NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 02 okt 2017, 21:29

zmaj348 je napisao/la:
zomir je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Slazem se sa @ brezovcem. Sudija te moze sjebati al ako ti konstantno napadas nema tog sudije da te sjebe. Kao prvo zvijezda nije imala nikakve ideje, drugo, lijevi bek nije igrao uopste, onaj makedonac kao da lopte u zivoti vidio nije. Uz losu zvijezdu, Sabrija je Orasju dao krila to se otpocetka vidjelo. Dade Adzemu opravdani drugi zuti a ne svira faul nad adzemom prije njegovog starta. Uglavnom Sabrija je najvise kumovao, ali motiv Zvijezdinih igraca :puke:
Drzi se sarajeva popusti Zvijezdu ti ces rec kakav su motiv momci imali. Upravu je ovaj povis 3 godine nisi kod kuce izgubio, nemas poraza u prvih 7. kola i sad odjednom ne znas igrat. Jesmo bili losi al nismo tolko, nije nam dopustio da idemo na kontre jer bi odmah naso neki faul svirat za nas u odbrani. Zbog pojedinaca kolektiv ispasta, a vecina igraca igra i borise.
On Zvijezdu voli koliko i ti i nemoj momka dzabe napadati....
E zmaju **** mu misa usra ti stvar da valja. On da Zvijezdu voli ko i ja pljuvo bi to sarajevo(jer kakva su sve sranja servirana Zvijezdi od istih ne mozes ih volit nikad ;) ). Nemoj bgt vise ista sto ima veze s njim samnom poredit. Prica tu o nekoj publici koja lafo nosi klub, sta bolan nosi nema mirnije publike u BiH. Gosti ti igraju, a sudije sude bez ikakvog pritiska. Cast pojedincima koji su tu stalno pa prave kakav takav pritisak, a ostali grickaju sjeme i govore sta sam reko da cemo zijanit. Pusti te price. Momci na terenu glavu gore idemo dobit Travnik u subotu i vratiti se na pobjednicki kolosjek

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SamoTravnik » 02 okt 2017, 21:48

spiska je napisao/la:Ja vas zvalje sa foruma pozivam u nedelju u travnik o mome trošku, pa da vidite kako se sudi domacoj ekipi, pa da vidite kako redari, igraci sluzbena lica svi napadaju sudije u tunelu i ostale cari prve lige, kakvo mi postenje glumimo godinama koji vam je k... vise. Zna combe dobro kako se protiv Zvijezde ophode sudije trebali ste doci da vidite sudenje u Tesnju. Prema tome nemojte bezveze kenjati mi moramo se svi postaviti kao navijači kuci i tako se ponasati praviti pritisak ukoliko zelimo rezutate.
Ko god dodje sigurno nece vidjeti kako se sudi domacinskoj ekipi, jer da je tako ne bi se desavalo da nas kradu i da ne smiju uci u tunel na kraju utakmice. Mi smo ove sezone osteceni kako kuci, tako i na strani. Iskreno, nas morate dobit, sad nemamo dva igraca koja su dosli kao pojacanje a ni golmana, ako nas takve ne dobijete onda nema potrebe da sanjate o PL. Pozdrav :wave:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 03 okt 2017, 07:54

SamoTravnik je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ja vas zvalje sa foruma pozivam u nedelju u travnik o mome trošku, pa da vidite kako se sudi domacoj ekipi, pa da vidite kako redari, igraci sluzbena lica svi napadaju sudije u tunelu i ostale cari prve lige, kakvo mi postenje glumimo godinama koji vam je k... vise. Zna combe dobro kako se protiv Zvijezde ophode sudije trebali ste doci da vidite sudenje u Tesnju. Prema tome nemojte bezveze kenjati mi moramo se svi postaviti kao navijači kuci i tako se ponasati praviti pritisak ukoliko zelimo rezutate.
Ko god dodje sigurno nece vidjeti kako se sudi domacinskoj ekipi, jer da je tako ne bi se desavalo da nas kradu i da ne smiju uci u tunel na kraju utakmice. Mi smo ove sezone osteceni kako kuci, tako i na strani. Iskreno, nas morate dobit, sad nemamo dva igraca koja su dosli kao pojacanje a ni golmana, ako nas takve ne dobijete onda nema potrebe da sanjate o PL. Pozdrav :wave:
Ja se od pocetka nisam nadao PL, nit su nasi istu najavljivali. Nakon onako dobrog starta PL sam samo gledao na prvo mjesto kao moguc 'bonus' na odlicnu sezonu. A mislim da nakon ovoga sto smo vidili niko vise ni lud ne sanja o PL pored onih bogalja Azmira i onog celavog Olimpikovca.
Dzaba ce i nasi bacit pare u vjetar ako se budu takmicili

