NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 20 nov 2017, 09:07

Eh to volim cuti bravo piska,uljepsao si mi dan majke mi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 nov 2017, 11:26

Spiska sve je to lijepo što ti pišeš. Ali čisto sumnjam da će neki od njih ostati ako im se ne povećaju primanja. Ili ako nisu dobili zaslužene premije što si i sam naveo.
Dalje Kokot i Dario - također ne vjerujem da bi pristali na Enesovu i Guzininu platu jer je velika razlika u primanjima.
Htio bih još nešto reći ali da me neko ne shvati pogrešno. Niko ne traži da mi sad dižemo budžet za neki 100 000 mjesečno.
Ali zar ovo nije izvodljivo. zahvališ se Puriću, Deliću, Milanoviću. Dovedeš max. trojicu novih igrača na pozicijama koje je Šaba tražio. Igračima povećaš plate u rasponu od 150-300 KM(u zavisnosti od igrača jer ne vrijede svi isto).
To bi maksimalno opteretilo budžet(na ovaj postojeći) još 3500-4000 KM na mjesečnom nivou, što je još za 4 mjeseca proljećnog takmičenja između 14000-16000. Pa nek je ukupno 20 000. Znači niko ne traži milione.
A na solidne pripreme se može i u Crnu Goru i Hrvatsku. A ne se preseravat nekom Antalijom a vamo štedit na igračima.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 20 nov 2017, 13:45

Pa sta mislis ako se zahvalis toj trojici igraca da ce se trosak smanjit, ako ljudi imaju ugovor moras ga ispostovat do kraja znaci nema ustede ili ides na sud pa plati.
Dario je vrhunski covjek i igrac i taj covjek zasluzuje da bude u klubu. Ako se dovede 1.2 igraca ciljano i zezi pa sta bude.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 nov 2017, 14:07

Izgleda da nisi dobro razumio. Ja nisam rekao da se trosak smanji nego da se poveca budzet na mjesecnom nivou za neke 3000-4000 ne vezano za trojicu navedenih igraca.
Ako vec navodis da ljudi imaju ugovore pa ih ne mozes otpustit onda i oni koje mi zelimo zadrzat imaju ugovore pa shodno tome ni oni ne mogu traziti nesto specijalno i kur cit se.
Al to je za neku drugu pricu. Ocigledno me nisi dobro razumio.
A za Darija se slazem sa tobom. Preveliko je on ime za ovu ligu da bi ga tako olako pustili.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 20 nov 2017, 16:01

Treba pustiti ljude neka rade, ja isto ne gotivim pojedince ali brate neka ih neka rade ako mozemo pomoci ajmo pomoc nase laprdanje ih samo odmaze.
Sinoc smo pričali o jednom fudbaleru koji bi nam mogao biti od velike koristi mislim da imamo teorestke sanse da ga dovedemo, vidjet cemo sta ce se desiti radi se o igraču koji igra iza dva spica i gol je igrač ima dobre tehnicke sposobnosti brz je ima zadnji pas bio bi za nas jedno veliko osvjezenje broj je proslijeden menadzmentu oni ce da ga kontaktiraju narednih dana sto je za veliku pohvalu vec se sada ganjaju igrači koji će pojačati nas.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 20 nov 2017, 21:57

Moje povjerenje imaju svi od radne grupe zdravka sabica ne treba samo puno kuditi.iskusniji smo za par sezona i vjerujem da imamo sanse i da se necemo predati.
Premijer ligu cemo igrati ako se sa orasjem pomirimo i pocastimo ih.

