiju :rol: :rol:
Mustafa=Nurdo i obratno Nurdo=Mustafa.
Gospodo ko i obično pamtite samo loše stvari oko Zvijezde: dugove, licence, namiještanje, "tačne rezultate" itd... Za ovu situaciju sad i stanje oko kluba su isključivo krivci pristalice "gradskog kluba" i navijačići koji su istjerali "pravdu" na vidjelo pa nam je klub tu gdje jest i uprava takva kakva jest da u njoj može svako bit i u loži svako sjedit i šefovat ma fujjj. čast pojedincima ima i dobrih ljudi u upravi al vrijeme je da dignu sidro, nema ko će ovako sigurno ne može. Pisko prvi da se makne
Ranieri vam je tata..

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 19 maj 2017, 12:19

Prvo se raspitaj za moja djela u Zvijezdi pa onda sudi, nije za foruma da pišem o svom doprinosu ali istinski ljudi koji poznaju znaju kako stvari stvoje. Uostalom bujrum umjesto mene ko god hoce ja cu opet istom mjerom voliti Zvijezdu necu kao vi koji ste bivsi pljuvat na sva usta i osporavatiti ljudima i gaditi Zvijezdu. Dodji uradi nesto korisno, ali prije svega prestavi se pa onda reci u lice sta mislis, pisko je jedan od rijetkih koji nema oraha u dzepu i spreman sam čak u dogledno vrijeme traziti da se sprovede istraga gdje su tolike pare nestale koje su godinama ulagane priča je bila za navijače gradi se tribina plaćamo a ovamo se ništa nije plaćalo, ko je profitirao foteljama preko zvijezde, dali je nekome bio cilj da uništi zvijezdu do temelja kako bi se privatizirala za 2 km kao sto su fabrike pokupovali za feninge.

Ja volim Zvijezdu više od svega i samo je volim ne iskorištajem je ni feninga niti mi treba.

Ima tu puno više imena o kojima bi se dalo raspravljati od ulaska u pl do ispadanja mnogo direktora je se izmjenilo, kao i sekretara to su dva kljucna mjesta u klubu.

Slobodno me demantujte, nemam potrebe da uopste da se oglasavam ovdje 3-4 covjeka imaju realno razmisljanje gledanje i razumjevanje ostali svi ocekujete od Gradacca nesto previse nismo mi Sarajevo, pa Tuzla nema stablinog premijer ligasa a vi ocekujete u Gradaccu da imate.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 19 maj 2017, 12:42

Trebate crveni tepih donijeti pa poklonit klub i stadion ako ima neko ko bi želio preuzeti klub i napraviti stabilan premier ligas sutra da bela preuzme klub ekrem hanic za godinu kad bi napravio rez da po vip lozi i prostorijama kluba ne hodaju konobari i ljudi kojima nije mjesto vi bi njega odmah pljuvali i prozvali seljakom jer je to vas gradski klub i onda se pitate sto je 100 ljudi na stadionu vi ako ne dovedete jakog čovjeka u klub npr Edvina Novalica koji ima volje uložit nema od kluba nista igrat ćemo sa omladincem tk ligu jedino ako se Fadil ukljuci u klub i bit ce ga ostalo samo dzaba suplje pričate

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 19 maj 2017, 12:56

Ko to njima brani da uzmu klub, ko brani nurdi da uzme klub??? Ko moze kome sa parama sta u ovoj drzavi zabranit ajde ne pricaj gluposti jednostavno ljudima nije cilj svi su jedva cekali da se povuku iz Zvijezde eh sad sukob navijaci - nurdo to je samo ubrao proces raspada. Vi vise ne znate sta cete samo izmisljate koje kakve graski klub, sdp klub, crveni klub, navijacki klub itd... Daj vise sjedite za jedan stol vi pljuvaci pa se dogovovite. Šta fali to prvoj federalnoj ligi, stvarati naše igrace treba temelj kluba udarit a to je omladinske pogone, skole fudbala, pokusati zavrsiti plasticni teren pa onda nakon izvjesnog vremena ganjati rezultate probali smo dvije godine na silu pa smo ispusili. Glavno je sve znalci koji se javljaju i ne dolaze na utakmice a sve znaju.