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 okt 2017, 10:13

Trebamo pomoc braci u travniku,pustit da upisu prve 3 bobe sevap je,nama isto dodje bili 1o ili 2 ha ta,mozda nam kad zatrebaju
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 04 okt 2017, 09:13

gradacac10 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Sto valjate gluposti,opravdanje za neuspjeh trazit u sudiji,eto ako je i sudija dao go za orasje nek je bilo 0-0 po meni je opet neuspjeh,jer sanse spacne nenapravis.Nego dzaba se gicat mi cemo tavorit u ovoj ligi,dok se neko nepojavi sa lovonom ko onaj Husic nema nama pl,ono sto se moze je ganjat pl za juniore pa na taj nacin privuc omladinu iz regije u Gradacac.
Pa mi kad smo ulazili prije 10 godina Fadil je osigurao svaku utakmicu, dodjes i gledas znas da ce Zvijezda dobit jer je nastimano, a ovako kako ova uprava radi je dobro za cilj koji su odredili a to je sredina tabele... igraci poslije Slavena piju do 6 ujutro i slave pjevaju SAMPIONI, jeste K urac, prvenstvo traje godinu ne 4 kola...
Šta sereš , mi tada jače ekipe nismo imali u drzavi cijeloj. Ekipa Ninkovića je pojela prvu ligu i debitantsku sezonu u PL. Jaro , tada Željo nije šutnuo na gol na Grbavici izvukli X iz nepostojeceg penala. Ajd ne laprdaj matere ti , kakvo stimanje? Tadašnja ekipa Zvijezde je bila stvarno jaka jos i financijski podrzana , tako da... Koliko smo bili.jaki ti govori inf. da je se zeljo itekako pojačavao iz te generacije Zvijezde.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 04 okt 2017, 13:13

Nah1d je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Sto valjate gluposti,opravdanje za neuspjeh trazit u sudiji,eto ako je i sudija dao go za orasje nek je bilo 0-0 po meni je opet neuspjeh,jer sanse spacne nenapravis.Nego dzaba se gicat mi cemo tavorit u ovoj ligi,dok se neko nepojavi sa lovonom ko onaj Husic nema nama pl,ono sto se moze je ganjat pl za juniore pa na taj nacin privuc omladinu iz regije u Gradacac.
Pa mi kad smo ulazili prije 10 godina Fadil je osigurao svaku utakmicu, dodjes i gledas znas da ce Zvijezda dobit jer je nastimano, a ovako kako ova uprava radi je dobro za cilj koji su odredili a to je sredina tabele... igraci poslije Slavena piju do 6 ujutro i slave pjevaju SAMPIONI, jeste K urac, prvenstvo traje godinu ne 4 kola...
Šta sereš , mi tada jače ekipe nismo imali u drzavi cijeloj. Ekipa Ninkovića je pojela prvu ligu i debitantsku sezonu u PL. Jaro , tada Željo nije šutnuo na gol na Grbavici izvukli X iz nepostojeceg penala. Ajd ne laprdaj matere ti , kakvo stimanje? Tadašnja ekipa Zvijezde je bila stvarno jaka jos i financijski podrzana , tako da... Koliko smo bili.jaki ti govori inf. da je se zeljo itekako pojačavao iz te generacije Zvijezde.
Svaka cast na komentaru, price o kupovini utakmica su plasirali oni kkoji su kasnije uradili od Zvijezde sta su uradili a mislili su da su oni pameniji i da ce oni kad dodju u Zvijezdu igrat Liga Championa. 20 bodova smo bjezali drugom dobili u gostima Gosk prelomnu utakmicu i zahvale od svih ekipa s kojima smo igrali niko nije imao primjedbe da je oteto tako da...
Problem je nekima priznati da smo tada igrali najljepsi fudbal u drzavi sigurno..
Ovaj poraz od Orasja neznaci nista ako uspijemo dobit travnika jos smo tu u igri mada kako ovi guraju daj Boze..
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 04 okt 2017, 17:39

