NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 08 dec 2017, 14:35

Hajdi vidjecemo za jedan mjesec jesam ki pesimista il realista sto se tog Čukarickog tice. I na pocetku sezone se isto pisalo. Ako ja nesto grijesim nek me Spiska ispravi. I on sam zna sta se najavljivali a kako je zavrsilo sto se tice tog Čukaričkog i te "svjetske" menadzerske agencije.
Posto sigurno (i da dobijemo) od Čukaričkog neces dobiti igraca koji je u njihovom rosteru od nekih 30 igraca.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 08 dec 2017, 19:22

Sarkazam Combe.. Nema Cukaricki veze s vezom. Ako budes ikog dovodio to ce biti U21 igraci koji treba negdje da se kale, nece ti niko slat na posudbu covjeka od 30 godina koji igra za C tim.

I posto ocito ne znas, ako se na nesto zalis uprazno i na kraju se ispostavi da si bio u pravu to ne znaci da si realista. Realista si ako se zalis na nesto na sta imas osnovane sumnje, onda si realista. Ovako si samo pesimista za sve, pa logicno da ces za neke stvari bit u pravu.
Mogu ja narednih 15 kola govorit prije svake utakmice "izgubit cemo" i yebi ga.. Bicu upravu makar jedno 5-6 puta

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 08 dec 2017, 21:42

combe je napisao/la:Hajdi vidjecemo za jedan mjesec jesam ki pesimista il realista sto se tog Čukarickog tice. I na pocetku sezone se isto pisalo. Ako ja nesto grijesim nek me Spiska ispravi. I on sam zna sta se najavljivali a kako je zavrsilo sto se tice tog Čukaričkog i te "svjetske" menadzerske agencije.
Posto sigurno (i da dobijemo) od Čukaričkog neces dobiti igraca koji je u njihovom rosteru od nekih 30 igraca.
Crvena zvezda je u pitanju :tokralju:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GEC » 08 dec 2017, 21:47

Drage komšije kroz Bratstvo je od 2006.-2011. prošlo tih igrača iz Srbije pun autobus.Te igrače što nude kojekakvi menadžeri i agencije imamo mi na našem kantonu.Ima izuzetno dobrih igrača u prvoj ligi Srbije koja je kvalitetnija od naše federalne ali su slabo plaćeni.Dosta vremena provodim u Užicu zbog posla pa pratim Slobodu point.Zvijezdi nisu potrebni igrači koji će se "MOŽDA" nametnuti nego ciljano dovesti 2-3 igrača koji će biti prevaga u ekipi.Ima dosta dobrih igrača u Srbiji i nisu skupi što je jako bitno.Samo je neko iz uprave na vrijeme trebao propratiti igrače koji su vam potrebni a nikako po nekim preporukama.Sportski pozdrav komšije i akobogda da uđete u PL :bih:

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 09 dec 2017, 06:46

Ako je pozadina odlaska u Beograd da budemo mi neka fijala da nam salju polovnjake to je glupost ziva jel ima gdje u svijetu da je uspijo neki klub sa tim programom nek nam srede gazprom za sponzora

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 09 dec 2017, 09:35

fender13 je napisao/la:Ako je pozadina odlaska u Beograd da budemo mi neka fijala da nam salju polovnjake to je glupost ziva jel ima gdje u svijetu da je uspijo neki klub sa tim programom nek nam srede gazprom za sponzora
Pozadina toga je da ti Crvena Zvezda ustupi mladog igraca, na kojeg racunaju u buducnosti, a nama bi ga poslali na kaljenje.

