NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 07 jun 2017, 13:17

astra1922 je napisao/la:Bice Zvijezda opet sampion ooooooooo
Jel ide na bolje

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 07 jun 2017, 14:20

Volim te Zvijezdo <3
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 jun 2017, 14:58

Moze i Glisic ostati, ništa nije ne moguce. Sinoc je bila večera na Banji igrači radna grupa i treneri.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 07 jun 2017, 15:14

Bice opet na treningu 200 ljudi
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 08 jun 2017, 12:59

astra1922 je napisao/la:Bice opet na treningu 200 ljudi
:cool::cool::cool::cool:

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 08 jun 2017, 21:55

Magazin vise nije trener Zvijezde! Svi cute a navodno se zna to od utorka... E otjerali smo kvalitetnog trenera, bas me zanima kakvu cemo budalu sada dovesti???

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 08 jun 2017, 22:33

Zvanično još nije razrjesen Magazin, on je sam izrazio zelju da napusti jer je vec davao ostavke jer su mu se pojedinci petljali u rad. Toliko ja znam, pregovara se sa nekim strucnjacima ali to je u drugom planu, plan je zavrsiti pregovore sa sponzorima.

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 09 jun 2017, 07:03

spiska je napisao/la:Zvanično još nije razrjesen Magazin, on je sam izrazio zelju da napusti jer je vec davao ostavke jer su mu se pojedinci petljali u rad. Toliko ja znam, pregovara se sa nekim strucnjacima ali to je u drugom planu, plan je zavrsiti pregovore sa sponzorima.
Tako sam i ja cuo ali to je 100%
Steta velika prvi puta da nisam cuo ni od jednog igraca nesto lose protiv naseg trenera, a ko je pogledao koji trening mogao je vidjeti da covjek obavlja svoj posao na visokom nivouu...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 09 jun 2017, 08:00

Dovesti jace trenersko ime i otplatit ce se na kartama.treba nam neko ko ce zavesti disciplinu i odpocetka krenuti sa 100 posto.po mojim informacijama ako se dovede jedan od dva koji su zelje bice ekstra
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 09 jun 2017, 16:09

Taman kad se obradujes da se nesto mijenja i da ce krenut na bolje nesto me razocara.
Udarat bombe o Musemicu i Durbuzovicu znaci samo da pucas na ulazak.
A onda produzujes sa nasim juniorima. Mali Devedzic ok i treba ga isforsirat. Ali bilo koji od ova trenera da slucajno dode Prleta nema na golu ni u jednoj kombinaciji vec ce presjedit na klupi.
Umjesto da se produzuje sa igracima koji su bili nosioci Dario, Brzi, Cvija i eventualno probat od Radnika dovest Glisu. Znaci totalna kontradiktornost u ambicijama i onom sto radis.
Neformalno se proteze prica u ulasku sponzora. A onda puknes sliku sponzorstvo sa tehnikom Karic. Da se razumijemo svi mi znamo koji je kapacitet tog sponzorstva. Da ne bude zabune tim ljudima treba cestitat sto odvajaju svoj dinar za Zvijezdu ali onda automatski znamo koji je kapacitet Zvijezde.
Tako da mi ova prica o Musemicu i pojacanjima ne pije vode. Daj Boze da grijesim. Mi cemi na kraju dobit neku ublehu od trenera ili u najboljem slucaju Vuleta T.
Volio bih da se i ja jednom zayebem i da pogrijesim pa da ovo opet bude godina procvata Zvijezde pa da nas na tekmama bude bar po milja u prosjeku.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 09 jun 2017, 16:22

Opaa Musemic dokaz da krecu bolji dani u Zvijezdi

Avatar
gradacac10
Postovi: 926
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 09 jun 2017, 16:41

Mislim da nije fer da se ovako pise po forumu i prica okolo o trenerima i na portalima evo pise da Zvijezfa zeli Vuleta za trenera a uopste nijr niko objavio da Magazin vise nije trener, nije fer prema njemu, i neozbiljno je od strane kluba, ili recite istinu ili ne pricajte tako okolo

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 09 jun 2017, 16:47

gradacac10 je napisao/la:Mislim da nije fer da se ovako pise po forumu i prica okolo o trenerima i na portalima evo pise da Zvijezfa zeli Vuleta za trenera a uopste nijr niko objavio da Magazin vise nije trener, nije fer prema njemu, i neozbiljno je od strane kluba, ili recite istinu ili ne pricajte tako okolo
http://sportsport.ba/bh_fudbal/magazin- ... nju/240374