Tad je zvijezda bila nato za sve ekipe sjecam se prve utakmice u pl protiv zelje na grbavici 2 2 igrali dora i smajlovic dali ja mislim a prije toga dok nismo usli igrali u kupu veca kad dade sa trideaetak metara oni uvalise predkraj damir memisevic dade nije vise nikad ni dao dola u gabeli smaja i sabe rijesise a mi u kokosinjcu nekakvom bili lijepe uspomene da se bogdom ponove

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 okt 2017, 17:59

Tad u kupu sa Zeljom dok smo bili drugoligasi mislim da smo dobili 2-1. i ispali. Oni prvu dobili 1-0. Zabio Veca sa 30-ak metara i Matori koliko se sjecam.
Pa prva nasa tekma u premier ligi. Domacini protiv Leotara u Orasju 2-0. Vise gledalaca u Orasju nikad i nije bilo. Osim mozda na otvaranju stadiona kad je bio Platini.
Pa nasa prva utakmica u Gradaccu kao domacini protiv Sarajeva dobili 2-1. Sarajvo zabilo pred kraj.
Eh kakva su to vremena bila. Kad se sjetim, najezim se.
Ovi mladi se mozda toga i ne sjecaju. A mi stariji smo makar imali srecu da ce mo nosit uspomenu na neka stara vremena.
Koja ce se tesko vise ponoviti. Mozda se nekad i ude ponovo u premier ligu ali ta euforije i ljubav prema klubu se sigurno nece ponovit.
Tih godina kada smo preskocili dva ranga u tri godine mozda je bilo 5-6 gostovanja gdje je domacina bilo vise nego nas.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fukaratz » 04 okt 2017, 18:39

igraci Orasja su premirani sa po 300KM za utakmicu protiv vas, zna se vec od koga. ako mi ne vjerujete pitajte vase bivse igrace koji sad igraju u Orasju :!: jos se nekih stvari desilo sto nije za foruma....... kako god borite se s vjetrenjacama jer tu prljavu bitku ne mozete dobiti :!: pozdrav za Gradacac :bih:
Sloboda Tuzla

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 04 okt 2017, 18:57

fukaratz je napisao/la:igraci Orasja su premirani sa po 300KM za utakmicu protiv vas, zna se vec od koga. ako mi ne vjerujete pitajte vase bivse igrace koji sad igraju u Orasju :!: jos se nekih stvari desilo sto nije za foruma....... kako god borite se s vjetrenjacama jer tu prljavu bitku ne mozete dobiti :!: pozdrav za Gradacac :bih:
Ma niko i ne ocekuje nista, mi smo zadovoljno i sa ovim trenutno, lud je ko misli da se moze borit protiv Azmirovih para jer vec smo jednom mislili da mozemo pa nas naguzi jedan Metalleghe koji je imao sudije i pare ali ni u pola koliko imaju Sloga pa i Olimpik, jos Azmir ima iskustva na isti nacin je uveo i Slobodu u PL svojevremeno...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 04 okt 2017, 19:09

gradacac10 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Sto valjate gluposti,opravdanje za neuspjeh trazit u sudiji,eto ako je i sudija dao go za orasje nek je bilo 0-0 po meni je opet neuspjeh,jer sanse spacne nenapravis.Nego dzaba se gicat mi cemo tavorit u ovoj ligi,dok se neko nepojavi sa lovonom ko onaj Husic nema nama pl,ono sto se moze je ganjat pl za juniore pa na taj nacin privuc omladinu iz regije u Gradacac.
Pa mi kad smo ulazili prije 10 godina Fadil je osigurao svaku utakmicu, dodjes i gledas znas da ce Zvijezda dobit jer je nastimano, a ovako kako ova uprava radi je dobro za cilj koji su odredili a to je sredina tabele... igraci poslije Slavena piju do 6 ujutro i slave pjevaju SAMPIONI, jeste K urac, prvenstvo traje godinu ne 4 kola...
Ti si malo poglup haman, drzi se rukometa ziv bio. Pratim vec neko vrijeme, svaki komentar na ovoj temi ti je za vjesala