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 09 dec 2017, 10:04

GradacacC je napisao/la:
fender13 je napisao/la:Ako je pozadina odlaska u Beograd da budemo mi neka fijala da nam salju polovnjake to je glupost ziva jel ima gdje u svijetu da je uspijo neki klub sa tim programom nek nam srede gazprom za sponzora
Pozadina toga je da ti Crvena Zvezda ustupi mladog igraca, na kojeg racunaju u buducnosti, a nama bi ga poslali na kaljenje.
Bravo za nas :nene:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 09 dec 2017, 12:07

kakvi idioti jbt..
jok eto poslace nam boakyea za 5 maraka i steku waltera

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 09 dec 2017, 12:13

Dobar u21 igrac na lijevo krilo ili u sredini gdje je igrao Damjanovic bi vam legao kao budali samar.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 09 dec 2017, 12:35

Pa ne kontaju ljudi sta znaci dobit brutalnog U21 igraca na posudbu. Bolje se yebavat sa Himzom na krilu

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 09 dec 2017, 16:16

ASD je napisao/la:Dobar u21 igrac na lijevo krilo ili u sredini gdje je igrao Damjanovic bi vam legao kao budali samar.
Damjanovic jos uvijek nije otiso iz Zvijezde, ja se nadam ni da nece, da ce na kraju sezone dignut trofej sa ovo ekipom pa onda sta Bog da :salut:

Drugo ne vidim nista lose s tim kaljenjem igraca kod nas tj. posudbom i ovako kad dovedes igraca ode kad hoce. A sto kaze theboss ocigledno neki nisu svjesni sta znaci dobit dobrog u 21 igraca barem u ovoj ligi trenutno...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 dec 2017, 16:23

Ziljkic u slogi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 10 dec 2017, 10:44

Ljudi moji sta je taj ziljkic niko i nista pa u slobodi odigro dvije utakmice, ne treba Nerminu šabicu nehljebasa covjek ciljano zna sta hoce.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 dec 2017, 13:51

spiska je napisao/la:Ljudi moji sta je taj ziljkic niko i nista pa u slobodi odigro dvije utakmice, ne treba Nerminu šabicu nehljebasa covjek ciljano zna sta hoce.
Kod jagodica igrao,sad kad kod petrovica nema mjesta,nemora znacit da nije dobar momak je masina...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SmajilKaric » 10 dec 2017, 13:54

crvenobijeli je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ljudi moji sta je taj ziljkic niko i nista pa u slobodi odigro dvije utakmice, ne treba Nerminu šabicu nehljebasa covjek ciljano zna sta hoce.
Kod jagodica igrao,sad kad kod petrovica nema mjesta,nemora znacit da nije dobar momak je masina...
Evo ja kao navijac FK Sloboda da vam kazem da je momak k.a.r.i.n.a od igraca najveci alkos u ekipi

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 10 dec 2017, 14:51

Isti djavo ko Tatar sto je zavrsio u Olimpicu.
Svi se nesto zale sto ne dovodimo igrace. Bolje nikog ne dovest nego ove alkoholicare i narkomane skupljat po klubu

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 10 dec 2017, 20:37

fender13 je napisao/la:Ako je pozadina odlaska u Beograd da budemo mi neka fijala da nam salju polovnjake to je glupost ziva jel ima gdje u svijetu da je uspijo neki klub sa tim programom nek nam srede gazprom za sponzora
Blago tebi s takvom pamecu. Ne valjaju nam polovnjaci iz Zvezde koja igra sesnestinu finala evropske lige a dobri su nam polonjaci iz domacih ekipa koji ne mogu ni kvalifikacije za evropsku ligu da prodju. Treba bit zadovoljan koga god da posalju i udarat se nogom u guzicu od srece. Druga stvar nije filijala nego imamo naseg covjeka u Crvenoj Zvezdi koji voli nasu Zvijezdu isto kao i mi i koji nam moze dosta pomoc.

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 10 dec 2017, 21:41

Federalno ministarstvo kulture i sporta odobrilo je 5000KM za nabavku prskalica za navodnjavanje pomoćnog terena stadiona Banja Ilidža
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 dec 2017, 13:16

Reflektori nisu uslov igranja pl.al je bitan krov i semafor,mislim da bi mogli lahko ispunit uslove,samo jos da budemo 1....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 20 dec 2017, 15:10

Sretno komšije u borbi za ulazak u PL. Nadam se da ćete uspjeti u svom cilju u drugom dijelu i da nećete posustati. Gradačac je oduvijek bio zdrava sredina. A i PL bi dobila dimenziju više, nego ovi instant projekti. Znate o čemu pričam. Pozdrav iz Tz :) Sretno
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaniolo i 5 gostiju.