NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 06 jan 2018, 17:36

Klosaru za Nurdom me zaboli racku. Ali ako ce mo vec mak na konac u vrijeme kad(ako)se ovo vec desilo sto Pupovac navodi, Salgija je tada vec otisao iz kluba.
A to o 25 igraca na polusezoni ako vec pratis Zvijezdu zadnje 3 sezone(da ovu polusezonu ne racunamo) promijenjeno je vise igraca nego za sedam sezona premier lige. To su uspjeli uradit Sadan i kompanija.
A i inteligencija je tvoja jaca strana vjeciti studente.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 06 jan 2018, 20:59

combe je napisao/la:Klosaru za Nurdom me zaboli racku. Ali ako ce mo vec mak na konac u vrijeme kad(ako)se ovo vec desilo sto Pupovac navodi, Salgija je tada vec otisao iz kluba.
A to o 25 igraca na polusezoni ako vec pratis Zvijezdu zadnje 3 sezone(da ovu polusezonu ne racunamo) promijenjeno je vise igraca nego za sedam sezona premier lige. To su uspjeli uradit Sadan i kompanija.
A i inteligencija je tvoja jaca strana vjeciti studente.
Mislim sa je bolje da si rekao inzinjer ničega. To vise gotivim. :opaopa: :opaopa:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 08 jan 2018, 19:24

Jesul danas trebali potpisat ti igraci???niko nista ne pise
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 08 jan 2018, 21:22

Moguce da je se mislilo na idući ponediljak 15.1 mislim da je tada planirana prozivka
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 10 jan 2018, 20:37

Jest nam tema umrla, nadam se da je zatisje pred buru, kad je ta prozivka, predstavljanje pojacanja, plan priprema , nista niko ne pise, dje je piska sad :)
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 10 jan 2018, 21:04

DevilsAdvocate je napisao/la:Jest nam tema umrla, nadam se da je zatisje pred buru, kad je ta prozivka, predstavljanje pojacanja, plan priprema , nista niko ne pise, dje je piska sad :)
Jel vam to Krsic trebao doci, pa sve propalo?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 jan 2018, 21:14

Keno123 je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Jest nam tema umrla, nadam se da je zatisje pred buru, kad je ta prozivka, predstavljanje pojacanja, plan priprema , nista niko ne pise, dje je piska sad :)
Jel vam to Krsic trebao doci, pa sve propalo?
Otkud ti to da je propalo
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 10 jan 2018, 21:38

crvenobijeli je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Jest nam tema umrla, nadam se da je zatisje pred buru, kad je ta prozivka, predstavljanje pojacanja, plan priprema , nista niko ne pise, dje je piska sad :)
Jel vam to Krsic trebao doci, pa sve propalo?
Otkud ti to da je propalo
Pa zato sto nema papire i nece ih dobiti 99,99% .

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 10 jan 2018, 22:55

Keno123 je napisao/la:Pa zato sto nema papire i nece ih dobiti 99,99% .
Zar Kršić nije potpisao raskid ugovora sa nama?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Keno123 » 10 jan 2018, 23:07

MVN1994 je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:Pa zato sto nema papire i nece ih dobiti 99,99% .
Zar Kršić nije potpisao raskid ugovora sa nama?
Ja samo znam da on nece nigdje :D :D :D

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 10 jan 2018, 23:35

Keno123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:Pa zato sto nema papire i nece ih dobiti 99,99% .
Zar Kršić nije potpisao raskid ugovora sa nama?
Ja samo znam da on nece nigdje :D :D :D
Važi care! :thumbup: :cool:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 11 jan 2018, 08:06

DevilsAdvocate je napisao/la:Jest nam tema umrla, nadam se da je zatisje pred buru, kad je ta prozivka, predstavljanje pojacanja, plan priprema , nista niko ne pise, dje je piska sad :)
Tu sam ja druze i dalje sta te zanima samo pitaj?? Igrači doće 2-3 igrača provjerena na prozivku! Drugo sva dugovanja su izmirena prema igračima tako da je to odlicno ulazimo u pripreme bez dugova prema igračima i treneru. A tu sam ja nego radi privatnog posla nemam vremena da visim na forumu i bavim se ja sam svoje na kraju polusezone zavrsio neku donaciju i mislim da je to bolje nego pričat ovdje supljake.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jan 2018, 14:44