Drugo Edvin Novalic je doso sa ciljem da upozna Fadil-a i da otvori firmu u BiH i da pomogne Zvijezdi, medjutim oni covjeka nisu ispostovali ni sekunde tako da Edvin Novalic nema namjeru da pomaze Zvijezdi sto je izjavio, tu je neko nesto zezno dali sam Fadil, Ili Skahic ili neko ko je imao kontakt sa Novalic Edvinom, njegov amidza Mustafa je knjigovodja i ako ga iko moze vratiti u Zvijezdi jeste taj covjek prema tome bezveze laprdate vi sve znalice a niste upuceni ni 1%. Ajmo mi svi forumasi na racun Zvijezde uplatiti po 100 km za sljedecu sezonu kao clanstvo neko??? Eto prvi način da krenemo pomagati klubu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 maj 2017, 13:01

spiska je napisao/la:Prvo se raspitaj za moja djela u Zvijezdi pa onda sudi, nije za foruma da pišem o svom doprinosu ali istinski ljudi koji poznaju znaju kako stvari stvoje. Uostalom bujrum umjesto mene ko god hoce ja cu opet istom mjerom voliti Zvijezdu necu kao vi koji ste bivsi pljuvat na sva usta i osporavatiti ljudima i gaditi Zvijezdu. Dodji uradi nesto korisno, ali prije svega prestavi se pa onda reci u lice sta mislis, pisko je jedan od rijetkih koji nema oraha u dzepu i spreman sam čak u dogledno vrijeme traziti da se sprovede istraga gdje su tolike pare nestale koje su godinama ulagane priča je bila za navijače gradi se tribina plaćamo a ovamo se ništa nije plaćalo, ko je profitirao foteljama preko zvijezde, dali je nekome bio cilj da uništi zvijezdu do temelja kako bi se privatizirala za 2 km kao sto su fabrike pokupovali za feninge.

Ja volim Zvijezdu više od svega i samo je volim ne iskorištajem je ni feninga niti mi treba.

Ima tu puno više imena o kojima bi se dalo raspravljati od ulaska u pl do ispadanja mnogo direktora je se izmjenilo, kao i sekretara to su dva kljucna mjesta u klubu.

Slobodno me demantujte, nemam potrebe da uopste da se oglasavam ovdje 3-4 covjeka imaju realno razmisljanje gledanje i razumjevanje ostali svi ocekujete od Gradacca nesto previse nismo mi Sarajevo, pa Tuzla nema stablinog premijer ligasa a vi ocekujete u Gradaccu da imate.
Ti ocigledno brkas pojmove. Meni si nenormalno antipatican lik ali nikad nisam rekso da ti dole imas neke koristi. Nego da si ti i tebi slicni nesposobni da radite to sto radite.
Ali nemoj da sad idemo u detalje jer znas dobro kolko dole sad ima dzabahljebarosa koji se zicaju od opstinskih para. Pogotovo proslu sezonu kada je bilo vise.
Ti im dole sluzis da laprdas bezveze i to im pase. Da prosipas suplju narodu, kreveljis se i sl.
Glupu pricu pricas za ljude koji su prije bili. Da su sve pokrali, krali bi ono sto su oni nalazili sponzore. A ne ko ovi sad samo opstinsko, budzetdko, yebayi ga laganini.
Tebi je realno cobane samo ko razmislja kao ti sve suprotno ne valja.
A dosli smo i na to da govoris da imamo nerealna ocekivanja. Prelistaj malo svoje postove zadnjih par godina pa vidi kakva su tvoja ocekivanja bila. Dok su drugi ljudi trebali ispunjavati te ciljeve.
Sad kad ste vi tu ocekivanja su nerealna. Naravno tu si u pravu. Mi smo ovce, jer sa vama mozemo ocekivati samo 1 kantonalnu i derbije ko nekada kad ste bili(M.Mahala, Lipnica, Mramor, Puracic itd.)

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.