Tri nam igraca trebaju i da svi ostanu.ako to uspijemo blizu smo.
Na nama je da nas u simin han ode 500 a ostalo pustimo ljudima koji su zaduzeni za to
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 20 nov 2017, 22:56

PL nije tako daleko ako se ova ekipa ostavi i ako se dodatno ojaca. Prije svega u prvih sest kola zvijezda ima ekstra raspored, dok simin han ide recimo prvo kolo na njivu u jajce mozete misliti kakav ce teren biti pocetkom marta na mracaju :kafa: jos ako metalege zapne nema sanse da ovi dobiju. Realno Zvijezda ima paklen raspored na strani. Kakanj, Capljina, Visoko, Orasje, Simin Han, Gracanica i Bihac. Ja tu vidim samo sigurnu tricu u Bihacu ako se ovi ne dignu, dok na ostalim terenima ce biti dzehenem
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 21 nov 2017, 10:50

spiska je napisao/la:Treba pustiti ljude neka rade, ja isto ne gotivim pojedince ali brate neka ih neka rade ako mozemo pomoci ajmo pomoc nase laprdanje ih samo odmaze.
Sinoc smo pričali o jednom fudbaleru koji bi nam mogao biti od velike koristi mislim da imamo teorestke sanse da ga dovedemo, vidjet cemo sta ce se desiti radi se o igraču koji igra iza dva spica i gol je igrač ima dobre tehnicke sposobnosti brz je ima zadnji pas bio bi za nas jedno veliko osvjezenje broj je proslijeden menadzmentu oni ce da ga kontaktiraju narednih dana sto je za veliku pohvalu vec se sada ganjaju igrači koji će pojačati nas.
Tako je Pisko, svaka cast. Zvijezda treba da nam bude iznad svega. Trebamo prestat kukat jer ovo sto su uradili ovi ljudi je predobro. Svi smo ocekivali da cemo se kretat od 4-8 mjesta, a mi sad imamo velike izglede da zavrsimo prvi. Samo trebamo bit slozni, sto vise da nas ide na utakmice i kuci i u goste. I ako ne moze drugacije pomoci klubu barem da ne sirimo negativnu energiju pisanjem gluposti po forumu.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 21 nov 2017, 12:04

Zamolio bih sugrađane , naročito bivše uposlenike da prestanu biti stručnjaci u svim poljima . Ne zaboravite da smo na početku sezone priželjkivali opstanak , nešto poput Travnika , sada smo prvaci. Pustimo ljude u klubu neka rade , ja vjerujem da će dole ekipa na čelu sa Ensarom uraditi najbolje što može uz uslove i novac koji imamo. Nije dzaba planirano u Antaliju , ima Šabić neku viziju. Uzivajmo u šampionskoj zimi , a vas destruktivne navijače NKZ , koji blate sve u i oko NKZ bih zamolio da samo.ponovo pogledate tabelu.

Pssssss
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 21 nov 2017, 14:00

Sve stoji nahide upravu si samo trebas doci na utakmicu i ti i jos 20 forumasa koji pisu to je odmah dodatno jacanje kluba. Nacelnik i radna grupa ce obezbjedizi sve potrebne uslove da u skucaju neuspjeha ne bude nismo imali uskove znaci ljudi ce iznad svojih mogucnosti i okvira pomox klub tako i mi svi moramo ne jednu vec 2-3-5 karti kupiti koliko ko moze. Biti ce to sve dobro puna podrska klubu.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 21 nov 2017, 15:50

spiska je napisao/la:Sve stoji nahide upravu si samo trebas doci na utakmicu i ti i jos 20 forumasa koji pisu to je odmah dodatno jacanje kluba. Nacelnik i radna grupa ce obezbjedizi sve potrebne uslove da u skucaju neuspjeha ne bude nismo imali uskove znaci ljudi ce iznad svojih mogucnosti i okvira pomox klub tako i mi svi moramo ne jednu vec 2-3-5 karti kupiti koliko ko moze. Biti ce to sve dobro puna podrska klubu.
Mene stadion dugo , dugo nece vidjeti , zbog svojih obaveza i puta. A to za kupovanje karata , to se slazem i polusezonska ima u kuci. Treba svaka kuca u Gr da ima barem po jednu i NKZ ne treba sponzor. Ja kad se iduci put vratim piskicu , to ce biti kao investitor , zivi bili i vidjeli. :salut:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 21 nov 2017, 17:45

Aj nahide zavrsi taj fakultet pa da imamo u zvijezdi fakultetski jos obrazovnih ljudi pa cemo svi pomoci kako mozemo i kako umijemo