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 04 okt 2017, 19:57

fukaratz je napisao/la:igraci Orasja su premirani sa po 300KM za utakmicu protiv vas, zna se vec od koga. ako mi ne vjerujete pitajte vase bivse igrace koji sad igraju u Orasju :!: jos se nekih stvari desilo sto nije za foruma....... kako god borite se s vjetrenjacama jer tu prljavu bitku ne mozete dobiti :!: pozdrav za Gradacac :bih:
Pa svi s znali i prije tekme da su igraci Orasja premirani, i nema nikakvih problema u premiranju.
Problem je kada se premira igrac da odigra losu utakmicu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 okt 2017, 20:20

Ma nije problem sto su igraci Orasja premirani. To se svugdje u svijetu radi. Problem je kad uz to posaljes i sudiju.
Al imamo i mi svojih problema. Sto se od pocetka jedni igraci trude a ima jedna krtica(mislim da sad imaju i dvije) koji sve syebu.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 okt 2017, 22:46

Kapetan jedan od njih 100% i prvi koji nas napusta na polusezoni
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 05 okt 2017, 14:21

Eto premirani igraci nas dobili za 300 KM. A sto j3 clan uprave bio na rucku prije tekme sa Sabrijom i sto mu je isti rekao da mu Zvijezda ima dug od prije 2000, i za ovu tekmu 3000 i da se ne brine, clan uprave je samo rekao taj dug nisam ja napravio ne zanima me, ostatak je ovaj dobio i dug nije oprostio i zato je bilo kako je bilo, moglo se sredit za male pare, al eto zasto i bacati kad znas da imas Olimpik i Slogu

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 05 okt 2017, 20:00

gradacac10 je napisao/la:Eto premirani igraci nas dobili za 300 KM. A sto j3 clan uprave bio na rucku prije tekme sa Sabrijom i sto mu je isti rekao da mu Zvijezda ima dug od prije 2000, i za ovu tekmu 3000 i da se ne brine, clan uprave je samo rekao taj dug nisam ja napravio ne zanima me, ostatak je ovaj dobio i dug nije oprostio i zato je bilo kako je bilo, moglo se sredit za male pare, al eto zasto i bacati kad znas da imas Olimpik i Slogu
Nemas ti blage o Zvijezdi. Zvijezda jos uvijek nema upravni odbor, radna grupa je jos uvijek aktivna vjerovatno do polusezone ;) Tako da tog clana okaci o rep. Hajmo rec da ima i djelimicno istine al me zanima otkud Zvijezda duzna Sabriji 2k kad nam nikad nije sudio kako treba :roll:

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la BosanacGorstak » 05 okt 2017, 21:51

Ja se iskreno nadam da ni vi sami ne vjerujete u ove gluposti sto pisete.Taj neko sto je premirao je totalna nebuloza.Osam odigranih kola,a Sloga ili Olimpik ce nekoga premirati a ni jedni ni drugi nisu sigurni koji ce uci u PL :D Ljudi slozili dobre ekipe i moraju sad jos premirati svakog protivnika u narednih godinu dana svojim konkurentima..svasta.
Real Madrid izgubi od treceligasa a teorije se stvaraju od poraza protiv Orasja.Ekipa vam je malo vize prosjeka,dovoljna da drzi neki prikljucak za eventualnim prvacima,al za prvaka vi uopste nemate ekipu.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 05 okt 2017, 22:00

druze daj posalji mi u poruci broj da ti posaljem ja poruke igraca orasja samnom pa da vidis da su premirani ajde ne pricaj gluposti Husic i Olimpik vec sada stimaju sudije da se odlijepe, samo sto Husic moze povalit Zvijezdu jer nema zastitu a Olimpiku ne mogu nista.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 okt 2017, 09:47

theboss_RD07 je napisao/la:Ti si malo poglup haman, drzi se rukometa ziv bio. Pratim vec neko vrijeme, svaki komentar na ovoj temi ti je za vjesala
Moram se ponoviti :D e moj gradacac10

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 06 okt 2017, 10:17

theboss_RD07 je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Ti si malo poglup haman, drzi se rukometa ziv bio. Pratim vec neko vrijeme, svaki komentar na ovoj temi ti je za vjesala
Moram se ponoviti :D e moj gradacac10
Mozes ti govorit sta hoces, ti pametan, al ovo sto ti kazem, gospodin je u svom restoranu ugostio sudiju i tako je bilo, ako si dobar s njim popricaj. Samo ti znas sve cc

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.