Doce 2-3 provjerena ku rca. Kršić ih levati ima mjesec i po. Te ima papire te nema papire. Nek ih je na kraju naguzio. Sad ajo mogu nek nadu kakvo drvo ko drugog spica. Iz kluba se niko nije udostojio objavit clanak o pocetku priprema i eventualnim pojacanjima. Jedino sto se moze procitat na stranici su cestitke za praznike i ko je otisao.
I na kraju kao slag na tortu su uspjeli sutnut Darija(sigurno jednog od najvecih igraca koji je zaigrao u ovom klubu u posljednjih tridesetak godina) da bi napravili mjesta kakvom polovnjaku iz Srbije.
Pored svih najava priprema Altalije, C.Zvezde kur ca palca. Mi cekamo sezonu u rubrici -3 odlasci bez ijednog pojacanja, u nadi da jos neko ne ode i eventualno 2-3 pojacanja u liku prosjecnih prvoligaskih igraca.
Bravo, bravo. Puno zanimljiviji bio prvi dio sezone kad nista nismo ocekivali i na to se izgleda treba i vratiti.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 jan 2018, 16:39

combe je napisao/la:Doce 2-3 provjerena ku rca. Kršić ih levati ima mjesec i po. Te ima papire te nema papire. Nek ih je na kraju naguzio. Sad ajo mogu nek nadu kakvo drvo ko drugog spica. Iz kluba se niko nije udostojio objavit clanak o pocetku priprema i eventualnim pojacanjima. Jedino sto se moze procitat na stranici su cestitke za praznike i ko je otisao.
I na kraju kao slag na tortu su uspjeli sutnut Darija(sigurno jednog od najvecih igraca koji je zaigrao u ovom klubu u posljednjih tridesetak godina) da bi napravili mjesta kakvom polovnjaku iz Srbije.
Pored svih najava priprema Altalije, C.Zvezde kur ca palca. Mi cekamo sezonu u rubrici -3 odlasci bez ijednog pojacanja, u nadi da jos neko ne ode i eventualno 2-3 pojacanja u liku prosjecnih prvoligaskih igraca.
Bravo, bravo. Puno zanimljiviji bio prvi dio sezone kad nista nismo ocekivali i na to se izgleda treba i vratiti.
Sve dok ne dodjes u klub i izvalis cenera,zaboli nas za tvoje misljenje,izvali cenera ili cvaju pa onda imas pravo glasa,a ovako nas zaboli taki sta ti mislis i sta pises,mi uzivamo u 1 jesenjoj tituli :guz:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jan 2018, 17:10

crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Doce 2-3 provjerena ku rca. Kršić ih levati ima mjesec i po. Te ima papire te nema papire. Nek ih je na kraju naguzio. Sad ajo mogu nek nadu kakvo drvo ko drugog spica. Iz kluba se niko nije udostojio objavit clanak o pocetku priprema i eventualnim pojacanjima. Jedino sto se moze procitat na stranici su cestitke za praznike i ko je otisao.
I na kraju kao slag na tortu su uspjeli sutnut Darija(sigurno jednog od najvecih igraca koji je zaigrao u ovom klubu u posljednjih tridesetak godina) da bi napravili mjesta kakvom polovnjaku iz Srbije.
Pored svih najava priprema Altalije, C.Zvezde kur ca palca. Mi cekamo sezonu u rubrici -3 odlasci bez ijednog pojacanja, u nadi da jos neko ne ode i eventualno 2-3 pojacanja u liku prosjecnih prvoligaskih igraca.
Bravo, bravo. Puno zanimljiviji bio prvi dio sezone kad nista nismo ocekivali i na to se izgleda treba i vratiti.
Sve dok ne dodjes u klub i izvalis cenera,zaboli nas za tvoje misljenje,izvali cenera ili cvaju pa onda imas pravo glasa,a ovako nas zaboli taki sta ti mislis i sta pises,mi uzivamo u 1 jesenjoj tituli :guz:
Ne treba tebe bolit za moje misljenje vec za cinjenice. A jedna od njih u nizu je i Dario(bolje upuceni znaju ko ga je otjerao). Svo dobro sto su u prvom djelu napravili uspjeli su yebat za 3 mjeseca pauze.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 11 jan 2018, 17:11

crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Doce 2-3 provjerena ku rca. Kršić ih levati ima mjesec i po. Te ima papire te nema papire. Nek ih je na kraju naguzio. Sad ajo mogu nek nadu kakvo drvo ko drugog spica. Iz kluba se niko nije udostojio objavit clanak o pocetku priprema i eventualnim pojacanjima. Jedino sto se moze procitat na stranici su cestitke za praznike i ko je otisao.
I na kraju kao slag na tortu su uspjeli sutnut Darija(sigurno jednog od najvecih igraca koji je zaigrao u ovom klubu u posljednjih tridesetak godina) da bi napravili mjesta kakvom polovnjaku iz Srbije.
Pored svih najava priprema Altalije, C.Zvezde kur ca palca. Mi cekamo sezonu u rubrici -3 odlasci bez ijednog pojacanja, u nadi da jos neko ne ode i eventualno 2-3 pojacanja u liku prosjecnih prvoligaskih igraca.
Bravo, bravo. Puno zanimljiviji bio prvi dio sezone kad nista nismo ocekivali i na to se izgleda treba i vratiti.
Sve dok ne dodjes u klub i izvalis cenera,zaboli nas za tvoje misljenje,izvali cenera ili cvaju pa onda imas pravo glasa,a ovako nas zaboli taki sta ti mislis i sta pises,mi uzivamo u 1 jesenjoj tituli :guz:
Nije dzaba čombe. Da je pametniji bio bi barem refko.Evo sve vam je jasno. Sve se vidi iz prilozenog.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jan 2018, 17:22

Ne bio bi karikatura požarička Zato je tvoj svaki post dubokouman.Najlakse je kad nemas argumente laprdat u prazno.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 jan 2018, 17:23

Po sta su sjebali,otjerali kokota,debelog,koji je van forme,puric nije lopte sutno,damjanovic jest igracina,ljudina,al moze se i bez njega,covjek je otiso u modricu,i nema price,mogao je opstat do kraja sezone i imo.bi posao kao trener u mladjim selekcijama,on misli da moze jos igrat i to je to...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jan 2018, 17:30

crvenobijeli je napisao/la:Po sta su sjebali,otjerali kokota,debelog,koji je van forme,puric nije lopte sutno,damjanovic jest igracina,ljudina,al moze se i bez njega,covjek je otiso u modricu,i nema price,mogao je opstat do kraja sezone i imo.bi posao kao trener u mladjim selekcijama,on misli da moze jos igrat i to je to...
Može i Barcelona bez Mesija al kako? Dario je kolko tolko tu svlacionicu drzao na okupu to bolje upuceni znaju.
A "debelog" Kokota su otjerali jer im je superstar Krsic obecao da ce doci i na kraju ih par dana pred pripreme nagu zio. Jel trebaju jos sje bat.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 jan 2018, 17:55

Kad tad bi doslo vrijeme da ode,covjek je u godinama,jedna povreda i gotov je za ovu sezonu,bolje da je ostao,al sta ces,jos se nezna za krsica,a sta smo tek govorili na pocetku sezone,a vidi gdje smo,,, najjace pojacanje je sto smo zadrzali prljacu,anisa,adzema,djekica,civu,cviju,guzinu,pa i enesa,a vidjet cemo u ponedeljak sta ce bit sa pojacanjima
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.