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 21 nov 2017, 18:07

Ja se licno uopste ne zamaram igrackim kadrom toliko koliko se bojim da nemamo politicku i novcanu podrsku da se ova bitka sa Olimpicom i Slogom izgura do kraja, sjetite se svi sta su nam uradili u Capljini prije par godina, mi se moramo prvenstveno fokusirati da sve jake i uticajne ljude angazujemo oko projekta Premijer lige i da nam se ne desavaju stvari kao u proslosti , ne treba biti naivan...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 21 nov 2017, 20:15

Nah1d je napisao/la:
spiska je napisao/la:Sve stoji nahide upravu si samo trebas doci na utakmicu i ti i jos 20 forumasa koji pisu to je odmah dodatno jacanje kluba. Nacelnik i radna grupa ce obezbjedizi sve potrebne uslove da u skucaju neuspjeha ne bude nismo imali uskove znaci ljudi ce iznad svojih mogucnosti i okvira pomox klub tako i mi svi moramo ne jednu vec 2-3-5 karti kupiti koliko ko moze. Biti ce to sve dobro puna podrska klubu.
Mene stadion dugo , dugo nece vidjeti , zbog svojih obaveza i puta. A to za kupovanje karata , to se slazem i polusezonska ima u kuci. Treba svaka kuca u Gr da ima barem po jednu i NKZ ne treba sponzor. Ja kad se iduci put vratim piskicu , to ce biti kao investitor , zivi bili i vidjeli. :salut:
Ako Bogda tako i treba svako ko ima mogucnost da pomogne Zvijezdu treba da pomogne. Ja sam uvjek za to i pomazem onoliko koliko mogu i zelim u datom momentu. Pišite vaše zelje koga bi voljeli vidjeti u dresu Zvijezde da vidimo imamo li slične ukuse.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 21 nov 2017, 20:44

Ako tražite dobrog napadača, moj prijedlog bi bio da zaganjate Fijada Mehanovića, jeftiniji od Kokota, a sigurno će se pokazati kao bolje pojačanje.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 21 nov 2017, 20:54

Aletic,i glisa :bih:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 22 nov 2017, 04:06

MVN1994 je napisao/la:Ako tražite dobrog napadača, moj prijedlog bi bio da zaganjate Fijada Mehanovića, jeftiniji od Kokota, a sigurno će se pokazati kao bolje pojačanje.
Druze hvala al ne treba nam novi Basic, ovaj nema utakmuce u prvoj ligi nize lige igrao vani. Nama treba tipa Krsic, Glisic, Carabdic.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 22 nov 2017, 15:52

spiska je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Ako tražite dobrog napadača, moj prijedlog bi bio da zaganjate Fijada Mehanovića, jeftiniji od Kokota, a sigurno će se pokazati kao bolje pojačanje.
Druze hvala al ne treba nam novi Basic, ovaj nema utakmuce u prvoj ligi nize lige igrao vani. Nama treba tipa Krsic, Glisic, Carabdic.
Nemoj se voditi tom logikom, nema iskustva - neće valjati. Po takvom razmišljanju Kokot, Purić, Delić bi trebali prekucati ovu ligu, a oni ni blizum toga, čak nisu ni starteri u Zvijezdi. Pa pomenuti Kršić nije imao iskustva u ovoj ligi, pa je opet postigao 7 golova.
Da se vratimo na Fijada, lik je u ovoj polusezoni (14 nastupa) postigao 12 golova, po meni odlična statistika, čak mislim da je i najbolji strijelac lige. Dovedite momka na probu, nek odradi zimske pripreme sa vama i onda govorite dali valja ili ne. ;)
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 22 nov 2017, 16:23

Druze imamo nase dijete Dzafer Dzafic dao 17 golova za polusezonu u drugoj ligi RS. a ispod je 21 godine tako da bi mogao biti i starter.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 22 nov 2017, 16:42

spiska je napisao/la:Druze imamo nase dijete Dzafer Dzafic dao 17 golova za polusezonu u drugoj ligi RS. a ispod je 21 godine tako da bi mogao biti i starter.
Još bolje, ako mislite da je momak talenat, gurnite ga u vatru. Možda će se pokazati bolji i od Guzine i Kokota. :salut:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.