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 09 jun 2017, 17:21

combe je napisao/la:Taman kad se obradujes da se nesto mijenja i da ce krenut na bolje nesto me razocara.
Udarat bombe o Musemicu i Durbuzovicu znaci samo da pucas na ulazak.
A onda produzujes sa nasim juniorima. Mali Devedzic ok i treba ga isforsirat. Ali bilo koji od ova trenera da slucajno dode Prleta nema na golu ni u jednoj kombinaciji vec ce presjedit na klupi.
Umjesto da se produzuje sa igracima koji su bili nosioci Dario, Brzi, Cvija i eventualno probat od Radnika dovest Glisu. Znaci totalna kontradiktornost u ambicijama i onom sto radis.
Neformalno se proteze prica u ulasku sponzora. A onda puknes sliku sponzorstvo sa tehnikom Karic. Da se razumijemo svi mi znamo koji je kapacitet tog sponzorstva. Da ne bude zabune tim ljudima treba cestitat sto odvajaju svoj dinar za Zvijezdu ali onda automatski znamo koji je kapacitet Zvijezde.
Tako da mi ova prica o Musemicu i pojacanjima ne pije vode. Daj Boze da grijesim. Mi cemi na kraju dobit neku ublehu od trenera ili u najboljem slucaju Vuleta T.
Volio bih da se i ja jednom zayebem i da pogrijesim pa da ovo opet bude godina procvata Zvijezde pa da nas na tekmama bude bar po milja u prosjeku.
Crknut ces nam od ljubomore :D

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 09 jun 2017, 17:34

Da hocu bogdo ne od ljubomore nego od srece da pola od toga sto se suska bude istina.
Mada cisto sumnjam da to ne bude kao i do sad obecanje ku rcu radovanje.
Nego de king Spiska da nas malo uputi kad vec nema drugih informacuja.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 jun 2017, 18:29

Sjetite se prosle godine,kada se desavala slicna prica,ko fol ako se ukaze prilika ide se na 1 mjesto,na polusezoni citava ekipa ode.ostane par nejljebovaca,tipa minel,hadzija itd...tak da se puno ne zamaram ovim sto se pise.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 09 jun 2017, 19:45

Da ne bi bilo prevelike radosti i ja sam se razocarao. Ali nista od Musemica. Cak stavise ta je prica izgleda onako bacena. Provjereno 99%. Za Durbuzovica ne znam. Mada je izgleda najrealnija opcija neki treci trener koji se uopste ne spominje u javnosti. Sa njim su pregovori najozbiljniji.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 09 jun 2017, 23:17

gradacac10 je napisao/la:Mislim da nije fer da se ovako pise po forumu i prica okolo o trenerima i na portalima evo pise da Zvijezfa zeli Vuleta za trenera a uopste nijr niko objavio da Magazin vise nije trener, nije fer prema njemu, i neozbiljno je od strane kluba, ili recite istinu ili ne pricajte tako okolo
Napisali su da Magazin vise nije trener, i napisali su da su ZELJELI Vuleta, a ne da zele. Jer ih je covjek odbio.
Ostale su navodno dvije opcije: Musemic i Dino

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 10 jun 2017, 01:51

Ovako Musemic je takoder odbio, zeli da se odmori od bhfudbala. Drugo sa je nama ovakih 20 karic tehnik aponzora.I eto pl. Pusti ti combe svojih supljih, ja sam **** eto nevaljam hoces sad rec nevaljaju pare I od karica. Ma ajde **** vise smrsdu za tvoj info ja sam danss opet zavrsio jednog sponzora za sljedecu sezoni.

Radi ovakvih kao combe ljudi i nece u klub sto mu treba da daje pare da neko njegovo ime provlaci kroz forume, facebook i portale pa nije niko lud.
Najbolje da ti uzmes posto vidim da pametujes, ajde da te u radnu grupu postavimo.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 jun 2017, 07:43

spiska je napisao/la:Ovako Musemic je takoder odbio, zeli da se odmori od bhfudbala. Drugo sa je nama ovakih 20 karic tehnik aponzora.I eto pl. Pusti ti combe svojih supljih, ja sam **** eto nevaljam hoces sad rec nevaljaju pare I od karica. Ma ajde **** vise smrsdu za tvoj info ja sam danss opet zavrsio jednog sponzora za sljedecu sezoni.

Radi ovakvih kao combe ljudi i nece u klub sto mu treba da daje pare da neko njegovo ime provlaci kroz forume, facebook i portale pa nije niko lud.
Najbolje da ti uzmes posto vidim da pametujes, ajde da te u radnu grupu postavimo.
Ti trazis guzi ci cepa. Sta sam ja rekao protiv tehnike Karic? Osim svaka cast ljudima sto odvajaju svoje pare. Ali poznacajuci kapacitet te firme sam rekao da znam koliko to sponzorstvo moze biti.
Drugo radi takvih kao sto ste vi niko zadnjih godina nije htio u Zvijezdu. Jer koji jos ozbiljan ulagac pridaje paznju forumu.
I ne znam zasto licitirate sa imenima tipa Musemic kada znas da je covjek u startu odyebo. Jedino da sebi dizete cijenu.
Takode znas da se i Vule zahvalio. I na kraju ce te nam dovesti nekog odrona od trenera. Zadnjih godina ste ih promijenili ko carapa kao i igraca. Slag bi bio da postavite Durguta. Kad je bal neke maskenbal.
Ne znam zasto tolika tajnovitost po pitanju trenera, igraca, sponzora, ambicija itd?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.